![]() |
|
mówisz, masz
stary jestem, wkleić potwierdzenia nie umiem :-) |
1 Załącznik(ów)
Poszło 19.06złZałącznik 2063
|
Ostatnia prosta.
https://twitter.com/ZetWuuEee/status/773069743733534720 |
Każda 1zł dużo daje
|
TSW
to i cegiełka odemnie
http://images75.fotosik.pl/870/0d7d0f154c909b96.jpg |
Dzięki zaangażowaniu kibiców będzie można na żywo zobaczyć dwa mecz z udziałem młodych Wiślaków!
Bochnia -Wisła 2001 Hutnik- Wisła 2000 To wszystko dzięki waszym wpłatom! Transmisja na CF Sport |
+19,06 ode mnie
|
Dziękujemy za każdą wpłatę, za każdą złotówkę.
Zapraszam również do polubienia na FB strony w pełni poświęconej właśnie tej akcji. https://www.facebook.com/WislaToNasz...zlosc/?fref=ts Chcemy dotrzeć z akcją do jak najszerszego grona odbiorców. |
1 Załącznik(ów)
i ja też się dorzucę :)
|
|
1 Załącznik(ów)
I ja podsyłam swój przelew :)
|
Cytat:
|
http://pics.tinypic.pl/i/00819/cqp4hxll2flo.png lecimy dalej
|
Cytat:
Kwota jest imponująca, ale więcej szczegółów na razie nie zdradzę. |
|
oby więcej takich akcji
|
rowniez dokładam! 19,06
|
Podsumowanie akcji http://akademiawisly.pl/dyrektor-aka...-dla-akademii/
O kolejnych akcjach będziemy informować na bieżąco! Już dziś zachęcam do odkładania kilku groszy. Szykuje się naprawdę mocne wejście. Lajkujcie profil na FB, udostpeniajcie tak aby jak najwięcej osób dowiedziało się o akcji. |
Poszło.....................
|
można jeszcze wpłacać? dokładnie 19,06 czy można więcej?
|
Cytat:
Proponuje jednak trochę odłożyć i końcem września jak ruszymy z kolejną akcją wsparcia AP - Wpłacić. |
wpłata
Poszło ode mnie i koleżki
Pozdrawiam |
Witam!
Dziś wieczorem wystartuje kolejna edycja #WislaToNaszaPrzyszlosc. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to będą również małe niespodzianki dla aktywnych uczestników. Zapraszam do polubienia oraz śledzenia profilu na FB: https://www.facebook.com/WislaToNasz...zlosc/?fref=ts Akcja będzie również rozkręcana na Twitterze: https://twitter.com/ZetWuuEee P.S nie jest to reklama mojego konta, żeby nie było. Wrzucam informacyjnie, bo tam również będą wrzucane informacje. Akcja będzie trwała do 12 października do godziny 23:59. Skany wpłat będzie można wrzucać zarówno w tym temacie jak i na TT lub na FB. Z hastagiem #WislaToNaszaPrzyszlosc |
Co taka cisza ? No to jedziemy panowie ...
109,06 zl http://i.imgur.com/PdBzRCK.jpg http://imgur.com/vmErP02 |
Poszło 19,06 nie chce mi się wklejać screena - za dużo zachodu :)
|
Poszło 19,06
|
Wrzucajcie skany swoich wpłat, dla dwóch osób, które wpłacą najwyższe kwoty czekają niespodzianki!
|
Cytat:
Jednocześnie, żeby nie psuć zabawy - gdyby zdarzyło się, że moja wpłata będzie jedną z tych dwóch najwyższych, to zrzekam się niespodzianki na rzecz kolejnej osoby. Na razie nie mam czasu na wklejanie skanu, może później, ale mam nadzieję, że uwierzycie "na słowo". Pozdr OSC.N. |
Czekamy na kolejne wpłaty od kibiców dla których los najmłodszych piłkarzy Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków nie jest obojętny!
Wpłacać można dowolną kwotę, nikt nie wymaga od was wpłat w postaci tysiąca czy miliona złotych. Parę groszy, które zawsze pomoże rozwinąć się naszej Akademii! Zapraszam do udziału w akcji. Dla najaktywniejszych uczestników mamy nagrody. - Koszulka meczowa Wisły Kraków wraz z autografami drużyny - wejściówka GOLD VIP dla dwóch osób |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl