Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   19,06 - Dla Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9702)

(((zeus))) 05.09.2016 21:06

http://www.wislakrakow.com/forum/dat...KACiiigD//2Q==

TS FANATIC 05.09.2016 21:07

mówisz, masz
stary jestem, wkleić potwierdzenia nie umiem :-)

(((zeus))) 05.09.2016 21:08

1 Załącznik(ów)
Poszło 19.06złZałącznik 2063

WISŁAZWE 06.09.2016 09:07

Ostatnia prosta.
https://twitter.com/ZetWuuEee/status/773069743733534720

suikoden 06.09.2016 09:20

Każda 1zł dużo daje

frg 06.09.2016 10:19

TSW
 
to i cegiełka odemnie
http://images75.fotosik.pl/870/0d7d0f154c909b96.jpg

WISŁAZWE 06.09.2016 14:06

Dzięki zaangażowaniu kibiców będzie można na żywo zobaczyć dwa mecz z udziałem młodych Wiślaków!
Bochnia -Wisła 2001
Hutnik- Wisła 2000

To wszystko dzięki waszym wpłatom!
Transmisja na CF Sport

luke1906 06.09.2016 15:50

+19,06 ode mnie

WISŁAZWE 07.09.2016 15:47

Dziękujemy za każdą wpłatę, za każdą złotówkę.

Zapraszam również do polubienia na FB strony w pełni poświęconej właśnie tej akcji.

https://www.facebook.com/WislaToNasz...zlosc/?fref=ts

Chcemy dotrzeć z akcją do jak najszerszego grona odbiorców.

Kukuryznik 07.09.2016 15:59

1 Załącznik(ów)
i ja też się dorzucę :)

MłodePokolenie 07.09.2016 17:21

Grosz do grosza ;-)

+19,06

http://oi68.tinypic.com/2i8kl1g.jpg

Padre1906 07.09.2016 18:06

1 Załącznik(ów)
I ja podsyłam swój przelew :)

Dariook 09.09.2016 08:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1453009)
Dziękujemy za każdą wpłatę, za każdą złotówkę.

Zapraszam również do polubienia na FB strony w pełni poświęconej właśnie tej akcji.

https://www.facebook.com/WislaToNasz...zlosc/?fref=ts

Chcemy dotrzeć z akcją do jak najszerszego grona odbiorców.

Jakieś podsumowanie akcji będzie?

konradnh81 09.09.2016 10:03

http://pics.tinypic.pl/i/00819/cqp4hxll2flo.png lecimy dalej

WISŁAZWE 09.09.2016 10:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1453071)
Jakieś podsumowanie akcji będzie?

Tak dzisiaj się pojawi.
Kwota jest imponująca, ale więcej szczegółów na razie nie zdradzę.

Raffaello89 09.09.2016 10:34

http://files.tinypic.pl/i/00819/odi2oa5ca6tb.png

19,06 również ode mnie.

suikoden 09.09.2016 11:10

oby więcej takich akcji

daniello1987 09.09.2016 11:46

rowniez dokładam! 19,06

WISŁAZWE 09.09.2016 12:30

Podsumowanie akcji http://akademiawisly.pl/dyrektor-aka...-dla-akademii/

O kolejnych akcjach będziemy informować na bieżąco! Już dziś zachęcam do odkładania kilku groszy. Szykuje się naprawdę mocne wejście.
Lajkujcie profil na FB, udostpeniajcie tak aby jak najwięcej osób dowiedziało się o akcji.

La Furia Dell' Est 09.09.2016 18:02

Poszło.....................

Szneka 17.09.2016 20:26

można jeszcze wpłacać? dokładnie 19,06 czy można więcej?

WISŁAZWE 18.09.2016 12:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1453647)
można jeszcze wpłacać? dokładnie 19,06 czy można więcej?

Oczywiście, że można :)
Proponuje jednak trochę odłożyć i końcem września jak ruszymy z kolejną akcją wsparcia AP - Wpłacić.

Szneka 22.09.2016 08:34

wpłata
 
Poszło ode mnie i koleżki
Pozdrawiam

WISŁAZWE 04.10.2016 13:11

Witam!

Dziś wieczorem wystartuje kolejna edycja #WislaToNaszaPrzyszlosc.
Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to będą również małe niespodzianki dla aktywnych uczestników.

Zapraszam do polubienia oraz śledzenia profilu na FB:

https://www.facebook.com/WislaToNasz...zlosc/?fref=ts

Akcja będzie również rozkręcana na Twitterze:

https://twitter.com/ZetWuuEee

P.S nie jest to reklama mojego konta, żeby nie było. Wrzucam informacyjnie, bo tam również będą wrzucane informacje.

Akcja będzie trwała do 12 października do godziny 23:59.

Skany wpłat będzie można wrzucać zarówno w tym temacie jak i na TT lub na FB.
Z hastagiem #WislaToNaszaPrzyszlosc

Dariook 05.10.2016 10:55

Co taka cisza ? No to jedziemy panowie ...

109,06 zl


http://i.imgur.com/PdBzRCK.jpg

http://imgur.com/vmErP02

LucjuszWielki 05.10.2016 12:10

Poszło 19,06 nie chce mi się wklejać screena - za dużo zachodu :)

hawaiisurfer 06.10.2016 19:39

Poszło 19,06

WISŁAZWE 06.10.2016 22:04

Wrzucajcie skany swoich wpłat, dla dwóch osób, które wpłacą najwyższe kwoty czekają niespodzianki!

OSC.N. 07.10.2016 05:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1454829)
Wrzucajcie skany swoich wpłat, dla dwóch osób, które wpłacą najwyższe kwoty czekają niespodzianki!

No to spróbuję rozruszać. W ramach zmobilizowania kt77 - ode mnie drugie mistrzostwo Wisły :-)
Jednocześnie, żeby nie psuć zabawy - gdyby zdarzyło się, że moja wpłata będzie jedną z tych dwóch najwyższych, to zrzekam się niespodzianki na rzecz kolejnej osoby.

Na razie nie mam czasu na wklejanie skanu, może później, ale mam nadzieję, że uwierzycie "na słowo".

Pozdr
OSC.N.

WISŁAZWE 10.10.2016 12:53

Czekamy na kolejne wpłaty od kibiców dla których los najmłodszych piłkarzy Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków nie jest obojętny!

Wpłacać można dowolną kwotę, nikt nie wymaga od was wpłat w postaci tysiąca czy miliona złotych. Parę groszy, które zawsze pomoże rozwinąć się naszej Akademii!

Zapraszam do udziału w akcji. Dla najaktywniejszych uczestników mamy nagrody.

- Koszulka meczowa Wisły Kraków wraz z autografami drużyny
- wejściówka GOLD VIP dla dwóch osób


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl