![]() |
SKWK i WSK panom już dziekujemy
|
Mojta dramat
|
Boguski i Uryga hiper dramat
|
zaraz będą zakłady, czy w tej rundzie uda nam się zdobyć punkt
|
Dajcie prawdziwego DP bo Uryga to parodysta
|
Jakim cudem Uryga trzyma się w pierwszym składzie, to jest ....a niepojęte. I jeszcze go do kadry powołują. Gość jest jedną z największych zagadek ostatnich lat...
|
I ty masz płacić swoje ciężko zarobione pieniądze na takie drewno co gra ...
Z takim składem to nawet Mln złotych od sponsorów o dupe rozbić... |
Panie Wdowczyk tu nie ma co trenowac tu trzeba dzwonic!!!
Poprostu to sa jakies kur...wa jaja co oni robia kibice sie mobilizuja TS sie mobilizuje wszyscy probuja cos zrobiuc tylko nie pseudo kopacze kur.wa 6 mecz z rzedu ja juz nie mam sil. |
Co wy robicie ?? wy Białą Gwiazdę hańbicie!!!!
|
Sprzedać ilu się da i wziąść juniorów przynajmniej będą się starać. Smutno na tym stadionie. Chujowo na trybunach jedzie gorzej na murawie.
|
Pogratulować - kibice i piłkarze przyciągnęli dzisiaj sponsorów.
|
To co nasi pilkarze dzisiaj odwalili to szkoda w ogole komentowac. Jak tak maja nadal grac to ja dziekuje za uwage
|
....a, ja .......ę - SPADNIEMY.
|
Zacytuje sam siebie po meczu z Korona.
Cytat:
|
Tu chyba jedynie powrót Cupiała z jakąś kasą może nas uratować...
|
Ch.uj tam z Urygą, ale ile bramek już zajebał Głowacki... Chryste Panie...
|
Cytat:
|
Psychicznie wytrzymałem tylko pierwszą połowę, widząc wynik chyba dobrze zrobiłem.
NA NASZĄ GRĘ NIE DA SIĘ K****A PATRZEĆ. Do tej pory myślałem, że Uryga gra w tej drużynie z powodu rodzinnych koneksji z Cupiałem - myliłem się. Nie potrafię na ten moment racjonalnie wytłumaczyć jego obecności w pierwszym składzie, ba!, w drużynie ekstraklasowej. To co on odpierdala to jest po prostu dramat. Nad Brożkiem nie będę się znęcać, bo jest najzwyczajniej w świecie totalnie bez formy i wypuszczanie go w takim stanie na boisko jest wyrządzaniem mu krzywdy. Robi mi się słabo, jak pomyślę, że tym składem będziemy grać przynajmniej do następnego okienka transferowego. |
przede wszystkim trzeba pogratulować Telefonice sprzedawania klubu w trakcie sezonu. Pożniej trzeba pogratulować Telefonice sprzedania klubu Meresińskiemu. Dzięki temu zdążyliśmy się tylko osłabić, a na wzmocnienia brakło jakby czasu.
Może jakoś doczłapiemy do przerwy... tylko po fali entuzjazmu atmosfera wokoł klubu znów beznadziejna. |
Dalej ściągajmy spadkowiczów z mentalnością przegranych - z pewnością się utrzymamy.
|
A ja mam wrażenie, że pograli coś pierwszy kwadrans, potem pograli coś pierwszy kwadrans po przerwie, a więcej dołożą, jak dostaną kasę.
|
Kupując bilet spelniłem swój obowiązek jako kibic wobec Wisły. Szkoda że te popierdułki piłkarzy nie wywiązali się ze swoich obowiązków. Miskiewicz to dno bramkarskie Boguski pilkarskie Brożek masakra . Boże chroń Wisłę !!!!
|
Jak by to Powiedział Zbigniew Stonoga: To jest K***A DRAMAT!!!
|
Głowacki niech juz kończy karierę bo to ile goli zawala to jest jakaś masakra.
A gra całej reszty to wypadkowa dywersji w obronie jaka odpierdala Głowa. 5-1 Zw Śląskiem. U siebie. Do absolutnego wyjebania na juz: Mójta, Guzmics i Broniszewski. |
Trzeba powiedzieć dość takim osobom jak: Miśkiewicz, Głowacki, Guzmics, Uryga, Boguski, Brożek, Mójta, Załuska, Buchalik, Mączyński, Popović. Dramat!!! Nie ma kim grać! Na bramce ręcznik, obrona nie istnieje, pomoc nie istnieje, atak nie istnieje. Nie sądziłem, że kiedyś to powiem, ale zaczynam tęsknić za Gargułą, Łobodzińskim, Paljiciem, Junior Diaz itd Taki Jaliens wciągał nosem Guzmicsa. Paljic wszystkich naszych lewych obrońców razem wziętych!!! Genkov to był mega snajper w porównaniu do Zachary, Ondraska, Drzazgi...Od Miśkiewicz to chyba nawet Jovanić i Juszczyk byli lepsi!!!
|
Z drugiej strony to serce się raduje jak prawdziwa WISŁA nowej sztamy nie toleruje! brawo pikniki bluzgać i gwizdać na smRód i brodaty klub.
|
Trochę chłodnej wody na głowę polecam.
Gramy słabo, ale do momentu bramki na 1-2 nie byliśmy zespołem słabszym (co nie znaczy, że graliśmy dobrze). Ciężko wygrać w ekstraklasie grając w dziewięciu. Urygi i Brożka nie liczę. Myślę, że taki wygląd tego spotkania to kwestia psychiki. To samo co było na wiosnę. Problem, że jak nie u siebie ze Śląskiem to z kim tu odpalić? Terminarz nas teraz nie oszczędza. |
Cytat:
|
Niestety, zaczynam coraz bardziej wierzyć w "klątwę Mójty". :(
Drużyna jest naprawdę słaba, pozbawiona jakości i środka pola. A Głowacki w takiej formie nie powinien w ogóle wychodzić na boisko. Rozpaczliwie potrzeba wzmocnień, na które brakuje środków. |
Dramat, drużyna kompletnie rozbita bez pomysłu na gre i woli walki. Myślałem że to bedzie przełamanie i zwyciestwo a tu takie lanie
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl