Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Jakub M. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9698)

funkykoval 29.08.2016 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1452175)
Ekstraklasa: Rozkład Wisły Kraków

http://www.rp.pl/Pilka-nozna/3082899...akow.html#ap-3





Tak to jest jak za fałszowanie dokumentów nie ponosi się konsekwencji.

Znowu koleś made in AMber Gold. Za sfałszowanie dokumentu i wyłudzenie kredytu (nie próbę wyłudzenia tylko wyłudzenie!!!!!!!), kolo dostaje zawiasy !!!!!!! Natomiast nie dostaje zakazu prowadzenia działalności gospodarczej co skutkowałoby nie możnością funkcjonowania w biznesie!!!!!!!!!
hasło "Polscy sędziowie to k..y sprzedawczykowie" widać nie odnosi się tylko do arbitrów piłkarskich...

heoij 28.12.2016 23:13

Poznajecie tego Pana?

https://www.instagram.com/jak_lax/?hl=pl

Z tego co widać, ma się bardzo dobrze i pozdrawia Was z nowego Ferrari, pierwszego w Polsce :D

https://www.instagram.com/p/BKnjYVSAl31/?hl=pl

Jeszcze a propos ceny. Ferrari GTC4 Lusso kosztuje w Polsce 313 612 euro, co po obecnym kursie oznacza niemal 1,4 mln złotych.

Dariook 28.12.2016 23:35

Grartki !!!

Uczcie się, jak się kręci rowerem!

nero 29.12.2016 22:52

Czyli jednak nie taki gołodupiec, nie potrzebnie go przegoniliśmy :(
Moze warto go przeprosić by wrócił?

;)

zim zum 30.12.2016 08:52

A w ogóle on ma jakieś zarzuty za te wszystkie fałszerstwa, czy jak zwykle ?

f 26.09.2017 23:33

http://weszlo.com/2017/03/16/meresin...-kupnie-wisly/

parę miesięcy minęło ale może kogoś jeszcze to interesuje..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl