![]() |
Cytat:
hasło "Polscy sędziowie to k..y sprzedawczykowie" widać nie odnosi się tylko do arbitrów piłkarskich... |
Poznajecie tego Pana?
https://www.instagram.com/jak_lax/?hl=pl Z tego co widać, ma się bardzo dobrze i pozdrawia Was z nowego Ferrari, pierwszego w Polsce :D https://www.instagram.com/p/BKnjYVSAl31/?hl=pl Jeszcze a propos ceny. Ferrari GTC4 Lusso kosztuje w Polsce 313 612 euro, co po obecnym kursie oznacza niemal 1,4 mln złotych. |
Grartki !!!
Uczcie się, jak się kręci rowerem! |
Czyli jednak nie taki gołodupiec, nie potrzebnie go przegoniliśmy :(
Moze warto go przeprosić by wrócił? ;) |
A w ogóle on ma jakieś zarzuty za te wszystkie fałszerstwa, czy jak zwykle ?
|
http://weszlo.com/2017/03/16/meresin...-kupnie-wisly/
parę miesięcy minęło ale może kogoś jeszcze to interesuje.. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl