![]() |
Kupujcie karnety 93% zysku z niego idzie na klub i tylko 7% to vat. Reszta zarabia klub!
|
A bilety?
W końcu kupowanie biletów na każdy mecz osobno, to większa kasa niż karnet. |
10 000 karbetow to 3 mln zl. Na bilety mamy jeszcze 20 tys. Moejsc na stadionie. Pol rundy przed nami. Lepsze 300 zl wydane pod wplywem emcji niz rozmyslanie sie z zakupu biletow z kolejki na kolejke, i szukanie wymowek, w stylu, "ze chu.ja graja to nie ide", "jakos daja rade, to moze nic sie nie stanie jak raz nie kupie". Mozecie tez zrobic komus prezent, jak jestescie przekonani, ze na 100% kupicie bilet na kazdy mecz.
Po drugie kupno karnetu to gwaltowny zastrzyk gotowki co jest teraz bardzo potrzebe. Bilety rozkladaja sie w czasie i jest niepewnosc. Zawsze roznice mozecie wydac w inny sposob, np w sklepie klibowym ;) |
Najlepszą pomocą dla klubu jest zakup biletu/karnetu, ewentualnie gadżetu ze sklepiku klubowego i obecność na meczu!!! Czym nas więcej na trybunach, czym lepsza atmosfera, tym łatwiej będzie przyciągnąć ewentualnych sponsorów. Wielka Wisła.
|
Cytat:
Przede wszystkim uważam, że wszyscy którzy chodzą na narożniki i trybuny za bramkami, powinni - o ile mogą sobie na to finansowo pozwolić - przenieść się na sektory A, H, oraz E. |
Poczekajmy tylko na oficjalne ogłoszenue powrotu klubu po skrzydła TS.
|
Także zobowiązuje się do kupna czegoś ze sklepu, gdy tylko potwierdzi się informacja o zmianie właściciela.
|
Dodam jeszcze ze kupno karnetu daje mozliwosc planowania w strukturze wydatkow! Te pieniadze beda szybciej na koncie Wisly, dzieki czemu mozna planowac wydatki bez zalozen, ktore sa obarczone duzym ryzykiem. Odpada wiec stres, bo wlasciciel wie na czym stoi i na ile moze sobie pozwolic. Z biletami jest nestety na dwoje babka wróżyła. Jak dla mnie akcja kupujemy 10 000 karnetow byla by sensowna. Najlepsze rozwiązanie. Wymaga tylko poparcia :) Tylko dobrze to rozreklamowac i bedzie naprawde git.
|
ja i córka mamy karnet caloroczny więc bilet odpada....najwygodneijszą dla mnie opcją są cegiełki.poza tym maja one tą zaletę,że sa bezkosztowe i możliwie szybkie do wdrożenia.mowie o cegielkach wirtualnych.jeżeli takie powstana to moim zdaniem na każdej stronie czy tam forum wislackim powinnien byc do nich link.klikam-przekierowanie do banku-płace-i jestem szczęśliwy ,ze pomogłem najlepszemu klubowi na świecie...to jest bezcenne za wszystko inne zaplace kartą :)
|
A moze drugi mecz gwiazd ,kupna gadzetów itd.Jak wtedy ta kasa klubiowi pomogła.
|
Drugi rok z rzędu - a więc od początku takiej możliwości - mam karnet na cały sezon.
Dla mnie, co już napisano - najlepszym wyjściem byłyby cegiełki, 5, 10, 20, 50 itp. |
Może kalendarze wykupmy? https://sklep.wisla.krakow.pl/pl/wis..._na_sciane_B1/ to dla najmniej zamożnych jest całkiem spoko opcja. Dobrze byłoby postarać się o wykupienie takich rzeczy, żeby niepotrzebnie nie zalegały gdzieś w magazynach albo też nie zostały zniszczone. Ja kupię 2 w najbliższym czasie. I na mecz ze Śląskiem obowiązkowo się pojawię.
|
Wszyscy na Śląsk, nie ma wymówek, jeszcze nigdy Nasz Klub nas tak bardzo nie potrzebował, niech najgłośniej śpiewane "życie bym dał za krakowską Wisłę..." okaże się w piątek prawdziwe!!!
|
Pomoc finansowa swoją drogą. Owszem, dla mnie to wydaje się być łatwiejszy wybór, ale zastanowiłbym się również gdzie można uciąć koszta funkcjonowania klubu. Jestem przekonany że wiele prac zamiast zlecać osobom spoza klubu... można by tutaj namówić ludzi do wykonania w czynie społecznym. Może to nie będzie jakaś astronomiczna kwota, ale zawsze to jakiś grosz który pozwoliłby utrzymać pensję zawodnika.
Czy TS po przejęciu spółki mógłby udostępnić strukturę wydatków? --- Ponadto w tym klubie zupełnie brakuje marketingu (zwłaszcza tego małego marketingu). Z własnego doświadczenia wiem, że wielu fanów naszego zespołu dużo podróżuje po świecie. Często są to podróże biznesowe. Często tacy ludzie spotykają kogoś kto ma naprawdę ciekawe dojścia biznesowe. I w tym miejscu brakuje narzędzi by wyróżnić się na tle innych setek tysięcy klubów na świecie. To może być coś prostego: np. kanał na YT z materiałami uniwersalnymi językowo które będą wzbudzać aprobatę poza środowiskiem kibicowskim. Taki marketing działa prosto. Spotykasz się z kimś kto ma dojścia (np. dyrektor średniego szczebla w korporacji z którą współpracuje moja firma. Pokazujesz filmik. Czy ten dyrektor zaprezentuje ten filmik komuś z zarządu? Może wzbudzi taki entuzjazm, że komuś przyjdzie na myśl by spróbować zawiązać współpracę z klubem?) Nawet jeżeli ktoś tylko raz do roku będzie mieć sytuację by wykorzystać taką chwilę... to pamiętajcie że takich kibiców są dziesiątki. Właśnie to marketing szeptany poza kręgiem kibicowskim strasznie u nas kuleje. |
A co myslicie o pomyśle, zeby pomoc Wiśle i jednocześnie dać troche radości dzieciakom? Mianowicie zbieramy określoną sume pieniędzy i wykupujemy wszysykie maskotki i przekazujemy je maluchom w szpitalach, ew dogadać się z jakąś placówką i zabrać dzieciaki na mecz.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Kasy trzeba szukać wszędzie
|
Pomysł z gadżetami i cegiełkami świetny. Może da radę wprowadzić jakąś nową, serie zwykłych koszulek, jeżeli w sklepie będzie brakować czy coś takiego nowego dołożyć.
+ Cegiełki też pomoc prosta i szybka. |
Cytat:
|
O biletach też myślałem akurat wczoraj. Skoro i tak ktoś miałby ochotę kupować bilet, to można przekazać je komuś, kto na stadion pójdzie. Rodzinie czy znajomym, a jeśli byłaby zorganizowana jakaś grubsza akcja, to może jakieś szkoły? Swoją drogą poszedłby niezły przekaz w Polskę, że Wiślacy fundują bilety szkołom czy maskotki do domów dziecka, przy okazji wspomagając klub.
|
Cegiełki są o tyle prostszym rozwiązaniem, że nie ma żadnych kosztów, w przeciwieństwie do gadżetów, czyli cała cena sprzedaży trafia do klubu a nie jedynie jej część....
Na dzisiaj konieczne byłoby jednak sprzedanie zdecydowanie większej ilości karnetów, co czego również się przyczynię.... |
Teraz najważniejsze jest to, aby naprawdę pokazać swoją miłość do Wisły.
Dość pierrdolenia w internecie, narzekania na sytuację. Dość szukania wymówek, dlaczego nie chodzę na mecze! Koniec. TS Wisła mówi sprawdzam! I ja też mówię sprawdzam! Każdy bez wyjątku powinien zebrać się w sobie, przypomnieć ile razy cieszył się po wygranych meczach, po emocjach w europejskich pucharach, ile raz wracał z fety z rynku. Teraz jest ciężko, ale od nas samych zależy czy będzie lepiej. Faceci łapią się za jaja, Kobiety za cycki i jedziemy z tematem! Wisła jest najważniejsza i nie twórzcie podziałów! Nie pasuje wam SKWK, WSH. Okej. Kupcie bilet na inny sektor, wspierajcie klub, dzięki któremu przeżyliście niezapomniane momenty w swoim życiu.. Nikt z was chyba nie znalazł się na R22 przez przypadek, to nasz dom, nasza rodzina, o którą musimy dbać! I teraz pojawia się szansa na to aby dać coś od siebie, pokazać, że WISŁA to nie tylko pięć liter, ale coś więcej. Nie od razu Kraków zbudowano, ale my możemy wykonać mały krok do tego aby pokazać całej Polsce, że siłą tego klubu są kibice, bez względu na różnicę w poglądach, różnice na temat zgód, itd. WISŁA JEST WARTOŚCIĄ, KTÓRA JEST PONAD WSZYSTKIM, MA NAS ŁĄCZYĆ A NIE DZIELIĆ! WISŁA TO MY. |
Podpisuję się pod wszystkimi słowami WISLAZWE jako też każdym z osobna ;) generalnie - kupujmy asortyment z Wiślackiego Świata - najlepiej już dziś - o ile dojdzie ostatecznie do finalizacji umowy (JM nie można do końca wierzyć) - a przy okazji każdego meczu Wisły wstępujmy na stadion i kupujmy różne rzeczy :) w ten sposób wzbogacimy Wisłę o dodatkowe pieniądze, które teraz tak bardzo są jej potrzebne. Ja kupię w najbliższym czasie trochę rzeczy. 2 kalendarze na 2016 r., który wprawdzie się już kończy, ale można to potraktować jako formę cegiełki. W sklepie są różne inne ciekawe gadżety, więc myślę, że warto spróbować wykupić cały asortyment. Ten, któremu leży Wisła na sercu, niech - po info o sprzedaży Wisły - siada na komputer, wklepuje sklep.wisla.krakow.pl i niech kupuje cokolwiek - breloki, zapalniczki, pościel, koszulki etc. Razem jesteśmy w stanie stworzyć wielką Wisłę. Proponowałbym także, w ramach kontroli stworzyć forumowy temat, w którym tworzylibyśmy tabelę, co, kto i ile wydał w danym miesiącu w Wiślackim Sklepie :) może to nas też trochę zmotywuje do wspierania klubu. No i oczywiście przede wszystkim teraz trzeba chodzić na mecze. Sam się trochę zaniedbałem ostatnio, ale obiecuję, że teraz ruszę tyłek i pójdę. Ja zabieram dwie osoby ze swojej rodziny na mecz ze Śląskiem (pod warunkiem, że JM sprzeda Wisłę). Wy też angażujcie swoją rodzinę we wspieranie klubu :) Pozdrawiam :)
|
i ja się podpisuję pod tym co napisał WISŁAZWAE, z tym że ja łapię za cycki :-D i ciągnę je na mecz. Jaja zawsze ze mną chodzą :-P
|
Nie ważne co byle była by opcja płatności payU/SMS. W takich akcjach ważne jest aby pod wpływem impulsu można było szybko kasę przekazać.
|
Cytat:
|
JA Karnet zawsze mam choć nie zawsze mogę być na meczu ale kupuje dla zasady.
Choć ja się wszystko unormuje to moze by dał0o rade by zakupić bilety do jakieś Loteri ma firme z checia bym kupił bilety i dawał losy klientą np zakup 15 biletów a nawet karnetów. Z czego by była kasa z biletów plus kasę z loteri przekazał bym na konto Wisły |
Panowie, Panie, jeśli chcecie dać Wiśle pieniądz, a już macie karnety i bilety, to zaczekajcie na te cegiełki, albo na konto klubowe, bo kupując gadżety w sklepie to w większości wspieracie ich producentów, a nie Wisłę, która dostanie tylko marżę na produkcie i z waszych 100 PLN do klubu trafi 40 PLN (no chyba że produkt już leży na stocku, ale to się wyprzeda i zamówią nowe).
Poproście Damiana Juszczyka na TT o konto klubowe, na które można robić przelewy wspierające. ALE TO PO PODPISANIU UMOWY I OFICJALNEJ INFORMACJI O TS JAKO WŁAŚCICIELU |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl