![]() |
Cytat:
Wiec jak mozna zrozumiec nikt teraz nie chce jej przejac od Meresinskiego a nie ze w ogole. zrodlo https://www.youtube.com/watch?v=OxPR19crwyU od 28:40 |
Qbbba - przypominanie o incydencie z Dino Baggio na ogólnopolskim forum - to działanie na szkodę klubu. prywatnie możesz sobie o tym wszystkim gadać co chcesz, ja sam mam pewne nie popularne poglądy. Ale mówię o nich co kumpla, to forum jest ogólnodostępne, także dociera również do dziennikarzy i potencjalnych sponsorów....
Zresztą nie wiem też jak skwk na się odcinac od czegoś co wydarzyło się przed jej założeniem... od II wojny światowej też się nie odcieli... Oby ts znalazł sponsora, pora kupować bilety i budować klub na nowo.... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Kochani koniec kłótni silna WISŁA to WISŁA ZJEDNOCZONA A NIE PODZIELONA
|
Cytat:
|
Cytat:
Weź się zamknij nie chce budować pozytywnej atmosfery to się zamknij. Nie jestem zwolennikiem SKWK, ale teraz nie ważne jest to tylko Ważne by budować siłe Wisły. Siłą WISŁY MA BYĆ JEDNOŚĆ KIBICÓW |
Cytat:
|
Kolego weź sie zastanów kiedy to było z tym norzem pokolenie temu
|
Mimo, że od dawna nie byłem fanem SKWK i całego jego otoczenia to dzisiaj dostają u mnie czystą kartę. To, że jesteśmy w przeddzień końca było dla mnie jasne. Równie jasne jest też, że jeżeli mamy ten klub pociągnąć do przodu to tylko i wyłącznie wspólnie. Bez podziału na kumatych, niekumatych i pół-kumatych. Jeżeli chcemy czegoś więcej niż wegetacji to potrzebujemy sponsorów. Oni przyjdą tylko wtedy kiedy my przyjdziemy na R22.
Jesteśmy pod ścianą i daleko od sukcesów sportowych ale blisko jak nigdy do stworzenia normalnych zdrowych opartych na logicznym myśleniu i rachunku ekonomicznym struktur klubu. Jak nie teraz to już chyba nigdy, więc dajmy sobie spokój z kłótniami i przyjdźmy na ten stadion na następny mecz i kolejne. |
Cytat:
|
Jednym słowem - TSW musi skołować 10 baniek w skali roku, żeby Wisła mogła operować budżetem na podobnym poziomie, co w zeszłym roku. 10 baniek brakuje nam obecnie, żeby osiągnąć stan wegetatywny. Dunin to rozsądny, ogarnięty i honorowy człowiek, więc jestem dobrej myśli.
A co do SKWK i "dobrej atmosfery", to nawet mnie tu ku*wa nie rozśmieszajcie. "Dobra atmosfera", to się zacznie, kiedy SKWK przestanie ustawiać wszystkich kibiców jak im się podoba, lżyć tych "gorszych" i skończyć z byciem dyktatorami, a zająć się byciem stowarzyszeniem. Szymański wielki "sprawdzacz", to może jak już wykładamy karty, to może powie, na co dokładnie szły setki tysięcy złotych dla stowarzyszenia? Zamiast do kasy klubu, to na ku*wa "PDW"! Ile razy klub musiał bulić kasę za race, których tak dzielnie bronił? |
Kiedy ostatni raz widziales race na stadionie Wisly?
wszystkie pozostale kluby nawet się z nas śmieją, że jako jedyni w Polsce nie odpalamy rac. I nie martw sie, transparent "PDW" nie kosztuje 10 milionow zlotych. Przełkniesz to! |
@rav zamknij to forum w ....u
|
Cytat:
|
Cytat:
Sorry, że się wtrąciłem. |
Fajne hasła tutaj padają, aż chce się żyć. Jakich to Wisła wspaniałych kibiców ma.
Tak, to prawda. Wisła ma wspaniałych kibiców. Tylko wiecie, od czego zacznie się piątkowy mecz ? Od jebania Śląska... . |
Cytat:
|
Cytat:
|
WSZYSCY NA ŚLĄSK !!!
Nie będzie lepszego momentu aby każdy kibic od decyzyjnego po piknika powiedział reset!!! Najlepszy moment na reset relacji w naszym środowisku i czas od nowa budować wielką Wisłą, tę na boisku i na trybunach obie te sprawy się uzupełniają i są potrzebne obustronnie jak woda do życia!!! Teraz albo nigdy! Nie będzie lepszej okazji aby zostawić w tyle zaszłości. Adekwatna sytuacja gdzie nasz naród jednoczy się gdy wojna nawiedza nasz kraj! Nas nawiedziło widmo upadku i trzeba wszelkie zaszłości zostawić w tyle i pokazać JEDNOŚĆ!! Wisłaaa Kraków Białaaaa Gwiazdaaaa, Wisłaaa Kraków Białaaa Gwiazdaaa!!! |
Ja .......e... Niektórym proponuje klasztor, moze tam będa szczęśliwi. Oczekiwanie świętych w piłce?! I .... z tego co było, masz przestępców w zarządzie, ktos komuś cos udowodnił? Chwała tym ludziom, ze podjęli sie i to tak szybko i energicznie na odbicie Wisły z rąk JM.
Strasznie budujące, że jednak zdecydowana większość chce wspierać Wisle i na bok odkłada jakies dziwne animozje. Nie róbcie tez z TS gołodupce. Szymański powiedział, ze przejęli Wisle i to za poważne pieniądze. Kto wie czy nawet nie dali Meresinskiemu zarobić, aby tylko odzyskać Wisle. A pozytywny odzew juz jest. Proszę, Targosz, który chciał juz skontaktować sie z JM w sprawie sponsoringu. Pisze tez ze moze uda sie sciągnąć jeszcze kogoś: @Inferno889 Czekamy na finalizację umowy JM - TSW i zaczynamy na pewno. @KTargosz Wisła ma potężna markę, ogrom kibiców, pokolenie które wychowywało sie na ostatnich sukcesach, teraz dorasta i ma pieniądze do wydawania. To świetny kąsek dla sponsorów i inwestorów. |
Cytat:
|
Mnie najbardziej rzucił się w oczy fakt że TS wcale się nie pali do tego przejęcia i Panowie nie wyglądali na zbyt szczęśliwych. Grunt żeby wyrwać klub z rąk bananowego chłopca. Myślę że będzie dobrze.
|
Cytat:
|
TS ratuje Wisłę trzeba bić brawo ale głównym ich priorytetem to powinno byc szukanie kupca i utrzymanie sie w lidze (sportowo i licencyjnie) jeśli choc 1 z tych spraw im sie nie uda to tak naprawdę jest to tylko odwlekanie końca
i na ten moment jest 100 razy lepiej niz było wczoraj ale jest 100 razy gorzej niż było w czerwcu |
Niekoniecznie trzeba poszukiwac kupca.
Wystarczy sprawnie funkcjonujacy klub z poteznym zapleczem sponsorskim i wyciagajacy maks pieniedzy z czego sie tylko da. Tak jak na Legii. Kazdy kolejny "bogaty wlasciciel" to odsuwanie w czasie totalnego zaorania. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki za panów z TSu!!!
|
I tak i nie, równie dobrze bogaty właściciel może ogarnąć klub tak, żeby to wszystko miało i ręce i nogi.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl