Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   ratunek dla Wisełki (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9681)

Herbi1303 16.08.2016 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Raf 66 (Post 1448947)
Wg mnie, jeśli już coś takiego miałoby się udać - pasuje zaangażować trochę osób publicznych. Ludzi rozpoznawalnych.
To Kraków ma pokazać, że Wisła nie jest mu obojętna !!!
Mam na myśli przede wszystkim - byłych piłkarzy, może p. Ludwik Miętta, Marcin Daniec (?) ....Takich osób jest naprawdę wiele. Ich możliwości są nieporównywalnie większe niż np tysiąca anonimowych kibiców.

miałem to pisać, obok nas muszą stanąć bardziej znani kibice z sektorów vipowskich, a dobrze wiemy że takich mamy

które to forum?

kicur 16.08.2016 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Danielek1906 (Post 1448948)
Poczekajmy do końca tego tygodnia. Na konkurencyjnym forum jest bardzo dobrze napisane o aktualnej sytuacji. Jak do końca tego tyg. nie będzie konfy, to można zacząć myśleć o czymś. Ale żaden pucz pod stadionem nic nie da ;p Po za tym jak kilku panów z SKWK się dowie, to się zdenerwują, a było już kilka razy mówione, że dostali obietnicę dwóch stołeczków w nowym zarządzie ;)

Dlatego tak siedzą sobie cichutko :). Oj gdyby, to był Bednarz, to już by były bojkoty itp. No nic. Skoncentrujmy się na swoim zadaniu. :)

kicur 16.08.2016 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Herbi1303 (Post 1448949)
miałem to pisać, obok nas muszą stanąć bardziej znani kibice z sektorów vipowskich, a dobrze wiemy że takich mamy

które to forum?

Pewno chodzi o wislaportal.pl

Raf 66 16.08.2016 21:17

Cytat z WIsłap
".....rzecznika prasowego Damiana Juszczyka odezwał się Krzysztof Targosz współwłaściciel firmy Profix Hale z Krakowa link ť i wyraził chęć sponsoringu klubu. link ť Nie znam gościa, ale biedny to raczej nie jest link ť Pewnie to nie jest jakiś mega sponsor, ale nam potrzeba w tej sytuacji każdego chętnego."
Na takich ludzi trzeba liczyć, z takimi ludźmi trzeba rozmawiać.

Marcinkrakwoj 16.08.2016 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Raf 66 (Post 1448953)
Cytat z WIsłap
".....rzecznika prasowego Damiana Juszczyka odezwał się Krzysztof Targosz współwłaściciel firmy Profix Hale z Krakowa link ť i wyraził chęć sponsoringu klubu. link ť Nie znam gościa, ale biedny to raczej nie jest link ť Pewnie to nie jest jakiś mega sponsor, ale nam potrzeba w tej sytuacji każdego chętnego."
Na takich ludzi trzeba liczyć, z takimi ludźmi trzeba rozmawiać.

.......enie, on (niestety) nie ma takiej kasy by samemu jako sponsor uciagnać ten Klub. Ten post to typowy przykład podkoloryzowania. Zresztą K. Targosz jest tu na forum i chętnie sam się wypowie.
P. S źle zrozumiałem kontekst. Oczywiście każde wsparcie bardzo ważne ale nie to nam klub uratuje.
A na rozkimny typu "poczekajmy tydzień bo ktoś chce odkupić Wisłę" już za późno. To tak jak z walką Cupiała o ponowne przejęcie

Herbi1303 16.08.2016 21:24

w tej chwili 155 zarejestrowanych użytkowników online na forum, jakie propozycje działań? Czy można liczyć że admini forum i strony podejmą razem z użytkownikami próbę jakiegoś przedsięwzięcia?

bonawentura 16.08.2016 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafaello56 (Post 1448944)
pomyślałem co może sprzedać , bo stadion jest miasta innego majątku klub nie ma a jedyne co można sprzedać to kilku kopaczy za grosze albo cały Klub co by było z korzyścią dla WSZYSTKICH

Z JM i tak nas zdegradują. Trzeba zaryzykować i to już. Albo go wystraszyć i zyskać nowego właściciela w trakcie sezonu, albo budować Wisłę od podstaw. Ale to trzeba pokazać już! Nie chcemy w Wiśle kunktatorstwa i cwaniactwa, a uczciwość i szlachetność. Te dwie ostatnie cechy przyświecały Henrykowi Reymanowi, więc tego się trzymajmy!

Więc błagam Was, niech ktoś zorganizuje wydarzenie na FB - manifestację z conajmniej 2-tygodniowym wyprzedzeniem, ale niech to będzie poważny organizator, który zgłosi manife w UM :) Błagam, róbmy to! Uratujmy naszą kochaną Wisłę!!! :)

Murzyn124 16.08.2016 21:35

wg mnie trzeba zaczac dzialac TERAZ, chociazby zalozyc wydarzenie na facebooku.

sedonh 16.08.2016 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Murzyn124 (Post 1448964)
wg mnie trzeba zaczac dzialac TERAZ, chociazby zalozyc wydarzenie na facebooku.

Ponawiam prośbę do administratorów o wsparcie, o założenie wydarzenia i rozpropagowanie tego na fanpagach !!

Strzala 16.08.2016 21:43

Ciekawe czy skwk poparło by taki protest przed klubem, jezeli nie to chyba wszystko było by już jasne. Ja bym zrobił wydarzenie, ale łatwiej chyba będzie komuś kto jest z Krk i zna bardzo dobrze realia kibicowskie i jest przykładem też dla kibiców w pozytywnym znaczeniu oczywiscie.

Herbi1303 16.08.2016 21:45

akcję na FB musi założyć albo admin tej strony ewentualnie wislaportal. Jak założy ktoś z nas to uja z tego będzie bo nie mamy siły przebicia. Pytanie teraz co to ma być, gdzie i kiedy? Co chcemy i w jakiej formie przekażemy?

bonawentura 16.08.2016 21:47

I trzeba oczywiście zgłosić to do UM. Wymaga tego ustawa - prawo o zgromadzeniach.

Strzala 16.08.2016 21:50

Najlepiej było by to okazać na meczu z piękną oprawą i dużą frekwencją, wtedy jest duże prawdopodobieństwo, że mereś będzie na stadionie i po jego zakończeniu. Jednak to nie realne skoro Ruch już nas przekszykuje u siebie. Medialnie wtedy jest też najlepiej

anthony09 16.08.2016 21:51

Niech się "gołodupcy" zaprezentują chociaż i pokażą czy możemy ich szanować czy też nie ? Czy stać ich na chociażby "skarpetki" ?

kt77 16.08.2016 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinkrakwoj (Post 1448955)
.......enie, on (niestety) nie ma takiej kasy by samemu jako sponsor uciagnać ten Klub. Ten post to typowy przykład podkoloryzowania. Zresztą K. Targosz jest tu na forum i chętnie sam się wypowie.
P. S źle zrozumiałem kontekst. Oczywiście każde wsparcie bardzo ważne ale nie to nam klub uratuje.
A na rozkimny typu "poczekajmy tydzień bo ktoś chce odkupić Wisłę" już za późno. To tak jak z walką Cupiała o ponowne przejęcie

Witam Wszystkich. Prawdą jest, że sam nie dam rady zapewnić Wiśle odpowiedniego poziomu i nie ukrywam tego. Jednak przez 26 lat istnienia naszej firmy mój tata nawiązał dużo znajomości, które teraz mógłbym wykorzystać. My jako Profix na pewno będziemy Wisłę wspierać. Czy ktoś do nas dołączy? Spróbuję przekonać kogoś większego. Problemem może być przeszłość JM. Nas to nie odstrasza bo kibicujemy Wiśle, ale za innych ręczyć nie mogę.

!!IRIVER!! 16.08.2016 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kt77 (Post 1448977)
Witam Wszystkich. Prawdą jest, że sam nie dam rady zapewnić Wiśle odpowiedniego poziomu i nie ukrywam tego. Jednak przez 26 lat istnienia naszej firmy mój tata nawiązał dużo znajomości, które teraz mógłbym wykorzystać. My jako Profix na pewno będziemy Wisłę wspierać. Czy ktoś do nas dołączy? Spróbuję przekonać kogoś większego. Problemem może być przeszłość JM. Nas to nie odstrasza bo kibicujemy Wiśle, ale za innych ręczyć nie mogę.

Dostałeś w ogóle jakąś odpowiedz z klubu?

Marcinkrakwoj 16.08.2016 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1448978)
Dostałeś w ogóle jakąś odpowiedz z klubu?

No właśnie, mailowali dzisiaj czy nie dostosowali się do Twojej (a w zasadzie Pana :)) prośby?

kt77 16.08.2016 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1448978)
Dostałeś w ogóle jakąś odpowiedz z klubu?

Tak, wieczorem do mnie zadzwonili. Zajmę się szczegółami po powrocie z delegacji.

Herbi1303 16.08.2016 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kt77 (Post 1448980)
Tak, wieczorem do mnie zadzwonili. Zajmę się szczegółami po powrocie z delegacji.

Sam JM pisał czy włoski przydupas?

!!IRIVER!! 16.08.2016 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kt77 (Post 1448980)
Tak, wieczorem do mnie zadzwonili. Zajmę się szczegółami po powrocie z delegacji.

Extra, bardzo się cieszę i liczę , że coś z tego wyjdzie.

Co do samego pomysłu pójścia pod klub - sugeruję rozwagę w postępowaniu bo nieprzemyślanymi działaniami można tylko zaszkodzić a tego chyba nikt - komu na Wiśle zależy - nie chce.

Wplątanie w to ludzi znanych może zdecydowanie pomóc (Daniec, Sikorowski, Schimscheiner)

Murzyn124 16.08.2016 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kt77 (Post 1448980)
Tak, wieczorem do mnie zadzwonili. Zajmę się szczegółami po powrocie z delegacji.

A nie obawia się Pan ,że dzięki wsparciu Pana firmy, JM zostanie w Wiśle?

bonawentura 16.08.2016 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1448983)
Co do samego pomysłu pójścia pod klub - sugeruję rozwagę w postępowaniu bo nieprzemyślanymi działaniami można tylko zaszkodzić a tego chyba nikt - komu na Wiśle zależy - nie chce.

JMowi trzeba się wyraźnie przeciwstawić. On musi poczuć na plecach oddech kibiców Wisły. Niech się wystraszy i niech sprzeda klub. Tyle w temacie. Tego nie można teraz próbować aprobować. Stanie po stronie gościa z takimi zarzutami to próba fraternizacji ze środowiskiem o upadłej reputacji, by nie powiedzieć, ze środowiskiem przestępczym. Trzeba walczyć z JM. Trudno - Telefonika miała możliwość innego rozwiązania sprawy. Skoro tego nie zrobiła, to teraz kibice muszą się definitywnie sprzeciwić nowemu właścicielowi.

kt77 16.08.2016 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Murzyn124 (Post 1448984)
A nie obawia się Pan ,że dzięki wsparciu Pana firmy, JM zostanie w Wiśle?

Myślę, że prędzej czy później ktoś odkupi Wisłę od JM. W ostateczności sam się zapożyczę. Nie chciałbym tylko przeczytać kiedyś w jakiejś gazecie, że robię lewe interesy.

To nie Włoch się ze mną kontaktował.

P. S. Nie jestem żaden pan.

bonawentura 16.08.2016 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kt77 (Post 1448986)
Myślę, że prędzej czy później ktoś odkupi Wisłę od JM. W ostateczności sam się zapożyczę. Nie chciałbym tylko przeczytać kiedyś w jakiejś gazecie, że robię lewe interesy.

To nie Włoch się ze mną kontaktował.

P. S. Nie jestem żaden pan.

Gdyby normalny i uczciwy człowiek zdecydował się na przejęcie klubu, wówczas z pewnością pojawiłaby się cała masa sponsorów. Wystarczyłby dobry model biznesowy z mocnym marketingiem jako podstawą na pierwsze lata funkcjonowania klubu.
JM musi odejść i to jak najszybciej.
Pozdrawiam.

PS. Nie można natomiast tracić wiary i trzeba działać! Trzeba protestować i pokazywać JM, że nie jest to klub z zapi@#owa, tylko Wisła Kraków. Dlatego manifestacja MUSI się odbyć.

TOMEK 11 16.08.2016 22:41

10 000zł na 0% na 5lat

kt77 16.08.2016 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TOMEK 11 (Post 1448998)
10 000zł na 0% na 5lat

Nie rozumiem.

cierpliwy 16.08.2016 22:47

Chce Ci chyba pożyczyć na zakup :)

MaciekJ87 16.08.2016 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1448988)
Gdyby normalny i uczciwy człowiek zdecydował się na przejęcie klubu, wówczas z pewnością pojawiłaby się cała masa sponsorów. Wystarczyłby dobry model biznesowy z mocnym marketingiem jako podstawą na pierwsze lata funkcjonowania klubu.
JM musi odejść i to jak najszybciej.
Pozdrawiam.

PS. Nie można natomiast tracić wiary i trzeba działać! Trzeba protestować i pokazywać JM, że nie jest to klub z zapi@#owa, tylko Wisła Kraków. Dlatego manifestacja MUSI się odbyć.

To czemu skoro przez 19 lat mieliśmy normalnego i uczciwego człowieka za właściciela to nie pojawiła się cała masa sponsorów, szczególnie w ostatnich latach gdy było źle w kwestii finansów w klubie?

kt77 16.08.2016 22:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cierpliwy (Post 1449000)
Chce Ci chyba pożyczyć na zakup :)

Późno już, wolno myślę :)

bonawentura 16.08.2016 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaciekJ87 (Post 1449001)
To czemu skoro przez 19 lat mieliśmy normalnego i uczciwego człowieka za właściciela to nie pojawiła się cała masa sponsorów, szczególnie w ostatnich latach gdy było źle w kwestii finansów w klubie?

Może i Cupiał był uczciwy, ale nadmiernie porywczy i narobił długów. De facto dług Wisły w pewnym momencie był tak duży, że nikt by się nim nie zainteresował. Dopiero umorzenie długu wewnętrznego wobec TF, poprzez dodatkową kapitalizację pozwoliło na stanie się klubu bardziej atrakcyjnym. Nie wierzę, że nikt nie byłby w stanie przejąć Wisły, bo przez ostatnich 20 lat stała się ona marką i to z ogromnym potencjałem do wykorzystania.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl