![]() |
"Życie jest jak rower,
nie ważne jak drogi kupisz, jak nie zapłacisz VAT-u to się skarbówka do.......i" Z "Myśli po alko", J.M. |
Dobrze rozumiem, że to wiślacki konkurs haiku?
|
Cytat:
|
"Życie jest jak rower,
nie ważne jak mocno kręcisz, jak wjedziesz do Wisły to w końcu utoniesz" Z "Myśli po alko", J.M. |
Cytat:
|
"Wisła jest jak łańcuch od roweru,
nie nasmarujesz nie pojedziesz" Z "Myśli po alko", J.M. |
Cytat:
Szybki cytat z neta: Cytat:
Więc nasz rowerzysta może być magistrem bez ważnej matury :] |
Cytat:
|
Kontynuując twórczość wolfego:
"Życie jest jak rower, nie umiesz jeździć, to nie jedź". Z "Myśli po alko", J.M |
A mnie ciekawi ile taka książka kosztuje. I nie, nie chodzi mi o 32,50 na Podwalu.
|
Cytat:
Pociesza mnie, że ten typ nie będzie sprawował w klubie żadnej funkcji, poza nazwiskiem w papierach. Marketingowcy Wisły przychodząc dzisiaj do pracy zalali się zapewne rzewnymi łzami...a my się zalejemy jak do Wisły zapuka komornik. Nawet mnie ta sprawa już nie śmieszy. |
"Rower jest jak hulajnoga,
tylko ma dwa pedały, siodełko i przerzutki (jak kupisz wyczesany)" Z "Myśl z twittera" J.M. Analiza utworu: Prowadzenie klubu jest jak wyłudzanie VAT-u - wszystko jest OK dopóki się jakiś fagas nie przypieprzy. P.S. Nie sądziłem, że kiedykolwiek w życiu to napiszę, ale zazdroszczę Koronie... |
Nie matura, lecz chęć szczera...
|
Cytat:
|
Niech on sobie ten rower przyparkuje blisko w czwartek...
|
Zaimponował m on, ten Jakub M. :foch:
Myślałem, że on znany jest tylko z tego, że zna tą aktoreczkę. A on jest okazało się kumpel Nikodema D. z tyskiego liceum :shock: ;) |
Jestem ciekaw jak kibice przywitają pana Jakuba M.? Pełne 1906% poparcia?
Cytat:
Po fotkach na insta można dojść do wniosku, że jej ojciec może mieć kasiorę i JM może być słupem tatusia pani Kamili. |
...." Więc mam wyższe wykształcenie, chociaż studiów nie skończyłem, jak prezydent Kwaśniewski..."....Kazik miał nosa;)
|
Chcecie robić spersonalizowanego pudelka na forum? Serio? Kiedyś to forum trzymało poziom. Na ch#j wam wiedzieć co robi Mereś w życiu prywatnym?
|
Tak filozoficznie
http://i63.tinypic.com/a32ntj.jpg |
Cytat:
Chyba nie rozumiesz idei tematu. Mnie tam gówno interesuje czy Jakub na śniadanie je jajecznicę czy owsiankę. Informacje zamieszczone w pierwszy poście, są częściowo ironiczne a w większości prawdziwe. Bardziej chodzi o to, że osoba właściciela powinna coś ze sobą reprezentować, to że niektórzy zrobili sobie z tego pudelka albo rozmywają go jakimś gównianym postem to nie moja wina. Temat ma służyć dyskusji poza sportowej działalności właściciela klubu, co dzień lub co dwa na powierzchnię wypływają coraz to nowsze kwiatki, które powiedzmy sobie szczerze mają negatywne odbicie w postrzeganiu Wisły Kraków. Jeżeli po Tobie to spływa, to spoko, ale ja byłbym poważnym inwestorem i zgłosiłaby się do mnie Wisła w celu współpracy, to pierwsze co rzuca się w oczy ''Meresiński to ten, co sobie maturę kupił?'' Ch**j wie, co wypłynie za dzień lub dwa. Póki co mamy gafę za gafą, która odbija się na nas wszystkich. O ile pierwsze reakcje to śmiech, to później już nikomu raczej do śmiechu nie jest. |
Idąc dalej tematyką rowerową:
Kto śmie mówić o Meresiu Ze jest głupi i banalny Temu w szprychy wkręci chvja Pod Giewontem wiater halny T. Różewicz |
WISLE tymi glupotami nie pomagacie jak dzieci ku...a
Jaki jest JM juz kazdy wie dajcie juz spokoj . |
To forum to głównie szydera z klubu. Nie ma to jak pocisnąć na właściciela, trenera, Boguskiego itp itp itp. W tym temacie czekamy tylko na wierszyk ABGwiślaka o twitterowych poczynaniach naszego nowego właściciela.
|
Nie zdziwię się jak znajdzie się kilku oszołomów co na własną rękę będą szukać jakiejś sensacji na temat właściciela i tu udostępnią jakieś głupoty, po czym jakiś dziennikarzyna napisze o tym artykuł. A czy będzie to prawdą czy nie to już nikogo nie będzie obchodzić.
radek2323: właśnie jaki jest JM to nie wie nikt, bo ani razu nie wypowiedział się w mediach. Nikt go nie zna a media wypisują same negatywne rzeczy, bo ludzie uwielbiają jak się innych niszczy w prasie bądź tv. A że gość napiszę coś luźnego na inście czy innym fejsie to ma do tego prawo jak każdy. Nie wiem czego oczekujecie od trzydziestoletniego chłopaka, który jest pewnie młodszy od połowy zarejestrowanych tu forumowiczów. |
Cytat:
Co do JM to osobiscie kredyt zaufania mu dalem ale po ostatnich "akcjach" to .... szkoda slow. Dziwi mnie tylko ze wiekszosc zamiast pochylic sie powaznie nad problemami jakie ma moja ukochana Wisla to sobie kur..wa szydere robi! |
Cytat:
Jeśli wykupił nas "pudelkowy" właściciel to im szybciej się dostosujemy tym lepiej dla nas (bo rozumiem, że na dziś obowiązuje 1906% poparcia?) A jeśli JM nie jest "pudelkowy" to niech to udowodni. Przynajmniej niech zacznie próbować... |
Śmieszny jest rozdźwięk pomiędzy oświadczeniem adwokata, a tłitem JM, w którym JM praktycznie się.przyznaje do winy.
|
MATURA to bzdura!
A poważnie płakać się chce co jutro nas czeka..... |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl