Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Jakub Meresiński życie i twórczość - fakty, wydarzenia,aluzje (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9665)

czarny7777777 29.07.2016 15:31

korony nie kupił bo segenalczycy przebili to kupił Wisłę

AHA

Zwitter 29.07.2016 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez David. (Post 1444635)
Nareszcie mamy właściciela z Twitterem! Będzie medialnie.

:rotfl:

Leśnodorski też ma twittera i często się tam udziela i co z tego?

Ja na razie nie komentuje, czas pokaże co będzie, ufam Cupiałowi i wiem, że byle komu by klubu nie sprzedał.

Powodzenia.

nesta 29.07.2016 15:33

Przestańcie wklejać linki do sytuacji z Kielc!!
On tam chciał 100%, miasto tyle nie chciało też dać, chciało mieć wpływ. Zaczęła się polityka. Wypowiedzi do mediów oczerniające go przed kibicami, aby nie mieli za zle miastu, ze storpedowali z nim umowę.

Nie róbce tez idioty z Cupiała. Nie po to 20 lat był z Wisłą, odrzucał oferty, aby teraz sprzedaż jakiemuś zjebowi. Sprawdził go. Kredyt zaufania i będziemy go oceniac za jakiś czas. Tyle.

Nic już innego nie zrobimy. Wisle najbardziej pomożemy wspierając nowych właścicieli

krzaq12 29.07.2016 15:34

https://twitter.com/JakubMeresinski?lang=pl Tu konto, prawdziwe, nie fejokowe. W ciągu 15 min przybyło 200 obserwujących.

Chce wierzyć, że Cupiał powierzył swój klub komuś kto będzie potrafił nim zarządzać, Leśniadorski z Miodulksim też nie ładują wielkich pieniędzy w Legię, oni nią dobrze zarządzają, potrafią robić marketing, zarządzać klubem jak przedsiębiorstwem. Warunkiem koniecznym jest oczywiście kasa, ale nowy właściciel musi przede wszystkim dobrze zarządzać najlepszym polskim klubem XXI wieku.

Jestem sceptyczny, bo każda zmiana jest niewiadomą ale życzę mu powodzenia.

Oby Wielka Wisła mogła trwać dalej, a w najbliższych latach ponownie zaczęła odnosić sukcesy.:-)

David. 29.07.2016 15:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfu (Post 1444642)
Można link do konta? Czy żart, którego nie złapałem? ;)

Co do tematu, nie mogę się przyzwyczaić... boję się, że nadchodzą smutne czasy, ale chciałbym się mylić.

https://twitter.com/JakubMeresinski?lang=pl

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 1444644)
Leśnodorski też ma twittera i często się tam udziela i co z tego?

Ja na razie nie komentuje, czas pokaże co będzie, ufam Cupiałowi i wiem, że byle komu by klubu nie sprzedał.

Powodzenia.

Do tego piłem. Widocznie mamy inne podejście. Oby się udało.

Ofsajd 29.07.2016 15:39

https://twitter.com/JakubMeresinski

nesta 29.07.2016 15:41

Na pewno nie można go też oceniać przez pryzmat majątku. Lesnodorski z Mioduskim wcale nie mieli kasy na top 100, a nie wiem czy na top 200 lub 300 mają. Ale mają plan, pasje, zaangażowanie.
Lesnodorski tez zgrywa playboya i oceniając z zewnątrz nikt nie dałby mu prowadzić budki z lodami. Ale jednak L ogarniają mądrze i z głową.

Z drugiej strony masz Cupiała i Filipiaka, którzy przy takim majątku nie potrafią zrobić nic. Bo myslą realiami poprzedniej epoki, mają przestarzałe metody.

Dlatego wstrzymajmy się z osądem.

Rob_Zombie 29.07.2016 15:43

....a, nic o typie nie wiecie, wiec cisniecie po nim... bo nic o nim nie wiecie...
A sugerowanie się patologią z Kielc i decyzjami ichniejszych radnych to już w ogóle wyższy poziom absurdu.

I pytanie numer jeden: "ile ma kasy? DAJ DAJ DAJ, KASA KASA KASA!". Niby komuna się skończyła, ale ludzie dalej mentalnie w niej siedzą. Ja tam sto razy bardziej wolę gościa bez grosza, ale z łbem na karku, bo do mądrze zarządzanego klubu nie trzeba dokładać ani złotówki!
Bo pompowanie kasy w klub to droga donikąd! Dzisiaj bogaty właściciel jest a jutro go może nie być, a wtedy dupa zbita. Dzisiaj pompuje kasę a jutro zakreca kurek i wszystko się sypie. my chyba powinnismy o tym wiedzieć najlepiej. Za to zdrowo zarządzany klub z solidnymi podstawami będzie na lata.

Nie wiem nic o tym gosciu, ale dajmy mu może najpierw szanse.

ABGwislakABG 29.07.2016 15:48

Mam nadzieję, że nas nie wydupczy jak Aśki Jabłczyńskiej.

jackieboy 29.07.2016 15:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfu (Post 1444642)
Można link do konta? Czy żart, którego nie złapałem? ;)

Co do tematu, nie mogę się przyzwyczaić... boję się, że nadchodzą smutne czasy, ale chciałbym się mylić.

Smutne czasy już nadeszły i trwają od kilku (5?) lat.
Teraz na pewno zniknie nie wiadoma co dalej.
Mam nadzieję, iż pójdzie to drogą Legii, gdzie mimo braku ładowania kasy w budżet klubu, funkcjonuje on bardzo sprawnie i jest do pozazdroszczenia dla innych.

Powodzenia

Tarann 29.07.2016 16:04

Spodziewajmy się transferów :) lista jest długa :http://www.transfering.pl/kluby/menadzer/16,marek-citko

nesta 29.07.2016 16:04

Edit.

Moim zdaniem to będzie słup też/ładniej mówiąc papierowy właściciel. Realna kasa przyjdzie z innej strony.

zozo 29.07.2016 16:09

Faken. Z ryja Pyżalski.

Jeszcze to:
http://www.fakt.pl/kobieta/plotki/jo...-razem/fmhtqd0

heoij 29.07.2016 16:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1444658)
Mam nadzieję, że nas nie wydupczy jak Aśki Jabłczyńskiej.

:D:lol:

Szczerze nie ma się czym zachwycać, gość najpierw chciał kupić Koronę Kielce a jak mu nie wyszło to przyszedł do Wisły...

Czyli jesteśmy drugim wyborem...

filoo 29.07.2016 16:15

no to jedziemy z opiniami

http://www.cksport.pl/pokazWiadomosc...j_nie_byc.html

Ciekawe ?

For_FuN_ 29.07.2016 16:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jackieboy (Post 1444659)
Smutne czasy już nadeszły i trwają od kilku (5?) lat.
Teraz na pewno zniknie nie wiadoma co dalej.
Mam nadzieję, iż pójdzie to drogą Legii, gdzie mimo braku ładowania kasy w budżet klubu, funkcjonuje on bardzo sprawnie i jest do pozazdroszczenia dla innych.

Powodzenia

Przecież Mioduski i Leśny kupili klub zbudowany przez ITI(mowa o sponsorach, kadrze, akademii, itd., a przede wszystkim masie wpompowanych pieniędzy i spłaceniu długów). Co tutaj mieli dokładać? Jedynie powiększać budżet(kupowali Legię z przychodami 90 mln zł/rocznie). Troszkę inna sytuacja i punkt wyjścia. Dlatego potrzebny był właściciel z głową na karku, a ktoś taki...

Bene Nati 29.07.2016 16:22

A więc stało się.

Czas zweryfikuje wszystko.

Barti 29.07.2016 16:22

To się musiało stać...Kości zostały rzucone...Taka kolej rzeczy...Trzeba im patrzeć na ręce...

Rob_Zombie 29.07.2016 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filoo (Post 1444669)
no to jedziemy z opiniami

http://www.cksport.pl/pokazWiadomosc...j_nie_byc.html

Ciekawe ?

Już drugi raz widzę tutaj ten link i się zastanawiam ,co' tu jest ciekawe? Że radni mający pojęcie o piłce takie jak ja o szydełkowaniu podjęli taką a nie inną decyzję a przed mediami starają się jej bronić? "Paaanie, gdyby nie nasza wzrorowa postawa to ten klub by nie istniał! Dlaczego? Bo tak!"

nesta 29.07.2016 16:28

"Śledztwo" kibiców trwa :D

Na FB w znajomych ma połowę warszawskiego, celebryckiego światka plus kilku poważnych biznesmenów. Np. Brzoskę.

Ma tylko 30 lat. Siłą rzeczy za mało, aby zbudować majątek, który choć pozwoli planować Wisłę na wiele lat w przód.

Im więcej spływa faktów tym bardziej jestem pewien, że to zwykły słup, za którym idzie kapitał. Jak ktoś napisał - niech będzie i tak, ale oby ten kapitał był pewny i mądrze lokowany.

czarny7777777 29.07.2016 16:28

Mioduski i Leśnodorski przyszli w sezonie gdzie Legia zdobyła mistrzostwo gdzie mieli kase z gry w fazie grupowej ligi europy + mieli młodzież (która mogli sprzedawać np Furman za 2,5mln euro )

filoo 29.07.2016 16:30

@Rob_Zombie

mnie bardziej chodziło o fragment z negocjacjami z kopaczmi i Jego zachowaniem względem nich. Oceniiamy to pozytywnie, negatywnie, czy jak ?
Podobno też w negocjacjach z Miastem ( Kielce ) grubo cwaniakował

Worcester 29.07.2016 16:32

Ciekawe kto za nimi stoi.

jova 29.07.2016 16:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez heoij (Post 1444667)
Czyli jesteśmy drugim wyborem...

A czasem Wisła nie była też dużo droższą opcją? Choćby z racji zadłużenia?

Bene Nati 29.07.2016 16:36

Lista życzeń kibica Wisły jest długa. Mają co poprawiać.
Sporo kasy trzeba wpompować na rozruch.

Poprawa od strony sportowej a co za tym idzie finansowej w oparciu o jakiś sensowny długoterminowy plan rozwoju,
Poprawa marketingu, wizerunku klubu,
Utrzymanie pozytywnych relacji z kibicami,
Poprawa detali stadionu miejskiego,
Wy... Kapki..
Zatrudnienie dyrektora sportowego z prawdziwego zdarzenia,
Utworzenie sieci skautów...

Same oklepane banały... w sumie.

Arked 29.07.2016 16:37

Na razie nie wiemy nic konkretnego. Należy poczekać na wizję rozwoju klubu jaką przedstawi nowy właściciel. W dziedzinie organizacji i zarządzania klubem jest duże pole poprawy i na to głównie liczę.

TSWojtas 29.07.2016 16:38

Jak wyjebią Kapkę będzie na plus!

WISŁAZWE 29.07.2016 16:42

Nie jestem zbyt optymistycznie nastawiony. Nie ukrywam, że dość mocno zaskoczył mnie fakt przejęcia Wisły przez tych dwóch Panów. Optowałem za zamianą, ale czas pokaże czy to dobry wybór.

Czas na czyny nie nie słowa, bo od ładnego pierrdolenia na konferencji to już mieliśmy specjalistów.
Jestem ciekaw kto za tym wszystkim stoi, bo obaj Panowie są raczej za słabi w uszach, żeby to dźwignąć.

Może po przedstawieniu planu działania będziemy coś więcej wiedzieć. Oby.. Oby nie zakończyło się to czarnym scenariuszem.

Patryko 29.07.2016 16:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWojtas (Post 1444683)
Jak wyjebią Kapkę będzie na plus!

Przecież już oświadczyli, że dyrektorem sportowym będzie Citko. Zdzisław - pakuj się :D

Co do nowego właściciela - mam nadzieję, że ma plan i środki na jego realizację. Mnie osobiście wygląda na figuranta, za którym stoi jakaś grupa inwestorów (mam tu na myśli gwarantowanych sponsorów). Wypada mu życzyć samych sukcesów.

Mar85 29.07.2016 16:50

A kto jest? Każdy myślał że jak do tego dojdzie to przyjdzie poważny właściciel. Na razie wiadomo tyle że 2 gołodupców kupiło najlepszy klub ostatnich 20 lat w Polsce....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl