![]() |
korony nie kupił bo segenalczycy przebili to kupił Wisłę
AHA |
Cytat:
Ja na razie nie komentuje, czas pokaże co będzie, ufam Cupiałowi i wiem, że byle komu by klubu nie sprzedał. Powodzenia. |
Przestańcie wklejać linki do sytuacji z Kielc!!
On tam chciał 100%, miasto tyle nie chciało też dać, chciało mieć wpływ. Zaczęła się polityka. Wypowiedzi do mediów oczerniające go przed kibicami, aby nie mieli za zle miastu, ze storpedowali z nim umowę. Nie róbce tez idioty z Cupiała. Nie po to 20 lat był z Wisłą, odrzucał oferty, aby teraz sprzedaż jakiemuś zjebowi. Sprawdził go. Kredyt zaufania i będziemy go oceniac za jakiś czas. Tyle. Nic już innego nie zrobimy. Wisle najbardziej pomożemy wspierając nowych właścicieli |
https://twitter.com/JakubMeresinski?lang=pl Tu konto, prawdziwe, nie fejokowe. W ciągu 15 min przybyło 200 obserwujących.
Chce wierzyć, że Cupiał powierzył swój klub komuś kto będzie potrafił nim zarządzać, Leśniadorski z Miodulksim też nie ładują wielkich pieniędzy w Legię, oni nią dobrze zarządzają, potrafią robić marketing, zarządzać klubem jak przedsiębiorstwem. Warunkiem koniecznym jest oczywiście kasa, ale nowy właściciel musi przede wszystkim dobrze zarządzać najlepszym polskim klubem XXI wieku. Jestem sceptyczny, bo każda zmiana jest niewiadomą ale życzę mu powodzenia. Oby Wielka Wisła mogła trwać dalej, a w najbliższych latach ponownie zaczęła odnosić sukcesy.:-) |
Cytat:
Cytat:
|
|
Na pewno nie można go też oceniać przez pryzmat majątku. Lesnodorski z Mioduskim wcale nie mieli kasy na top 100, a nie wiem czy na top 200 lub 300 mają. Ale mają plan, pasje, zaangażowanie.
Lesnodorski tez zgrywa playboya i oceniając z zewnątrz nikt nie dałby mu prowadzić budki z lodami. Ale jednak L ogarniają mądrze i z głową. Z drugiej strony masz Cupiała i Filipiaka, którzy przy takim majątku nie potrafią zrobić nic. Bo myslą realiami poprzedniej epoki, mają przestarzałe metody. Dlatego wstrzymajmy się z osądem. |
....a, nic o typie nie wiecie, wiec cisniecie po nim... bo nic o nim nie wiecie...
A sugerowanie się patologią z Kielc i decyzjami ichniejszych radnych to już w ogóle wyższy poziom absurdu. I pytanie numer jeden: "ile ma kasy? DAJ DAJ DAJ, KASA KASA KASA!". Niby komuna się skończyła, ale ludzie dalej mentalnie w niej siedzą. Ja tam sto razy bardziej wolę gościa bez grosza, ale z łbem na karku, bo do mądrze zarządzanego klubu nie trzeba dokładać ani złotówki! Bo pompowanie kasy w klub to droga donikąd! Dzisiaj bogaty właściciel jest a jutro go może nie być, a wtedy dupa zbita. Dzisiaj pompuje kasę a jutro zakreca kurek i wszystko się sypie. my chyba powinnismy o tym wiedzieć najlepiej. Za to zdrowo zarządzany klub z solidnymi podstawami będzie na lata. Nie wiem nic o tym gosciu, ale dajmy mu może najpierw szanse. |
Mam nadzieję, że nas nie wydupczy jak Aśki Jabłczyńskiej.
|
Cytat:
Teraz na pewno zniknie nie wiadoma co dalej. Mam nadzieję, iż pójdzie to drogą Legii, gdzie mimo braku ładowania kasy w budżet klubu, funkcjonuje on bardzo sprawnie i jest do pozazdroszczenia dla innych. Powodzenia |
Spodziewajmy się transferów :) lista jest długa :http://www.transfering.pl/kluby/menadzer/16,marek-citko
|
Edit.
Moim zdaniem to będzie słup też/ładniej mówiąc papierowy właściciel. Realna kasa przyjdzie z innej strony. |
|
Cytat:
Szczerze nie ma się czym zachwycać, gość najpierw chciał kupić Koronę Kielce a jak mu nie wyszło to przyszedł do Wisły... Czyli jesteśmy drugim wyborem... |
|
Cytat:
|
A więc stało się.
Czas zweryfikuje wszystko. |
To się musiało stać...Kości zostały rzucone...Taka kolej rzeczy...Trzeba im patrzeć na ręce...
|
Cytat:
|
"Śledztwo" kibiców trwa :D
Na FB w znajomych ma połowę warszawskiego, celebryckiego światka plus kilku poważnych biznesmenów. Np. Brzoskę. Ma tylko 30 lat. Siłą rzeczy za mało, aby zbudować majątek, który choć pozwoli planować Wisłę na wiele lat w przód. Im więcej spływa faktów tym bardziej jestem pewien, że to zwykły słup, za którym idzie kapitał. Jak ktoś napisał - niech będzie i tak, ale oby ten kapitał był pewny i mądrze lokowany. |
Mioduski i Leśnodorski przyszli w sezonie gdzie Legia zdobyła mistrzostwo gdzie mieli kase z gry w fazie grupowej ligi europy + mieli młodzież (która mogli sprzedawać np Furman za 2,5mln euro )
|
@Rob_Zombie
mnie bardziej chodziło o fragment z negocjacjami z kopaczmi i Jego zachowaniem względem nich. Oceniiamy to pozytywnie, negatywnie, czy jak ? Podobno też w negocjacjach z Miastem ( Kielce ) grubo cwaniakował |
Ciekawe kto za nimi stoi.
|
Cytat:
|
Lista życzeń kibica Wisły jest długa. Mają co poprawiać.
Sporo kasy trzeba wpompować na rozruch. Poprawa od strony sportowej a co za tym idzie finansowej w oparciu o jakiś sensowny długoterminowy plan rozwoju, Poprawa marketingu, wizerunku klubu, Utrzymanie pozytywnych relacji z kibicami, Poprawa detali stadionu miejskiego, Wy... Kapki.. Zatrudnienie dyrektora sportowego z prawdziwego zdarzenia, Utworzenie sieci skautów... Same oklepane banały... w sumie. |
Na razie nie wiemy nic konkretnego. Należy poczekać na wizję rozwoju klubu jaką przedstawi nowy właściciel. W dziedzinie organizacji i zarządzania klubem jest duże pole poprawy i na to głównie liczę.
|
Jak wyjebią Kapkę będzie na plus!
|
Nie jestem zbyt optymistycznie nastawiony. Nie ukrywam, że dość mocno zaskoczył mnie fakt przejęcia Wisły przez tych dwóch Panów. Optowałem za zamianą, ale czas pokaże czy to dobry wybór.
Czas na czyny nie nie słowa, bo od ładnego pierrdolenia na konferencji to już mieliśmy specjalistów. Jestem ciekaw kto za tym wszystkim stoi, bo obaj Panowie są raczej za słabi w uszach, żeby to dźwignąć. Może po przedstawieniu planu działania będziemy coś więcej wiedzieć. Oby.. Oby nie zakończyło się to czarnym scenariuszem. |
Cytat:
Co do nowego właściciela - mam nadzieję, że ma plan i środki na jego realizację. Mnie osobiście wygląda na figuranta, za którym stoi jakaś grupa inwestorów (mam tu na myśli gwarantowanych sponsorów). Wypada mu życzyć samych sukcesów. |
A kto jest? Każdy myślał że jak do tego dojdzie to przyjdzie poważny właściciel. Na razie wiadomo tyle że 2 gołodupców kupiło najlepszy klub ostatnich 20 lat w Polsce....
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl