![]() |
Mając tak ofensywnych bocznych obrońców to przy 4-4-2 w środku pomocy wystarczą Popovic z Mączyńskim/Brlekiem. Mały szarpnie, Boguski coś tam poda do Jovia a i Popovic z Mąką są w stanie coś ze środka dograć.
W sumie to chyba wolę mieć rozłożony atak na kilka stref, niż być uzależnionym od jednego grajka (melikson/stilic/wolski). |
No właśnie coś mnie martwi, jak mało (czyt. w ogóle) nie są wykorzystywani przez Wdowczyka w tym sezonie Guzmics, Jović, Popović i Mączyński. Rozumiem urazy, rozumiem oszczędzanie na wypadek transferu, no ale bez przesady.
|
Wdowczyk nie ma tam nic do gadania. Dostał polecenie z góry i tyle. Jedynie zastanawia brak Arka w pierwszym składzie, biorąc pod uwagę wyczyny wonderboya Alanka (no chyba, że dostał kredyt zaufania powiedzmy na 3 mecze, jak będzie grać słabo to wraca Arek).
|
Odrobina filozowania:
Być może Głowa nie jest w stanie zagrać całego sezonu, więc DW chce zgrywać stałych środkowych... a, że Rysiek na sprzedaż, to do Sadloka zostaje tylko Uryga... a że Uryga jest jaki jest, to do Urygi dorzuca Cywkę i musi grać 3 środkowych ;) W efekcie gramy 4 obrońcami z tyłu (w tym 2 bocznych) bo Cywka z Urygą liczą się jako jeden ;) A tak na poważnie, to z jednego z dwójki Uryga-Cywka trzeba zrezygnować na rzecz jakiegoś przyzwoitego ŚO. |
Cytat:
Mąka (z Małeckim i Brlekiem) do środka, bardzo dużo bramek padło po rozegraniu Mączyński + Jovic i zgraniu w pole karne tego ostatniego. |
Trochę temat meczu zszedł na drugi plan. Ciekawe jaki skład wystawi Wdowczyk. Jak system 3-5-2 to środek Brlek-Mączyński-Popovic, a skrajnych Małecki- Bartosz. Tak byłoby lepiej, nie byłoby takiej dziury w środku pola
|
Jak dalej jest prawdopodobna opcja, że Krzysiek odejdzie to na boisku go nie zobaczymy. Chyba, że sytuacja ewidentnie będzie zła to wejdzie. To samo z Ryśkiem.
I Lechia i Wisła jeszcze nie remisowała - także 1:1 albo 2:2. |
Arka gra ch.uja 3 bramki w dupę, Lechia gra ch.uja 3 bramki w dupę. Wdowiec musi wrócić do normalnego ustawienia i zrozumieć, że ma za słabych piłkarzy na wpajanie im innej taktyki niż 4-4-2/4-4-1-1
|
7 bramek straconych w 3 meczach
slownie siedem bez defensywnego pomocnika to mozemy co najwyzej w waterpolo grac albo w brydza sportowego o Pietrzaku i Cywce w obronie allbo grze Brozka dzisiaj, to szkoda w ogole pisac Panie Wdowczyk, czy to juz czas na porzucenie eksperymentalnej taktyki, czy jeszcze 3-4 w cymbal od zydów musimy wylapac? |
^^ A to ja jeszcze przypomnę, że zmiana ustawienia miała na celu zmniejszenie liczby traconych goli... (Wdowczyk w jednym z wywiadów tak powiedział).
|
Normalnie na gorąco nie komentuje, ale to jaką kupę zagraliśmy w obydwóch meczach nad morzem to nie widziałem czegoś takiego od dawna.
Wdowczyk chyba przekombinował i oni sami nawet nie wiedzą co mają grać. I nie chodzi o wynik, bo jakby Paweł się nie wyjebał mogłoby się skończyć 2:2 tylko o grę. Oczy bolą od patrzenia. W ostatnim roku nie licząc epizodu z Tadziem na ławce prawie w każdym meczu byliśmy optycznie lepsi od rywala. Byłem do tego przyzwyczajony, że przeważamy i prowadzimy grę - stąd mimo grupy spadkowej byłem daleki od narzekania i widziałem pozytywy. Teraz zagraliśmy dwa TAKIE mecze, że zęby strzelały od zaciskania. Jeszcze na domiar złego zamieniliśmy w bramce Miśkiewicza na Buchalika Bis. Dam Załusce jeszcze wotum zaufania, ale druga bramka dla Lechii - ewidentnie na jego konto. On miał obowiązek stać na linii w sytuacji, gdy ma przed sobą jeszcze obrońcę. |
Brawo Wdowczyk, mialo byc 3-5-2 i 6 punktow a jest 3-5-2 i 0 punktow. Mistrz psucia tego co dobrze funkcjonowało zaraz po przyjsciu. TRAGEDIA i pytanie kiedy ten chłop sie w koncu opamieta
|
Brlek widzę w nim potencjał.
Mam nadzieję, że odpali po okresie przygotowawczym. |
Cytat:
|
Trener srener. Traci 6 bramek w cztery dni, Arka plus sparing, i nic nie zmienia.
Już jeden taki był, przywiązany do 3-5-2, Podoliński. Zobaczcie jak mu poszło w Cracovii. |
Obecne ustawienie by Wdowczyk skończyłoby się na zwolnieniu po 5 meczach nawet w Football Managerze... :)
Kibic który wyłożył 250k€ na Brleka pewnie właśnie tapla się w swoich wymiocinach po tym co ten Uryga v2 pokazuje. No i ciekawe czego tam szukał Załuska na 5. metrze przy bramce na 2:1...? |
Tydzień wakacji w fajnym ośrodku na Pomorzu zaliczony - to jest ważne, a nie jakieś tam mecze.
Wrócmy do 4-4-2 mimo, że z dziurą w środku i tylko jednym skrzydłowym (Mały). Obecne ustawienie jest takie jakieś... feralne. Kuba, Marek wykażcie się.. Stilic i/albo Mierzej, skrzydłowy... podobno was stać |
Spieszmy się oglądać ekstraklasę, tak szybko przemija...
W zeszłym sezonie mieliśmy 6-7 zawodników na poziomie ekstraklasy. Reszta I liga. Stykło. Po wyprzedaży (dziki, Wolski, Mączyński przejściu Głowackiego na status półemeryta) zostanie dwóch-trzech. Symbolem naszej gry ofensywnej jest przewracający się z głodu Brożek. Czy mimo sprzedaży spółki wciąż obowiązuje zasada, że przegrane derby to wypad trenera ? |
Brak Wolskiego, a nie ustawienie ; )
|
Nie wiem czemu wdowczyk tak uparcie gra 3-5-2, tracimy jeszcze wiecej bramek niż przy 4-4-2. Widać, że mały najlepiej czuje sie grając przy linii
|
Cytat:
|
Trzeba cos zmienic,kogos pi**lnąć ,albo wylac w ....*u.
Bo na ta druzyne w 3 meczach nie da sie patrzeć. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Żenada. Brlek kolejny mecz jak dziecko we mgle. Mączynskiemu to poki co moze buty nosić.
Żadnego pomysłu na grę, Brożek potyka się o własne nogi. Dokładając do tego tego nowego gogusia pedałka i Citke, dobrze to na przyszłośc nie wróży. |
Cytat:
pobijacie rekordy świata w hejtowaniu |
Cytat:
|
Cytat:
Wyraźnie widać, że 3-5-2 nam nie idzie. Po pierwsze, to za trudny system dla naszych przeciętnych piłkarzy. Po drugie, trener dokonuje niezrozumiałych decyzji personalnych, sabotując własną koncepcję. Nie rozumiem, po co wprowadzano kolejnych napastników, kiedy wyraźnie było widać, że należało zagęścić środek. |
Nie jest ważne czy nowym ustawieniem gramy dopiero 3 spotkania czy bedziemy grac 300. Takie ustawienie nie ma prawa sie sprawdzic z tym materialem, ktory obecnie posiadamy. Koniec, kropka. Najlepszym wysjciem w naszej sytuacji jest granie tego co gralsmy na wiosne czyli hurrra 4-4-2 atakowanie. Raz wygramy, raz przegramy ale jakies tam punkty beda wpadac. Dziwi mnie tylko, ze kuerwa niby to profesjonalny ttrener jak Dario W. chuja widzie i zmienia to co funkcjonowalo jako tako na cos co nie funkcjonuje tylko po to zeby udowodnic chyba tylko sobie, ze jest profesjonalnym trenerem. Polska liga w pigulce.
|
Mamy słabą kadrę. Będziemy walczyć o utrzymanie.
Polska liga jest słaba, ale nie aż tak by Wisła walczyła o europejskie puchary z takimi zawodnikami. Pozdrowienia dla tych, którzy oscylują za zmianą ustawienia po jednym przegranym meczu. Taktykę dostosowuje się do zawodników których się posiada. A to, że Wisła ma dwóch pomocników środkowych i jednego skrzydłowego nasuneło Wdowczykowi pomysł z grą wahadłowymi obrońcami. Choć ja bym wolał Wisłę w innym systemie. Lechia dziś miała Krasicia, braci Paixao, Chrapka, Wolskiego, Peszko... A my kogo m mieliśmy? Starego Brożka? Małeckiego? Który był jedyna wyróżniającą się postacią? Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl