Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2016/17 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9662)

pomeran 09.08.2016 19:09

Jeśli Citko chce zrobić jakieś wzmocnienia w Wiśle to powinien zacząć od natychmiastowego rozwiązania kontraktu z winy zawodnika z Cywką i Boguskim. Powód ? zatajenie kalectwa.

p.s: tak, wiem. to niemożliwe. Ale można pomarzyć..

łysy faulował by i 5 razy gdyby było można. on nie ma nic. ani szybkości, ani techniki, ani strzału ani odbioru. do tego ma 170 cm (szkoda, że Wdowczyk z niego stopera nie zrobił). Podpisanie go to jawne działanie na szkodę klubu.

czaro 09.08.2016 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pomeran (Post 1447066)
Jeśli Citko chce zrobić jakieś wzmocnienia w Wiśle to powinien zacząć od natychmiastowego rozwiązania kontraktu z winy zawodnika z Cywką i Boguskim. Powód ? zatajenie kalectwa.

p.s: tak, wiem. to niemożliwe. Ale można pomarzyć..

łysy faulował by i 5 razy gdyby było można. on nie ma nic. ani szybkości, ani techniki, ani strzału ani odbioru. do tego ma 170 cm (szkoda, że Wdowczyk z niego stopera nie zrobił). Podpisanie go to jawne działanie na szkodę klubu.

To może być nasz Cannavaro!

Revolver 09.08.2016 19:17

Chyba największym plusem tego meczu był fakt, że Boguski nie zabił się o własne nogi. I to nie dlatego, że byłoby mi Rafała szkoda, ale dlatego, że widziałem dzieci na stadionie.

Wiślak709 09.08.2016 19:21

Fajnie, że w końcu przebrnęliśmy pierwszą rundę, ale gdyby Mały wszedł tak około 65 minuty za Pietrzaka (Mójta wtedy na lewą stronę obrony by przeszedł) mógłby szarpnąć i skończyłoby się może w regulaminowym czasie, a tak dodatkowe 30 minut w nogach.

Mam nadzieję, że w meczu z Ruchem Wdowczyk już nie będzie kombinował i wyjdzie Bartosz na prawej obronie.
I że zagramy czwórką z tyłu, nie trójką.

dynek.pl 09.08.2016 19:25

Mi tam się mecz podobał. Był ciekawszy niż ostatnie 3 nasze mecze ligowe.

Kryniu 09.08.2016 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1447073)
Mi tam się mecz podobał. Był ciekawszy niż ostatnie 3 nasze mecze ligowe.

To była padaka. Wymęczyliśmy zwycięstwo z pierwszoligowcem. PIERWSZOLIGOWCEM> Nie napawa to optymizmem. Dostaliśmy drużynę teoretycznie do formalnego rozklepania i udowodnienia swojej wartości. Udowodnili. Fakt, dobrze że wygrali ale niesmak pozostanie. Pisałem wcześniej, że liczy się wyniki ale po dłuższym zastanowieniu jednak mam obawy. Nie graliśmy również tak słabym składem

Coglin 09.08.2016 19:33

Jest szansa zobaczyć gdzieś skrót z tego arcydzieła?

brylant17 09.08.2016 19:38

Cywka,Boguski,Zachara,Mójta jak najdalej od Wisły błagam niech ich sprzedadzą nawet do Coco Jambo Warszawa czy jak im tam ....Co to się wyprawiało w meczu to kabaret....z kim teraz ?

bob85 09.08.2016 19:54

Bartosz pokazal jak powinien grac wahadlowy, w chyba juz martwym u nas 3-5-2. Drzazga ladna brama i cos tam probowal fajnie zgrywac, Boguski i Cywka kryminal. Mojta roz.......il system 2x nie umiejac wybic pilki wzdluz boiska... Jak nie bedzie transferow to chyba nawet ciezko bedzie o pierwsza osemke, bo w spadek z przyczyn sportowych raczej nie chce mi sie wierzyc.

Samuraj 09.08.2016 20:10

brylant17 - popieram w 10000%. Na Cywkę to patrzeć się nie da. Czemu Wdowiec nie stawia na Bartosza ???? Niech się ogrywa, młody jest a i tak lepszy o kilka klas od Cywki.

blanco 09.08.2016 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1447077)
Jest szansa zobaczyć gdzieś skrót z tego arcydzieła?


http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/...o-meczu-wideo/

Dzimi 09.08.2016 20:26

Ten mecz pokazał nasz aktualny poziom sportowy, czyli górne rejony 1 ligi, lub walka o utrzymanie w ekstraklasie.

Fugiel 09.08.2016 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1447077)
Jest szansa zobaczyć gdzieś skrót z tego arcydzieła?

Moze tu: http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/...o-meczu-wideo/

Ogryzek 09.08.2016 20:32

Myślałem że jak ostatnio dostaniemy w kuper a tu udało się awansować :-)

Lemoniadowy Joe 09.08.2016 20:34

Dobry mecz :).

Bartosz super Drzazga dobrze Zachara obiecująco .

rozarian 09.08.2016 20:41

Uryga i Boguski to jednak piłkarze. Może na poziomie drugoligowym, ale jednak. Natomiast Cywka nie kwalifikuje się, by go tak nazywać. Gdzieś tam czytałem opinię jego angielskiego trenera (niestety nie pamiętam nazwiska), który dosadnie się o nim wyraził. Nie chodziło w tym przypadku nawet o umiejętności piłkarskie. Jak Wdowczyk pojawił się w Krakowie, to odstawił Cywkę od składu co przyjąłem z ulgą, a gra jakoś tam wyglądała. Nie wiem co mu odbiło w letniej przerwie, że tak teraz na niego stawia (nawet kontuzja Jovicia nie jest wytłumaczeniem). Cywka nie jest ponoć obrońcą. Nie jest też pomocnikiem, ani tym bardziej napastnikiem i bramkarzem. Czym więc jest? Już wiem, to element ataku hybrydowego na Wisłę :lol:

Merkury 09.08.2016 20:41

W tej drużynie nie ma potencjału, kolejne spotkanie ze straconą przynajmniej jedną bramką. Na gwałt potrzebne wzmocnienia.

bumclik 09.08.2016 20:47

kryminał to mało powiedziane. na urygę i cywkę nie mogę patrzeć.nie wiem czy dali by radę w pierwszej lidze.dlaczego ie gra bartosz?jeszcze zwróćcie uwagę na sadloka który popełnia mnóstwo błędów.przy tej piłce którą wyciągnął załuska przerzut przez całą połowę a on nie wie gdzie zawodnik którego kryje i wychodzi sam na sam.o pietrzaku nie wspomnę bo szkoda gadać.

Wojtas 09.08.2016 20:49

Grajcie na Cywkę,on jest cienki.

On chyba w tym UK to ziemniaki obierał a nie grał w pilkę bo chlop jest przerazająco słaby.Z takim syfnowcu mialby problem z załapaniem sie do skladu.

Generalnie wniosek jest jeden i to malo optymistyczny -na tą drużyne nie da sie patrzeć.

Davey777 09.08.2016 21:31

Tracimy trzy bramki z przecietnym poerwszoligowcem. Nie napawa to optymizmem. Wprawdzie dwie to zasługa Cywki ale cała obrona bardzo niepewna. Mam nadzieje, że Bartosz wraca do pierwszej jedenastki

Fugiel 09.08.2016 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Davey777 (Post 1447111)
Tracimy trzy bramki z przecietnym poerwszoligowcem. Nie napawa to optymizmem. Wprawdzie dwie to zasługa Cywki ale cała obrona bardzo niepewna. Mam nadzieje, że Bartosz wraca do pierwszej jedenastki

Czy ktoś wie co jest z Bobanem ?

7 kotów 09.08.2016 21:54

Brawo Drzazga, brawo Bartosz, brawo Uryga.

Zaluska nam jeszcze sporo meczów zawali.

BlurgH 09.08.2016 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1447116)
Czy ktoś wie co jest z Bobanem ?

Wcale bym się nie zdziwił, gdyby dostarczał lewe L4, a w międzyczasie dzwonił do menago z płaczem "zabierz mnie stąd" :haha::cenzura:

Kac 09.08.2016 22:50

nasi bramkarze to dramat, serio byłbym za szansą dla Al Aniego, najwyżej znowu stracimy 3 bramki... jak zawsze :D

brylant17 10.08.2016 04:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kac (Post 1447130)
nasi bramkarze to dramat, serio byłbym za szansą dla Al Aniego, najwyżej znowu stracimy 3 bramki... jak zawsze :D

Ale to nie w tym klubie! Jest jeszcze Chorążka i Zając nie wiem dlaczego oni nie dostali szans

silver03 10.08.2016 06:57

Dałbym jeszcze szanse sprzątaczce, może ona coś wybroni?

swiety37 10.08.2016 07:40

To może pozytywów troszkę?
1. Zachara w 2 połowie w końcu coś pograł... asysta przy golu Drzazgi, do tego dobre zgranie do Boguskiego (niecelny strzał).
2. Nareszcie gol Krzyśka Drzazgi i to na prawdę ładny. Do tego kilka fajnych zagrań, przyjęć piłki ze zwodem. W końcu mecz na +.
3. Mimo wszystko Załuska. Każdy mecz ma lepszy od poprzedniego.
4. Brlek. Jakby tylko miał lepszych zawodników do grania to oceniali byśmy go znaacznie lepiej.

szprotson 10.08.2016 08:40

oj tam narzekacie.
Załuska w ostaniej akcji meczu wybronił nam brak karnych :)

szkoda ze taka pyta ze stoperami. Kogoś jeszcze mozna cofnąć i spróbować na pozycji sr. obroncy?

z kim nastepny?

gdsmk 10.08.2016 08:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1447121)
Brawo Drzazga, brawo Bartosz, brawo Uryga.

Zaluska nam jeszcze sporo meczów zawali.

akurat wczoraj, to nam dupsko uratował dwa razy, choć pamiętam też że raz prosta piłka wypadła mu z rąk, a dwa zabawiał się nogami w swoim polu karnym i prawie stracił.

On jest zapuszczony, przecież to widać z daleka. Ogoliłby się u schudł.

A propo - przyjrzyjcie się tej sytuacji z 119', było na granicy spalonego. Jak dla mnie nawet centymetrowy spalony Maticia.

Uryga zaskakująco poprawnie wczoraj.

Boguski i Cywka wyżej dupy nie podskoczą. Wyklinałem co niemiara, czemu nie wpuści Małeckiego, ale wytłumaczył Wdowiec, że Mały ma uraz. Żal Bartosza, że tak późno.

O Drzazdze Szukiełowicz (ależ autorytet) wypowiadał się, że wielka szkoda, że Śląsk go nie łyknał, bo grę bez piłki, poruszanie się, szukanie gry ma na poziomie Ekstraklasowym.

Dla mnie wielki plus dla Brleka. Wg mnie im dalej od naszej bramki, tym gość jest lepszy.

krzaq12 10.08.2016 09:05

W kolejnej rundzie czekamy na zwycięzcę pary Chojniczanka-Stal, kolejnym przeciwnikiem może być wygrany spotkania Ruch-Stomil lub Lech Poznań.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl