![]() |
Jeśli Citko chce zrobić jakieś wzmocnienia w Wiśle to powinien zacząć od natychmiastowego rozwiązania kontraktu z winy zawodnika z Cywką i Boguskim. Powód ? zatajenie kalectwa.
p.s: tak, wiem. to niemożliwe. Ale można pomarzyć.. łysy faulował by i 5 razy gdyby było można. on nie ma nic. ani szybkości, ani techniki, ani strzału ani odbioru. do tego ma 170 cm (szkoda, że Wdowczyk z niego stopera nie zrobił). Podpisanie go to jawne działanie na szkodę klubu. |
Cytat:
|
Chyba największym plusem tego meczu był fakt, że Boguski nie zabił się o własne nogi. I to nie dlatego, że byłoby mi Rafała szkoda, ale dlatego, że widziałem dzieci na stadionie.
|
Fajnie, że w końcu przebrnęliśmy pierwszą rundę, ale gdyby Mały wszedł tak około 65 minuty za Pietrzaka (Mójta wtedy na lewą stronę obrony by przeszedł) mógłby szarpnąć i skończyłoby się może w regulaminowym czasie, a tak dodatkowe 30 minut w nogach.
Mam nadzieję, że w meczu z Ruchem Wdowczyk już nie będzie kombinował i wyjdzie Bartosz na prawej obronie. I że zagramy czwórką z tyłu, nie trójką. |
Mi tam się mecz podobał. Był ciekawszy niż ostatnie 3 nasze mecze ligowe.
|
Cytat:
|
Jest szansa zobaczyć gdzieś skrót z tego arcydzieła?
|
Cywka,Boguski,Zachara,Mójta jak najdalej od Wisły błagam niech ich sprzedadzą nawet do Coco Jambo Warszawa czy jak im tam ....Co to się wyprawiało w meczu to kabaret....z kim teraz ?
|
Bartosz pokazal jak powinien grac wahadlowy, w chyba juz martwym u nas 3-5-2. Drzazga ladna brama i cos tam probowal fajnie zgrywac, Boguski i Cywka kryminal. Mojta roz.......il system 2x nie umiejac wybic pilki wzdluz boiska... Jak nie bedzie transferow to chyba nawet ciezko bedzie o pierwsza osemke, bo w spadek z przyczyn sportowych raczej nie chce mi sie wierzyc.
|
brylant17 - popieram w 10000%. Na Cywkę to patrzeć się nie da. Czemu Wdowiec nie stawia na Bartosza ???? Niech się ogrywa, młody jest a i tak lepszy o kilka klas od Cywki.
|
Cytat:
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/...o-meczu-wideo/ |
Ten mecz pokazał nasz aktualny poziom sportowy, czyli górne rejony 1 ligi, lub walka o utrzymanie w ekstraklasie.
|
Cytat:
|
Myślałem że jak ostatnio dostaniemy w kuper a tu udało się awansować :-)
|
Dobry mecz :).
Bartosz super Drzazga dobrze Zachara obiecująco . |
Uryga i Boguski to jednak piłkarze. Może na poziomie drugoligowym, ale jednak. Natomiast Cywka nie kwalifikuje się, by go tak nazywać. Gdzieś tam czytałem opinię jego angielskiego trenera (niestety nie pamiętam nazwiska), który dosadnie się o nim wyraził. Nie chodziło w tym przypadku nawet o umiejętności piłkarskie. Jak Wdowczyk pojawił się w Krakowie, to odstawił Cywkę od składu co przyjąłem z ulgą, a gra jakoś tam wyglądała. Nie wiem co mu odbiło w letniej przerwie, że tak teraz na niego stawia (nawet kontuzja Jovicia nie jest wytłumaczeniem). Cywka nie jest ponoć obrońcą. Nie jest też pomocnikiem, ani tym bardziej napastnikiem i bramkarzem. Czym więc jest? Już wiem, to element ataku hybrydowego na Wisłę :lol:
|
W tej drużynie nie ma potencjału, kolejne spotkanie ze straconą przynajmniej jedną bramką. Na gwałt potrzebne wzmocnienia.
|
kryminał to mało powiedziane. na urygę i cywkę nie mogę patrzeć.nie wiem czy dali by radę w pierwszej lidze.dlaczego ie gra bartosz?jeszcze zwróćcie uwagę na sadloka który popełnia mnóstwo błędów.przy tej piłce którą wyciągnął załuska przerzut przez całą połowę a on nie wie gdzie zawodnik którego kryje i wychodzi sam na sam.o pietrzaku nie wspomnę bo szkoda gadać.
|
Grajcie na Cywkę,on jest cienki.
On chyba w tym UK to ziemniaki obierał a nie grał w pilkę bo chlop jest przerazająco słaby.Z takim syfnowcu mialby problem z załapaniem sie do skladu. Generalnie wniosek jest jeden i to malo optymistyczny -na tą drużyne nie da sie patrzeć. |
Tracimy trzy bramki z przecietnym poerwszoligowcem. Nie napawa to optymizmem. Wprawdzie dwie to zasługa Cywki ale cała obrona bardzo niepewna. Mam nadzieje, że Bartosz wraca do pierwszej jedenastki
|
Cytat:
|
Brawo Drzazga, brawo Bartosz, brawo Uryga.
Zaluska nam jeszcze sporo meczów zawali. |
Cytat:
|
nasi bramkarze to dramat, serio byłbym za szansą dla Al Aniego, najwyżej znowu stracimy 3 bramki... jak zawsze :D
|
Cytat:
|
Dałbym jeszcze szanse sprzątaczce, może ona coś wybroni?
|
To może pozytywów troszkę?
1. Zachara w 2 połowie w końcu coś pograł... asysta przy golu Drzazgi, do tego dobre zgranie do Boguskiego (niecelny strzał). 2. Nareszcie gol Krzyśka Drzazgi i to na prawdę ładny. Do tego kilka fajnych zagrań, przyjęć piłki ze zwodem. W końcu mecz na +. 3. Mimo wszystko Załuska. Każdy mecz ma lepszy od poprzedniego. 4. Brlek. Jakby tylko miał lepszych zawodników do grania to oceniali byśmy go znaacznie lepiej. |
oj tam narzekacie.
Załuska w ostaniej akcji meczu wybronił nam brak karnych :) szkoda ze taka pyta ze stoperami. Kogoś jeszcze mozna cofnąć i spróbować na pozycji sr. obroncy? z kim nastepny? |
Cytat:
On jest zapuszczony, przecież to widać z daleka. Ogoliłby się u schudł. A propo - przyjrzyjcie się tej sytuacji z 119', było na granicy spalonego. Jak dla mnie nawet centymetrowy spalony Maticia. Uryga zaskakująco poprawnie wczoraj. Boguski i Cywka wyżej dupy nie podskoczą. Wyklinałem co niemiara, czemu nie wpuści Małeckiego, ale wytłumaczył Wdowiec, że Mały ma uraz. Żal Bartosza, że tak późno. O Drzazdze Szukiełowicz (ależ autorytet) wypowiadał się, że wielka szkoda, że Śląsk go nie łyknał, bo grę bez piłki, poruszanie się, szukanie gry ma na poziomie Ekstraklasowym. Dla mnie wielki plus dla Brleka. Wg mnie im dalej od naszej bramki, tym gość jest lepszy. |
W kolejnej rundzie czekamy na zwycięzcę pary Chojniczanka-Stal, kolejnym przeciwnikiem może być wygrany spotkania Ruch-Stomil lub Lech Poznań.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl