![]() |
Juz kiedys pisalem, przeciez na stadionie Legii tez jest beton na trybunach, identyczny jak u nas. Tylko zakleili to.
Ale stadion Legii nalezy do Legii, a nasz nalezy do miasta. W sensie Legia moze u siebie robic co chce. |
Wydaje mi się że nie należy do Legii, tam jest także stadion miejski, wybudowany ze środków miejskich, Legia wynajmuje, żadnego PL klubu oprócz Termaliki nie stać na własny stadion.
Nawet jeśli nie możemy tego zrobić bo tylko wynajmujemy stadion, to chciałbym zauważyć że wynajmujemy go na 24 godziny przed meczem i wówczas cały jest do naszej dyspozycji, chyba nie jest zbytnim problemem rozwinąć takie bandy na dwóch trybunach wschodniej i zachodniej.. Będę się upierał że wystarczy chcieć, nawet nie tyle mieć kasę co chcieć. Poza tym reklamy kilku naszych sponsorów (TF, Totolotek, Astor itp. wiszą już wiele miesięcy bez przerwy. http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...8869248198.jpg Chodzi z jednej strony o estetykę, z drugiej można pokazać sponsorom miejsce na potencjalną reklamę, a tym samym powiększenie wpływów z tego tytułu. Brakuj mi tego, biznesowego podejścia. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Gdy Pepsi wykupiła prawa do nazwy stadionu to Legia otrzymywała z tego blisko 6 milionów zlotych rocznie.
A gdyby jakas firma wykupila prawo do nazwy stadionu Wisly Krakow to ile z tego Wisla otrzymalaby? 0 zl . wszystko dla miasta. Chodzi o to, że Legia sprytnie przekręciła miasto i ona zarabia na tym stadionie (nawet jak organizowane sa jakies koncerty, olimpiady dla niepelnosprawnych itd (roznego rodzaju eventy niezwiazane z pilka nozną w ekstraklasie) to wplywy finansowe trafiaja również do budzetu Legii). Przeciez miasto warszawa chcialo pozwac Legie do sądu i wytoczyć jej proces. tak urzędnicy grzmieli gdy podpisywano umowe z Pepsi na nazwe stadionu. Cytat:
Legia ma duzą wladzę na tym stadionem i moze sobie pozwolic na duzo, bez pytania o to miasta. |
Zapewne masz rację, nie przeczę temu, jednak mi nie chodzi nawet o zarabianie na stadionie, to jest w tym momencie całkowicie niemożliwe.
Chodzi mi o zwykłe stworzenie klubowych band, by dodać obiektowi uroku, odświeżyć go poprzez zasłonięcie tego okropnego betonu, zbliżyć się do normalności (Arsenal, ManU, City, czy nawet Sparta Praga promuje swoje dokonania przez coś takiego). Stworzenie band z wypisanymi latami w których zdobywaliśmy MP czy Puchar PL to tylko jedna z wielu możliwości. https://zapodaj.net/images/e2ed405caeac3.png Różnica wg mnie jest istotna, przy zachowaniu niewielkich kosztów. Jeśli nie jest to możliwe na zawsze bo przez cały rok wynajmujemy tylko kilka pomieszczeń na wyłączność, to na 24 h przed meczem mamy do dyspozycji cały stadion. |
Macie rację chłopaki, że różnica jest duża. Jakoś wcześniej nie zwracałam na to aż takiej uwagi, jednak PZPN fajnie obrandował ten beton i myślę, że my jako klub też powinniśmy coś takiego zrobić.
Możliwości na stworzenie takich band jest naprawdę dużo i na pewno byłoby to dużo estetyczniejsze. Mam nadzieję, że Wisła zwróci na to uwagę, bo pomysł jest naprawdę dobry. |
Od kilku tygodni próbuję zwrócić na to uwagę, poprzez choćby twittera, jednak na ten moment bez odzewu ze strony klubu.
Myślę że nie wymagamy zbyt wiele. Być może spróbuję jeszcze złapać kontakt z SKWK, jednak są potężną organizacją i mogą pomóc. Może to dziecinne, ale wydaje mi się że warto o takie szczegóły zabiegać. Cena m2 to koszt około 15-20 zł z darmowym projektem graficznym. https://www.instagram.com/p/BGPIS-Xm5aE/ Pięknie wygląda nasz stadion.... https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/ee/89...jpg?1465066310 https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/fe/af...jpg?1465066310 https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/be/77...jpg?1465066310 |
Wiadomo kiedy trening Polaków ?
|
Nie ma ktoś czasem biletów na zbyciu?
|
Również 2 sztuki by mi się przydały. Priv
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl