![]() |
Sodowka uderzyla do glow, ledwo wygrali pare meczy i juz zaczeli lekcewazyc przeciwnika a gra Popovica to juz wogole byl majstersztyk, jak mozna dwukrotnie podawac do tylu i jeszcze faulowac na zolta kartke?
|
Remis przez Boguskiego!!! Jak można nie strzelić gola z 2 metrów to on tylko wie. W chodzonego nie da się wygrać. Dzisiaj wszyscy przeszli obok meczu, mieli wyjebane!!! Zamiast spokojnego utrzymania, dalej nerwówka. Bramkarz strzelił nam gola noż k...... Śmiech na sali fotomontaż!!!!!!!!!!!
|
Grali jakby na 50% ,taki mecz gdzie kazdy gra polowe tego co zawsze.Takie mecze niestety sie zdarzają.
|
Ostatnia akcja meczu to szczyt partactwa w obronie. Bramkarz strzelił kompletnie nie kryty przez nikogo
|
Frajerstwo frajerstwem, lae jak dla dla Wisła nie zasługiwała na zwycięstwo. O wiele słabsza gra niz we wszystkich poprzednich meczach (z Zagłębiem nie widziiałem, ale ponoć nie było źle). Oby się ogarnęli i z Koroną wszystko wróciło do normy.
|
Brożek, Boguski, Popović, Wolski, Sadlok słabo, to co wyprawiali to kryminał, Brożka na boisku nie było widać
|
Po dzisiejszym meczu, gdybym był piłkarzem Wisły, to bym się chyba ze wstydu zapadł pod ziemię :D
Boguski zajebał klasycznego "Rafała", Brożek myślami już chyba na wakacjach, Wolski też dziś niechlujnie. Jestem ciekaw składu na następny mecz :) |
Cytat:
Mnie ten mecz i pewne okoliczności przypominają mecz sprzed roku w grupie mistrzowskiej z Pogonią (1-1). Już po prostu można to i owo robić, bo utrzymanie prawie pewne. Mistrzowie! |
I to zagranie z kontry co byliśmy 3 na 2
|
tyle frajerskich bramek co wisełka straciła to jakaś masakra :( kiedy to się skończy?przy każdym stałym fragmencie gry mam takiego stracha, że zaraz stracimy bramkę.dzisiaj dopełnienie całego sezonu i tych wszystkich głupich bramek.z zagłębiem jak trzeba było awansować tez frajerska bramka.jedyna sytuacje w meczu.dzisiaj to jakaś masakra nawet bramkarz nam strzela.ojj wisełko moja wisełko :)
|
I w taki sposób robi się z siebie frajera sezonu...
Tylko Wisła potrafi takie rzeczy osiagnac... Nie ma co się pompować po kilku wygranych... Jak na razie brakuje podkładu żeby cokoliwke zdzialc w przyszłym sezonie,zbytnia euforia przyslonila chwilowo to co ten klub lubi najbardziej czyli .......ic rzeczy wręcz niemożliwe... Ogolnie mecz tragiczny... 2 celne strzaly u sibie z byle kim,brak wszystkiego w tym meczu... Przestanmy pompować a zacznijmy się zastanawiać nad przyszłym sezonem czy da się z tym co mamy teraz jako skład cokolwiek zadzialac... |
Jeszcze 4 kolejki i się sezon skończy. Owszem jest lepiej od czasów wdowczyka ale w tym sezonie w plebiscycie najwięksi frajerzy Ekstraklapy jesteśmy na pierwszym miejsc.
Jedyna opcją żebyśmy z tego zaszczytnego miejsca spadli jest spadek Podbeskidzia które przez jeden dzień było w grupie mistrzowskiej. Podsumowując mecz. niechlujstwo, brak pomysłu stagnacja. W nastepnym meczu bez 10 i 88. Mam nadzieję ze w ich miejsce wejdzie Bałaszow i Mączyński a nie Guerrier i Uryga/Cywka :) |
Ten mecz to była jakaś żenada. Już im sę wydaje, że są najlepsi i mecz sam się wygra? Nawet nie będę komentować poszczególnych sytuacji, ale żeby nie wykorzystać tego, co wyprawiała obrona Niecieczy, to trzeba po prostu być kaleką. Albo mieć wyjebane na mecz.
Już wolałam 1:1 - do 90 minuty byłam tak znudzona meczem, że powoli godziłam się z zasłużonym remisem. A tak mi jeszcze ciśnienie na koniec podnieśli :D Ch.j bombki strzelił, ch.j kupon strzelił. Do dupy. Oby Wdowczyk im solidnie nakopał do dupy za takie przejście koło meczu. |
Cytat:
Cytat:
ale bardziej mi sie z tego powodu chce smiac, my chyba zaczynamy miec w DNA tracenie punktow w najglupszy z mozliwych sposobow Nieciecza w 2 polowie miala 1,5 akcji A i polecam zobaczyc zachowanie Sadloka przy pierwszej straconej bramce... ze 2 obroncow rzed nowym sezonem to jest minimum |
Wdowczyk powinien .......nac piescia w stol zeby wiecej taka sytuacja sie nie powtorzyla, jesli tego nie zrobi to beda dalej gwiazdorzyc jak dzisiaj.
|
Mam nadzieje, że po tym sezonie pożegnamy się z Boguskim, który .... wie co zrobił przy tej sytuacji. Kontrakt ma do końca sezonu, i jeśli chcemy coś więcej ugrać w następnym sezonie, to musimy mieć skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia. Może Mak z Piasta ? Ma umowę do czerwca tego roku, i nie przedłużył jeszcze kontraktu z Piastem. Mam również nadzieje, że przyjdzie jakiś stoper.
|
Wolski tym meczem pokazał że raczej nie chce grać w Wiśle.,
|
Cytat:
Bez przesady. Nie wiemy, czy nie grał mimo wszystko z jakimś urazem, bo niby to było tylko stłuczenie, ale jakiś tam dyskomfort mógł odczuwać. Zagrał jeden mecz słabo, i od razu jazda po nim. :haha: |
Cytat:
|
Nam potrzeba prawdziwego lidera ktory bedzie ciagna gre nawet z najwiekszymi ogorami. Wolski dzisiejszym meczem nie pokzazal ze na takiego lidera sie nadaja dlatego tez fiorentina sie go pozbyla lekka reka.
|
Po co zmieniał skład skoro ostatnio wygraliśmy 3-0
|
Obciach jak cholera - bramkarz nam strzela gola. Mam nadzieję że nie chcieliśmy "pomóc" Niecieczy tylko graliśmy jak frajerzy. Takich bramek się nie traci. Żenada jak .c.huj!
|
To wyglądało jakby mecz się miał skończyć remisem tylko zapomnieli powiedzieć Dzikiemu. Albo nie zrozumiał, co też jest prawdopodobne. Jak można było zagrać źle to zagrali właśnie tak. Jak można było s.......ić, to s.......ili (strzał Boguskiego, kontra 3:2 i podanie za plecy itd.). Żal było marznąć.
|
Wrócił Brożek - wróciły demony przeszłości.
Jedno dobre zagranie pod presją w meczu, reszta straty. Ciekawe ilu jeszcze trenerów zdoła w Wiśle zwolnić ? I ilu jeszcze Stępińskich i Drzazg zmarnuje talent bo legenda musi grać. I drugi Rafał "mam dobre staty bo zagram trzy przyzwoite mecze w sezonie" Boguski. Również jedno dobre zagranie + żółta kartka Jovicia na jego konto.. Jak się wychodzi w dziewięciu nie ma gry. Czech sam wszystkiego w przodzie nie wybiega. Głowacki, wielki szacunek za walkę, ale biega coraz wolniej. Dariusz W. - ogromny minus za dzisiejsze zestawienie składu i zmiany. On jeszcze nie wie, ale zaczął kręcić sznur na swoją szubienice. Totalnie marnujemy Jovicia na prawym skrzydle bo nie ma z kim grać. Wszystkie akcje ofensywne idą po lewej, bo tam Sadlok z Małeckim biegają. Byłoby jeszcze lepiej gdyby Małecki czasami coś podał a nie grał tylko sam ze sobą. 9200 wiernych kibiców. 9200 frajerów klientów. |
Krótko i na temat Frajerzy sezonu 2015/16
|
Nie ma co dorabiać ideologii do tego meczu. Spotkanie bez historii.
A może jednak z historią bo ta bramka Nowaka... śmiech na sali. Niech wyciągną wnioski na przyszły sezon. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Po raz kolejny grajki zaśmieszkowały i skończyło się żenującym remisem. Bekę mam niebywałą, bo ręce po prostu już opadły, a mecz i tak miał dla nas zerową stawkę. Dziś niektórzy obrońcy Brożka i Boguskiego chyba wreszcie dostali odpowiedź czy należy przedłużać z nimi kontrakt i dlaczego nie. ;)
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl