Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [30 kolejka] WISŁA Kraków - Zagłębie Lubin, 9 kwietnia, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9605)

domin_czyzyny 07.04.2016 07:17

Starzyński powinien w poprzednim meczu dostać czerwoną kartkę. Sprawa wtedy byłaby prostsza.

Dariook 07.04.2016 08:08

Cytat:

Oni tego potrzebują, tak jak my potrzebujemy tego awansu, bo mamy rachunki do wyrównania z pewnymi koleżankami z drugiej strony Błoń.

Dlaczego im tak słodzicie? Jakie to koleżanki? Przecież to zwykłe ....*y są!

Nie podoba mi się to

WISŁAZWE 07.04.2016 09:20

Daniel Stefański arbitrem sobotniego meczu.

W tym sezonie sędzia z Bydgoszczy prowadził cztery mecze z udziałem Białej Gwiazdy:

4 kolejka: Legia Warszawa - Wisła Kraków 1:1
10 kolejka : Wisła Kraków - Korona Kielce 0:0
18 kolejka: Lech Poznań - Wisła Kraków 2:0
27 kolejka: Termalica Nieciecza - Wisła Kraków 2:4

shaggy 07.04.2016 09:21

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, godz. 18:00, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz).

Trochę statystyki: Na ostatnie 8 spotkań sędziowanych przez tego pana wygraliśmy 1, sześć zremisowaliśmy i 1 przegraliśmy. Ostatnio sędziował na wygrany 4-2 mecz z Termalicą

sayek89 07.04.2016 09:41

Ten "sędzia" Stefański to jakaś porażka totalna. No nic piłkarze będą się musieli jeszcze ostrzej napracować żeby nam meczu nie zjeb...

Aniołek_Wisła 07.04.2016 10:35

Ktora trybuna oprocz C jest tez mocno dopingujaca ? bo bilety w sobote bd zakupione a mysle ze na mlynie nie bd juz miejsca :(

rafalek 07.04.2016 10:42

Narożniki zaraz koło C.

Coglin 07.04.2016 10:48

Już prędzej kupisz na C, niż na narożniki.

p.s. nie ten temat.

mitmichael 07.04.2016 12:43

Chyba lepszy sedzia z Bydgoszczy niz kolejny z Warszawy a tego najlepszego sedziego to i tak na taki mecz by nie dali

crazykaro 07.04.2016 14:07

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.n...ff&oe=5781B926

Shifty Powers 07.04.2016 16:40

W sobotę wybieram się pierwszy raz na mecz Wisły, powiedzcie mi o której bezpiecznie będzie pojawić się w Krakowie żeby na spokojnie kupić bilety?

wolfu 07.04.2016 16:43

Zawsze są cholerne kolejki. Jeśli nie wyrobiłeś karty kibica to idź wcześniej (półtorej, dwie godziny przed meczem). Wyrobienie karty + kolejka po bilet + kolejka na bramkę stadionową trwa zawsze sporo czasu. Jeśli masz możliwość załatw już wszystko dziś, jeśli nie - jedź wcześniej, lepiej przesiedzieć te pół godziny przed meczem na trybunie niż wejść na drugą połowę (mnie to spotkało). + pamiętaj o promocji dziesięciu złotych za bilet przy pierwszym meczu :)

ArturBarlinek 07.04.2016 16:49

Bądź 3 godziny przed meczem, możesz wyrobić Kartę Kibica, ale nie musisz, bo bilety można kupić na pesel. Jeśli wy robisz kartę kibica to możesz później kupować bilety online. Jeśli jesteś 1 raz na stadionie to bilet na każdy sektor to tylko 5 zł.

Shifty Powers 07.04.2016 16:50

Planuje być ok 15 już w Krakowie, wiec mam nadzieje że wszystko się ułoży, jakby co mam jedno wolne miejsce w aucie,jadę od Oświęcimia/ Ket

R33 07.04.2016 17:39

Przez neta się lepiej nie umawiaj na miejsce w aucie jak nikogo nie znasz.

arti 07.04.2016 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1436629)
Dlaczego im tak słodzicie? Jakie to koleżanki? Przecież to zwykłe ....*y są!

Nie podoba mi się to

Obrażasz ....y.
pasożydy - brzmi całkiem fajnie (moim zdaniem)

crazykaro 07.04.2016 19:04

Przeglądałem sobie skróty naszych spotkań ze Stefańskim i wydaje się, że sędzia w miarę sprawiedliwie sędziował, szczególnie w krytycznych sytuacjach. Potrafił podyktować karnego Niecieczy za wątpliwą rękę, ale nie wahał się dać nam karnego przeciw Legii, więc trzeba sie cieszyć że nie wyznaczyli nam takiego jednego rudego:D

St Yabol 07.04.2016 19:38

grubo

https://www.youtube.com/watch?featur...&v=klV6WrOeTv4

Wojtas 07.04.2016 19:54

Jest gdies licznik biletów czy ja juz mam problemy ze wzrokiem?ehh:)

Filmik fajny,widac ze pilkarze sa/beda bojowo nastawieni,takze nastawiać sie na porządną korbe na C.Razem damy radę.

domin_czyzyny 07.04.2016 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ArturBarlinek (Post 1436686)
Bądź 3 godziny przed meczem, możesz wyrobić Kartę Kibica, ale nie musisz, bo bilety można kupić na pesel. Jeśli wy robisz kartę kibica to możesz później kupować bilety online. Jeśli jesteś 1 raz na stadionie to bilet na każdy sektor to tylko 5 zł.

To prawda! Bądź 3h przed meczem. Kup bilet bez kolejki,a najwyżej idź na obiad lub piwo. Jak przyjedziesz za późno to możesz wejść dopiero na 2gą połowę...

tommiyacht 08.04.2016 08:40

http://i.imgur.com/iDoirq3.png

czyli zimno i leje. cie choroba..

iiYama 08.04.2016 10:14

My kibice
Pomożemy!!!
Mistrza Polski
Zdobędziemy,
Ani Legia, nie Zagłębie,
Tylko Wisła
Mistrzem będzie!!!


Wszyscy na stadion qrwaaaaaaaaaaaaaaa

:tsw_wisla_flaga::tsw_wisla_flaga: :tsw_wisla_flaga:

pepe72 08.04.2016 12:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1436664)
Chyba lepszy sedzia z Bydgoszczy niz kolejny z Warszawy a tego najlepszego sedziego to i tak na taki mecz by nie dali

Pewnie masz rację, choć na weszlo dostał -8 dioptrii za poprzedni mecz:
Cytat:

Pan sędzia Stefański (LW-LG) wykazywał się dość poważnych astygmatyzmem – minus osiem dioptrii, w tym minus pięć za brak rzutu karnego po ręce Borysiuka.
http://weszlo.com/2016/04/05/kolejka...u-i-kryslodel/

Adenalix 08.04.2016 14:09

Podoba mi się, że do 18stki dołączył Krzysiu Drzazga i fakt, że nadal nie ma w niej Donalda, który musi zrozumieć, że teraz jest konkurencja w składzie i luz chłopaka z Hawajów w podejściu do swoich obowiązków mu nie da placu z automatu. Ktoś pamięta jego ostatni dobry mecz?
Trener Wdowczyk wysyła jasny sygnał, że jeśli jesteś dobry, możesz wskoczyć do osiemnastki meczowej. To motywuje do ciężkich treningów. Nie tak jak u Smudy, że jak jedenastka ustalona na sparingu w Turcji jest zdrowa to gra cały sezon, nieważne kto w jakiej jest formie.
Wracają zdrowe zasady.

manolo1906 08.04.2016 15:07

Dobrze powiedziane, polać mu wódki. A Donaldowi trybuny dobrze zrobią.

gypsy 08.04.2016 18:03

Zrobią dobrze albo nie zrobią. On sprawia wrażenie, jakby mu było obojętne, czy zagra, czy nie. W Wiśle, bo w reprezentacji to wiadomo, inny poziom :D

masada 08.04.2016 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adenalix (Post 1436803)
Podoba mi się, że do 18stki dołączył Krzysiu Drzazga i fakt, że nadal nie ma w niej Donalda, który musi zrozumieć, że teraz jest konkurencja w składzie i luz chłopaka z Hawajów w podejściu do swoich obowiązków mu nie da placu z automatu. Ktoś pamięta jego ostatni dobry mecz?
Trener Wdowczyk wysyła jasny sygnał, że jeśli jesteś dobry, możesz wskoczyć do osiemnastki meczowej. To motywuje do ciężkich treningów. Nie tak jak u Smudy, że jak jedenastka ustalona na sparingu w Turcji jest zdrowa to gra cały sezon, nieważne kto w jakiej jest formie.
Wracają zdrowe zasady.

Ty sprawdź, gdzie Hawaje a gdzie Haiti.
Co do reszty to pelna zgoda ;) Papiery na granie to on ma, ale łeb pusty jak bęben. Trybuny mu dobrze zrobią.

staszek2309 08.04.2016 18:38

Informacja dla tych co nie idą na mecz.
Transmisja będzie nie jak podano na kanale 38, ale na nsport.
Taką informację podali właśnie w wiadomościach sportowych na tvn.

Kamson 08.04.2016 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez staszek2309 (Post 1436832)
Informacja dla tych co nie idą na mecz.
Transmisja będzie nie jak podano na kanale 38, ale na nsport.
Taką informację podali właśnie w wiadomościach sportowych na tvn.

Wszędzie w necie jest info, że w normalnym nsporcie leci Piast - Jagiellonia, więc to CHYBA pomyłka tvnu.

Patrvk 08.04.2016 18:54

przed chwilą w tvn-ie mówili że na nsport+ leci wisła - zagłębie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl