![]() |
Na tę chwilę pokazuje że jest 7474 wolnych miejsc. Czyli można liczyć, że już jest koło 11 tysięcy, tak? Karnety + bilety.
Cytat:
|
Cytat:
Proponuje przedłużyć KK on-line, dzięki temu będziesz mógł zakupić bilet dla kolegi przez Internet. Jeżeli nie masz takiej opcji, zostaje Ci kupno biletu tylko w kasach stadionu. |
Cytat:
|
Cytat:
A nie ma opcji odbioru osobistego? Proponuję się upewnić, czy nie ma opcji np takiej, że dziś składam wniosek on-line, dzięki czemu KK jest aktywna i można na nią nabijać bilety a odebrać ją można w dniu meczu :) Fielemon - więc lepiej zadzwoń żeby mieć 1906% pewności. :) |
Niby jest, ale tak jak mówię, to trwało ze 4 dni zanim mi pokazało, że jest "aktywowana" i "do odbioru"
|
Dzieki wielkie!
|
Chciałem właśnie sprawdzić ile sprzedano biletów na sobotnie spotkanie, ale internetowy serwis nie działa!
Oby jak najszybciej to rozwiązali... Jeśli ktoś jest zdecydowany na mecz, niech nie odkłada zakupu biletu na ost. chwile, rosnące zainteresowanie może powodować, że serwis biletowy coraz częściej może nie działać przez jakiś czas. |
Wlasnie przez taka mase krytyczna (czyt. debili) jak Ty, ktorzy chca "tylko sprawdzić" ile biletow zeszlo.
|
Cytat:
Edit: Oczywiście jeżeli zapłacisz online nie bawiąc się w żadne przelewy, wtedy ta operacja może trwać nawe 5 dni. |
Cytat:
Nie spinaj się. |
Cytat:
Reasumując to nie użytkownicy jak krzaq12, ja czy Ty robią problem. Wina leży tylko i wyłącznie po stronie klubu, który nie potrafi zadbać o tak podstawowe rzeczy. |
ale przecież łatwiej jest obrażać innych kibiców Wisły niż pomyśleć.
|
Klub to zlecił profesjonalistom. To, że oni dali dupy, to już nie jest wina klubu.
|
Oczywiście, że jest to wina klubu. A dokładniej wybór "profesjonalistów" i brak reakcji na ciągle powtarzające się sytuację. Jeśli problem leży po stronie serwerowni/warstwie aplikacyjnej na serwerze związanej z przykładowo obsługą bazy danych i przez to powstające podatności na tego typu ataki to sprawę da się rozwiązać bardzo szybko i to naprawdę niskim nakładem finansowym, tylko trzeba to zlecić odpowiednim ludziom, którzy się znają na rzeczy...
Gorzej jeżeli problem leży ogólnie w całym systemie sprzedaży biletów przygotowanym przez web developerów. |
Cytat:
Nie nazywaj brata po szalu debilem szacunek k... musi byc!!! |
Reagują? Poszło info o godzinnej przerwie jutro rano w działaniu sprzedaży biletów online.
|
Cytat:
|
11 tysięcy sprzedanych wejściówek, jedziemy dalej!
Cytat:
|
Cytat:
|
Funkcjonalność systemu biletowego online została przywrócona - można spowrotem kupować bilety na : www.bilety.wisla.krakow.pl
NIE ZWALNIAMY TEMPA! |
STAN NA 6 KWIETNIA GODZINA 15:30
SEKTOR C - 3 653 SZT SEKTOR D - 416 SZT STAN NA 7 KWIETNIA, GODZINA 9:50 SEKTOR C 3 221 SZT SEKTOR D 18 SZT Brak biletów na D21, D23. Dziś rano do systemu trafił zwrot trzech biletów na D24! |
Tak od siebie dla przypomnienia, jutro ludzie dostają wypłatę, więc sądzę, że jutro pójdzie znowu bardzo duża ilość biletów
|
Nakręciłem na mecz 5 osób, z czego 2 pierwszy raz na R22. Potencjalnie jeszcze 2 kolejne wpadną. Jest moc.
|
Temat do góry. Nakręcamy się.
https://www.youtube.com/watch?v=i91UvPhzFAg Pamiętny mecz z Górnikiem i obłędny doping. Kto pamięta? W sobotę jest szansa to powtórzyć! |
Na godzine 14 jest sprzedanych cos około 13100 biletow;)
|
Cytat:
Akcja "Ruszcie d**y" - czyli raport frekwencyjny. Mamy w tym momencie 12692 wejściówki sprzedane, czyli ponad 1000 biletów w dniu dzisiejszym; do lepszy wynik niż wczoraj na godzinę 14.00. Nadal oczekuję na otwarcie górnych części sektorów E2. Został ostatni bilet na C3 (przynajmniej pięć minut temu tak było) oraz 50 biletów na trybunę D. Za niedługo powinny również zostać otwarte do sprzedaży sektory oznaczone jako F1 oraz sektor F24, gdyż na dostępne do tej pory rejony sektora rodzinnego zaczyna brakować wejściówek. Wciąż nie wiem, jak wygląda sytuacja z tzw. sektorem szkolnym. Przekroczenie 20 000 - coraz bardziej prawdopodobne! Kolejny raport o 18.00... chyba, że wydarzy się coś "specjalnego" |
O godzinie 9;30 nasz licznik wskazywal 5780 biletow i klub podal ze jest wtedy sprzedanych 12023 wiec odejmnij sobie ile poszlo od tej sumy 5780 bedziesz mial prosty wynik
|
Cytat:
|
Właśnie wskoczyło z 4300 na 6600. Dodali nowe sektory
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl