Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   #PełnyStadionNaZagłębiu !! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9603)

rafalek 06.04.2016 14:20

Na tę chwilę pokazuje że jest 7474 wolnych miejsc. Czyli można liczyć, że już jest koło 11 tysięcy, tak? Karnety + bilety.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon
Wie ktoś czy mogę kupić znajomemu bilet online jeśli ma kartę kibica nieważną od grudnia 2015?

Online nie możesz, tylko w kasach.

WISŁAZWE 06.04.2016 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1436551)
Wie ktoś czy mogę kupić znajomemu bilet online jeśli ma kartę kibica nieważną od grudnia 2015?


Proponuje przedłużyć KK on-line, dzięki temu będziesz mógł zakupić bilet dla kolegi przez Internet.
Jeżeli nie masz takiej opcji, zostaje Ci kupno biletu tylko w kasach stadionu.

rafalek 06.04.2016 14:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1436555)
Proponuje przedłużyć KK on-line, dzięki temu będziesz mógł zakupić bilet dla kolegi przez Internet.
Jeżeli nie masz takiej opcji, zostaje Ci kupno biletu tylko w kasach stadionu.

No tak, ale nie wiem czy karta nowa mu przyjdzie do czasu meczu. Chyba, że się coś w tej materii zmieniło, ale jak ja przedłużałem niby online, to i tak trzeba było odebrać nową kartę, a to trwało ze 4 dni robocze.

WISŁAZWE 06.04.2016 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 1436556)
No tak, ale nie wiem czy karta nowa mu przyjdzie do czasu meczu. Chyba, że się coś w tej materii zmieniło, ale jak ja przedłużałem niby online, to i tak trzeba było odebrać nową kartę, a to trwało ze 4 dni robocze.


A nie ma opcji odbioru osobistego?
Proponuję się upewnić, czy nie ma opcji np takiej, że dziś składam wniosek on-line, dzięki czemu KK jest aktywna i można na nią nabijać bilety a odebrać ją można w dniu meczu :)

Fielemon - więc lepiej zadzwoń żeby mieć 1906% pewności.

:)

rafalek 06.04.2016 14:45

Niby jest, ale tak jak mówię, to trwało ze 4 dni zanim mi pokazało, że jest "aktywowana" i "do odbioru"

filemon 06.04.2016 14:48

Dzieki wielkie!

krzaq12 06.04.2016 15:03

Chciałem właśnie sprawdzić ile sprzedano biletów na sobotnie spotkanie, ale internetowy serwis nie działa!
Oby jak najszybciej to rozwiązali...

Jeśli ktoś jest zdecydowany na mecz, niech nie odkłada zakupu biletu na ost. chwile, rosnące zainteresowanie może powodować, że serwis biletowy coraz częściej może nie działać przez jakiś czas.

ABGwislakABG 06.04.2016 15:16

Wlasnie przez taka mase krytyczna (czyt. debili) jak Ty, ktorzy chca "tylko sprawdzić" ile biletow zeszlo.

Zwitter 06.04.2016 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 1436559)
Niby jest, ale tak jak mówię, to trwało ze 4 dni zanim mi pokazało, że jest "aktywowana" i "do odbioru"

Operacja trwa przeważnie dwa dni. W poniedziałek po 10 wyrabiałem/przedłużałem ważność karty z opcją odbioru osobistego. Dziś koło 12 sprawdzałem i kartę mam aktywną i do odebrania.
Edit: Oczywiście jeżeli zapłacisz online nie bawiąc się w żadne przelewy, wtedy ta operacja może trwać nawe 5 dni.

krzaq12 06.04.2016 15:33

Cytat:

Wlasnie przez taka mase krytyczna (czyt. debili) jak Ty, ktorzy chca "tylko sprawdzić" ile biletow zeszlo.
Z wykształcenia jestem mgr inż. więc nie uważam się za debila, dziś wbiłem tam 1-szy raz od kilkudziesięciu godzin, system nie działa, piszę aby każdy wiedział, każdy kto odkłada kupno biletu przez internet na ostatnią chwilę.
Nie spinaj się.

royalmichael 06.04.2016 15:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1436566)
Wlasnie przez taka mase krytyczna (czyt. debili) jak Ty, ktorzy chca "tylko sprawdzić" ile biletow zeszlo.

Wina nie leży po stronie tych osób, tylko albo bardzo słabego serwera, albo nieodpowiedniego przygotowania warstwy aplikacyjnej obsługującej użytkowników, albo złego wyboru serwerowni, która nie zobowiązuje się do filtracji ruchu pakietowego w razie ataku DoS/DDoS (a więc jest to dalej wina tylko i wyłącznie klubu). Nawet gdyby takich osób, które chcą sprawdzić ile zeszło biletów było kilkuset to oni jako zwykli użytkownicy są w stanie wykonać właśnie tyle zapytań w ciągu powiedzmy dwóch minut (czyli dosyć ekstremalne założenie, gdzie co 2 minuty wszyscy sprawdzają ile poszło biletów). A czym to jest w porównaniu, gdy ktoś napisze skrypt generujący 200 zapytań w ciągu jednej sekundy? A jak jeszcze użyje go z kilku komputerów? A jeśli ma dostęp do tzw. botneta, gdzie nawet kilkanaście tysięcy urządzeń jest zainfekowanych i atakujący jednym kliknięciem wykona właśnie tyle połączeń i będzie to utrzymywać? Może dla niektórych wydaje się to być absurdalne, ale ja sam na tym zjadłem zęby i mówię to z autopsji, napisałem nawet o tym pracę inżynierską. Mam serwer, który ma nieporównywalnie mniejszy ruch (zapewne kilka rzędów wielkości) od strony z biletami naszego klubu, generuje nieporównywalnie mniejsze pieniądze i nawet u mnie tego typu ataki internetowe są na porządku dziennym, a pomysły ludzi nawet w takim, o wiele mniejszym gronie są nietuzinkowe. Dlatego też nie wyobrażam sobie nawet, co musi "przeżywać" taki serwer, na którym jest udostępniona usługa do sprzedaży biletów. A wystarczy wydać parę groszy (dosłownie kilkaset złotych), żeby nie było problemów.

Reasumując to nie użytkownicy jak krzaq12, ja czy Ty robią problem. Wina leży tylko i wyłącznie po stronie klubu, który nie potrafi zadbać o tak podstawowe rzeczy.

LanceTS 06.04.2016 15:57

ale przecież łatwiej jest obrażać innych kibiców Wisły niż pomyśleć.

dj_ibutti 06.04.2016 15:59

Klub to zlecił profesjonalistom. To, że oni dali dupy, to już nie jest wina klubu.

royalmichael 06.04.2016 16:03

Oczywiście, że jest to wina klubu. A dokładniej wybór "profesjonalistów" i brak reakcji na ciągle powtarzające się sytuację. Jeśli problem leży po stronie serwerowni/warstwie aplikacyjnej na serwerze związanej z przykładowo obsługą bazy danych i przez to powstające podatności na tego typu ataki to sprawę da się rozwiązać bardzo szybko i to naprawdę niskim nakładem finansowym, tylko trzeba to zlecić odpowiednim ludziom, którzy się znają na rzeczy...
Gorzej jeżeli problem leży ogólnie w całym systemie sprzedaży biletów przygotowanym przez web developerów.

radek2323 06.04.2016 16:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1436566)
Wlasnie przez taka mase krytyczna (czyt. debili) jak Ty, ktorzy chca "tylko sprawdzić" ile biletow zeszlo.


Nie nazywaj brata po szalu debilem szacunek k... musi byc!!!

filemon 06.04.2016 16:31

Reagują? Poszło info o godzinnej przerwie jutro rano w działaniu sprzedaży biletów online.

grzesiek_gt 06.04.2016 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1436551)
Wie ktoś czy mogę kupić znajomemu bilet online jeśli ma kartę kibica nieważną od grudnia 2015?

Żeby kupić bilet online musi mieć ważną KK.

heoij 06.04.2016 18:56

11 tysięcy sprzedanych wejściówek, jedziemy dalej!

Cytat:

Niemożliwe staje się możliwe, jeszcze jeden krok, wszystko zależy teraz od nas samych!

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...6369057488.jpg

Zapraszajcie znajomych i widzimy się na meczu ;)

felipe 06.04.2016 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1436566)
Wlasnie przez taka mase krytyczna (czyt. debili) jak Ty, ktorzy chca "tylko sprawdzić" ile biletow zeszlo.

Strasznie łatwo przychodzi ci obrażanie innych, musisz być wybitnie prostą osobą.

fialo 07.04.2016 08:47

Funkcjonalność systemu biletowego online została przywrócona - można spowrotem kupować bilety na : www.bilety.wisla.krakow.pl

NIE ZWALNIAMY TEMPA!

WISŁAZWE 07.04.2016 08:52

STAN NA 6 KWIETNIA GODZINA 15:30

SEKTOR C - 3 653 SZT
SEKTOR D - 416 SZT

STAN NA 7 KWIETNIA, GODZINA 9:50

SEKTOR C 3 221 SZT
SEKTOR D 18 SZT

Brak biletów na D21, D23.


Dziś rano do systemu trafił zwrot trzech biletów na D24!

ArturBarlinek 07.04.2016 08:55

Tak od siebie dla przypomnienia, jutro ludzie dostają wypłatę, więc sądzę, że jutro pójdzie znowu bardzo duża ilość biletów

17wojownik 07.04.2016 11:19

Nakręciłem na mecz 5 osób, z czego 2 pierwszy raz na R22. Potencjalnie jeszcze 2 kolejne wpadną. Jest moc.

Bene Nati 07.04.2016 13:04

Temat do góry. Nakręcamy się.

https://www.youtube.com/watch?v=i91UvPhzFAg

Pamiętny mecz z Górnikiem i obłędny doping. Kto pamięta?

W sobotę jest szansa to powtórzyć!

MatiRbk 07.04.2016 13:11

Na godzine 14 jest sprzedanych cos około 13100 biletow;)

mitmichael 07.04.2016 13:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatiRbk (Post 1436670)
Na godzine 14 jest sprzedanych cos około 13100 biletow;)

Ja mam cos takiego z pewnego facebooka wislackiego

Akcja "Ruszcie d**y" - czyli raport frekwencyjny.
Mamy w tym momencie 12692 wejściówki sprzedane, czyli ponad 1000 biletów w dniu dzisiejszym; do lepszy wynik niż wczoraj na godzinę 14.00. Nadal oczekuję na otwarcie górnych części sektorów E2. Został ostatni bilet na C3 (przynajmniej pięć minut temu tak było) oraz 50 biletów na trybunę D. Za niedługo powinny również zostać otwarte do sprzedaży sektory oznaczone jako F1 oraz sektor F24, gdyż na dostępne do tej pory rejony sektora rodzinnego zaczyna brakować wejściówek. Wciąż nie wiem, jak wygląda sytuacja z tzw. sektorem szkolnym. Przekroczenie 20 000 - coraz bardziej prawdopodobne! Kolejny raport o 18.00... chyba, że wydarzy się coś "specjalnego"

MatiRbk 07.04.2016 14:03

O godzinie 9;30 nasz licznik wskazywal 5780 biletow i klub podal ze jest wtedy sprzedanych 12023 wiec odejmnij sobie ile poszlo od tej sumy 5780 bedziesz mial prosty wynik

Krzysiek 07.04.2016 14:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bene Nati (Post 1436668)
Temat do góry. Nakręcamy się.

https://www.youtube.com/watch?v=i91UvPhzFAg

Pamiętny mecz z Górnikiem i obłędny doping. Kto pamięta?

W sobotę jest szansa to powtórzyć!

O mój Boże! Pamietam! Wtedy na gnieździe siedział niejaki F. w kapeluszu Unii, o ile się nie myle. Ale była korba wtedy!

Poul1983 07.04.2016 14:28

Właśnie wskoczyło z 4300 na 6600. Dodali nowe sektory

mulda 07.04.2016 14:45



Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl