![]() |
O k.... co za emocje!
|
Miśkiewicz!!!! dziękuje!!!
|
Wygrana chociaz sedzia chyba nie chciał bysmy wywiezli 3 punkty. Tylko niepotrzebne nerwy ale w koncu Miskiewicz obronił karnego bo kiedys w koncu musiał. To, ze tyle nie wygrywalismy a nagle po 3 meczach mamy szanse na grupe mistrzowska pokazuje smiesznosc tej ligi.
|
Tęskniłem za takimi emocjami przy meczach Wisły. Nagrać i puszczać piłkarzom gdy przyjdą gorsze mecze.
|
Co to się stanęło... :)
Miśkiewicz - zawalona pierwsza bramka, ale obroniony karny w doliczonym czasie to mistrzostwo świata. Ondrasek w 1. połowie straszna beznadzieja. Brożek cały mecz beznadzieja, a pudło do pustej bramki to podsumowanie jego dzisiejszego meczu. Wolski, Popović i Sadlok = profeska. sędziowska szmata znów nas chciała udupić, ale tym razem się nie udało :) |
nie pamiętam, kiedy ostatnio taka nerwówka kończyła się pozytywnie dla nas.
Szkoda, że nie wykorzystaliśmy sytuacji przy 1-3, byłby spokój. A teraz mecz z bodaj najlepiej punktującym zespołem wiosny, ale będą emocje. P.S. Ktoś jeszcze tęskni za Cieżniakiem? |
MIŚKIEWICZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ dzieki chlopie!!!
|
Bosko sie weekend konczy:) Jest dobrze ale przy stanie 3:1 niepotrzebna szmata wpadla i jeszcze ten karny z kapelusza ale wazne ze 3 zwyciestwo z rzedu!
|
Misiek brawo!!!!! Takimi interwencjami to szybko zarobisz na nowe auto :D
Była nerwówka, ale najwazniejsze trzy punkty :D Za tydzień walkaaaaaaaaaaa! |
Kilka siwych włosów więcej na głowie...
Nie wiem czemu się tak czepiacie Ondraska. Fakt, nie błyszczy skutecznością, ale wykonuje gigantyczną pracę, walczy o każdą piłkę, zgrywa, przedłuża, podaje i coś tam jednak strzela. Takich ludzi nam trzeba - z charakterem. Poza nim Wolski i również Małecki to spore wzmocnienie. I w końcu trener z prawdziwego zdarzenia. Pomyśleć, że wszystko mógł przekreślić sędzia jakąś beznadziejną decyzją... |
O ja P****lę.,sa wreszczie emocje ! :)
toz ja na zawał zejdę ,dzis blisko byloxD Misiek,.... dzieki :) P.S Szczescie od 3 meczow z nowu z nami:) los oddaje co zabierał. |
Cytat:
|
Jutro trzymamy kciuki za Podbeskidzie!!! a za tydzien minimum 20 tys na meczu i awans do I ósemki!!!!!!!
|
Akurat dzisiaj trzeba powiedzieć jasno, że Wdowczyk nie pomógł zespołowi. 80 minuta a my w dalszym ciągu bez zmiany pomimo katastrofalnej postawy Boguskiego i Brożka. 90 minuta plus, mamy jeszcze jedną zmianę, jest mega elektrycznie a ten dalej nic.
Tak czy inaczej liczą się trzy punkty na które zasłużyliśmy. Świetny Wolski, bardzo dobry Ondrasek i co trudno mi napisać Boguski. Teraz trzymamy kciuki za Podbeskidzie lub Piast i wszystko w naszych nogach. |
Mały dzisiaj też bardzo dobrze zagrał, szarpał na skrzydle i podawał z głową
|
Cytat:
Dawno nie bylo takiego horroru z happy endem. Wszyscy oprocz Brozka na plus. |
Uważam, że to n-te spotkanie w którym w grze obronnej można wyróżnić jedynie Bobana. W lecie trzeba zatrudnić dwóch perspektywicznych środkowych obrońców a zarówno Pietrzak jak i Sadlok teraz grają w destrukcji bardzo niepewnie. Poza tym prawie wszyscy na + zwłaszcza Małecki, który obiektywnie był dziś na boisku bardzo konkretny. Przydałby się techniczny napastnik bo Brożek grający za Ondraskiem to średni pomysł zwłaszcza w sytuacji gdybyśmy awansowali do grupy mistrzowskiej. Głowacki mając kartkę na koncie zamiast myśleć fauluje raz za razem.
|
Padnieta ktoś, kiedy ostatnio zdobyliśmy 2 bramki ze STF? Nie licząc karnych, no bo tutaj trudno mówić o jakkolwiek schematach wykonania.
Balem się tego spotkania - Ruch gra piłkę idealnie na Wisłę, czyli szybćkie kontry. Co do sędziego, faul Popo na Mazku był, karnego Głowy nie. Do tego czerwo dla Koja, który zatrzymał kontrę 3 na 3 faulem, mając już żółtą. A no i w sumie czerwona też dla Stepinskiego - nakładka wyprostowaną nogą. Gra niezla, ale martwią przestoje. Niepokoi defensywa, Misiek nie miał w tym sezonie ani jednego czystego konta, a jedyna bramka, która idzie na jego konto to dzisiejsza. |
Jak jutro jaga przegra z PBB to wszystko zalezy tylko od naszego meczu z kretami..... Jutro PBB musi wygrać. A jebany Ruch bez Stępińskiego i Koja z Lechią ma plecy
|
Dwie rzeczy były w tym meczu żartem. Sędzia i nasza obrona.
Więcej szczęścia niż rozumu, ale ciśniemy dalej. Proponuje odpalić akcję #20kołaNaZagłębiu. |
Cytat:
A poważnie - liga hiszpańska to 2 super zespoły + Atletico - reszta dno. Liga niemiecka to Bayern, Bayern Bayern i nic poza tym. A liga angielska wciąga tym że wiele zespołów walczy o coś. Jest najpopularniejszą ligą na świecie. A tak przy okazji - zespoły z Anglii więcej koszą ze swojej ligi niż z LM. Stąd bardziej się starają u siebie. Miśkiewicz! Poza tym czy nie lepiej było przy wyniku 3-1 od razu zdjąć Brożka i wpuścić Cywkę albo Brleka? Może by była mniejsza nerwówka. Ważne 3 punkty i wygrana nad śmierdzielami :D |
W sumie dla nas jeden pieron czy Jaga wygra ,czy zremisuje. Jak wygraja beda grac na remis w Gliwicach.Roznie moze byc, ale nadzieja umiera ostatnia. Do Boju Wisełko!!!
|
Hej dziewczyno, spójrz na Misia....
|
Miśkiewicz dzisiaj mega kozak. Ogólnie super się skończyło i można wreszcie cieszyć się z 3 pkt po meczach Wisełki.
co do meczu. KRYMINAŁ w wykonaniu sędziego. Nie tylko karny z kapelusza, ale przede wszystkim przy stanie 1-3 KOJ mając żółtą kartkę fauluje Ondraska i zasługuje na drugą !! gość nie dostaje czerwonej i póżniej zdobywa bramkę. dla mnie to podobna skandaliczna decyzja jak ten karny |
Jeśli faul na Mazku był w polu karnym (wątpliwe) to w drugiej połowie sędzia postanowił wyównać szanse. Koj powinien być już w szatni kiedy strzelał na 2:3, a karny to już w ogóle ...
Swoją drogą jak tak często się wymieniamy z Chorzowem piłkarzami (chyba jak z nikim w lidze) to może byśmy wymienili Cywkę na Mazka ? A Misiek chyba najbardziej wygrany na fochach Cierzniaka ;) |
Cytat:
|
Jeśli oni nie zatrzymają w lecie Wolskiego.... ten gość to w tym momencie skarb, robi niesamowitą różnicę w tej drewnianej lidze.
Misiek dzięki, wiedziałem że obronisz. |
Michał Miśkiewicz !!!
|
Cytat:
|
Obejrzyjcie sobie powtórkę bramki Ondraska i zachowanie Głowackiego. To był ćwiczony schemat, dzięki któremu Czech zgubił krycie.
Miśkiewicz dzisiaj dobrze grał nogami. Jeśli oni awansują do top 8, to mogą dostać niesamowitego kopa w górę! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl