Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [29 kolejka] Ruch Chorzów - WISŁA Kraków, 3 kwietnia, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9602)

arth_ur 03.04.2016 18:56

O k.... co za emocje!

brylant17 03.04.2016 18:56

Miśkiewicz!!!! dziękuje!!!

mitmichael 03.04.2016 18:57

Wygrana chociaz sedzia chyba nie chciał bysmy wywiezli 3 punkty. Tylko niepotrzebne nerwy ale w koncu Miskiewicz obronił karnego bo kiedys w koncu musiał. To, ze tyle nie wygrywalismy a nagle po 3 meczach mamy szanse na grupe mistrzowska pokazuje smiesznosc tej ligi.

amauri1990 03.04.2016 18:58

Tęskniłem za takimi emocjami przy meczach Wisły. Nagrać i puszczać piłkarzom gdy przyjdą gorsze mecze.

Kamson 03.04.2016 18:59

Co to się stanęło... :)

Miśkiewicz - zawalona pierwsza bramka, ale obroniony karny w doliczonym czasie to mistrzostwo świata.
Ondrasek w 1. połowie straszna beznadzieja.
Brożek cały mecz beznadzieja, a pudło do pustej bramki to podsumowanie jego dzisiejszego meczu.

Wolski, Popović i Sadlok = profeska.

sędziowska szmata znów nas chciała udupić, ale tym razem się nie udało :)

Elendil 03.04.2016 19:00

nie pamiętam, kiedy ostatnio taka nerwówka kończyła się pozytywnie dla nas.

Szkoda, że nie wykorzystaliśmy sytuacji przy 1-3, byłby spokój.

A teraz mecz z bodaj najlepiej punktującym zespołem wiosny, ale będą emocje.



P.S. Ktoś jeszcze tęskni za Cieżniakiem?

radek2323 03.04.2016 19:01

MIŚKIEWICZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ dzieki chlopie!!!

wislakrakow124 03.04.2016 19:04

Bosko sie weekend konczy:) Jest dobrze ale przy stanie 3:1 niepotrzebna szmata wpadla i jeszcze ten karny z kapelusza ale wazne ze 3 zwyciestwo z rzedu!

gypsy 03.04.2016 19:04

Misiek brawo!!!!! Takimi interwencjami to szybko zarobisz na nowe auto :D

Była nerwówka, ale najwazniejsze trzy punkty :D Za tydzień walkaaaaaaaaaaa!

Bene Nati 03.04.2016 19:04

Kilka siwych włosów więcej na głowie...

Nie wiem czemu się tak czepiacie Ondraska. Fakt, nie błyszczy skutecznością, ale wykonuje gigantyczną pracę, walczy o każdą piłkę, zgrywa, przedłuża, podaje i coś tam jednak strzela. Takich ludzi nam trzeba - z charakterem.

Poza nim Wolski i również Małecki to spore wzmocnienie.

I w końcu trener z prawdziwego zdarzenia.

Pomyśleć, że wszystko mógł przekreślić sędzia jakąś beznadziejną decyzją...

Wojtas 03.04.2016 19:11

O ja P****lę.,sa wreszczie emocje ! :)

toz ja na zawał zejdę ,dzis blisko byloxD

Misiek,.... dzieki :)

P.S Szczescie od 3 meczow z nowu z nami:) los oddaje co zabierał.

mitmichael 03.04.2016 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kapsel (Post 1436117)
Oj dobra też skończcie takie .......enie, bo jak w Anglii jest taka sytuacja to jaka ta liga jest nie przewidywalna i piekno ligi.:lol:

Lige angielska podsumowuja wystepy w europejskich pucharach. Skoro takie Lisy graja o Mistrzostwo to nie ma szans by Chelsea czy inne zespoły walczyły o wygranie LM a to tylko pokazuje, ze angielska liga sie zeszmaciła. A nieprzewidywalna to ona była pare lat temu, z roku na rok coraz gorzej

daniello1987 03.04.2016 19:12

Jutro trzymamy kciuki za Podbeskidzie!!! a za tydzien minimum 20 tys na meczu i awans do I ósemki!!!!!!!

Martinus 03.04.2016 19:17

Akurat dzisiaj trzeba powiedzieć jasno, że Wdowczyk nie pomógł zespołowi. 80 minuta a my w dalszym ciągu bez zmiany pomimo katastrofalnej postawy Boguskiego i Brożka. 90 minuta plus, mamy jeszcze jedną zmianę, jest mega elektrycznie a ten dalej nic.
Tak czy inaczej liczą się trzy punkty na które zasłużyliśmy. Świetny Wolski, bardzo dobry Ondrasek i co trudno mi napisać Boguski. Teraz trzymamy kciuki za Podbeskidzie lub Piast i wszystko w naszych nogach.

iwan149 03.04.2016 19:24

Mały dzisiaj też bardzo dobrze zagrał, szarpał na skrzydle i podawał z głową

Krotochwila 03.04.2016 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinus (Post 1436132)
Akurat dzisiaj trzeba powiedzieć jasno, że Wdowczyk nie pomógł zespołowi. 80 minuta a my w dalszym ciągu bez zmiany pomimo katastrofalnej postawy Boguskiego i Brożka. 90 minuta plus, mamy jeszcze jedną zmianę, jest mega elektrycznie a ten dalej nic.
Tak czy inaczej liczą się trzy punkty na które zasłużyliśmy. Świetny Wolski, bardzo dobry Ondrasek i co trudno mi napisać Boguski. Teraz trzymamy kciuki za Podbeskidzie lub Piast i wszystko w naszych nogach.

Automatyzm w jechaniu po Boguskim level hard:)
Dawno nie bylo takiego horroru z happy endem. Wszyscy oprocz Brozka na plus.

Merkury 03.04.2016 19:33

Uważam, że to n-te spotkanie w którym w grze obronnej można wyróżnić jedynie Bobana. W lecie trzeba zatrudnić dwóch perspektywicznych środkowych obrońców a zarówno Pietrzak jak i Sadlok teraz grają w destrukcji bardzo niepewnie. Poza tym prawie wszyscy na + zwłaszcza Małecki, który obiektywnie był dziś na boisku bardzo konkretny. Przydałby się techniczny napastnik bo Brożek grający za Ondraskiem to średni pomysł zwłaszcza w sytuacji gdybyśmy awansowali do grupy mistrzowskiej. Głowacki mając kartkę na koncie zamiast myśleć fauluje raz za razem.

piotek 03.04.2016 19:33

Padnieta ktoś, kiedy ostatnio zdobyliśmy 2 bramki ze STF? Nie licząc karnych, no bo tutaj trudno mówić o jakkolwiek schematach wykonania.

Balem się tego spotkania - Ruch gra piłkę idealnie na Wisłę, czyli szybćkie kontry.

Co do sędziego, faul Popo na Mazku był, karnego Głowy nie. Do tego czerwo dla Koja, który zatrzymał kontrę 3 na 3 faulem, mając już żółtą. A no i w sumie czerwona też dla Stepinskiego - nakładka wyprostowaną nogą.

Gra niezla, ale martwią przestoje. Niepokoi defensywa, Misiek nie miał w tym sezonie ani jednego czystego konta, a jedyna bramka, która idzie na jego konto to dzisiejsza.

funkykoval 03.04.2016 19:38

Jak jutro jaga przegra z PBB to wszystko zalezy tylko od naszego meczu z kretami..... Jutro PBB musi wygrać. A jebany Ruch bez Stępińskiego i Koja z Lechią ma plecy

fialo 03.04.2016 19:47

Dwie rzeczy były w tym meczu żartem. Sędzia i nasza obrona.

Więcej szczęścia niż rozumu, ale ciśniemy dalej. Proponuje odpalić akcję #20kołaNaZagłębiu.

Ogryzek 03.04.2016 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1436128)
Lige angielska podsumowuja wystepy w europejskich pucharach. Skoro takie Lisy graja o Mistrzostwo to nie ma szans by Chelsea czy inne zespoły walczyły o wygranie LM a to tylko pokazuje, ze angielska liga sie zeszmaciła. A nieprzewidywalna to ona była pare lat temu, z roku na rok coraz gorzej

Jak to mówią idze idze w kukurydze:-)

A poważnie - liga hiszpańska to 2 super zespoły + Atletico - reszta dno. Liga niemiecka to Bayern, Bayern Bayern i nic poza tym. A liga angielska wciąga tym że wiele zespołów walczy o coś. Jest najpopularniejszą ligą na świecie. A tak przy okazji - zespoły z Anglii więcej koszą ze swojej ligi niż z LM. Stąd bardziej się starają u siebie.

Miśkiewicz!

Poza tym czy nie lepiej było przy wyniku 3-1 od razu zdjąć Brożka i wpuścić Cywkę albo Brleka? Może by była mniejsza nerwówka. Ważne 3 punkty i wygrana nad śmierdzielami :D

xiondz77 03.04.2016 19:49

W sumie dla nas jeden pieron czy Jaga wygra ,czy zremisuje. Jak wygraja beda grac na remis w Gliwicach.Roznie moze byc, ale nadzieja umiera ostatnia. Do Boju Wisełko!!!

Dariook 03.04.2016 19:51

Hej dziewczyno, spójrz na Misia....

pomeran 03.04.2016 19:58

Miśkiewicz dzisiaj mega kozak. Ogólnie super się skończyło i można wreszcie cieszyć się z 3 pkt po meczach Wisełki.

co do meczu. KRYMINAŁ w wykonaniu sędziego. Nie tylko karny z kapelusza, ale przede wszystkim przy stanie 1-3 KOJ mając żółtą kartkę fauluje Ondraska i zasługuje na drugą !! gość nie dostaje czerwonej i póżniej zdobywa bramkę. dla mnie to podobna skandaliczna decyzja jak ten karny

szorstki 03.04.2016 20:05

Jeśli faul na Mazku był w polu karnym (wątpliwe) to w drugiej połowie sędzia postanowił wyównać szanse. Koj powinien być już w szatni kiedy strzelał na 2:3, a karny to już w ogóle ...
Swoją drogą jak tak często się wymieniamy z Chorzowem piłkarzami (chyba jak z nikim w lidze) to może byśmy wymienili Cywkę na Mazka ?
A Misiek chyba najbardziej wygrany na fochach Cierzniaka ;)

arti 03.04.2016 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szorstki (Post 1436159)
Jeśli faul na Mazku był w polu karnym (wątpliwe) to w drugiej połowie sędzia postanowił wyównać szanse. Koj powinien być już w szatni kiedy strzelał na 2:3, a karny to już w ogóle ...
Swoją drogą jak tak często się wymieniamy z Chorzowem piłkarzami (chyba jak z nikim w lidze) to może byśmy wymienili Cywkę na Mazka ?
A Misiek chyba najbardziej wygrany na fochach Cierzniaka ;)

Stępiński i Lipski też by się nam przydali...

Patryko 03.04.2016 20:26

Jeśli oni nie zatrzymają w lecie Wolskiego.... ten gość to w tym momencie skarb, robi niesamowitą różnicę w tej drewnianej lidze.

Misiek dzięki, wiedziałem że obronisz.

Festence 03.04.2016 20:27

Michał Miśkiewicz !!!

KrzychooR 03.04.2016 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1436160)
Stępiński i Lipski też by się nam przydali...

Stępiński jest przereklamowany :D Udowodnione w zeszłym sezonie ;)

crux.a 03.04.2016 20:33

Obejrzyjcie sobie powtórkę bramki Ondraska i zachowanie Głowackiego. To był ćwiczony schemat, dzięki któremu Czech zgubił krycie.

Miśkiewicz dzisiaj dobrze grał nogami.

Jeśli oni awansują do top 8, to mogą dostać niesamowitego kopa w górę!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl