![]() |
Nie szukajcie usprawiedliwienia, że kibice nie chcieli Smudy, więc Wisła wzięła skorumpowanego Wdowczyka.
Zarówno tego i tego kibice nie chcą, a jednak wszechmogący Zdzisiek jak zwykle robi swoje. |
Przynajmniej Cupiał wprost pokazał, że nie wierzy w piłkarzy i tutaj trzeba dzwonić.
A tak poważniej to myślę, że jakby każdy z nas mógł wymienić pięciu trenerów, którzy powinni trzymać się od Reymonta z daleka to poza takimi tuzami jak Smuda czy Stawowy większość miałaby na liście również Dariusza W. To jest kur** skandal. |
WY.PIERDALAJ , szkoda słów na tą sprzedajną kur.we
|
Sprytnie to zarzad rozwiazał. Jak nie na murawie to moze pod stolikiem...
'Tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić'' |
Ten przynajmniej potrafił kupić mecz, nie to co nasz poprzedni trener :D
A tak już całkiem serio.... co się ....a dzieje?? Zmiana standardów u Cupiała? Ten trener to jest jakaś kara za blokowanie Smudy? Zarząd jawnie pluje w twarz kibicom, kiedy skończy się ten absurd.... |
Upadamy tak nisko, ze juz nie przeszkadza nikomu to, ze ktos kiedys byl zamieszany w korupcje. Łabodzinskiego wykopalismy a teraz przychodzi taki Wdowczyk. Zarzad sie bardziej skompromitowac nie mogł a Cupiał jeszcze na to pozwala. I na dodatek prezes Dunin mydli nam oczy mowiac "Zarząd pracuje. Składa się z ludzi całkowicie oddanych Wiśle. Prosimy o sprawiedliwe osądy". Własnie widzimy jak pracujecie na szkode Naszego klubu. I teraz nagle beda gadali, ze nie wiedza czemu Jurcic wyleciał do Chorwacji. Mydlic oczy moga ale nie nam
|
Cytat:
|
To m być ta przemyślana decyzja?
Pojebało kogoś do reszty, zawsze się odcinaliśmy od korupcji a teraz zatrudniamy gościa, który się w tym gównie taplał.. Kuerwa mać, jak długo... WYPIE.RDALAJ! Brawo Cupiał, brawo Dunin! |
Pomijając dzisiejszą decyzję bo i tak ten trener popracuje do maksymalnie 5 meczów na jesień.
Zachodzę w głowę kto decyduje się na tego człowieka jak i również poprzedniego trenera Pawłowskiego. Na ten moment to w klubie jest taki bałagan że to jest dramat.Wczoraj miał być trenerem Jurcic dzisiaj jest Wdowczyk po ilu dniach odkąd niema Pawłowskiego?Cupiał tyle lat odcina wszystkich ludzi związanych z korupcją od Wisły a tu nagle w zupełnie niespodziewanym momencie zatrudnia takiego trenera który korupcją był ubabrany po same uszy. Wnioski mogą być takie że ktoś skutecznie doradza Cupiałowi takie posunięcia lub na przykład Kapka z Duninem na spółkę podejmują takie decyzje lub sam "niezatapialny" porusza wszystkimi sznurkami w zarządzie. |
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...&postcount=431
I kto ma najlepsze info ? :) A tak na serio mysle, ze mimo wszystko gosc ma jakis warsztat, charakter i jest w stanie nas utrzymac. Gdyby nie przeszlosc korupcyjna ale skoro wlascicielowi przestalo to przeszkadzac (zajrzalo widmo spadku w oczy). Z drugiej strony grali u nas i Gargula i Lobodzinski, a Wdowczyk jako jeden z niewielu przynajmniej swoje odpokutowal. A kibice to moze w koncu niech zajmą się wspieraniem piłkarzy w walce o utrzymanie, a nie politykowaniem bo sytuacja z Moskalem, potem Smudą nikogo nic nie nauczyla. Jak widać zawsze może być gorzej. |
w dniu dzisiejszym straciłem szacunek dla p. Cupiała. Jeszcze 15 lat temu mówił że w jego klubie nie znajdzie się osoba która jest podejrzana o korupcje. W związku z tym wyleciał Łobodziński. A tu zatrudnia się trenera Wdowczyka!! Źle się dzieje...
|
Nie potrafię myśleć o Wdowczyku (bo to już nie podejrzany i oskarżony Dariusz W. - on się przyznał i został skazany) inaczej niż buc, szmata, korupcja, legionista. Nie potrafię.
I niech tylko ktokolwiek krzyknie jego nazwisko przy podawaniu składu na R22 - gwarantuję liścia. |
....a, dalej jestem w szoku niemal sparaliżowany! Ale proszę bardzo! Niech się Dunin z kolegami bawi w piaskownicy z tym, że beze mnie i moich pieniędzy!
|
To jest hańba. Cupiał i jego świta i tak s.......i po spadku a ten jest realniejszy niż kiedykolwiek.
|
Wspaniały wybór, czeka nas wiele sukcesów i niezapomnianych wrażeń z Panem Darkiem na ławce trenerskiej :D
|
Profesjonalizm pełną gębą, bo wszystko wskazuje na to, że sam Wdowczyk jeszcze w czwartek/piątek nie miał o tym pojęcia..
|
i tu by sie dopiero przydal jakis bojkot. pokazanie ze sie ludziom nie podoba tego co robia.
|
Panie Cupial
Dzieki za wszystko ale wez juz Pan idz w chu...odejdz http://eurower.pl/wp-content/uploads...ladka-fakt.jpg |
Kiedyś kolega, doskonale zorientowany w tym co dzieje się w klubie POWIEDZIAŁ TAK niema takiej możliwości ze CUPIAŁ klub sprzeda tu wystarcz marnej księgowej spojrzy w papiery a ludzie pójdą siedzieć a jak oni pójdą to szew z nimi . Wtedy a był rok 2004 zabrzmiało to jak herezja, ale zdaje się ze to prawda.POZOSTAJE WIZJA LIKWIDACJI KLUBU
|
Najlepszy polski, dostępny dla nas trener, którego mogliśmy zatrudnić.
Szkoda, że z korupcyjną przeszłością... Pamiętajcie, że Kapka i Dunin nie są wyrocznią w wielu decyzjach. Nie wiemy kto stoi za Wdowczykiem. Pawłowskiego nie zatrudniał Kapka. |
Żebyśmy wiedzieli kto zasiądzie na ławce:
16 września 2009 został skazany przez Sąd Rejonowy w Kielcach na 3 lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na 5 lat, grzywnę w wysokości 100 tysięcy zł oraz trzyletni zakaz pracy w sporcie za udział w procederze korupcyjnym w Koronie Kielce w sezonie 2003-2004. Obarczono go również kwotą 20 470 zł tytułem kosztów sądowych. Dodatkowo 29 października 2009 r. został skazany przez Wydział Dyscypliny PZPN na siedem lat bezwzględnej dyskwalifikacji (przy czym w karę tę wliczono okres zawieszenia licencji trenerskiej od 2008) oraz 20 tys. zł grzywny. Kara miała obowiązywać do 2016 roku. 5 lipca 2012, po upływie czterech lat zawieszenia, Komisja Kształcenia i Licencjonowania Trenerów PZPN udzieliła Wdowczykowi licencję UEFA Pro na okres 1 roku, zaś Trybunał Arbitrażowy przy PKOl przywrócił możliwość pracy w zawodzie trenera. |
Mam nadzieję, że tego frajera wszyscy godnie w piątek przywitamy.
|
My nie mamy ludzi kompetentnych w klubie to są amatorzy którzy zatrzymali się na latach 80-90 Wstyd i tyle...
|
Kolejny dowód na to, że naszym klubem zarządzają ludzie niekompetentni, głupi, POPIE*DOLENI!
Jak można było zatrudnić tego pajaca handlującego w przeszłości meczami? Panie Cupiał co się zmieniło? Przecież ludzi którzy mieli jakiekolwiek zarzuty korupcyjne się stąd goniło a teraz się takich zatrudnia?! Nie pojmuje kto i dlaczego podejmuje od dłuższego czasu same nienormalne i absurdalne decyzje. Jak dla mnie to podchodzi pod działanie na szkodę spółki... paranoja. Quo vadis, Wisło? |
Cytat:
Nie chcę nic sugerować, ale nie wykluczam sytuacji, że Jurcić był dogadany i przyjechał podpisać wynegocjowany kontrakt, który w trakcie lotu uległ zmianie... |
Wywiad z 11 marca..
Skoro patrzymy na okolice dna tabeli, to nie może zabraknąć wątku Wisły. Co się musi wydarzyć, by krakowianie przełamali impas trwający od listopada ubiegłego roku? DARIUSZ WDOWCZYK: - Tej drużynie brak pewności siebie. Ale jak może być inaczej, skoro nie demonstrują tego na boisku tak rutynowani gracze jak Arek Głowacki czy Paweł Brożek? Stąd tak, a nie inna pozycja w tabeli. Trudno mi sobie wyobrazić, że Wisła nagle się podniesie. Na 13 domowych potyczek wygrali tylko dwie. Niewyobrażalne. Na wyjazdach idzie im tylko nieznacznie lepiej… 13 marca: Data publikacji: 13-03-2016 13:15 Wisła Kraków SA informuje, że pierwszym szkoleniowcem drużyny Białej Gwiazdy został Dariusz Wdowczyk. |
Z każdej możliwej strony kompromituję taki WIELKI KLUB !!!
|
Dariusz Wdowczyk powinien mieć dożywotni zakaz trenowania.
|
,,Chcemy podjąć możliwie szybko, najlepszą decyzję wybierając nowego trenera" - to kurva jest super decyzja.
Bravo wy, Kapka won!!!!! |
Ja patrzę na to wszystko tak :
Obecny zarząd Wisły nic mądrego nie wykombinuje i nie wykombinował(pomijam obietnice) biorąc pod uwagę nowego trenera, z dnia na dzień jesteśmy coraz bliżej I ligi - sportowo, bo organizacyjnie jesteśmy 100 lat za murzynami, nie mówiąc o konkurencji gdzie na tą chwilę jest to inna galaktyka. Dobrze będzie jak D.W skończy w Wiśle sezon a to bd oznaczać nasze utrzymanie ?. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl