![]() |
Nowa forma zapowiedzi bardzo fajna. Lubie takie ze statystykami, zawsze bedzie mozna dodac cos wiecej przy najstepnej okazji. Co do meczu ciekawe czy Termalica była taka mocna czy Legia taka koszmarna w meczu w Niecieczy. Bedzie ciezko nawet o remis, szkoda straconej szansy z nimi na Reymonta ale moze teraz sie uda. Kiedys to zwyciestwo musi nadejsc
|
Piłkarsko jesteśmy mocniejsi. Wciąż się łudzę....
|
Cytat:
|
Cytat:
Jasne info kto sędziuje, jest dość ważne. Pragnę jednak zauważyć, że tego dowiadujemy się praktycznie dzień lub dwa przed meczem. Temat meczowy powstaje wcześniej, co czasami wyklucza podanie głównego rozjemcy. Oczywiście, pojawi się informacja kto pauzuje za kartki lub kto jest kontuzjowany, tak jak to było dotychczas. Będzie się również pojawiać info odnośnie tego kto jest zagrożony pauzą w następnym meczu ze strony naszej drużyny. |
1-1 i polecam grac progresje
|
zwycieski remis naszych paraolimpijczykow biore w ciemno
|
Grafika rewelacja!!!! Szacunek za rozwijanie tego forum w jakikolwiek sposob. Pozdr
|
W....... gwarantowany
|
Dla mnie grafika do tematu meczowego bomba !! :)
Co do meczu 5-0 dla nas jak zawsze. Ave Wisła !! |
wow świetna grafika, szczerze mówiąc nigdy nie chciało mi się czytać zapowiedzi meczu :D
|
1 miejsce w aucie na wyjazd do Niecieczy! priv
|
Przejedziemy się na tych słonikach. A co!
|
Każdy o nowej grafice bo o samem meczu nie ma co mówić. Kolejna wtopa się szykuję.
|
No to jak o grafice to o grafice. Kolorystka mi się nie podoba.
|
Wszystko ładnie pieknie, tylko kolejka zdaje sie juz 27 a nie jak w temacie...
A co do meczu, jednym slowem powtorze kilkoro przedmówców Agrowp.ierdol |
nie wiem czy nikt nie zauważył ale w tabeli jest błąd. zamiana miejsc Górnik Śląsk
|
Cytat:
|
Grafika OK, dołożenie pauzujących i zagrożonych konieczne.
Jeszcze jedno: statystyki po meczu. Nie dałoby rady ich tutaj wrzucać? Podnosiłoby to poziom komentarzy (mam nadzieję). Są wrzucane na oficjalnej ale w takiej rozdzielczości, że ciężko czytać. Co do meczu: jak niie wygramy na wsi to \ Jagą u siebie znowu nasze gwiazdy wyjdą na miękkich nogach. Termalica jest do ogrania. |
„Kto z was nie czuje się na siłach, aby w drugiej połowie meczu wydać z siebie wszystkie siły dla zmazania hańby, jaka w tej chwili wisi nad nami - to niech lepiej nie wychodzi na boisko”.
„Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki” W drugiej połowie Biała Gwiazda rozegrała zupełnie inny mecz i dzięki czterem trafieniom z rzędu udało się go zremisować 5:5. Bohaterem tego spotkania był bez wątpienia Reyman, dla którego, jak później przyznał, był to jeden z najważniejszych meczy, również z powodu czterokrotnego pokonania bramkarza przeciwników. Wisła Kraków 5:5 (1:5) Cracovia bramki dla Wisły: Henryk Reyman 27', 56', 67',79' Mieczysław Balcer 62 Henryk Reyman .....ale by się teraz przydał piłkarze powinni mieć obowiązek czytania jego słów przed meczem w szatni na głos . |
Powiem tyle: Jeżeli strzelimy jedną bramkę więcej niż przeciwnik, to wygramy.
|
Cytat:
Przeważnie przy robieniu takiego zestawienia, najświeższe wyniki są właśnie podawane po prawej stronie. Chociażby we wszelkiego typu managerach piłkarskich czy nba. Podobnie w większości zestawień finansowych piszę się od lewej starsze dane, po prawej nowsze (bo generalnie tak jest prościej - wszak piszemy od lewej do prawej strony, nie odwrotnie). Nie żeby to miało jakieś większe znaczenie, kwestia przyzwyczajenia przy czytaniu. Grafika wyśmienita, miejmy nadzieję, że nasi dostosują się poziomem i w końcu wygrają. Czas najwyższy. Nie da się przy takim potencjale i optycznej przewadze w większości meczów wszystkiego przegrywać i remisować. Liczę na stosunek prawdopodobieństwa. Do boju Wisełko! |
Tak bez kolorowania rzeczywistości, krótko i brutalnie: tkwimy w gównie po same uszy. Nie ma co się pocieszać małymi różnicami punktowymi. Sytuacja jaka jest, to każdy widzi patrząc na nasze miejsce w tabeli, a ona nie kłamie. Liczę tylko na jedno- na honor naszych piłkarzy i to że potrafią zachować się w sytuacjach kryzysowych jak prawdziwi mężczyźni. W poniedziałek walka o życie. Żarty już dawno się skończyły.
|
Cytat:
|
Chciałem jeszcze dodać, że "gwiazdy" jak zwykle nie zagrały wczoraj w meczu rezerw z Koroną. Tradycji stało się zadość. Pewnie, zajęcia z Panami Broniszewskim i Sage wnoszą więcej pożytku. Jutro pewnie w związku z tym nastąpi eksplozja formy.
|
Cytat:
|
Raz się remisuje, raz się remisuje
|
Żadnych złudzeń.
Znów wyjdzie skład ze świętymi krowami a zmiany będą 98 minucie po konsultacji z nadtrenerem Boguskim. Piłkarze dostaną bramkę i stracą ochotę do gry a trener zamiast kombinować będzie stał ze spuszczoną głową. Sadlok poda do przeciwnika (a może Guzmics - dawno dużego błędu nie popełnił), Małecki strzeli w trybuny a Czech nie wygra główki. Oczywiście lepiej by było mile się rozczarować, ale rozum mówi, że szczęśliwy remis to max co można wyciągnąć z tego meczu. |
Agrow......., tyle w temacie.
|
Dzięki naszemu nowemu trenerowi o wynik jestem spokojny. Pół żartem, pół serio. Wiecie o co chodzi.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl