Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [26 kolejka] Termalica Nieciecza - WISŁA Kraków, 14 marca, godz.18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9594)

mitmichael 11.03.2016 19:13

Nowa forma zapowiedzi bardzo fajna. Lubie takie ze statystykami, zawsze bedzie mozna dodac cos wiecej przy najstepnej okazji. Co do meczu ciekawe czy Termalica była taka mocna czy Legia taka koszmarna w meczu w Niecieczy. Bedzie ciezko nawet o remis, szkoda straconej szansy z nimi na Reymonta ale moze teraz sie uda. Kiedys to zwyciestwo musi nadejsc

Adenalix 11.03.2016 19:34

Piłkarsko jesteśmy mocniejsi. Wciąż się łudzę....

filemon 11.03.2016 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 17wojownik (Post 1433697)
Grafika elegancja.

Dla mnie osobiście przydałaby się info kto sędziuje i jakie ostatnio mecze nam sędziował (w tym - jego grubsze pomyłki). Ponadto istotna dla mnie zawsze przy składach jest info - kto pauzuje za kartki/kontuzje/inne. Bo z przypuszczalną jedenastką można nie trafić w 2-3 nazwiskach, ale jak ktoś mocny pauzuje to warto to wiedzieć.

Popieram bardzo.

WISŁAZWE 11.03.2016 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 17wojownik (Post 1433697)
Grafika elegancja.

Dla mnie osobiście przydałaby się info kto sędziuje i jakie ostatnio mecze nam sędziował (w tym - jego grubsze pomyłki). Ponadto istotna dla mnie zawsze przy składach jest info - kto pauzuje za kartki/kontuzje/inne. Bo z przypuszczalną jedenastką można nie trafić w 2-3 nazwiskach, ale jak ktoś mocny pauzuje to warto to wiedzieć.


Jasne info kto sędziuje, jest dość ważne. Pragnę jednak zauważyć, że tego dowiadujemy się praktycznie dzień lub dwa przed meczem. Temat meczowy powstaje wcześniej, co czasami wyklucza podanie głównego rozjemcy.

Oczywiście, pojawi się informacja kto pauzuje za kartki lub kto jest kontuzjowany, tak jak to było dotychczas. Będzie się również pojawiać info odnośnie tego kto jest zagrożony pauzą w następnym meczu ze strony naszej drużyny.

ABGwislakABG 11.03.2016 21:10

1-1 i polecam grac progresje

AntyMod 11.03.2016 22:21

zwycieski remis naszych paraolimpijczykow biore w ciemno

Glazik 11.03.2016 22:49

Grafika rewelacja!!!! Szacunek za rozwijanie tego forum w jakikolwiek sposob. Pozdr

Merkury 11.03.2016 23:14

W....... gwarantowany

gooro33 11.03.2016 23:27

Dla mnie grafika do tematu meczowego bomba !! :)
Co do meczu 5-0 dla nas jak zawsze.
Ave Wisła !!

mistico 12.03.2016 00:29

wow świetna grafika, szczerze mówiąc nigdy nie chciało mi się czytać zapowiedzi meczu :D

Matti1231 12.03.2016 09:51

1 miejsce w aucie na wyjazd do Niecieczy! priv

FraMat 12.03.2016 13:01

Przejedziemy się na tych słonikach. A co!

sayek89 12.03.2016 13:10

Każdy o nowej grafice bo o samem meczu nie ma co mówić. Kolejna wtopa się szykuję.

silver03 12.03.2016 14:24

No to jak o grafice to o grafice. Kolorystka mi się nie podoba.

bridgeburner 12.03.2016 14:27

Wszystko ładnie pieknie, tylko kolejka zdaje sie juz 27 a nie jak w temacie...
A co do meczu, jednym slowem powtorze kilkoro przedmówców
Agrowp.ierdol

19sebawro06 12.03.2016 16:04

nie wiem czy nikt nie zauważył ale w tabeli jest błąd. zamiana miejsc Górnik Śląsk

wolfu 12.03.2016 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 19sebawro06 (Post 1433759)
nie wiem czy nikt nie zauważył ale w tabeli jest błąd. zamiana miejsc Górnik Śląsk

owszem, zauważyli wcześniej :)

SlawekS 12.03.2016 22:45

Grafika OK, dołożenie pauzujących i zagrożonych konieczne.
Jeszcze jedno: statystyki po meczu. Nie dałoby rady ich tutaj wrzucać? Podnosiłoby to poziom komentarzy (mam nadzieję). Są wrzucane na oficjalnej ale w takiej rozdzielczości, że ciężko czytać.

Co do meczu: jak niie wygramy na wsi to \ Jagą u siebie znowu nasze gwiazdy wyjdą na miękkich nogach. Termalica jest do ogrania.

radek2323 13.03.2016 00:30

„Kto z was nie czuje się na siłach, aby w drugiej połowie meczu wydać z siebie wszystkie siły dla zmazania hańby, jaka w tej chwili wisi nad nami - to niech lepiej nie wychodzi na boisko”.

„Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki”

W drugiej połowie Biała Gwiazda rozegrała zupełnie inny mecz i dzięki czterem trafieniom z rzędu udało się go zremisować 5:5. Bohaterem tego spotkania był bez wątpienia Reyman, dla którego, jak później przyznał, był to jeden z najważniejszych meczy, również z powodu czterokrotnego pokonania bramkarza przeciwników.


Wisła Kraków 5:5 (1:5) Cracovia

bramki dla Wisły:

Henryk Reyman 27', 56', 67',79'

Mieczysław Balcer 62

Henryk Reyman .....ale by się teraz przydał piłkarze powinni mieć obowiązek czytania jego słów przed meczem w szatni na głos .

dj_ibutti 13.03.2016 00:38

Powiem tyle: Jeżeli strzelimy jedną bramkę więcej niż przeciwnik, to wygramy.

s1mone 13.03.2016 00:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 1433651)
Przeważnie podają od najświeższych wyników po lewej do starszych po prawej i tak jest w tej grafice przecież, Kielce, Piast, Podbeskidzie itd. No chyba że koledze przez ten ruch lewostronny w Londynie po prostu się pomyliło.

Ja też się przez ułamek sekundy głowiłem, że przecież nie przegraliśmy ostatnio :)

Przeważnie przy robieniu takiego zestawienia, najświeższe wyniki są właśnie podawane po prawej stronie. Chociażby we wszelkiego typu managerach piłkarskich czy nba. Podobnie w większości zestawień finansowych piszę się od lewej starsze dane, po prawej nowsze (bo generalnie tak jest prościej - wszak piszemy od lewej do prawej strony, nie odwrotnie).

Nie żeby to miało jakieś większe znaczenie, kwestia przyzwyczajenia przy czytaniu.

Grafika wyśmienita, miejmy nadzieję, że nasi dostosują się poziomem i w końcu wygrają. Czas najwyższy.
Nie da się przy takim potencjale i optycznej przewadze w większości meczów wszystkiego przegrywać i remisować.
Liczę na stosunek prawdopodobieństwa.

Do boju Wisełko!

Barti 13.03.2016 08:07

Tak bez kolorowania rzeczywistości, krótko i brutalnie: tkwimy w gównie po same uszy. Nie ma co się pocieszać małymi różnicami punktowymi. Sytuacja jaka jest, to każdy widzi patrząc na nasze miejsce w tabeli, a ona nie kłamie. Liczę tylko na jedno- na honor naszych piłkarzy i to że potrafią zachować się w sytuacjach kryzysowych jak prawdziwi mężczyźni. W poniedziałek walka o życie. Żarty już dawno się skończyły.

ABGwislakABG 13.03.2016 08:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1433885)
Powiem tyle: Jeżeli strzelimy jedną bramkę więcej niż przeciwnik, to wygramy.

Tadeusz, to Ty? :lol:

Barti 13.03.2016 08:37

Chciałem jeszcze dodać, że "gwiazdy" jak zwykle nie zagrały wczoraj w meczu rezerw z Koroną. Tradycji stało się zadość. Pewnie, zajęcia z Panami Broniszewskim i Sage wnoszą więcej pożytku. Jutro pewnie w związku z tym nastąpi eksplozja formy.

mitmichael 13.03.2016 09:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1433885)
Powiem tyle: Jeżeli strzelimy jedną bramkę więcej niż przeciwnik, to wygramy.

Raczej dwie wiecej

siemstein 13.03.2016 09:38

Raz się remisuje, raz się remisuje

Elefant 13.03.2016 09:53

Żadnych złudzeń.
Znów wyjdzie skład ze świętymi krowami a zmiany będą 98 minucie po konsultacji z nadtrenerem Boguskim.
Piłkarze dostaną bramkę i stracą ochotę do gry a trener zamiast kombinować będzie stał ze spuszczoną głową.
Sadlok poda do przeciwnika (a może Guzmics - dawno dużego błędu nie popełnił), Małecki strzeli w trybuny a Czech nie wygra główki.

Oczywiście lepiej by było mile się rozczarować, ale rozum mówi, że szczęśliwy remis to max co można wyciągnąć z tego meczu.

El'kabat 13.03.2016 12:10

Agrow......., tyle w temacie.

Rustin 13.03.2016 14:20

Dzięki naszemu nowemu trenerowi o wynik jestem spokojny. Pół żartem, pół serio. Wiecie o co chodzi.

wolfu 13.03.2016 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SlawekS (Post 1433877)
Jeszcze jedno: statystyki po meczu. Nie dałoby rady ich tutaj wrzucać? Podnosiłoby to poziom komentarzy

z cyklu - daj komuś palec, a weźmie całą rękę...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl