![]() |
Piast też ma złą serię
|
Ktoś się przełamie.
|
Cytat:
Pisałem też przed rundą. Każdy mecz powinien być jak mecz o wszystko. Piłkarze z Pawłowskim jednak wiedzieli swoje. Jak przegramy mecz o wszystko tzn że po Piaście możemy ogłosić spadek do I ligi czy co? |
Spadku już teraz nikt nie będzie ogłaszał. Ale w przypadku (odpukać!) wtopy dziś i w zaległym meczu w Kielcach sytuacja będzie dramatyczna. Kolejny mecz to wyjazd do Niecieczy, która cweLom mogła strzelić i 5 bramek.
Jakoś wszyscy przed nami regularnie punktują i zaraz się okaże, że nawet po podziale będziemy mocno w plecy. Dlatego zwycięstw dziś i ze scyzorami potrzebujemy jak ryba wody. |
Też uważam, że to ostatni dzwonek do tego aby dopisywać sobie jakieś punkty. Według mnie piłkarze o pierwszej ósemce powinni już zapomnieć i skupić się na tym aby po podziale nie okazało się, że my i Górnik już leżymy i spadamy do 1 ligi.
|
Nie ma takiej opcji, by nawet po podziale pkt. miec zapewniony spadek. Roznica po podziale musialaby wynosic 21 pkt., czyli przed runda finalowa 42 pkt. Tyle to puchary i grupa mistrzowska, a nie walka o utrzymanie :D
|
ale przed podziałem trzeba jak najwiecej ugrać
|
Cytat:
|
tak tylko potem tego jednego punktu zawsze moze braknąć
|
Cytat:
|
Jest skład..
Miskiewicz Jovic-Sadlok-Glowacki-Pietrak Brlek-Brozek-Uryga Boguski-Ondraszek-Wolski Wolski dla mnie na srodek, a Boguski na lawe |
Podoba mi się ten skład poza Boguskim, który powinien siedzieć na ławie, a w jego miejsce Balashov
|
Potwierdzają się moje słowa że Broniszewski nie jest w stanie wymyślić nic nowego. Skład jak za Pawłowskiego.
W drugiej połowie zobaczymy czy nasz trener ma jakieś jaja i przestawi skład czy będzie czekał ze zmianami do 70 minuty jak poprzednicy. |
Jeszcze kibice biora sie za wybor trenera. Slyszalem, ze sektor C odrzucil kandydature Smudy i na trenera proponuje ... Patryka Maleckiego. W tym klubie jest taki burdel i wszystko poprzewracana na glowie, ze musi sie to skonczyc pierwsza liga.
|
Spokojnie, Podbeskidzie urwało tylko punkt :D
|
Ale przeciez nie gramy zle dzisiaj, sa akcje, sytuacje...
to jest po prostu niesamowite, ze z takim skladem mozna byc na 15 miejscu |
Cytat:
|
Nieprawdopodobnie słabi są piłkarze sprowadzeni w tym oknie transferowym.
Zdzisiu znów popisowo roztrwonil pieniądze Cupiała. A Pietrzak to nowy typ zawodnika - obrońca, który kompletnie nie umie bronić. Przykre. |
Ale komedia:haha:
|
Cytat:
A mecz rzeczywiście lekko komediowy. |
Dawali chłopaki z siebie wszystko, czasami wychodziło czasami nie...no i karny Brożka, nie wiem kto ich tak uczy strzelać karne. Lekko i prawie w środek..ja .......e. Trudno.
Rekord pobity niewygranych meczy na własnym boisku... Teraz potrzebna jest jedność w klubie!! Damy radę!! AVE WISŁA!!! |
Cytat:
|
Widać warszafka z dwojga złego wolała udupić dziś Piasta niż Wisłę. Całe szczęście że Brożek przejrzał podstęp i nie trafił karnego...
|
Jednak prosba tylko
niech Sadlok przestanie rzuty rozne wykonywac |
Jakie pieniądze to wszystko idzie na dług Wisły .Jest taki jeden na tym forum co twierdzi ze to dobry wujaszek , prawda jest OKRUTNA.
|
Wypierdalac z tym Pietrzakiem dalej niż ze Smuda.
Dobrze ze Brożek nie strzelił. Karny kompletnie z dupy. |
Czy ktoś prowadzi statystykę niestrzelonych karnych w tym sezonie? :D Czyżby to już trzeci? :D
Broziu następnego karnego strzelaj na siłę, może połamie bramkarzowi ręce i wpadnie. |
czy w tym klubie ktoś potrafi STRZELAĆ?
tak, wszystko nam super wychodzi... tylko jak przychodzi do wykończenia akcji, to albo podanie do bramkarza, albo piłka w trybuny. Czasem uratuje nas rykoszet. Nawet karny to za wiele dla nas (przynajmniej był niesłuszny) Piast cieńki jak cholera. Gdyby był trener, który potrafił by tych chłopaków poustawiać to nie byłoby dziś problemu. No i nauczył strzelać gole, bo chyba o to w tym sporcie chodzi. |
W 1 lidze bedzie wiecej okazji do skandowania "Patryk Malecki" bo pewnie bedzie gral w pierwszym skladzie bo to jego poziom.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl