Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [26 kolejka] WISŁA Kraków - Piast Gliwice, 4 marca, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9589)

KOMINEK 03.03.2016 21:59

Piast też ma złą serię

Adenalix 03.03.2016 23:08

Ktoś się przełamie.

Karherop 03.03.2016 23:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1432318)
Pierwszy mecz z cyklu "mecz o wszystko". To muszą być 3 punkty, nie wiem jak, nie wiem kto, choćby sam Uryga miał ustrzelić hattricka.

w zasadzie patrząc w grafik przed rundą wiosenną każdy dopisywał sobie 3 pkt w meczach z Podbeskidziem, Łęczną itd.

Pisałem też przed rundą. Każdy mecz powinien być jak mecz o wszystko. Piłkarze z Pawłowskim jednak wiedzieli swoje.

Jak przegramy mecz o wszystko tzn że po Piaście możemy ogłosić spadek do I ligi czy co?

luke1906 04.03.2016 07:44

Spadku już teraz nikt nie będzie ogłaszał. Ale w przypadku (odpukać!) wtopy dziś i w zaległym meczu w Kielcach sytuacja będzie dramatyczna. Kolejny mecz to wyjazd do Niecieczy, która cweLom mogła strzelić i 5 bramek.
Jakoś wszyscy przed nami regularnie punktują i zaraz się okaże, że nawet po podziale będziemy mocno w plecy. Dlatego zwycięstw dziś i ze scyzorami potrzebujemy jak ryba wody.

Feniks1983 04.03.2016 10:28

Też uważam, że to ostatni dzwonek do tego aby dopisywać sobie jakieś punkty. Według mnie piłkarze o pierwszej ósemce powinni już zapomnieć i skupić się na tym aby po podziale nie okazało się, że my i Górnik już leżymy i spadamy do 1 ligi.

ABGwislakABG 04.03.2016 10:31

Nie ma takiej opcji, by nawet po podziale pkt. miec zapewniony spadek. Roznica po podziale musialaby wynosic 21 pkt., czyli przed runda finalowa 42 pkt. Tyle to puchary i grupa mistrzowska, a nie walka o utrzymanie :D

daka.kodaka 04.03.2016 11:54

ale przed podziałem trzeba jak najwiecej ugrać

KrzychooR 04.03.2016 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez daka.kodaka (Post 1432472)
ale przed podziałem trzeba jak najwiecej ugrać

Co się tam męczyć będziemy za 1,5 punktu... w drugiej rundzie będzie gra o pełną pulę ;)

daka.kodaka 04.03.2016 12:47

tak tylko potem tego jednego punktu zawsze moze braknąć

Patryko 04.03.2016 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1432407)
Jak przegramy mecz o wszystko tzn że po Piaście możemy ogłosić spadek do I ligi czy co?

Chodzi mi bardziej o to, że każdy mecz bez zdobytych punktów przybliża nas do spadku - oby w końcowym rozrachunku nie brakło nam np. 1 punktu do utrzymania się. Każdy punkt jest na wagę złota, każdy mecz to mecz o wszystko.

nesta 04.03.2016 19:15

Jest skład..

Miskiewicz
Jovic-Sadlok-Glowacki-Pietrak
Brlek-Brozek-Uryga
Boguski-Ondraszek-Wolski

Wolski dla mnie na srodek, a Boguski na lawe

lukaszsz86 04.03.2016 20:19

Podoba mi się ten skład poza Boguskim, który powinien siedzieć na ławie, a w jego miejsce Balashov

GBO 04.03.2016 21:21

Potwierdzają się moje słowa że Broniszewski nie jest w stanie wymyślić nic nowego. Skład jak za Pawłowskiego.

W drugiej połowie zobaczymy czy nasz trener ma jakieś jaja i przestawi skład czy będzie czekał ze zmianami do 70 minuty jak poprzednicy.

dynek.pl 04.03.2016 21:26

Jeszcze kibice biora sie za wybor trenera. Slyszalem, ze sektor C odrzucil kandydature Smudy i na trenera proponuje ... Patryka Maleckiego. W tym klubie jest taki burdel i wszystko poprzewracana na glowie, ze musi sie to skonczyc pierwsza liga.

Reserve 04.03.2016 21:27

Spokojnie, Podbeskidzie urwało tylko punkt :D

bridgeburner 04.03.2016 21:28

Ale przeciez nie gramy zle dzisiaj, sa akcje, sytuacje...
to jest po prostu niesamowite, ze z takim skladem mozna byc na 15 miejscu

KrzychooR 04.03.2016 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1432580)
Ale przeciez nie gramy zle dzisiaj, sa akcje, sytuacje...
to jest po prostu niesamowite, ze z takim skladem mozna byc na 15 miejscu

Nazwiska nie grają...

Markus 04.03.2016 22:13

Nieprawdopodobnie słabi są piłkarze sprowadzeni w tym oknie transferowym.

Zdzisiu znów popisowo roztrwonil pieniądze Cupiała.

A Pietrzak to nowy typ zawodnika - obrońca, który kompletnie nie umie bronić. Przykre.

ciacho 04.03.2016 22:26

Ale komedia:haha:

yoda79 04.03.2016 22:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1432582)
Nieprawdopodobnie słabi są piłkarze sprowadzeni w tym oknie transferowym.

Zdzisiu znów popisowo roztrwonil pieniądze Cupiała.

A Pietrzak to nowy typ zawodnika - obrońca, który kompletnie nie umie bronić. Przykre.

Markus żyje :)
A mecz rzeczywiście lekko komediowy.

Mixu 04.03.2016 22:27

Dawali chłopaki z siebie wszystko, czasami wychodziło czasami nie...no i karny Brożka, nie wiem kto ich tak uczy strzelać karne. Lekko i prawie w środek..ja .......e. Trudno.

Rekord pobity niewygranych meczy na własnym boisku...

Teraz potrzebna jest jedność w klubie!!

Damy radę!!

AVE WISŁA!!!

Dzimi 04.03.2016 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1432566)
Jest skład..

Miskiewicz
Jovic-Sadlok-Glowacki-Pietrak
Brlek-Brozek-Uryga
Boguski-Ondraszek-Wolski

Wolski dla mnie na srodek, a Boguski na lawe

Miałeś racje.

GBO 04.03.2016 22:28

Widać warszafka z dwojga złego wolała udupić dziś Piasta niż Wisłę. Całe szczęście że Brożek przejrzał podstęp i nie trafił karnego...

bridgeburner 04.03.2016 22:29

Jednak prosba tylko
niech Sadlok przestanie rzuty rozne wykonywac

wikink1 04.03.2016 22:30

Jakie pieniądze to wszystko idzie na dług Wisły .Jest taki jeden na tym forum co twierdzi ze to dobry wujaszek , prawda jest OKRUTNA.

7 kotów 04.03.2016 22:30

Wypierdalac z tym Pietrzakiem dalej niż ze Smuda.

Dobrze ze Brożek nie strzelił. Karny kompletnie z dupy.

Patryko 04.03.2016 22:31

Czy ktoś prowadzi statystykę niestrzelonych karnych w tym sezonie? :D Czyżby to już trzeci? :D

Broziu następnego karnego strzelaj na siłę, może połamie bramkarzowi ręce i wpadnie.

Elendil 04.03.2016 22:32

czy w tym klubie ktoś potrafi STRZELAĆ?

tak, wszystko nam super wychodzi... tylko jak przychodzi do wykończenia akcji, to albo podanie do bramkarza, albo piłka w trybuny. Czasem uratuje nas rykoszet. Nawet karny to za wiele dla nas (przynajmniej był niesłuszny)

Piast cieńki jak cholera. Gdyby był trener, który potrafił by tych chłopaków poustawiać to nie byłoby dziś problemu. No i nauczył strzelać gole, bo chyba o to w tym sporcie chodzi.

dynek.pl 04.03.2016 22:33

W 1 lidze bedzie wiecej okazji do skandowania "Patryk Malecki" bo pewnie bedzie gral w pierwszym skladzie bo to jego poziom.

yoda79 04.03.2016 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1432593)
W 1 lidze bedzie wiecej okazji do skandowania "Patryk Malecki" bo pewnie bedzie gral w pierwszym skladzie bo to jego poziom.

Masz jakąś obsesję?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl