![]() |
Głowa gra na zbyt fundamentalnej pozycji.
W Wiśle marginalizują rolę trenera. Skoro znalazła się kasa na kilka transferów, to nie wyobrażam sobie żeby nie zatrudnili profesjonalnego szkoleniowca. |
Ktokolwiek by nie przyszedł na trenera jest w du.ie , bo ciężko będzie ich przygotować do kolejnych meczów. Fizycznie nie wydalają, mentalnie jeszcze gorzej... Jedyne co to Lenczyk i sławetny autobus...
|
Do końca sezonu wróci Franz, też go nie chcę ale na tą chwilę tylko on nam uratuje dupę. Mam nadzieję, że Kazek ma ambicję i powie "NIE, innym razem"
|
Najbardziej się boję że przyjdzie Ojrzyński. Nienawidze jego pseudo stylu i hodowania rzeźników. ale znając Cupiała będzie Franek Smuda...
|
Cytat:
|
Jedyny plus za Smuda to to, ze ma wazny kontrakt wiec bedzie "za darmo"
|
Nie, jaki Ojrzynski.. Każdy Pawłowski bis czyli tego typu wynalazek naprawde już będzie sygnalem, ze mozna gasic swiatlo w tym klubie, a Cupiał jest na ostrych dragach, które serwuje mu co rano Kapka. Wierzę, że Tadziu wyleczył go z eksperymentów pod tytułem Ojrzyński, Tarasiewicz itp itd.
Nadzieja w tym właśnie, że Pawłowski przychodził jak niewiadomo było jeszcze czy bedzie kasa czy nie, nie było prezesa. Wiec był wyborem na szybko, bo ktoś musiał to poprowadzić. Teraz może wydadzą też np. na Skorże kasę skoro znalazła się na zawodników. Ale chyba za dużo przecieków o Smudzie. Problem tylko taki, że to kolejna zmiana trenera za kilka miesięcy, bo jego styl skończy się konfliktem w drużynie. Znam sporo opowieści jak po chamsku traktował zawodników. Liczę, że weźmiemy trenera, który zostanie na dłużej. |
Panowie, jakby miał być Smuda to by go zaprezentowano już dzisiaj. Skoro jest Broniszewski to po prostu nie mamy żadnych alternatyw i działamy jak zawsze. Na wariata.
Tylko Pan Orest do końca sezonu. Albo jakiś zagraniczniak oczywiście. Ojrzyński do minimum lipca nie może być trenerem nikogo innego poza Górnikiem. |
uff.. Natomiast Smudzie oddajmy jedno. Z dużo słabszym składem bił się o top 4.
|
Naprawdę przerażające jest to, ile osób stawia utrzymanie ponad honor. Mnie przez myśl by nie przeszło, by proponować tu kandydatury Smudy czy Lenczyka. Przyjęlibyście i Stawowego, gdyby tylko gwarantował pozostanie w lidze. Takich kibiców doczekaliśmy.
|
Smuda to jedyny w miarę rozsądny wybór.
|
Cytat:
Nie sądzę żeby jakikolwiek trener zgodził zasiąść na ławce już w jutrzejszym meczu. Nowego trenera zobaczymy najwcześniej w meczy z Piastem, a i tego nie byłbym pewien. |
Franek dzisiaj koło południa leciał samolotem z Balic do Warszawy. Info 100% pewne.
Pejsy rok temu też były w podobnym momencie sezonu w czarnej dupie i zatrudnili co by o wuefiście nie mówić lepszego trenera niż Podoliński. Także mam nadzieję, że zarząd postara się przynajmniej o kogoś pokroju Skorży... |
658letni Lenczyk od piłek lekarskich bądź imbecyl Smuda.
Co wy macie w głowach? |
Jaki Ojrzyński? Jaki Rumak? Goście z warsztatem na poziomie Pawłowskiego.
Tutaj trzeba kogoś z zagranicy, kto nie będzie się zbytnio orientować w jak wielkim bagnie się taplamy i po prostu zabierze się od razu do ciężkiej pracy. Trenera, który przywiezie ze sobą profesjonalny sztab trenerski, który nie będzie zdobywać doświadczenia na drużynie ekstraklasowej. Trenera, który tak dociśnie śrubę tym pseudopiłkarzynom, że nie będą mieli ochoty iść w sobotę do Factory na zakupy. Marzy mi się Petrescu z pełnym poparciem Cupiała i piłkarze schodzący z treningu na czworaka (przynajmniej do momentu, w którym zaczęliby grać na jakimś przyzwoitym poziomie :P). |
Moskal tylko wchodzi w grę!.. Żadnych Rumaków, Smud, Ojrzyńskich ( co to w ogóle za pomysł?), Skorż..
Prawdopodobny scenariusz to Ojrzyński przegra z Lechem i zadzwonią z Zabrza po Moskala.. Pytanie co zrobi teraz Wisła? |
To takie zamknięte koło. Bo jak przyjdzie tutaj trener, który zechce dokręcić śrubę, to nasze pseudo gwiazdki podniosą strajk i zaczną grać na jego zwolnienie. Najważniejsze są zaś punkty. Szczególnie w naszej sytuacji, już od kilku lat, tu i teraz.
Największe przekleństwo ery Cupiała - tu i teraz -. A jak wyników nie będzie to i w konsekwencji trenera zwolnią. Beton. W naszej drastycznej sytuacji, ważne, by trener znalazł wspólny język z drużyną. Znalazł złoty środek między ciężką pracą a wkupieniem się w łaski drużyny. Niestety, taki mamy klimat. https://www.youtube.com/watch?v=eZdufDxVxF4 |
Arek Głowacki na trenera, najwięcej charyzmy z nich wszystkich i jemu naprawdę zależy na Wiśle.
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Małecki prze szczęśliwy jakby Smuda wróci ;)
Hoho ! :D |
Cytat:
|
Cytat:
|
Tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić. Wdowiec jest wolny :D
|
A co Głowacki może wiedzieć o taktyce w ofensywie. Ludzie..
|
Z Polskiego bagienka tylko Maciek Skorża, z zagranicy np. Kocian? zna naszą lige, z Ruchem dobrze poleciał, w Pogoni jednak nędza.
|
Skorża to mógłby "spłacić" tą swoją Levadie obniżając trochę swoje wymagania.
niestety pewnie przyjdzie-wróci franz |
Cytat:
|
Jesteśmy w takiej sytuacji że stąpamy po kruchym lodzie błedna decyzja i Wisła leży i kwiczy.
F.SMUDA- on potrafi wyciągnać maxa zwłaszcza jak nie przygotowuje zawodników na obozach L.Ojrzyński-nie widze w nim wiary O.Lenczyk- gość juz troche za stary by coś ciągnać M.Skorża- nie wiem w Lechu Ostanio kiepsko mu szło RUMAK- mimo spadku sporo punktował z Zawiszą Patrze i chyba Smuda ratunkiem. |
Jesli są pieniądze na kupno i opłacanie siedmiu nowych zawodników, to powinny się też znaleźć na nowego, dobrego trenera. Fajnie by było jakby wróciły rozmowy z Hugo Brossem, choć to mało prawdopodobne. Moskal nie przyjdzie, drugi raz nie wejdzie do tej samej rzeki po tak krótkim czasie.
Jednak obstawiam, że będzie to Smuda. Przecież i tak się mu płaci, tak? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl