Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kto po Tadeuszu nowym trenerem Wisły ? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9587)

Bene Nati 29.02.2016 14:45

Głowa gra na zbyt fundamentalnej pozycji.

W Wiśle marginalizują rolę trenera. Skoro znalazła się kasa na kilka transferów, to nie wyobrażam sobie żeby nie zatrudnili profesjonalnego szkoleniowca.

SĘDZIA ZGRED 29.02.2016 14:48

Ktokolwiek by nie przyszedł na trenera jest w du.ie , bo ciężko będzie ich przygotować do kolejnych meczów. Fizycznie nie wydalają, mentalnie jeszcze gorzej... Jedyne co to Lenczyk i sławetny autobus...

Herbi1303 29.02.2016 14:49

Do końca sezonu wróci Franz, też go nie chcę ale na tą chwilę tylko on nam uratuje dupę. Mam nadzieję, że Kazek ma ambicję i powie "NIE, innym razem"

stawski 29.02.2016 14:50

Najbardziej się boję że przyjdzie Ojrzyński. Nienawidze jego pseudo stylu i hodowania rzeźników. ale znając Cupiała będzie Franek Smuda...

tommiyacht 29.02.2016 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez stawski (Post 1431471)
Najbardziej się boję że przyjdzie Ojrzyński. Nienawidze jego pseudo stylu i hodowania rzeźników. ale znając Cupiała będzie Franek Smuda...

Tylko ze gdzie Ojrzynski tam i Korzym. Bleeee

mic 29.02.2016 14:54

Jedyny plus za Smuda to to, ze ma wazny kontrakt wiec bedzie "za darmo"

nesta 29.02.2016 15:05

Nie, jaki Ojrzynski.. Każdy Pawłowski bis czyli tego typu wynalazek naprawde już będzie sygnalem, ze mozna gasic swiatlo w tym klubie, a Cupiał jest na ostrych dragach, które serwuje mu co rano Kapka. Wierzę, że Tadziu wyleczył go z eksperymentów pod tytułem Ojrzyński, Tarasiewicz itp itd.

Nadzieja w tym właśnie, że Pawłowski przychodził jak niewiadomo było jeszcze czy bedzie kasa czy nie, nie było prezesa. Wiec był wyborem na szybko, bo ktoś musiał to poprowadzić. Teraz może wydadzą też np. na Skorże kasę skoro znalazła się na zawodników.

Ale chyba za dużo przecieków o Smudzie. Problem tylko taki, że to kolejna zmiana trenera za kilka miesięcy, bo jego styl skończy się konfliktem w drużynie. Znam sporo opowieści jak po chamsku traktował zawodników.

Liczę, że weźmiemy trenera, który zostanie na dłużej.

mr_kwolf 29.02.2016 15:06

Panowie, jakby miał być Smuda to by go zaprezentowano już dzisiaj. Skoro jest Broniszewski to po prostu nie mamy żadnych alternatyw i działamy jak zawsze. Na wariata.

Tylko Pan Orest do końca sezonu. Albo jakiś zagraniczniak oczywiście.

Ojrzyński do minimum lipca nie może być trenerem nikogo innego poza Górnikiem.

nesta 29.02.2016 15:11

uff.. Natomiast Smudzie oddajmy jedno. Z dużo słabszym składem bił się o top 4.

piter116 29.02.2016 15:12

Naprawdę przerażające jest to, ile osób stawia utrzymanie ponad honor. Mnie przez myśl by nie przeszło, by proponować tu kandydatury Smudy czy Lenczyka. Przyjęlibyście i Stawowego, gdyby tylko gwarantował pozostanie w lidze. Takich kibiców doczekaliśmy.

Gercu 29.02.2016 15:14

Smuda to jedyny w miarę rozsądny wybór.

lukaszsz86 29.02.2016 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1431478)
Panowie, jakby miał być Smuda to by go zaprezentowano już dzisiaj.


Nie sądzę żeby jakikolwiek trener zgodził zasiąść na ławce już w jutrzejszym meczu. Nowego trenera zobaczymy najwcześniej w meczy z Piastem, a i tego nie byłbym pewien.

Eternit 29.02.2016 15:18

Franek dzisiaj koło południa leciał samolotem z Balic do Warszawy. Info 100% pewne.
Pejsy rok temu też były w podobnym momencie sezonu w czarnej dupie i zatrudnili co by o wuefiście nie mówić lepszego trenera niż Podoliński. Także mam nadzieję, że zarząd postara się przynajmniej o kogoś pokroju Skorży...

fialo 29.02.2016 15:18

658letni Lenczyk od piłek lekarskich bądź imbecyl Smuda.

Co wy macie w głowach?

Patryko 29.02.2016 15:20

Jaki Ojrzyński? Jaki Rumak? Goście z warsztatem na poziomie Pawłowskiego.

Tutaj trzeba kogoś z zagranicy, kto nie będzie się zbytnio orientować w jak wielkim bagnie się taplamy i po prostu zabierze się od razu do ciężkiej pracy. Trenera, który przywiezie ze sobą profesjonalny sztab trenerski, który nie będzie zdobywać doświadczenia na drużynie ekstraklasowej. Trenera, który tak dociśnie śrubę tym pseudopiłkarzynom, że nie będą mieli ochoty iść w sobotę do Factory na zakupy.

Marzy mi się Petrescu z pełnym poparciem Cupiała i piłkarze schodzący z treningu na czworaka (przynajmniej do momentu, w którym zaczęliby grać na jakimś przyzwoitym poziomie :P).

Robbie92 29.02.2016 15:23

Moskal tylko wchodzi w grę!.. Żadnych Rumaków, Smud, Ojrzyńskich ( co to w ogóle za pomysł?), Skorż..

Prawdopodobny scenariusz to Ojrzyński przegra z Lechem i zadzwonią z Zabrza po Moskala.. Pytanie co zrobi teraz Wisła?

Bene Nati 29.02.2016 15:25

To takie zamknięte koło. Bo jak przyjdzie tutaj trener, który zechce dokręcić śrubę, to nasze pseudo gwiazdki podniosą strajk i zaczną grać na jego zwolnienie. Najważniejsze są zaś punkty. Szczególnie w naszej sytuacji, już od kilku lat, tu i teraz.
Największe przekleństwo ery Cupiała - tu i teraz -.

A jak wyników nie będzie to i w konsekwencji trenera zwolnią.


Beton.

W naszej drastycznej sytuacji, ważne, by trener znalazł wspólny język z drużyną. Znalazł złoty środek między ciężką pracą a wkupieniem się w łaski drużyny.
Niestety, taki mamy klimat.

https://www.youtube.com/watch?v=eZdufDxVxF4

SZYMEK_TSW 29.02.2016 15:26

Arek Głowacki na trenera, najwięcej charyzmy z nich wszystkich i jemu naprawdę zależy na Wiśle.

Arked 29.02.2016 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1431479)
uff.. Natomiast Smudzie oddajmy jedno. Z dużo słabszym składem bił się o top 4.

I mogło tak być po dziś dzień. Smuda właśnie kończyłby swój 3 letni kontrakt, drużyna grałaby o niebo lepiej, a my spokojnie szukalibyśmy pożądnego trenera, który mógłby go zastąpić. Ale nie bo po co. Lepiej robić tradycyjny roz......., który ZAWSZE wychodził nam bokiem.

dostuffca 29.02.2016 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 1431480)
Naprawdę przerażające jest to, ile osób stawia utrzymanie ponad honor. Mnie przez myśl by nie przeszło, by wymienić tu kandydatury Smudy czy Lenczyka. Przyjęlibyście i Stawowego, gdyby tylko gwarantował pozostanie w lidze. Takich kibiców doczekaliśmy.

A przeszło Ci przez myśl, że zatrudnimy Pawłowskiego, który na dzień zatrudnienia mógł się pochwalić dorobkiem 10 spotkań bez wygranej i miał wyciągnąć z dołka drużynę, którze przegrała 6 ostatnich? Nie. Dożyliśmy takiego zarządzania klubem, że każde polskie nazwisko jakie tu pada jest prawdopodobne. Nawet ciągle zatrudniony w Górniku Ojrzyński, który jak go zwolnią to nie dlatego, że Górnik tak dobrze grał o utrzymanie. A jestem w stanie sobie wyobrazić, że byśmy go zatrudnili.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1431484)
658letni Lenczyk od piłek lekarskich bądź imbecyl Smuda.
Co wy macie w głowach?

co w głowach mają ci co zatrudnili humorystycznego Teddy'ego? Tyle by zatrudnić teraz jednego z powyższych. A nie, przepraszam na 100% przyjdzie ktoś kumaty z zagranicy.

TSWalos 29.02.2016 15:28

Małecki prze szczęśliwy jakby Smuda wróci ;)
Hoho ! :D

PiVoSH92 29.02.2016 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1431477)
Nie, jaki Ojrzynski.. Każdy Pawłowski bis czyli tego typu wynalazek naprawde już będzie sygnalem, ze mozna gasic swiatlo w tym klubie, a Cupiał jest na ostrych dragach, które serwuje mu co rano Kapka. Wierzę, że Tadziu wyleczył go z eksperymentów pod tytułem Ojrzyński, Tarasiewicz itp itd.

Akurat Tarasiewicz pokazał i w Zawiszy, i w Kielcach, że trenerem jest nieprzeciętnym, ale dość wysoko się ceni. Myślę, że poradziłby sobie u nas, ale nie teraz, tylko ew. od nowego sezonu.

Machor303 29.02.2016 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 1431490)
Arek Głowacki na trenera, najwięcej charyzmy z nich wszystkich i jemu naprawdę zależy na Wiśle.

Podbijam temat. Już sie kiedyś zastanawiałem nad tym pomysłem

Blaszczu16 29.02.2016 15:30

Tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić. Wdowiec jest wolny :D

tommiyacht 29.02.2016 15:31

A co Głowacki może wiedzieć o taktyce w ofensywie. Ludzie..

TRZEBINIAnin 29.02.2016 15:33

Z Polskiego bagienka tylko Maciek Skorża, z zagranicy np. Kocian? zna naszą lige, z Ruchem dobrze poleciał, w Pogoni jednak nędza.

South 29.02.2016 15:36

Skorża to mógłby "spłacić" tą swoją Levadie obniżając trochę swoje wymagania.
niestety pewnie przyjdzie-wróci franz

WioReXXX 29.02.2016 15:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiVoSH92 (Post 1431494)
Akurat Tarasiewicz pokazał i w Zawiszy, i w Kielcach, że trenerem jest nieprzeciętnym, ale dość wysoko się ceni. Myślę, że poradziłby sobie u nas, ale nie teraz, tylko ew. od nowego sezonu.

No i w Śląsku. Tak naprawde to Tarasiewicz zbudował Lenczykowi drużynę pod mistrzostwo. Lenczyk ze swoimi transferami i pracą było już coraz gorzej.

daka.kodaka 29.02.2016 15:42

Jesteśmy w takiej sytuacji że stąpamy po kruchym lodzie błedna decyzja i Wisła leży i kwiczy.
F.SMUDA- on potrafi wyciągnać maxa zwłaszcza jak nie przygotowuje zawodników na obozach
L.Ojrzyński-nie widze w nim wiary
O.Lenczyk- gość juz troche za stary by coś ciągnać
M.Skorża- nie wiem w Lechu Ostanio kiepsko mu szło
RUMAK- mimo spadku sporo punktował z Zawiszą


Patrze i chyba Smuda ratunkiem.

skawaaa 29.02.2016 15:46

Jesli są pieniądze na kupno i opłacanie siedmiu nowych zawodników, to powinny się też znaleźć na nowego, dobrego trenera. Fajnie by było jakby wróciły rozmowy z Hugo Brossem, choć to mało prawdopodobne. Moskal nie przyjdzie, drugi raz nie wejdzie do tej samej rzeki po tak krótkim czasie.
Jednak obstawiam, że będzie to Smuda. Przecież i tak się mu płaci, tak?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl