![]() |
Cytat:
|
Donald zagra? Bo na instagramie jeszcze wczoraj wrzucał fotki ze szpitala... Ktoś z klubu coś powiedział na temat jego urazu?
|
Tomasz Kwiatkowski został wyznaczony na głównego rozjemcę sobotniego spotkania.
Sędzia z Warszawy prowadził już w tym sezonie cztery spotkania z udziałem piłkarzy krakowskiej Wisły, żadne z nich nie zakończyło się zwycięstwem Białej Gwiazdy. Ekstraklasa, Kolejka 5 - WISŁA KRAKÓW - Lechia Gdańsk 3:3 Ekstraklasa, Kolejka 8 - Górnik Łęczna - WISŁA KRAKÓW 1:0 Ekstraklasa, Kolejka 14 - WISŁA KRAKÓW - Ruch Chorzów 0:0 Ekstraklasa, Kolejka 17 - WISŁA KRAKÓW - Cracovia 1:2 Cytat:
Wg informacji pojawiających się w Internecie to nie zagra. https://twitter.com/MichalTrelaBlog/...73105382490112 |
Cytat:
Dostaje piłke i podaje do najbliższego ,jeśli jeszcze gra ktoś typu Mąka ,czy Popovic to oni dostając od niego podanie są w stanie coś zagrac. Gorzej jak jest Cywka ,nie dużo od niego kratywniejszy. Druga sprawa to szybkośc ,ale jej brakuje chyba każdemu zawodnikowi naszej drużyny - nawet Donaldowi. |
Ja jebie zeby bronić paralityka Urygi to trzeba miec nie po kolei pod kopula. On nie ma zadnych atutow, prezentuje poziom czwartoligowy, a w U21 gra bo polska pilka to gowno i nie ma lepszych.
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
No i co z tego ze z Warszawy?
My gramy chuja a Wy szukacie ... |
Cytat:
|
Mój skład:
Misiek- Jovic- Uryga-Sadlok-Pietrzak- Bałaszow-Wolski-Popović-Małecki-Brożek-Ondraszek |
Tylko nie Uryga, blagam.
|
Z Urygą w obronie są takie możliwości:
- dostanie czerwoną kartkę po faulu w polu karnym - sprokuruje karnego - przez jego błędy w obronie stracimy co najmniej dwie bramki. - dostanie dwie żółte kartki i zejdzie z boiska - strzeli bramkę samobójczą - 1 % szans że zagra przyzwoicie w obronie |
Ja bym wogole dal Uryge na sezon do 1 ligi niech tam sie ogrywa.
|
Dla naszych grajków, jeśli nie wiedzą co zrobić z
bezpańską piłką przed polem karnym przeciwnika, nasz prezio Boniek demonstruje ;) 1:08 https://www.youtube.com/watch?v=-nSoGBPkx_I Cytat:
|
Uryga na stoperze ???? Przecież on podaje tylko do tyłu, a jak będzie stoperem to za nim już tylko Miśkiewicz - mistrz gry nogami i wykopów!!!!!!!!!! Czarno to widzę.............
Żebyśmy nie roztrwonili w tym meczu naszego dodatniego bilansu bramkowego!!!!!!!!! |
Nie no bez jaj że w środku pola postawimy na wielką niewiadomą Wolskiego i niemającego pojęcia o
grze defensywnej Popovica :shock:. To byłoby samobójstwo Chcąc nie chcąc Cywka jest niezbędny w środku pola i to mocno wspomagający Urygę - który wiadomo że zagra na DC |
Cytat:
obecni parodysci pilkarscy dowodzeni przez Tadzia P. nie wygraliby nawet jakby im Kapka mecze sedziowal :p |
Cytat:
|
Cytat:
|
Oby to poszło do przodu. Z jednej strony nie ma optymizmu bo przecież wypada 2 stoperów,znowu będzie grał Uryga a zbawić mogą nas tylko dobre prostopadłe podania Wolskiego i skuteczność Zdenka i Pawła. Z drugiej strony właśnie miejmy nadzieje ze coś ruszy po przyjściu RW a nasi napastnicy zaczną strzelać
|
--------------Miskiewicz----------------
Jovic------Guzmics-----Sadlok-------Pietrzak ---------------------------Uryga---------------- -----------Brlek------------------------------- ------------------Wolski----------------- Bala----------------------------------WDG -----------------Drzazga----------- |
I walkower za Guzmicsa. Świetnie.
|
i Guerriera, który nie zagra :)
ps. jeśli tego nie wygramy, to jesteśmy totalnymi patałachami. To już byłaby jakaś katastrofa. |
Środek Boguski i Cywka.
Inaczej kolejna kostka masła w naszej pomocy. Skrzydła Małecki i Ukrainiec. |
Tak jak pisze 7 kotów - mając na środku obrony Sadloka z Urygą pomoc musi bardzo pomagać w defensywie.
A Wolski w obronie nie da żadnej wartości, pewnie wejdzie w 2 połówce za Brożka względnie za Małeckiego. Teddy jak widać odstawił całkowicie Crivellaro, na którego stawiał w sparingach (...) więc pozostaje wybór między Cywka, Boguskim a Popovicem. Z tej trójki w obronie faktycznie najwięcej da tych dwóch pierwszych. Inna sprawa że w ataku pozostaje liczyć tylko na dzidy i farty. |
Cytat:
|
Cytat:
Notorycznie gubi krycie, może cos z tego będzie. |
A w ogóle to ktoś się orientuje w jakiej formie jest wolski? może jeszcze jest na etapie przypominania sobie jak się kopie prosto? :/
|
To chyba nie bo w końcu nie miał kontuzji tylko był w treningu.
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
I Brleka, którego pewnie nie zgłoszą :> |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl