Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [23 kolejka] WISŁA Kraków - Górnik Łęczna, 22 lutego, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9581)

daka.kodaka 19.02.2016 13:59

Za rozegranie moze sie wziąść Brożek

szprotson 19.02.2016 14:02

Ręcznik - Jovic, Pietrzak, Guzmicz, Głowa -Uryga (boguski) Popo - Bałaszow, Guerrier, - Brozek-Ondrasek
4-4-1-1

Tak bym wyszedł na dzien dzisiejszy

Robbie92 19.02.2016 14:07

Wypadałoby na meczu wesprzeć Andrzeja Iwana.. Dziś podobno wyszedł ze szpitala. Pomyśleć że spotkałem go kiedyś w strefie palaczy na dworcu w Gdańsku, jak z dobrym sąsiadem porozmawiać dało radę..

UcheJ 19.02.2016 14:14

Mój typ:

Misiek- Bartosz, Głowa, Guzmicz, Pietrzak - DG77!!!, Uryga, Popo, Bałaszow - Brozek-Ondrasek
4-4-2

ja tak to widzę :)

wolfu 19.02.2016 14:32

Nie zagramy na dwóch napastników, możecie pomarzyć :D

luke1906 19.02.2016 14:46

Przychylałbym się do tego 4-4-1-1 co szprotson wyżej podał. Brożek jako drugi napastnik, taki wolny elektron krążący między pomocą, a napadem :) Bo że zagramy na klasycznych 2 w przodzie to nie wierzę.

PiVoSH92 19.02.2016 14:51

4-3-1-2 bez skrzydłowych w naszej sytuacji, gdzie skrzydłowi są raczej słabi to nie byłoby głupie rozwiązanie, ale to nie na tą ligę :P

szprotson 20.02.2016 08:11

Wydaje mi się ze w tym meczu zagramy swoje.
Swoje czyli krakowska pilke ktorej ostatnio nie było.
Jak wejdzie coś szybko z przodu to mozemy skonczyć nawet na 5, jesli natomiast indolencja strzelecka nas nie opuściła to 0-1 (jak ostatnio w Łecznej) jest równiez możliwe.
ale spodziewam sie ze zobaczymy troche swieższą Wisłe, lepsza. Wszytsko oczywiście do 1 straconej bramki bo coach nie wyglada na takiego co wykrzesa ognia z pilkarzy przy stanie 0-1 w dupala.
Jak Ted mówi ze obdarzył pełnym zaufaniem grajków, jak dla mnie znaczy to jedno - pozwoliłem im grać swoje, a ja bede jak Paweł Janas czyli stoje z boku i obserwuje. Fajne to jest jak idzie, ale oby naszym zaczeło w koncu gryźć

Revolver 20.02.2016 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1429855)
Wydaje mi się ze w tym meczu zagramy swoje.
Swoje czyli krakowska pilke ktorej ostatnio nie było.
Jak wejdzie coś szybko z przodu to mozemy skonczyć nawet na 5, jesli natomiast indolencja strzelecka nas nie opuściła to 0-1 (jak ostatnio w Łecznej) jest równiez możliwe.
ale spodziewam sie ze zobaczymy troche swieższą Wisłe, lepsza. Wszytsko oczywiście do 1 straconej bramki bo coach nie wyglada na takiego co wykrzesa ognia z pilkarzy przy stanie 0-1 w dupala.
Jak Ted mówi ze obdarzył pełnym zaufaniem grajków, jak dla mnie znaczy to jedno - pozwoliłem im grać swoje, a ja bede jak Paweł Janas czyli stoje z boku i obserwuje. Fajne to jest jak idzie, ale oby naszym zaczeło w koncu gryźć

Pawłowski w Śląsku (w przeciwieństwie do Moskala w Wiśle) potrafił w trakcie meczu zmieniać ustawienie, korygować pozycje, ZAMIENIAĆ SKRZYDŁOWYCH STRONAMI, widać było, że miał więcej niż jeden wariant gry. I właśnie dlatego byłem tak negatywnie zaskoczony grą Wisły we Wrocławiu - Teddy dostał jakiegoś trenerskiego paraliżu. Ch*j wie dlaczego. Oby oprzytomniał z Łęczną.

KOALIK 20.02.2016 13:08

Mam nadzieję, że Wisła wreszcie zagra dobry mecz i potwierdzi to pewnym zwycięstwem.

Czas na żarty powoli mija, bo brak awansu do górnej ósemki będzie uznany za sporą porażkę.

Miśkiewicz - Bartosz, Głowacki, Guzmics, Pietrzak - Małecki, Cywka, Popović, Bałaszow - Brożek - Ondrasek.

wolfu 20.02.2016 13:35

@ zbyt ofensywnie, nie ma szans żeby Tadziu tak ustawił.

arti 20.02.2016 13:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 1429877)
Mam nadzieję, że Wisła wreszcie zagra dobry mecz i potwierdzi to pewnym zwycięstwem.

Czas na żarty powoli mija, bo brak awansu do górnej ósemki będzie uznany za sporą porażkę.

Miśkiewicz - Bartosz, Głowacki, Guzmics, Pietrzak - Małecki, Cywka, Popović, Bałaszow - Brożek - Ondrasek.

Jedna-dwie zmiany, choć może być i tak, że zagra też Boguski w miejsce Cywki lub Popovica. No i skrzydłowych ustawiłbym na swoich stronach.
Miśkiewicz - Bartosz/Jovic, Głowacki, Guzmics, Pietrzak - Bałaszow, Cywka, Popović, Guerrier - Brożek - Ondrasek

Jak tego nie wygramy to o ósemce możemy już zacząć zapominać, a znacznie znacznie cieplej zrobi się też w kontekście walki o utrzymanie...

AS82 20.02.2016 17:24

Oby stan murawy nie zepsuł gry...

rafalek 20.02.2016 17:47

Mam nadzieję, że teraz te dwa dni będą słoneczne i że wyschnie odpowiednio. Bo jeden mecz i sobie tak rozoramy murawę... choć może to zmotywuje władze, żeby ją wymienić szybciej.

dynek.pl 20.02.2016 19:51

Jesli marzymy o utrzymaniu to taki mecze trzeba wygrywac.

Paweł 20.02.2016 20:18

Jeśli Górnik wygra jutro z Ruchem, to - przynajmniej do poniedziałku - zajmujemy zaszczytne, ostanie miejsce.

mitmichael 20.02.2016 20:54

Spadamy na 15 miejsce, nie jest dobrze. Dzisiaj zaskakujacy wynik w Bielsku wiec tym bardziej Gornik bedzie mogł wygrac w derbach slaska a to bedzie oznaczało ostatnie miejsce w lidze. Niech sobie juz jaj nie robia tylko wygraja w poniedziałek bo nie jestesmy klubem, ktory powinien zamykac tabele ekstraklasy. To juz nie jest smieszne

FraMat 20.02.2016 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paweł (Post 1429912)
Jeśli Górnik wygra jutro z Ruchem, to - przynajmniej do poniedziałku - zajmujemy zaszczytne, ostanie miejsce.

Może to obudzi właściciela?

Adenalix 20.02.2016 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1429923)
Może to obudzi właściciela?

W sumie szkoda jeśli się obudzi ostatniego dnia okna transferowego. Do otwarcia kolejnego okienka entuzjazm zdążyłby opaść.

Wojtas 21.02.2016 00:51

No jak jutro Gornik wygra (w sumie bardzo mozliwe) to przez 1 dzien bedziemy na ostatnim miejscu w tabeli..

ktos pamieta keidy ostatni raz bylismy na ostatnim czy tak jak teraz na przedostatnim? bo az oczy bolą..

no coz ,ale grajmy w tak h.ujowy termin ze szkoda gadac,powinni mecze w poniedzialek w kosmos wy.jebac,ktodal taki termin na granie i ile dostal za to kryminalu?

Merkury 21.02.2016 01:30

Jakikolwiek inny wynik niż zwycięstwo w tym spotkaniu będzie kompromitacją naszej drużyny i już do końca fazy zasadniczej może pozostawić ślad w psychice zawodników. Mając świadomość tego jak ważny jest to mecz mam nadzieję, że zawodnicy staną na wysokości zadania a trener tak ustawi zespół żeby wykorzystać w 100% potencjał danego gracza.

Karherop 21.02.2016 08:07

Coś mi się wydaje, że musimy sięgnąć dna, by się z niego w końcu móc odbić.

Jeśli nie wygramy z Łęczną to na 99% pozostaje nam walka w grupie spadkowej.

Bene Nati 21.02.2016 09:36

Żarty się skończyły. Jeśli jutro nie wygrają to powinniśmy im po meczu dobitnie uświadomić gdzie są, jakiego klubu barwy reprezentują i o co walczą. A może lepiej już przed pierwszym gwizdkiem?

Oby jednak wygrali. Jak ktoś wyżej napisał; jak szybko wpadnie bramka to może być i z 5-0 dla Wisły. Gorzej jak się nadzieją na kontrę. Ta drużyna nie potrafi odwracać losów rywalizacji.

Ondrasek zapowiada się sporym wzmocnieniem. Przeciwieństwo Rafałka Boguskiego. Takich ludzi nam trzeba.

Grajmy na tych dwóch napastników, byle została zachowana równowaga.

fialo 21.02.2016 11:33

Dopóki "piłkarz" pokroju Alana Urygi będzie "grał" na kluczowej pozycji na boisku, dopóty będziemy na taki miejscu w tabeli na jakim jesteśmy, a wygrywanie meczów będzie dalej w strefie marzeń. Ten "zawodnik" nie ma prawa przebywać tam gdzie jest i skończmy z holowaniem tego paralityka, bo nikt go od nas nigdy nie kupi, nie ma co się łudzić - NIKT nie da nawet kilku tysięcy złotych za typa, który nie potrafi podać piłki do przodu, a jego jedyna boiskowa aktywność ogranicza się do PRÓBY przerwania akcji.

Czy kolejny z rzędu trener nie może zrozumieć, że drużyna na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w dowolnym raju nie może sobie pozwolić na trzymanie na naprawdę szalenie istotnej pozycji na boisku, od której powinno zaczynać się rozgrywanie akcji, zawodnika o tak tragicznych umiejętnościach, który:

- panicznie boi się przekraczania linii środkowej boiska, wchodzi dupą między Głowackiego i Ryśka, dzięki czemu tworzy się gigantyczna dziura pomiędzy ŚPO (:D) i resztą skrzydłowych, przez co później rodzą się problemy nie tylko z konstrukcją akcji, ale także z możliwością nadziania się na szybką kontrę.

- ma technikę użytkową na poziomie 3 ligii

- bardziej zwrotny od niego był Stefan Batory w porcie

- zwróćcie uwagę: on biega całe 90 minuy w jednostajnym tempie. Nie ma regulacji, przyspieszenia. Może i biega dużo, ale nic z tego nie wynika: monotonia i brak sprintów doskoków do przeciwnika, agresywnego pressingu, który nie istnieje właściwie

- pressing. Polecam obejrzeć sobie nasz mecz z WKSem na spokojnie. Pressing u nas nie istnieje. Czemu? Albo między innymi czemu? Bo nasz DP, który powinien być pierwszym pitbullem nie wie co to jest. Owszem kryje swoją strefę, ale nie istnieje u niego coś takeigo jak dynamiczny doskok do przeciwnika, wyjście ze swojej strefy. On stoi i reszta też stoi, a Śląsk rozgrywa piłkę. Bez impulsu od głównego odpowiedzialnego za pressing ciężko oczekiwać od reszty skutecznego nacisku na rywala

- rozegranie akcji - każdy widzi jak jest. Komedia i śmiech na sali, co najlepiej obrazuje obopólna radość na trybunach czy na forum, w momencie w którym AU poda raz na ruski rok do przodu, oczywiście mega bezpiecznie gdy już skończą się wszystkie możliwości zwolnienia akcji i wycofania piłki. Pokażcie mi bardziej ograniczonego piłkarza w Ekstraklapie, czekam.

Podsumowując. Alan Uryga jest symbolem marazmu Wisły. Piłkarzem nijakim, bez atutów, przede wszystkim zwalniającym akcje. Chcemy chociaż pomyśleć o wygrywaniu - musi siąść na ławie. Środek pola jest kluczowy. Ktoś taki nie ma prawa tam grać.

Miśkiewicz - Jović, Głowacki, Guzmics, Pietrzak - Guerrier, Cywka, Popović, Bałaszow - Brożek, Ondraszek

Mam nadzieję, że wszyscy zrozumieją powagę sytuacji i to, że rozpaczliwie walczymy o utrzymanie w lidze i pojawią się jutro na R22.

Wierność.

DoggTS 21.02.2016 17:53

Mam karnet na cały sezon 2015/16 ale dziś zauważyłem ze karta kibica straciła ważność 9 lutego... rozumiem ze jutro przed meczem muszę wyrobić nowa??

ps
czy wie ktoś czy jutro przed meczem będzie można odebrać koszulki zakupione z akcji Wisła to nasza historia? (niestety nie miałem możliwości wcześniej wybrać się po odbiór)

Griszka30KR 21.02.2016 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1429929)
ktos pamieta keidy ostatni raz bylismy na ostatnim czy tak jak teraz na przedostatnim? bo az oczy bolą..

Mnie też to przeraża jak to widzę.

FraMat 21.02.2016 19:49

Nie wiem, co was tak przekonuje do Ondraska?
W meczu ze Śląskiem nie pokazał na razie niczego, co by kazało o nim myśleć jako o dobrym napastniku.

Chciałbym się mylić....

Kamson 21.02.2016 19:53

Nie rozumiem po co Pawłowski dzień przed meczem wykłada karty na stół i opowiada mediom jak i kim zagramy. Po jaką cholerę rywal ma wiedziec, że Brożek wraca, że zagrany dwójką napastników, że na prawej obronie zagra Jovic a nie Bartosz... Niech mi ktoś powie, po co się tak pucować?

Revolver 21.02.2016 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1429984)
Nie wiem, co was tak przekonuje do Ondraska?

Nie wiem jak innych, ale jak na razie mnie osobiście przekonuje tym, że w ogóle JEST. Nawet jeżeli okaże się łamagą, to dobrze dla odmiany będzie zobaczyć, jak ktoś inny pie*doli sytuacje, a nie tylko Jankes z Bogusiem.

Elefant 21.02.2016 20:06

Nie wyobrażam sobie takiej ciapowatości jak we Wrocławiu. Mecz o 6 punków, tu trzeba przeorać murawę.

Mecz z gatunku tych co dużo wyjaśniają. Co do trenera, zawodników*, gry i naszej pozycji w tabeli.

* - nowych zawodników, (brak) umiejętności innych są już dawno wyjaśnione.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl