Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Zaginął Damian Buras (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9573)

LanceTS 28.01.2016 15:26

a potwierdzone jest to ze zachlal?

TYSIAC906 28.01.2016 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1427426)
Generalnie można by nazwę tematu zmienić na "Odnalazł się Damian Buras", żeby nie myliło już :-)

Warto zostawić jeśli znowu miałby go ponieść melanż :lol:

Jaroo1 28.01.2016 17:59

Oj tam zaraz poniósł melanż. Każdemu się może zdarzyć zaginąć na parę dni :D

gypsy 29.01.2016 22:14

To jest jednak kutwa ananas... Naprawdę przeraża mnie ta wiślacka młodzież, choć pewnie w każdym klubie są takie przypadki. Chłopaku ogarnij się póki czas.

Jaroo1 29.01.2016 22:35

Tu się zbytnio jużnie ma co już ogarniać. Nie sportowiec to sobie może poszaleć za młodu jeśli już musi. najwyżej zamiast w biurze to będzie robił przy łopacie albo w jakiejś pracy średnio ciężkiej fizycznie. Ale jak ktoś jest sportowcem i do 21 roku życia szaleje to na co on się będzie nadawał? haha Najważniejsze lata życia dla sportowca zmarnowane (lata największego rozwoju). 1-2, max 3 lata bycia dalej takim sportowcem-melanżowcem, albo trochę się ogarnie ale nie na tyle ambitnie żeby dać z siebie przez te 3 lata 300 procent i gościu ginie. Albo skończy jak banda debili, która przechlała talent albo będzie się kopał po czole w niższych ligach.
Nie rozumiem jak można mieć warunki na piłkarza, talent i go marnować przez chlanie. Taki łebek by pograł w pilkę na dobrym poziomie do 32-35 roku życia i byłby ustawiony finansowo na całe życie. To się nie chce debilom ganiać za piłką te kilkanaście lat.
A przecież nikt też nie mówi, że piłkarz musi żyć jak wielbłąd i się napić nie może. Wszystko jest dla ludzi ale jak oni sa zwykłymi żulami w stroju piłkarskim to tak się kończą kariery.

cfa 30.01.2016 23:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1427667)
Tu się zbytnio jużnie ma co już ogarniać. Nie sportowiec to sobie może poszaleć za młodu jeśli już musi. najwyżej zamiast w biurze to będzie robił przy łopacie albo w jakiejś pracy średnio ciężkiej fizycznie. Ale jak ktoś jest sportowcem i do 21 roku życia szaleje to na co on się będzie nadawał? haha Najważniejsze lata życia dla sportowca zmarnowane (lata największego rozwoju). 1-2, max 3 lata bycia dalej takim sportowcem-melanżowcem, albo trochę się ogarnie ale nie na tyle ambitnie żeby dać z siebie przez te 3 lata 300 procent i gościu ginie. Albo skończy jak banda debili, która przechlała talent albo będzie się kopał po czole w niższych ligach.
Nie rozumiem jak można mieć warunki na piłkarza, talent i go marnować przez chlanie. Taki łebek by pograł w pilkę na dobrym poziomie do 32-35 roku życia i byłby ustawiony finansowo na całe życie. To się nie chce debilom ganiać za piłką te kilkanaście lat.
A przecież nikt też nie mówi, że piłkarz musi żyć jak wielbłąd i się napić nie może. Wszystko jest dla ludzi ale jak oni sa zwykłymi żulami w stroju piłkarskim to tak się kończą kariery.

Na wszedło jakiś czas temu był wywiad z gościem co przepił talent. Generalnie jeśli chodzi o piłkarzy młodych to wiele czynników ma na nich wpływ, od otoczenia, kolegów z szatni do menagera włącznie. Jak nie ma kto mu dać przykładu, pokierować, przypilnować takiego talenta to nic z niego nie będzie.
A inna sprawa, człowiek młody to i wyszaleć się chce niestety ...

Matejas_ 31.01.2016 09:15

To jest właśnie sianie fermentu. Nie mamy o czym napisać, to piszemy o wszystkim. Zachlać niekoniecznie zachlał, skoro zostawił wszelkie narzędzia komunikacji w domu, widać nie chciał się z nikim kontaktować. Czasem człowiek potrzebuje chwile dla siebie, żeby ot tak przemyśleć. Skoro znaleźli go rodzice w hotelu, w mieście w którym "...takie obyczaje są..." chyba nikt się z tym nie zgodzi, że są lepsze miejsca bądź atrakcyjniejsze na to by zachlać pałę, albo przynajmniej dużo bliżej. Pozostaje jeszcze jedna furtka. Może z nikim mu się tak nie pije jak z Lucasem Guedesem ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl