Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Podsumowanie roku w wykonaniu Wisły Kraków. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9563)

Robbie92 02.01.2016 22:16

Najlepszy mecze:
- Podbeskidzie - Wisła 0:6,
- Wisła - Górnik 4:1,
- Jagiellonia - Wisła 1:4

Najgorszy mecze:
- Wisła - Cracovia 1:2,
- PP: Ruch - Wisła 2:1,
- Lechia - Wisła 2:0

Plus sezonu:
- "Wisła Kraków to nasza historia"
- dobra postawa Cierzniaka i Jovic'a
- książka "Sen o potędze" mówiąca dużo prawdy o podejściu najwyższych do Wisły
- wiślak w reprezentacji Polski
- nowy "młynowy" w miarę ogarniający temat

Minus sezonu:
- brak skuteczności i cwaniactwa pod polem karnym
- zwolnienie Moskala i Gaszyńskiego
- o Coca Coli gadali już rok temu i nic.. więc bądźmy realistami..

Nadzieja 2016:
- jedynie Bartosz wydaje sie przekonywać do siebie z wiślackiej młodzieży, Kuczak kto wie co z niego będzie, reszta to wielka tajemnica póki co..
- nowy impuls od trenera Teddy'ego

Arked 03.01.2016 19:16

Najlepszy mecz: Podbeskidzie - Wisła 0:6
Najgorszy mecz: Wisła - Pogoń 0:1

Plus sezonu:
- akcja "Wisła Kraków to nasza historia"
- formacja obronna,
- ładna gra drużyny Moskala.
Minus sezonu:
- pasmo pecha i błędów sędziowskich odbierających nam cenne punkty,
- zwolnienie Moskala,
- 5 porażek na koniec roku.

Nadzieja 2016:
- spokojne utrzymanie się w lidze,
- zmiana właściciela Wisły i powrót do ligowej czołówki,

17wojownik 08.01.2016 17:36

Najlepszy mecz: Wisła A - Gwiazdy Wisły 6:1. To spośrod sparingów, a z granych na poważnie to w mojej opinii i to bez żadnych aluzji do Teda - Wisła-Śląsk 4:2 (28 sierpnia). Graliśmy po prostu z polotem, Śląsk nie miał wtedy jeszcze takiego kryzysu jak Lech i Jaga - w meczach z nami.

Najgorszy mecz: Bełchatów-Wisła 3:1 (28 lutego). Był to przedostatni mecz Smudy, wg mnie gwóźdź do jego trumny, bo późniejsze 0:1 z Zawiszą było tylko potwierdzeniem stanu faktycznego. W tym meczu nie szło nic, a graliśmy z największymi wiosennymi ogórami.

Plus roku:
1. Mąka - za bycie liderem.
2. Akcja "Wisła Kraków to nasza historia" - nie dałem jej na miejscu nr 1 ze względu na jednak niską frekwencję.
3. Paweł Brożek - doceniam go za jego wiślackość, za trzymanie całej naszej ofensywy, za to że nie doceniają go inni, a zasługuje.

Minus roku:
1. Trupy wypadające z szaf Bednarza i innych (Genkow, Mandziara, Jovanić, Smuda).
2. Frekwencja - ciągle jest trzecia w Polsce, ale uważam, że stać nas na wyższą liczbę, niż ok. 12000/mecz.
3. Robert Gaszyński - liczyłem na więcej; nie zawiódł, ale chyba miał związane ręce (Cupiał, UFA, trupy z szaf).

Nadzieja 2016: Pawłowski, ja naprawdę w gościa wierzę.

DevilMayCry 09.01.2016 14:19

Najlepszy mecz: PBB : Wisła, Jagiellonia : Wisła
Najgorszy mecz: ostatnie derby

Plus sezonu: Wisła to nasza historia, Głowacki, młody Bartosz
Minus sezonu: długi, ostatnie przegrane derby, zwolnienie Moskala

Nadzieja 2016: hmmm, może trener Pawłowski?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl