![]() |
Nie ma sprawy. Szkoda tylko, ze z roku na rok glosow coraz mniej.
|
Nie do wiary, że ktoś mnie jeszcze pamięta... W szokum. Z Wiślackim pozdrowieniem !
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl