Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XIX KOLEJKA] WISŁA Kraków - Legia Warszawa, 6 grudnia godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9553)

wislakrakow124 06.12.2015 10:11

Jaki remis? Ja za 4 godziny wyjezdzam do Krakowa i jade ogladac zwyciestwo naszych. Wiselko tylko zwyciestwo!

mistico 06.12.2015 10:16

czyli dzisiaj gramy jak Hiszpania - 4-6-0

!!IRIVER!! 06.12.2015 10:46

Takiej ciszy w temacie meczowym z Legią chyba nie było... jazda na stadion!!

St Yabol 06.12.2015 11:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1421941)
Takiej ciszy w temacie meczowym z Legią chyba nie było... jazda na stadion!!


Wszyscy juz wyszli :)

wiertar 06.12.2015 11:56

No to jeszcze lepiej jak burego nie ma.... A co z Zemlo?

DysoN 06.12.2015 12:02

Remis dzisiaj moim zdaniem to apogeum naszych mozliwosci. I ten z gatunku 0:0. Jedynie linia obrony teoretycznie rowna sie siłą z warszawską. W środku pola i ataku mają zdecydowaną przewagę wiec uratować może nas obrona, dobra forma Cierzniaka i rozregulowane celowniki legijnego ataku.

mistico 06.12.2015 12:22

a może Legia nas zlekceważy?

wiertar 06.12.2015 12:31

0:5 obym sie mylil:/

jonaf 06.12.2015 12:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DysoN (Post 1421953)
Remis dzisiaj moim zdaniem to apogeum naszych mozliwosci. I ten z gatunku 0:0. Jedynie linia obrony teoretycznie rowna sie siłą z warszawską. W środku pola i ataku mają zdecydowaną przewagę wiec uratować może nas obrona, dobra forma Cierzniaka i rozregulowane celowniki legijnego ataku.

chyba zapomniałeś, że z obrony brakuje nam Sadloka i Burego.

pomeran 06.12.2015 13:08

Boże chroń nas przed DG77 w obronie. Bo to pewna czerwona kartka, karny dla ległej i to już przy pierwszym, drugim starciu. On raz zagrał ze śląskiem jako obrońca...

PiVoSH92 06.12.2015 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 1421952)
No to jeszcze lepiej jak burego nie ma.... A co z Zemlo?

Przewlekłe problemy, coś z sercem miał, w rezerwach grał w kratkę... szkoda chłopa, ale powinien wrócić jeszcze.

Rafal-SWL 06.12.2015 13:32

w godzinę zeszło 400 biletów, nieźle! był ktoś pod kasami, jak tam wygląda?

szprotson 06.12.2015 13:44

cała nadzieja w Rzeźniczaku

Rustin 06.12.2015 13:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rafal-SWL (Post 1421964)
w godzinę zeszło 400 biletów, nieźle! był ktoś pod kasami, jak tam wygląda?


Żadnych kolejek, pojedyncze osoby. Tyle dobrze, że do kas poszła informacja, żeby namawiać ludzi na E zamiast A.

Patryko 06.12.2015 14:12

Przy wyrwach, jakie mamy w składzie, każdy zdobyty dziś punkt będzie dziś sukcesem :<

Rafal-SWL 06.12.2015 14:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rustin (Post 1421967)
Żadnych kolejek, pojedyncze osoby. Tyle dobrze, że do kas poszła informacja, żeby namawiać ludzi na E zamiast A.

od mojego ostatniego postu zeszło kolejne 300 wejściówek, czyli ruch jest, no nic zobaczymy o 18 :) czas sie powoli zbierać. AVE Wisła!

Ajax 06.12.2015 14:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pomeran (Post 1421958)
Boże chroń nas przed DG77 w obronie. Bo to pewna czerwona kartka, karny dla ległej i to już przy pierwszym, drugim starciu. On raz zagrał ze śląskiem jako obrońca...

DG powinien dziś grać w ataku chłop jest szalony a my będziemy grali dzidę i z kontry.

ABGwislakABG 06.12.2015 14:50

Jak nie ogarnia spalonego to juz go w przodzie widze...

felipe 06.12.2015 15:01

z tyłu jak nie ogarnie to będzie większy bęc niż z przodu :D

serek.c2 06.12.2015 15:01

To może trzeba by mu jakoś z trybun pomagać, tak jak "Forrestowi Gump'owi"? "Donald Go", "Donald Stop"?

Ajax 06.12.2015 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1421976)
To może trzeba by mu jakoś z trybun pomagać, tak jak "Forrestowi Gump'owi"? "Donald Go", "Donald Stop"?

Jestem za:) Może SKWK przygotowało taką oprawę.

Lepszy DG który szybko biega i nie ogrania spalonego niż Jankowski który wolno biega i nie ogrania spalonego. Dziki jest szalony a tego nam trzeba dziś:D

GonzoNS 06.12.2015 16:39

Gratulacje dla "nowego" trenera za postawienie na młodych, ambitnych (Jankowski, Cywka, Crivelaro).

thechris 06.12.2015 19:51

Tęsknię za remisowaniem.

nieznajomy 06.12.2015 19:56

Ławka ławka ławka...wygrała. Wisła grała na tyle ile mogła nie było źle, walczyli, ale padli bo nie miał kto wejść z ławki..... Boguś tragedia "piłkarz meczu" :(

nieznajomy 06.12.2015 19:59

nie mogę tego badziewia usunąć...nie czytać....

Kamson 06.12.2015 19:59

Zaorać i startować od IV ligi. Innej opcji nie widzę.

Przejebac z żydami Amicą i Legią. Mistrzowski sezon.

Zwitter 06.12.2015 20:00

Fajnie się to oglądało, szkoda tej pierwszej straconej bramki bo mogliśmy utrzymać ten remis.
Walczyli i to jest ważne.

Niech mi ktoś powie w czym Bartosz jest gorszy od Cywki czy Crivelaro? Powiem wam - w niczym, jest lepszy!

Dlaczego tak nie walczyli w derbach do jasnej cholery?

marpil 06.12.2015 20:02

a mi się wydaje, że pierwsza bramka padła ze spalonego - jeśli na nim nie był nikolić to prilović raczej tak i aktywnie brał udział w akcji

Ajax 06.12.2015 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marpil (Post 1421985)
a mi się wydaje, że pierwsza bramka padła ze spalonego - jeśli na nim nie był nikolić to prilović raczej tak i aktywnie brał udział w akcji

http://ifotos.pl/zobacz/Untitledj_sxexhaw.jpp

Patryko 06.12.2015 20:03

Ile jeszcze tego jebania musimy wytrzymać, żeby w końcu coś zaczęło się dziać w sprawie wyjścia z tego chorego impasu.

Co do meczu - zagrali na tyle, na ile umieli. Nikomu nie można zarzucić braku zaangażowania, po raz kolejny zabrakło troszkę szczęścia. Poprawnie zagrali wszyscy zmiennicy, bardzo ładnie zagrał Bartosz - oby dostawał więcej minut.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl