![]() |
Jaki remis? Ja za 4 godziny wyjezdzam do Krakowa i jade ogladac zwyciestwo naszych. Wiselko tylko zwyciestwo!
|
czyli dzisiaj gramy jak Hiszpania - 4-6-0
|
Takiej ciszy w temacie meczowym z Legią chyba nie było... jazda na stadion!!
|
Cytat:
Wszyscy juz wyszli :) |
No to jeszcze lepiej jak burego nie ma.... A co z Zemlo?
|
Remis dzisiaj moim zdaniem to apogeum naszych mozliwosci. I ten z gatunku 0:0. Jedynie linia obrony teoretycznie rowna sie siłą z warszawską. W środku pola i ataku mają zdecydowaną przewagę wiec uratować może nas obrona, dobra forma Cierzniaka i rozregulowane celowniki legijnego ataku.
|
a może Legia nas zlekceważy?
|
0:5 obym sie mylil:/
|
Cytat:
|
Boże chroń nas przed DG77 w obronie. Bo to pewna czerwona kartka, karny dla ległej i to już przy pierwszym, drugim starciu. On raz zagrał ze śląskiem jako obrońca...
|
Cytat:
|
w godzinę zeszło 400 biletów, nieźle! był ktoś pod kasami, jak tam wygląda?
|
cała nadzieja w Rzeźniczaku
|
Cytat:
Żadnych kolejek, pojedyncze osoby. Tyle dobrze, że do kas poszła informacja, żeby namawiać ludzi na E zamiast A. |
Przy wyrwach, jakie mamy w składzie, każdy zdobyty dziś punkt będzie dziś sukcesem :<
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jak nie ogarnia spalonego to juz go w przodzie widze...
|
z tyłu jak nie ogarnie to będzie większy bęc niż z przodu :D
|
To może trzeba by mu jakoś z trybun pomagać, tak jak "Forrestowi Gump'owi"? "Donald Go", "Donald Stop"?
|
Cytat:
Lepszy DG który szybko biega i nie ogrania spalonego niż Jankowski który wolno biega i nie ogrania spalonego. Dziki jest szalony a tego nam trzeba dziś:D |
Gratulacje dla "nowego" trenera za postawienie na młodych, ambitnych (Jankowski, Cywka, Crivelaro).
|
Tęsknię za remisowaniem.
|
Ławka ławka ławka...wygrała. Wisła grała na tyle ile mogła nie było źle, walczyli, ale padli bo nie miał kto wejść z ławki..... Boguś tragedia "piłkarz meczu" :(
|
nie mogę tego badziewia usunąć...nie czytać....
|
Zaorać i startować od IV ligi. Innej opcji nie widzę.
Przejebac z żydami Amicą i Legią. Mistrzowski sezon. |
Fajnie się to oglądało, szkoda tej pierwszej straconej bramki bo mogliśmy utrzymać ten remis.
Walczyli i to jest ważne. Niech mi ktoś powie w czym Bartosz jest gorszy od Cywki czy Crivelaro? Powiem wam - w niczym, jest lepszy! Dlaczego tak nie walczyli w derbach do jasnej cholery? |
a mi się wydaje, że pierwsza bramka padła ze spalonego - jeśli na nim nie był nikolić to prilović raczej tak i aktywnie brał udział w akcji
|
Cytat:
|
Ile jeszcze tego jebania musimy wytrzymać, żeby w końcu coś zaczęło się dziać w sprawie wyjścia z tego chorego impasu.
Co do meczu - zagrali na tyle, na ile umieli. Nikomu nie można zarzucić braku zaangażowania, po raz kolejny zabrakło troszkę szczęścia. Poprawnie zagrali wszyscy zmiennicy, bardzo ładnie zagrał Bartosz - oby dostawał więcej minut. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl