![]() |
Cytat:
|
Pozostaje nam Tomek Kulawik ; )
|
Cytat:
|
Smudzie klub płaci więc może niech coś robi dla klubu :D
Skorża ooo to mi się podoba, ale koniecznie musiałby też wrócić Bednarz! |
Cytat:
Cytat:
Po siódmej kolejce Wisła była liderem a pyry pod kreską - 9 miejsce. Skończyło się... jak się skończyło. Skorża jest ambitny a przy Reymonta ma chyba ciągle do udowodnienia niektórym, że tamten ruch był błędem. A najśmieszniejsze jest to, że Zieliński najpierw zwolnił Skorżę z Poznania a teraz pewnie załatwił mu robotę ;) taka szara eminencja polskiego futbolu... |
Cytat:
|
Cleber, Brozek, Zienczuk, Cantoro, Boguski przed kontuzja, Sobolewski, Baszczynski, Junior Diaz, Glowacki. Tak tylko przypominam kogo mial Macius w Wisle.
|
Tylko Petrescu albo podobny morderca. I tak im wybrać jaja żeby żaden nie pierd.olił ze źle weszli w mecz czy inne poj.ebane tłumaczenia. A w....... powinni dostać wszyscy po kolei.
|
Skorża?
To jak on przyjdzie to Brożek przestanie wywracać się na swojej ciężkiej d...e? Tak przy okazji: który to już trener "zwolniony" przez Brożka? |
Skorża ?
Ten, który za Levadie powinien mieć dożywotni zakaz wstępu na jakikolwiek wiślacki obiekt ? Która to Levadia wytworzyła ogromną dziurę budżetową i zmusiła nas do sprzedaży wszystkich zawodników, którzy byli cokolwiek warci i która w efekcie doprowadziła do nieudanej ucieczki do przodu za czasów holendrów. Skorża którego pycha jest praprzyczyną naszych obecnych kłopotów. Skorża, który przez 2,5 roku skamlał o wysokiego napastnika, bo jedyny sposób gry jaki znał to dzida do przodu i wyskok i zgranie. On miałby być naszym zbawcą ? Skorża, który od dziesięciu lat nie prowadził drużyny z tak marnym składem jaki mamy obecnie. Ktoś chyba jeszcze wciąż myśli, że mamy rok 2007. Nam potrzeba kogoś na wzór Fornalika co z gówna bat ukręci. Cytat:
|
Skorza, Fornalik? Ludzie! Alkohol i dopalacze przestana kiedys trzymac. Poszukac u sasiadow z poludnia trenera. Jeden Liczka z tych krain to nie od razu Mordor.
|
Trenerzy z Polski, którzy obecnie są bezrobotni, a którzy pracowali co najmniej na poziomie 1 ligi [kolejność nieprzypadkowa - im wyżej, tym krócej jest "wolnym strzelcem"]:
- Artur Skowronek - Maciej Skorża - Radosław Mroczkowski - Piotr Piekarczyk - Zbigniew Kaczmarek - Dariusz Kubicki - Mariusz Rumak - Marek Motyka - Tomasz Asensky - Ryszard Kuźma - Robert Warzycha - Romuald Szukielowicz - Wojciech Stawowy - Tomasz Hajto - Marek Zub - Paweł Janas - Krzysztof Warzycha - Maciej Stolarczyk - Dariusz Wdowczyk - Bogusław Baniak i inni, którzy stracili pracę w 2014 roku, więc nie zamierzam wymieniać pogrubiłem nazwiska trenerów bardziej znanych [mających co najmniej 2 sezony w ekstraklasie] lub mających przeszłość z Wisłą |
Patrzac na te liste tym bardziej zadnego krajowego produktu trenerskopodobnego.
|
Z tych tutaj w sumie Rumak nie brzmi źle (jak ktoś powiedział - idealny trener, jeśli mierzy się w 2 miejsce) - z Zawiszą osiągnął więcej niż sporo (tak, spadł, ale najprawdopodobniej kopacze odpuścili w kilku ważnych dla losów utrzymania meczach, bo woleli odejść do innych klubów), z Lechem kompromitował się w LE (nie nasz poziom) i zajmował 2 miejsce (chcielibyśmy).Czy to wszystko przez wybitnych piłkarzy? Niekoniecznie, nie zawsze zarządzał dobrym składem, w Zawiszy cudotwórców nie miał a złożył z tego całkiem ogarniętą kompanię. I jak zobaczę tekst w stylu "już pada propozycja Rumaka - pojebało was do reszty??" to chciałbym dostać jakiś klub, w którym sobie nie poradzil na miarę możliwości - a nasze możliwości na ten moment to pewne miejsce w I ósemce, czego Moskal na pewno nie gwarantuje.
|
Hajto ? :lol: już pokazał się w Jagiellonii.... lecimy z grubej rury David Moyes :D a tak serio to może Kocian ? może dałby rade u nas, przecież w Chorzowie złej pracy nie robił....Chciałbym zobaczyć w mocnym klubie Ojrzyńskiego,ale nie wiem czy w Wiśle....Żadnych Hajtów,Zubów,Rumaków czy kij wie kto jeszcze
|
@Elefant
Tak, to ten sam Maciuś, który został zwolniony z Lecha, zostawiajać go w STREFIE SPADKOWEJ dysponując nieporównywalnym materiałem ludzkim w porównaniu do Wisły :D |
Maciek Skorża, ale bez magika Terzottiego. Zrozumcie, że my musimy grać tak, żeby zdobywać punkty, a jego drużyny zawsze tak grały (zobaczcie np. jego średnią pkt. z pobytu w Wiśle), dopóki nie przychodził pełny okres przygotowawczy.
|
Cytat:
|
Ten skład ma możliwości, ale Moskal został rozpracowany taktycznie, przez co gubimy punkty w meczach z paździerzowatymi rywalami i średnia punktów Moskala nie daje nadziei na grę w górnej ósemce - o ile na początku było spoko, to teraz tendencja spadkowa (coraz gorsze wyniki) i gra, która jest banalna do rozczytania i skontrowania - czy tak jak Ruch, który przez braki w ofensywie po prostu nastawił się na remis czy sąsiadka, gdzie potencjał w ofensywie jest, więc wyszli u nas na boisko jak u siebie i zrobili nam to. Po prostu Kazek ma jedno ustawienie i jeden plan na grę i jego się kurczowo trzyma, nie wiedząc, co robić (poza lagami na DG) gdy wszystko się sypie.
|
Niby wszystko się zgadza ale moim zdaniem zabrakło 13 kolejek żeby w ten sposób weryfikować Kazka. W tamtym sezonie, po odejściu Smudy, dał radę nas utrzymać w pierwszej ósemce. Teraz to i tak już za późno w sumie na wnioski typu co by było gdyby. Może masz rację, może nie masz. Już się nie dowiemy.
|
Dla fanów czeskich trenerów lista paru "wolnych" coachów, którzy co nieco w życiu osiągnęli, ale nie są wirtuozami, więc w "idealnym świecie" byliby w kręgu zainteresowań. Prawdopodobnie nie są i nie będą nigdy trenerami zainteresowanymi naszym Klubem, aczkolwiek marzeniami można żyć ;)
Vítězslav Lavička Preferowana formacja: 4-3-3 ofensywnie Od góry - kluby, które trenował jako ostatnie Sparta Praga 109m. i 2,17 pkt na mecz. Sydney FC 80m. i 1,41 pkt na mecz Slovan Liberec 54m. i 1,87 pkt na mecz Miroslav Koubek Preferowana formacja: 4-2-3-1 Viktoria Plzen 33m. i 2,21 pkt na mecz Slavia Praga 10 m. i 1,20 pkt na mecz Mlada Boleslav 43m. i 1,49 pkt na mecz Banik Ostrava 39m. i 1,59 pkt na mecz jako trener zdobywca Mistrzostwa ligi czeskiej Jozef Chovanec Preferowana formacja: 4-5-1 człowiek legenda dla Sparty Pragi. piłkarz, wielokrotny trener, a nawet prezydent tego klubu w latach ubiegłych. 38 meczy jako selekcjoner repr. Czech. po kolejnym epizodzie w Sparta Praga 108m. i 2,00 pkt na mecz zaczął odcinać kupony i rok trenował w Baniyas SC [ZEA] następnie Ruzomberok i Slovan Bratislava, co jak widać - oznacza, że mocno obniżył loty i potrzebuje jakiegoś bodźca, żeby się znów wybić. Teraz mniejsze S-F, ale i tak raczej nie w kręgu zainteresowań: Leoš Kalvoda Preferowana formacja: 4-2-3-1 Doświadczenie na ławce trenerskiej - ponad 15 lat. Głównie w klubach gorszej jakości, ostatnio Sigma Ołomuniec 38m i 1,79 pkt na mecz Martin Hasek młodziutki trener, który na dobre zaczął swoją karierę, gdy swoje rządy w Sparcie Praga skończył... Jozef Chovanec. Sparta Praga 29m. i 2,07 pkt na mecz później FK Pardubice 16m. i 1,38 pkt na mecz Ze Słowaków to jedynie narzucają się 2 nazwiska związane z Polską: -Dusan Radolsky [158 meczów jako trener polskiej drużyny] -Jan Kocian [Ruch + Pogoń] |
Napewno mają już kogoś skoro pozbyli się Moskala , tylko kontrakt i warunki muszą ustalić.
|
PiVoSH92 Otóż to. Moskal próbował narzucać rywalom swój "styl", który był kulawy i niedopracowany, a jeżeli akurat trafiał się przeciwnik który chciał i/lub potrafił przynajmniej trochę grać w piłkę, to robił się jeden wielki burdel, bo Planu B nie było żadnego.
Powtórzę po raz kolejny. Kazio - doskonały asystent i niewiele poza tym. P.S. Zdradzę Wam tajemnicę, bo widać, że niektórzy żyją bez kontaktu z rzeczywistością; Wisła to nie jedyna drużyna na świecie, BA, nawet nie jedyna w Polsce, która nie wykorzystuje każdej setki. I shit you not. To się zdarza relatywnie często. |
Cytat:
"Przypadek? Nie sondze!" ;) |
Cytat:
b) potwierdzają to ludzie na twitterze c) do końca 3 mecze i Wiślaków ustawiać ma za ten czas Broniszewski, jak chodzą pogłoski, co z resztą zostało później potwierdzone na oficjalnej stronie [na razie tylko na mecz z Lechem, ale raczej i na Legię i Pogoń też] Ale obym się mylił :) |
Cytat:
|
Cytat:
p.s Ja nie wiem co z tymi trenerami w tym klubie się dzieje, dostają jakiegoś amoku i robią wszystko odwrotnie. Maaskant omamiony rotacjami w składzie, Smuda odwrtonie żelazna jedenastka i uparty na Bogusia w składzie, Moskal - choćby nie wiadomo jak chu.jowo niektórzy grali ten i tak ich wystawi do składu. Wczoraj aż się prosiło zrobić 2 zmiany już w przerwie - reakcji 0. Ja już nie wiem. |
Jedynym sensownym wyjściem byłoby zatrudnić teraz sztab szkoleniowy stworzony z samych grających trenerów, coby w końcu mieć defensywnego pomocnika, zastępce Głowy oraz Brozia. Czyli tercet Hajto-Frankowski-Sobolewski.
|
Cytat:
Jestem za tym, aby ów postulat na stałe wpisać w statut klubu. Albo przynajmniej uznać za 'dobra praktykę'. P.S. Przepraszam że nie wypowiem sie w tym temacie merytorycznie. Prywatnie nie lubię rozdierać szat i rzucać o nie kości. Nie jest jeszcze czas, przynajmniej dla mnie. Co wiecej, muszę szczerze przyznac że Moskal dał z siebie wszystko co mógł dać, jako człowiek i jako wiślak. Panie Gaszyński, następny ruch nalezy do Pana. Proszę nie pozwalać długo na siebie czekać. |
Marzec...
ehehe to by była zamiana. Jovanovica co Apoel trenował! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl