![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
nie gwiazdorzy a "partacze part 2"
partacze part 1 to była Wisła Maskanta przegrywająca z parchami. a dziś. niezaleznie kto trenerem i jaki sład wystawi : TYLKO WISŁA! |
jak widać nasz nowy trener nie za bardzo da szansę młodym od początku, widać tylko jedną zmianę więc będzie bardzo ciężko, no chyba, że ich jakoś zmotywował np. weźmie ich do mcdonaldsa ;)
|
Cytat:
Mi wystarczy, jak wpuści kogoś choćby na 20 minut. |
jak widac zwolennik i milosnik warszawskiego blichtru i splendoru nie mial ochoty w niedziele zagrac przeciw swej ulubionej druzynie
|
Cytat:
|
Zagłaskaliśmy te ....y ...
|
Cytat:
|
No to z Legią zagramy 2 juniorami i Guerrierem, który gra pytę jakiej w jego wykonaniu nie pamiętam. Wspaniale :D
|
Stawianie na Urygę to granie o jednego mniej, po kartce Sadloka gramy w 9-kę.
Broniszewski albo go zmieni na kogoś ofensywnego albo będzie grał jak Kazek. Drugi do zmiany na już Boguski. Już w 45 minuciea nie w82 |
Cytat:
O to, że będąc na każdym meczu od wielu wielu lat widzę, jak niektórym z nich się nie chce. Mam przed oczami obraz Dudki, który praktycznie sabotował mecz z Legią, żeby pozwolono mu odejść za granicę i widzę u niektórych podobne podejście do zawodu. A my qrwa zamiast mocno im przypomnieć, że mają zapierdalać po tym boisku, bez względu na okoliczności to postanowiliśmy im zafundować ciepły chów i zdjąć z barków tych pi.zd.eczek wszelką odpowiedzialność. |
co robi Uryga? Bo chyba nie gra.
|
mógł po prostu coś zmienić bo tego wszyscy wręcz wymagali, poczekamy czy w drugiej połowie coś zmieni
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Jak widzę Jankowskiego, który grając jako napastnik nigdy nie stara się wymusić pressingiem jakiejś straty u obrońców przeciwnika wyprowadzającego piłkę tylko człapie od jednego zawodnika do drugiego, bez żadnej ambicji to o tym właśnie mówię. Nie mają umiejętności, nie mają kasy, kij z tym. Nie mają też ambicji, wstydu i woli walki. A chyba od tych ostatnich powinni zacząć. Ot doczłapią do końca dzisiejszego meczu i będą pieprzyć swoje wyuczone na pamięć regułki. Nie wyobrażam sobie, żeby 10 lat temu po takiej degrengoladzie, większość z nich mogła bez obawy opuścić autokar klubowy po powrocie z wyjazdu ... Swoją drogą amica ciśnie nam bardziej niż my ....... na Derbach. Znak czasów |
Absolutnie nie widzę braku cech wolicjonalnych i ambicji u naszych zawodników. Nie widzę tego o czym piszesz. Natomiast widzę, że przejawia się u ciebie pomysł lub tęsknota za "motywowaniem" czy nawet zastraszeniem zawodników przez kibiców na treningach. Moim zdaniem gówno to daje. To jest zaklinanie rzeczywistości.
Dzisiaj prawdopodobnie nic nie ugrają. Ciężko coś zrobić na terenie znacznie lepszej kadrowo drużyny w dodatku grając w dziesiątkę. Bezsensowna zmiana trenera kilka dni temu też na pewno nie pomogła. |
A ja dostrzegam, niestety bo nie miałbym do nich żadnych pretensji, gdyby było widać, że się starają, że im zależy. Podejście dobrego wujka nic nie daje, podejście złego nic nie daje :). Ich się normalnie nie da trenować. Jeśli dzieje, się źle to naszym błędem było werbalne głaskanie zawodników.
Dzisiaj nic nie ugrają bo ... i tak można ich tłumaczyć w każdym meczu. Bezsensowne było zwolnienie Moskala, ale jeszcze bardziej bezsensowne było zagranie tego płaczka z początku meczy, który chciał zwiać do Legii. Osłabił zespół głupią decyzją i przeszedł nad tym do porządku dziennego. |
@Greg
mam nadzieję że zdajesz sobie sprawę jak bardzo się kompromitujesz |
Cytując stonoge, was trzeba jebac.
Mowa o wkładach do koszulek oczywiście. Jak jebniecie Legie 10:0 i zdobycie mistrzostwo to zdania nie zmienie. |
Skończyło się remisowanie.
|
@seta
Jeśli już piszesz ad personam do mnie to przynajmniej postaraj się nie przekręcać nicka. Nie, ja się nie kompromituję tylko wyrażam swoje zdanie na temat całkowitego braku ambicji i woli walki po stronie części z tych kopaczy biegających po murawie w Poznaniu. Brak umiejętności można zawsze wybaczyć, piłkarz sam siebie do składu nie wstawia. Braku zaangażowania, nonszalanctwa, niechlujstwa już nigdy. Przykład kompromitacji mamy w Poznaniu. |
Dwie kluczowe straty Guzmicsa skutkujące golami i czerwoną kartką.
Z Legią zagramy 2 juniorami, Guerrierem bez formy i klocem Urygą... aż strach myśleć, ile dostaniemy. Taktyczne zmiany w 89 minucie :D:D:D edit: dzięki kicur |
To są profesjonalni piłkarze. Im nie trzeba dobrego czy złego wujka. Po prostu jak są za słabi to się ich wymienia na lepszy model. To jest najlepszy motywator. Ten niestety u nas nie działa bo na nic nie mamy pieniędzy, a szczególnie na lepszych piłkarzy.
|
W Warszawie ? Zmienili gospodarza niedzielnego meczu, czy co ? :D
|
Cytat:
|
Za walkę to możemy dziękować Radkowi bo gdyby nie on to by się skończyło z 5:0 :/
|
Nic się nie stało!!! Wisełko nic się nie stało!!!
|
No no. Zapowiadają się trzy prestiżowe w.......e w jednym tygodniu. Smuda rok temu już to osiągnął. Ale w lidze tego jeszcze nie było.
A tak na marginesie? Czy nasz klub ma jakikolwiek wpływ na cokolwiek przy ustalaniu terminarza? Trzy mecze z najbardziej prestiżowymi rywalami po sobie. A w rundzie rewanżowej jeszcze w jednym tygodniu. Na łby się ktoś pozamieniał? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl