Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   DERBY KRAKOWA! 29 listopada, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9547)

Siemion 24.11.2015 11:17

Widzieliście, jak słabo schodzą bilety? To chyba będą najbiedniejsze Derby jeśli chodzi o frekwencję.

ReMix 24.11.2015 11:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Siemion (Post 1420348)
Widzieliście, jak słabo schodzą bilety? To chyba będą najbiedniejsze Derby jeśli chodzi o frekwencję.

Dziwisz sie? Przy braku perspektyw na przyszlosc (lepsza) dla Wiselki? Jak oni zamierzaja sciagnac kibicow na stadion? Ty czy ja bedziemy, ale obawiam sie ,ze to i tak niewiele..

graficiarz 24.11.2015 11:43

Pogoda też swoje robi.

mitmichael 24.11.2015 11:47

1-0 czy 5-1 nie ma znaczenia, maja cierpiec, płakac i wyrywac sobie włosy z głowy
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Siemion (Post 1420348)
Widzieliście, jak słabo schodzą bilety? To chyba będą najbiedniejsze Derby jeśli chodzi o frekwencję.

A mi sie wydaje z tego co patrzyłem po rozpoczeciu sprzedazy biletow a potem jak otworzyli i dali do dyspozycji kolejne sektory, ze z frekwencja nie bedzie az tak zle jakby sie mogło wydawac

silver03 24.11.2015 11:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez graficiarz (Post 1420351)
Pogoda też swoje robi.

Pogoda ma raczej znikomy wpływ, gdybyśmy mieli teraz Żurawskiego, Kosowskiego, Szymkowiaka jak za najlepszych czasów to każdy by się tu napinał na minimum 3:0, a ludzie zabijaliby się o bilety. A tak jest marazm, Jankowski, Uryga itp. kogo oni mają przyciągnąć?

Jakubus 24.11.2015 12:32

Bilety
 
Moim zdaniemy bilety nie schodzą tak źle jak mówicie, do meczu jeszcze 6 dni praktycznie, takze spokojnie będzie w granicach 22tysiecy wydaje mi sie :)

KotWButach 24.11.2015 12:33

Ludzie to są derby i czy grałby u Nas Ronaldo czy Zenek spod monopolowego nie ma znaczenia, to jest mecz o dominację nad największym wrogiem, to jest okazja do pokazania, że nas jest więcej, jesteśmy silniejsi, że dominujemy na boisku,na trybunach, na mieście, wszędzie. Liczy się Wisła, a nie to co biega po boisku, to jest tylko i aż środek który ma pomóc w osiągnięciu celu, którym jest totalna dominacja, totalne zniszczenie przeciwnika!

!!IRIVER!! 24.11.2015 19:37

Bez Vipów poszło ok. 16,5 tys. biletów na tę chwilę. Dramatu nie ma ale ideału też nie. Spokojnie dobrniemy jednak do jakichś 23-24 tys. :-)

Zooey_Deschanel 24.11.2015 19:57

Na ważne mecze zawsze potrafili się spinać, więc wydaje mi się, że wygrana będzie. Pytanie - jak wysoka.

MatiRbk 24.11.2015 20:18

Na chwile obecna co do frekwencji to poszlo niecale 15tys a nie 16,5 jak kolega wyzej napisal ;) spokojnie czwartek,piatek,sobota wtedy ostro ruszy ponad 20tys to pojdzie w przedsprzedazy :) Co do meczu szkoda w cholere ze Popovic zalapal ta kontuzje a co za tym idzie przerwe w grze bo bylo widac przed kontuzja ze coraz lepiej sie juz odnajduje niestety Uryga do przodu nie zagra brak odwagi umiejetnosci itd ale w chwili obecnej napewno ma blizej do miejsca w skladzie ;>

Barti 25.11.2015 09:18

Panie Trenerze! Błagam...Bez kurtuazji i asekurowania się w wypowiedziach przedmeczowych....Nie ma usprawiedliwienia na DERBY...

LanceTS 25.11.2015 09:52

Jeśli chodzi o frekwencje to każda ponizej kompletu to jest dla nas wstyd.

63.5 Kg 25.11.2015 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LanceTS (Post 1420408)
Jeśli chodzi o frekwencje to każda ponizej kompletu to jest dla nas wstyd.

Liczysz komplet jako 33 tys?
Czy może liczysz jako 28 z wylaczeniem C?

Tak czy tak kompletu nie będzie...

fialo 25.11.2015 12:30

Jak bedziecie narzekać to nie bedzie. Jak zaczniecie działać namowicie kilku kolegow, postawicie wejscie młodym z osiedla to powinno byc dobrze.

heoij 27.11.2015 12:21

Tekst nie mój, ale wklejam, żeby rozruszać coś temat bo sennie tu :D

Cytat:

Stać nas na więcej!

Przed nami Wielkie Derby Krakowa. Dla wielu z nas to najważniejszy mecz w sezonie. Już wiadomo, szykuje się rekord frekwencji tego sezonu! Spotkanie z Cracovią będzie pierwszym meczem rundy rewanżowej, jaki rozegramy na własnym stadionie. Zanim jednak popadniemy w zachwyt i samouwielbienie jacy to jesteśmy wielcy i wspaniali, popatrzmy jak wyglądała frekwencja na dotychczasowych meczach tego sezonu rozgrywanych przy Reymonta 22. Do tej pory rozegraliśmy 7 spotkań w roli gospodarzy. Były to kolejno spotkania:

1. Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 17 VII 2015; frekwencja: 10303
2. Wisła Kraków - Lech Poznań, 1 VIII 2015; frekwencja: 13 623
3. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk, 16 VIII 2015; frekwencja: 11 115
4. Wisła Kraków - Śląsk Wrocław, 28 VIII 2015; frekwencja: 11 503
5. Wisła Kraków - Korona Kielce, 25 IX 2015; frekwencja: 10 357
6. Wisła Kraków - Termalica Nieciecza, 18 X 2015; frekwencja: 10 494
7. Wisła Kraków - Ruch Chorzów, 30 X 2015; frekwencja: 13 850
Średnia: 11 606

O takiej średniej marzą w wielu klubach. Dla wielu w Polsce to średnia nieosiągalna. Ale będąc kibicem Białej Gwiazdy trudno cieszyć się z takiego wyniku. Zaczęliśmy zupełnie nieźle. W pierwszym meczu rozgrywanym w lipcu „dycha pękła”. Można było liczyć, że na kolejnych spotkaniach kibiców będzie więcej. W meczu z Lechem odnotowano znaczny wzrost. Z dzisiejszej perspektywy trzeba przyznać, że frekwencja na meczu z „Kolejorzem” nie była zła. Wprawdzie było nas niecałe 14 tys., ale biorąc pod uwagę środek wakacji – nie było źle. Zaskoczeniem in minus była za to liczba widzów na tzw. „meczach przyjaźni”. Przyjacielska atmosfera na trybunach nie przełożyła się na liczbę widzów. A gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że w tych meczach byliśmy wsparci kibicami z Gdańska i Wrocławia nie wystawia nam to najlepszego świadectwa. Mecz z Koroną, to pierwsze spotkanie, które odbyło się w czasie roku szkolnego. Sezon wakacyjno-urlopowy był za nami. Dzieci i młodzież wróciły z wakacji. Niestety, na trybunach wcale nie pojawiło się więcej kibiców. Co istotne, ten mecz był rozgrywany bezpośrednio po „rozstrzelaniu” Podbeskidzia. Jak widać nie wpłynęło to mobilizująco na kibiców Białej Gwiazdy. Podobnie na meczu z Termaliką, który pokazał, że początek roku akademickiego i powrót studentów do Krakowa wcale nie przekłada się na wzrost liczby kibiców na trybunach. W meczu z Ruchem ustanowiliśmy rekord obecnego sezonu gromadząc się w liczbie 13 850. Ale marny to rekord!

Podsumowując: ani razu nie przekroczyliśmy magicznej liczby 15 tysięcy. Mam nadzieję, że osoby odpowiedzialne za frekwencję na stadionie analizują zaistniałą sytuację i podejmą aktywne działania, które wpłyną na radykalny wzrost liczby kibiców na meczach rozgrywanych przy Reymonta 22. Wierzę, że najwięcej zależy od samych kibiców. Od ich aktywności i samoorganizacji. Zaproszenie ma mecz ojca, kolegi, przyjaciela, sąsiada to nie jest trudne zadanie i każdy może to zrobić. I jeszcze jedno zdanie. Szczególnie do tych kibiców, którzy jak mantrę powtarzają, że na stadion wrócą gdy klub i piłkarze zagwarantują produkt wysokiej jakości. Rozumiem taką postawę ale w obecnej kryzysowej sytuacji można było dać od siebie coś więcej. Właśnie po to by przyszłość rysowała się w lepszych barwach.

PS. Na meczu Gwiazdy dla Białej Gwiazdy było nas 15 068. Pytanie: aż czy tylko 15 tys.? Każdy z nas musi sobie na to odpowiedzieć sam. Wierzę, że stać nas na więcej. Na znacznie więcej.

Pozdrowienia z wiślackich Bronowic, woytek1974

http://www.wislaportal.pl/30008,Stac_nas_na_wiecej.html

Do meczu zostały jeszcze dwa dni, także każdy niech w swoim gronie mobilizuje znajomych do przyjścia na Derby a potem na Legię !

Panowie- stać Nas na więcej !

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1420413)
Czy może liczysz jako 28 z wylaczeniem C?

Z wyłączeniem sektoru C na Derby, klub zgłosił do Ekstraklasy stadion o pojemności 26 tysięcy.

Kuba_TS 27.11.2015 13:52

Małe pytanko, nie orientuje się ktoś czy będzie można oddać krew w niedziele przed meczem . Pytam bo niestety pracuje w niedziele

Karherop 27.11.2015 14:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1420581)
Tekst nie mój, ale wklejam, żeby rozruszać coś temat bo sennie tu :D

Do meczu zostały jeszcze dwa dni, także każdy niech w swoim gronie mobilizuje znajomych do przyjścia na Derby a potem na Legię !

Panowie- stać Nas na więcej !

Sam będąc 'tylko' na 5 z tych 7 spotkań )+ gwiazdy, powiem tak że na pewno wiernych kibiców nie trzeba w żaden sposób zachęcać do chodzenia na mecze, a już na debry to powinien być więcej niż obowiązek.

Problem z kibicach Januszach, których Wisła ma zapewne ma ok 40-50 tysięcy. Strzelam, że tyle ludzi odwiedziło stadion od nowego otwarcia. Wyniki meczów u siebie, a raczej postawa piłkarzy ich nie zachęca. Cóż nam z pięknego zwycięstwa 6-0 nad PBB, gdy u siebie notujemy 3 raz wynik 0-0.

Z problemów organizacyjcnych teraz odpadł problem kart kibica (o których kiedyś mocno się spierałem z jednym z forumowiczów) i zobaczymy jaki będzie miało to wpływ na frekwencje (wg mnie max 1-2% więcej ludzi).

LanceTS 27.11.2015 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1420413)
Liczysz komplet jako 33 tys?
Czy może liczysz jako 28 z wylaczeniem C?

Tak czy tak kompletu nie będzie...

Nie moge liczyc 33tys, bo tyle miejsc nie jest dostepnych.

Mam pytanie, z czego wynika liczba 26 tysiecy ktora jest podobno zgłoszona?

Panowie, ostatnie 2 dni - przekonywac nieprzekonanych, brac rodzine i znajomych. ZROBMY COS DLA WISLY

63.5 Kg 27.11.2015 15:07

Było o tym pisane ze te 26 tys to tylko na derby...

coni 27.11.2015 15:35

Oczy szeroko otwarte, sporo bedzie incognito

wislakrakow124 27.11.2015 17:24

Nie moge sie doczekac juz niedzieli. Oby nasi pokazali zydkom miejsce w szeregu. Wiselko tylko zwyciestwo!

AntyMod 27.11.2015 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez coni (Post 1420598)
Oczy szeroko otwarte, sporo bedzie incognito


najlepiej sie trzymac blisko stewardow i wysmarowac sie czosnkiem , ale moze bedzie zimno i nie przyjda

Babba 27.11.2015 23:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez coni (Post 1420598)
Oczy szeroko otwarte, sporo bedzie incognito

Faken,a u nas nie ma koszernego cateringu..

Kondipr 28.11.2015 13:08

Derby tuż, tuż. Tutaj szeroko opisane wszystkie, w których występował Arkadiusz Głowacki
http://futbolfejs.pl/ekstraklasa/ark...akowa-alfabet/

Rafal-SWL 28.11.2015 14:49

Sory ze troche nie w temacie, ale orientuje sie ktos moze czy mozna jutro odebrac koszulke zakupiona w akcji Gwiazdy dla Bialej Gwiazdy? Zaznaczylem odbior osobisty, ale umknelo mi info czy juz sa do odbioru czy nie.

wislakrakow124 28.11.2015 14:57

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...erbow_krakowa/

Jesli jest juz gotowa to mozna:)

Rafal-SWL 28.11.2015 15:07

O widzisz, zupelnie nie zauwazylem tego info, thx

!!IRIVER!! 29.11.2015 15:32

Co tu taki spokój?! :) Jazdaaaaa!!!

piotek 29.11.2015 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1420725)
Co tu taki spokój?! :) Jazdaaaaa!!!

Wszyscy zaniemówili na wieść, że Jankes nie gra :D

Matejas_ 29.11.2015 18:13

Zaczęło się ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl