Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XIV Kolejka] WISŁA Kraków - Ruch Chorzów, 30 października, godz. 20:30. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9539)

wiesniak842 30.10.2015 00:06

"Posędziuje" Kwiatkowski z Warszawy:D W dwóch meczach Wisły w tym sezonie pokazał... 13 żółtych kartek.

Dariook 30.10.2015 01:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1418497)
w sumie czym Alan Uryga różni sie od Osmana Chaveza hmm?

Kolorem skóry

szprotson 30.10.2015 08:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1418535)
Kolorem skóry

Czy ma to znaczenie jesli chodzi o umijetności piłkarskie??

Wisełko TYLKO zwiciestwo!

krzaq12 30.10.2015 09:04

Miałem sen że przegramy, a że sny należy interpretować odwrotnie to dziś szykuje się zwycięstwo.

Oby.... ;)

ABGwislakABG 30.10.2015 09:23

Uryga rozni sie od Chaveza chlodniejsza glowa, co za tym idzie mniejsza iloscia lapanych kartek i usunieciami z boiska. Tylko tyle i az tyle. Poza tym Chavez startuje na pastora, a jak sie patrzy na gre Alana nalezy sie modlic.

luke1906 30.10.2015 09:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1418532)
"Posędziuje" Kwiatkowski z Warszawy:D W dwóch meczach Wisły w tym sezonie pokazał... 13 żółtych kartek.

kto jest zagrożony u nas? Można gdzieś znaleźć takie statystyki?

uuuatach 30.10.2015 10:02

Cytat:

W najbliższych spotkaniach na kolejne napomnienia uważać muszą następujący zawodnicy: Donald Guerrier oraz Maciej Jankowski, obaj zawodnicy mają po trzy żółte kartki.
Pierwszy post w temacie...

bob85 30.10.2015 13:21

No moze w koncu sie uda wygrac 2 mecze pod rzad :). Mąka na 10 please, Jankowski mam nadzieje bardzo sie zaangazuje i zlapie jakas kartke, pasowalby mu odpoczynek. To ze 2 bramki ostatnio walnal niby go troche broni, ale patrzac na jego caloksztalt w tej rundzie to nieporozumienie. Obysmy sie doczekali jakichs zmian i Kazek dal pograc jakims malolatom chociaz po 20min. Stawiam na jakies 2-1 choc fajnie by bylo jakby ich grubiej pocisneli ;)

fialo 30.10.2015 14:28

Przypominam, że dziś jadą niedojeby z Masy Krytycznej oraz jest okres przed grobbingowy, a więc należy się spodziwać przejebanych korków.

El'kabat 30.10.2015 16:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1418577)
Przypominam, że dziś jadą niedojeby z Masy Krytycznej oraz jest okres przed grobbingowy, a więc należy się spodziwać przejebanych korków.

"Wiecie co z nim zrobic" :D Memory 5 i dzwońcie po typa.
https://www.youtube.com/watch?v=6XL3...ature=youtu.be

A poważnie to zapowiada się piękny wieczór, pogoda ok , nic tylko pojechac Ruch. Wszyscy na stadion :)

WISŁAZWE 30.10.2015 16:41

Dorzucę od siebie.
Przypominam, że Ruch jedzie autami, żeby potem płaczu o barwy nie było.

Karherop 30.10.2015 17:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1418497)
w sumie czym Alan Uryga różni sie od Osmana Chaveza hmm?

Może tym, że Chavez w sezonie 10/11 był jednym z najlepszych (o ile nie najlepszym) środkowym obrońcą ligi. Do dziś pamiętam jak w meczach z Legią był najlepszy na boisku. Oczywiście później kontuzje i podróże po całym świecie z kadrą sprawiły, że stał się dla zespołu balastem nie do przełknięcia.

Alan nawet w swojej najwyżej formie nigdy nie był jednym z najlepszych defensywnych pomocników ligi. Śmiem twierdzić, że w większości zespołów ekstraklasywch nie miałby miejsca w pierwszym składzie, no a u nas wiadomo... jest ciągnięty za uszy od dawna. Z braku laku...


Dzisiaj tylko zwycięstwo!!! Jak znowu piłkarze zaserwują nam 0-0 lub 0-1 to wypada paru pomachać białymi chusteczkami.

No i Kwiatkowski z gwizdkiem, to już przestaje być śmieszne. Szykuje się parodia meczu piłkarskiego.

krasny 30.10.2015 21:22

Śmierdzi remisem znowu. Brakuje strzałów zza pola karnego. Ponownie piłkarze chcą wjechać z piłką do bramki w momencie kiedy w polu karnym broni 8-9 zawodników Ruchu.

Jeśli zaś chodzi o utrzymywanie się przy piłce i kontrolę meczu - taką Wisłę chce się oglądać.

Trzymam kciuki żeby w 2 połowie coś dla nas wpadło.

wiesniak842 30.10.2015 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krasny (Post 1418603)
Śmierdzi remisem znowu. Brakuje strzałów zza pola karnego. Ponownie piłkarze chcą wjechać z piłką do bramki w momencie kiedy w polu karnym broni 8-9 zawodników Ruchu.

Jeśli zaś chodzi o utrzymywanie się przy piłce i kontrolę meczu - taką Wisłę chce się oglądać.

Trzymam kciuki żeby w 2 połowie coś dla nas wpadło.

Nic dodac, nic ujac. Tak to wlasnie wyglada. Zamiast przy.......ic zza pola karnego, liczyc na rog, rykoszet, reke, karnego czy co tam jeszcze to 100 milionow prob krotkich podan przy 10cioosobowym murze hanysow. To sie nigdy nie uda. Albo jakis soczysty strzal albo z jakiejs kontry. Inaczej za chuja nie strzelimy tak jak z Korona i Nieciecza.

krasny 30.10.2015 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1418604)
Nic dodac, nic ujac. Tak to wlasnie wyglada. Zamiast przy.......ic zza pola karnego, liczyc na rog, rykoszet, reke, karnego czy co tam jeszcze to 100 milionow prob krotkich podan przy 10cioosobowym murze hanysow. To sie nigdy nie uda. Albo jakis soczysty strzal albo z jakiejs kontry. Inaczej za chuja nie strzelimy tak jak z Korona i Nieciecza.

Amen.
Znowu to samo.

63.5 Kg 30.10.2015 22:23

Na szybko...

Calkowita kompromitacja po raz już enty..
Ruch słabszy niż Nieciecza...
Teraz już wszyscy wiemy dlaczego Stepinski nie gra w Wisle...bo jest ....a zalosnie prymitywny...
Nasze frajerstwo przekroczylo wszystkie granice....

WhiteDoctor 30.10.2015 22:23

Moskal
Jankowski
Boguski

wypierdalać bo hańbicie ten klub

Patryko 30.10.2015 22:27

Słabo i niechlujnie dziś Donald + Boguski niewidoczny = graliśmy praktycznie bez skrzydeł.
Krzywejajo to do smażenia faworków a nie gry w piłkę, bo do tego to on się nie nadaje.

Kolejny zremisowany mecz z przeszkadzaczami :(

fantom chicago 30.10.2015 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WhiteDoctor (Post 1418608)
Moskal
Jankowski
Boguski

wypierdalać bo hańbicie ten klub



Zjedz snickersa i zmien forum .

!!IRIVER!! 30.10.2015 22:29

masakRa. Znowu 0:0 i znowu w taki sam sposób, po jednej wielkiej murowance.

thechris 30.10.2015 22:30

Wisła Kazka Moskala w najlepszym wydaniu. Jeden punkt nie był zagrożony przez 95 minut a jakby trzeba było to nie byłyby zagrożony nawet przez 900. Nie dane mi było tęsknić za tą najlepszą Wisełką Kazia Moskala więcej niż 2 tygodnie. Co prawda w trakcie pierwszej połowy musiałem otworzyć wódeczkę bo na trzeźwo nie szło tego oglądać. A po meczu musiałem sobie hefnąć. Nie wiem, naprawdę nie wiem czy z nadmiaru tej tiki-taki czy z nadmiaru procentów.

Panowie, to była ŻE-NA-DA. Ku*wa... jak to jest w ogóle możliwe, żeby aż tak źle grać w piłkę? Podania do przodu na poziomie 30%? Czy my ku*wa gramy w rugby?

Revolver 30.10.2015 22:34

Moskal, Kulawik - solidni, porządni piłkarze, ale trenersko upośledzeni. Moskal jest taktycznie na poziomie naje*anego Gienka, co siedzi w niedzielę na połamanej ławce w B-Klasie. "Kopaj, kopaj, klepa, lecisz, KLEPA, szybko, Panowie, klepa, ku*wa, lecisz, jebaj!".

Jedna taktyka na wszystko. I nawet niech mi tu nikt nie wyskakuje z tym, jakich mamy piłkarzy. Bo nawet, jakbyśmy mieli najgorszą pakę w lidze (a nie mamy), to i tak można by ich nauczyć 2-3 powtarzalnych schematów. Ale nie. Po co. Przecież mogą "se poklepać".

30% podań do przodu?! Żart, ku*wa.

P.S. Jak można przez cały mecz ani razu nie zamienić skrzydłowych stronami?

wiesniak842 30.10.2015 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1418612)
Co prawda w trakcie pierwszej połowy musiałem otworzyć wódeczkę bo na trzeźwo nie szło tego oglądać.

Szczesciarzu...

Co do meczu - remis:D
Klepia ladnie, to fakt. Glownym mankamentem jest Uryga, Boguski, Jankowski. Oprocz tego pierwszego, pozostalym dwom czasem cos wyjdzie. Nietety zdarza sie to dosc rzadko. Boguski mial meczowa pilke, sam na sam. 5 metrow od bramki, 10 sekund na zastanowienie sie co zrobic z pilka i co? obok bramki oczywiscie.

bridgeburner 30.10.2015 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1418616)
Szczesciarzu...

Co do meczu - remis:D
Klepia ladnie, to fakt. Glownym mankamentem jest Uryga, Boguski, Jankowski. Oprocz tego pierwszego, pozostalym dwom czasem cos wyjdzie. Nietety zdarza sie to dosc rzadko. Boguski mial meczowa pilke, sam na sam. 5 metrow od bramki, 10 sekund na zastanowienie sie co zrobic z pilka i co? obok bramki oczywiscie.

Głównym mankamentem jest niezmiennie Moskal Kazimierz
Wszyscy juz wiedza jak grac przeciwko nam u nas a on cały czas swoje i cały czas czeka jak słup soli na niewiadomo co
Oby do wiosny nie musiał czekac

patti 30.10.2015 22:50

Problem Wisly to BRAK JAKOSCI
Kazda pilka odskakuje na 2 metry, kazde przyjecie zajmuje 5 sekund, kazde dosrodkowanie to metr lub dwa od napastnika.
Od paru lat Wisle brakuje AMBICJI. Wszystko jest takei BYLE JAKIE - JAKOS TO BEDZIE.
No nic... polepszy sie nasza sytuacja finansowa i zacznie sie lepsza pilka.
Prawde mowiac, jesli udalo by sie sprowadzic w zimie dobrego rozgrywajacego oraz napastnika - to puchary mamy gwarantowane. Niewiele potrzeba na to w nasze lidze.
ide sie napic.... za lepsze czasy !!!!

wiesniak842 30.10.2015 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1418631)
Głównym mankamentem jest niezmiennie Moskal Kazimierz
Wszyscy juz wiedza jak grac przeciwko nam u nas a on cały czas swoje i cały czas czeka jak słup soli na niewiadomo co
Oby do wiosny nie musiał czekac

Nie do konca sie zgodze. W tych trzech meczach stwarzalismy sobie sytuacje, gralismy calkiem ladna pilke, jedyne co zawiodlo to skutecznosc. Na to Moskal nie ma wplywu. Tak jak wczesniej pisalem, dzisiaj tez mielismy sytuacje ale jak sie nie trafia czegos takiego jak Boguski to nie ma mowy o bramkach.
Wplyw ma za to na fakt, ze wpuszcza na boisko kolka Uryge, ktory ma problem z podaniem do przodu a i do tylu nie zawsze mu wyjdzie. Wplyw ma tez na to "wjezdzanie" do bramki. Jak pokazaly mecze z Jaga czy Podbeskidziem, jest to skuteczna taktyka. Problem w tym, ze potrzeba lepszych wykonawcow zeby byla powtarzalna.

markowywislak 30.10.2015 22:58

Zmiana Uryga za Denisa

markowywislak 30.10.2015 22:59

Uryga za Denisa to było już zwieńczeniem tego co dzisiaj oglądaliśmy. Nie wiem czemu nie dajemy szansy w takim meczu młodym. .. brak słów. Jestem za zwolnieniem Kazia. Sorry

daniello1987 30.10.2015 23:04

To co zobaczylem dzis na C jak Wislak Wislaka oklada piesciami to dramat. Bylo to widac nawet z sektora h22. Dramat.pozniej sie wszyscy dziwia co tak malo biletow sprzedanych albo czemu tak malo osob jezdzi na wyjazdy. Po to zeby w ryj dostac? Mam nadzieje ze. SKWK sie do tego zdarzenia ustosunkuje. Co do meczu to wiadomo. Poza Glowa wszyscy jak juniorzy,szkoda ze mlodzi nie graja.Stepinski dostal szanse w Ruchu i gosc jest nie do poznania. Naprawde fajnie gra

dynek.pl 30.10.2015 23:10

No to mamy passe - 2 miesiące bez ani jednej bramki na Reymonta, nawet dla rywali.

Dzisiejszy remis jednak nie boli tak jak poprzednie. Nie wiem czy to dlatego, ze nawet nie mielismy sytuacji czy to już kwestia przyzwyczajenia.
Zdarzył się słabszy mecz akurat - przeciętni piłkarze zazwyczaj tak mają, że nie są w stanie powtórzyć dwóch równych występów, a na forum już widzę lament bo mistrzostwa ucieka, hahaha :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markowywislak (Post 1418636)
Uryga za Denisa to było już zwieńczeniem tego co dzisiaj oglądaliśmy. Nie wiem czemu nie dajemy szansy w takim meczu młodym. .. brak słów. Jestem za zwolnieniem Kazia. Sorry

A Uryga to wedlug Ciebie stary jest ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl