![]() |
"Posędziuje" Kwiatkowski z Warszawy:D W dwóch meczach Wisły w tym sezonie pokazał... 13 żółtych kartek.
|
Cytat:
|
Cytat:
Wisełko TYLKO zwiciestwo! |
Miałem sen że przegramy, a że sny należy interpretować odwrotnie to dziś szykuje się zwycięstwo.
Oby.... ;) |
Uryga rozni sie od Chaveza chlodniejsza glowa, co za tym idzie mniejsza iloscia lapanych kartek i usunieciami z boiska. Tylko tyle i az tyle. Poza tym Chavez startuje na pastora, a jak sie patrzy na gre Alana nalezy sie modlic.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No moze w koncu sie uda wygrac 2 mecze pod rzad :). Mąka na 10 please, Jankowski mam nadzieje bardzo sie zaangazuje i zlapie jakas kartke, pasowalby mu odpoczynek. To ze 2 bramki ostatnio walnal niby go troche broni, ale patrzac na jego caloksztalt w tej rundzie to nieporozumienie. Obysmy sie doczekali jakichs zmian i Kazek dal pograc jakims malolatom chociaz po 20min. Stawiam na jakies 2-1 choc fajnie by bylo jakby ich grubiej pocisneli ;)
|
Przypominam, że dziś jadą niedojeby z Masy Krytycznej oraz jest okres przed grobbingowy, a więc należy się spodziwać przejebanych korków.
|
Cytat:
https://www.youtube.com/watch?v=6XL3...ature=youtu.be A poważnie to zapowiada się piękny wieczór, pogoda ok , nic tylko pojechac Ruch. Wszyscy na stadion :) |
Dorzucę od siebie.
Przypominam, że Ruch jedzie autami, żeby potem płaczu o barwy nie było. |
Cytat:
Alan nawet w swojej najwyżej formie nigdy nie był jednym z najlepszych defensywnych pomocników ligi. Śmiem twierdzić, że w większości zespołów ekstraklasywch nie miałby miejsca w pierwszym składzie, no a u nas wiadomo... jest ciągnięty za uszy od dawna. Z braku laku... Dzisiaj tylko zwycięstwo!!! Jak znowu piłkarze zaserwują nam 0-0 lub 0-1 to wypada paru pomachać białymi chusteczkami. No i Kwiatkowski z gwizdkiem, to już przestaje być śmieszne. Szykuje się parodia meczu piłkarskiego. |
Śmierdzi remisem znowu. Brakuje strzałów zza pola karnego. Ponownie piłkarze chcą wjechać z piłką do bramki w momencie kiedy w polu karnym broni 8-9 zawodników Ruchu.
Jeśli zaś chodzi o utrzymywanie się przy piłce i kontrolę meczu - taką Wisłę chce się oglądać. Trzymam kciuki żeby w 2 połowie coś dla nas wpadło. |
Cytat:
|
Cytat:
Znowu to samo. |
Na szybko...
Calkowita kompromitacja po raz już enty.. Ruch słabszy niż Nieciecza... Teraz już wszyscy wiemy dlaczego Stepinski nie gra w Wisle...bo jest ....a zalosnie prymitywny... Nasze frajerstwo przekroczylo wszystkie granice.... |
Moskal
Jankowski Boguski wypierdalać bo hańbicie ten klub |
Słabo i niechlujnie dziś Donald + Boguski niewidoczny = graliśmy praktycznie bez skrzydeł.
Krzywejajo to do smażenia faworków a nie gry w piłkę, bo do tego to on się nie nadaje. Kolejny zremisowany mecz z przeszkadzaczami :( |
Cytat:
Zjedz snickersa i zmien forum . |
masakRa. Znowu 0:0 i znowu w taki sam sposób, po jednej wielkiej murowance.
|
Wisła Kazka Moskala w najlepszym wydaniu. Jeden punkt nie był zagrożony przez 95 minut a jakby trzeba było to nie byłyby zagrożony nawet przez 900. Nie dane mi było tęsknić za tą najlepszą Wisełką Kazia Moskala więcej niż 2 tygodnie. Co prawda w trakcie pierwszej połowy musiałem otworzyć wódeczkę bo na trzeźwo nie szło tego oglądać. A po meczu musiałem sobie hefnąć. Nie wiem, naprawdę nie wiem czy z nadmiaru tej tiki-taki czy z nadmiaru procentów.
Panowie, to była ŻE-NA-DA. Ku*wa... jak to jest w ogóle możliwe, żeby aż tak źle grać w piłkę? Podania do przodu na poziomie 30%? Czy my ku*wa gramy w rugby? |
Moskal, Kulawik - solidni, porządni piłkarze, ale trenersko upośledzeni. Moskal jest taktycznie na poziomie naje*anego Gienka, co siedzi w niedzielę na połamanej ławce w B-Klasie. "Kopaj, kopaj, klepa, lecisz, KLEPA, szybko, Panowie, klepa, ku*wa, lecisz, jebaj!".
Jedna taktyka na wszystko. I nawet niech mi tu nikt nie wyskakuje z tym, jakich mamy piłkarzy. Bo nawet, jakbyśmy mieli najgorszą pakę w lidze (a nie mamy), to i tak można by ich nauczyć 2-3 powtarzalnych schematów. Ale nie. Po co. Przecież mogą "se poklepać". 30% podań do przodu?! Żart, ku*wa. P.S. Jak można przez cały mecz ani razu nie zamienić skrzydłowych stronami? |
Cytat:
Co do meczu - remis:D Klepia ladnie, to fakt. Glownym mankamentem jest Uryga, Boguski, Jankowski. Oprocz tego pierwszego, pozostalym dwom czasem cos wyjdzie. Nietety zdarza sie to dosc rzadko. Boguski mial meczowa pilke, sam na sam. 5 metrow od bramki, 10 sekund na zastanowienie sie co zrobic z pilka i co? obok bramki oczywiscie. |
Cytat:
Wszyscy juz wiedza jak grac przeciwko nam u nas a on cały czas swoje i cały czas czeka jak słup soli na niewiadomo co Oby do wiosny nie musiał czekac |
Problem Wisly to BRAK JAKOSCI
Kazda pilka odskakuje na 2 metry, kazde przyjecie zajmuje 5 sekund, kazde dosrodkowanie to metr lub dwa od napastnika. Od paru lat Wisle brakuje AMBICJI. Wszystko jest takei BYLE JAKIE - JAKOS TO BEDZIE. No nic... polepszy sie nasza sytuacja finansowa i zacznie sie lepsza pilka. Prawde mowiac, jesli udalo by sie sprowadzic w zimie dobrego rozgrywajacego oraz napastnika - to puchary mamy gwarantowane. Niewiele potrzeba na to w nasze lidze. ide sie napic.... za lepsze czasy !!!! |
Cytat:
Wplyw ma za to na fakt, ze wpuszcza na boisko kolka Uryge, ktory ma problem z podaniem do przodu a i do tylu nie zawsze mu wyjdzie. Wplyw ma tez na to "wjezdzanie" do bramki. Jak pokazaly mecze z Jaga czy Podbeskidziem, jest to skuteczna taktyka. Problem w tym, ze potrzeba lepszych wykonawcow zeby byla powtarzalna. |
Zmiana Uryga za Denisa
|
Uryga za Denisa to było już zwieńczeniem tego co dzisiaj oglądaliśmy. Nie wiem czemu nie dajemy szansy w takim meczu młodym. .. brak słów. Jestem za zwolnieniem Kazia. Sorry
|
To co zobaczylem dzis na C jak Wislak Wislaka oklada piesciami to dramat. Bylo to widac nawet z sektora h22. Dramat.pozniej sie wszyscy dziwia co tak malo biletow sprzedanych albo czemu tak malo osob jezdzi na wyjazdy. Po to zeby w ryj dostac? Mam nadzieje ze. SKWK sie do tego zdarzenia ustosunkuje. Co do meczu to wiadomo. Poza Glowa wszyscy jak juniorzy,szkoda ze mlodzi nie graja.Stepinski dostal szanse w Ruchu i gosc jest nie do poznania. Naprawde fajnie gra
|
No to mamy passe - 2 miesiące bez ani jednej bramki na Reymonta, nawet dla rywali.
Dzisiejszy remis jednak nie boli tak jak poprzednie. Nie wiem czy to dlatego, ze nawet nie mielismy sytuacji czy to już kwestia przyzwyczajenia. Zdarzył się słabszy mecz akurat - przeciętni piłkarze zazwyczaj tak mają, że nie są w stanie powtórzyć dwóch równych występów, a na forum już widzę lament bo mistrzostwa ucieka, hahaha :D Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl