![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Patrząc na skład, to czeka nas 90 minut na fotelu dentystycznym. Ale bez znieczulenia.
|
I chcielibyście kanałowe. Wyrywanie bez względu na nerwy.
|
Najpierw cisnąłem dziś po Jankowskim.
Potem się śmiałem, że nie strzeliliśmy 100 lat gola z rożnego. Potem wkvrwiałem się na Donalda, że nie podał. Brawo za zlanie kompleksiarzy :) A ja mogę co najwyżej przeprosić za dzisiejsze komentarze ;) |
A mozna tak było juz z Termalicą
|
Cieszą 3ptk i wkoncu wygrana w stolicy dico polo ;)
|
BRAWO Panie Moskal za szukanie tych rozwiązań o których mówiłem - Burliga na lewej - brawo, bo wypaliło, choc na poczatku bardziej tam oczekiwałem Sadloka lub Dzikiego !
A Donalda to Jovic to powinien powiesić za jajka ... |
No i co.. okazuje się, że można. Nie wiem, naprawdę patrząc na tą Wisłę można ogłupieć. Natomiast konieczne jest teraz kolejne zwycięstwo.
Mega radość, że to właśnie w Białymstoku. Ostatnio 2 razy niesprawiedliwie urwali nam punkty. Szkoda, że pod koniec nie mieli już siły bo można było ich powieźć spokojnie 6 |
Brakuje nam napastnika. Dziś było dobrze, ale tydzień temu pytoza, choć sytuację też stwarzaliśmy. Brakuję klasowego napadziora co sie nie blokuje ino strzela. Wtedy bylibysmy przez Piastem. na bank.
|
No to wciąż jest ten sam schemat - Brożek strzela to wygrywamy :)
|
Mam dziką satysfakcję.
Co prawda 4:1 to nie to samo, co 3:0 ale to o to chodziło. To nie Moskal przegrywa czy remisuje nam mecze. To nieskuteczni piłkarze. Kiedy pojawi się 10% więcej skuteczności, taktyka Moskala przynosi sukcesy. Nawet mimo nienadzwyczajnego składu. Też do 55 minuty chciałem wywalić Jankowskiego z boiska. Dobrze, że został. aha... mina bufonowatego dyletanta, który kiedyś przez pomyłkę trenował Wisłę, bezcenna. |
Niech ktoś uszczypnie bo to chyba żart.Aż się przypomina stara dobra Wisła
|
Cytat:
|
Zagrali pięknie jak (prawie) zawsze, wygrali jak (prawie) nigdy.:-)
|
Cytat:
Niech nikt mi nie mówi, że Jaga grała na zwolnienie bufona! :> |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Cieszy ta wygrana bardzo, a już byłem na skraju załamania przy 1-0. |
Jak nigdy za Moskala - wynik lepszy niż gra a nie odwrotnie.
Sama gra nie była porywająca, wręcz mizerna. Dużo niedokładności (zwłaszcza w 1 połowie), aż 65% wszystkich podań w całym meczu było do tyłu, a tylko 35% do przodu (statystyki C+). Z początku meczu fatalna skuteczność, 2-3 dwusetki fatalnie zmarnowane. Mimo przeciętnej gry jest wygrana I jest dlatego, że Jagiellonia była dzisiaj cieńka jak d**a węża. Stosowali totalne zero pressigu, nie przeszkadzali. Większość zespołów z ekstraklasy gra agresywnym pressingiem, fizycznie, i przy takiej bezbarwnej grze jak dzisiaj z Jagą, z tą większością zespołów byśmy dzisiaj przegrali. |
Szalona ta nasza Wisełka. Wleją w nasze serca trochę nadziei by za tydzień męczyć się z jakimś ogórkiem. Tak było po wygranej 6-0 w Bielsku najpierw z Koroną a potem Termaliką...Obawiam się,że teraz będzie podobnie z Ruchem chociaż bardzo chciałbym się mylić. Czy my nie możemy być systematyczni i wygrać chociaż 3 meczów z rzędu ? Przecież gdyby nie sędziowie i nie te zmarnowane sytuacje bylibyśmy może nawet i liderem. Nie wiem już sam co sądzić o Moskalu...Jeśli nabierzemy tej konsekwencji i automatyzmu gdzie będziemy wykorzystywali sytuacje może być bardzo dobrze. Potrafimy jednak za Kazka klepać tą piłkę chyba najlepiej w Polsce bez żadnej ściemy tyle,że brakuje nam wykończenia. Przydałby się taki ktoś jak legii Nikolić..
|
Nareszcie!
I w koncu jakis fajny weekend:) Dobra gra,znowu ta pilka chodziła az miło dla oka,tylko tym razem wkoncu są ..efekty! Brawa,teraz widac ze gdyby Moskal mial takiego Nikolica to bylby trenerem Wisly jako lidera tabeli. Bo cala reszta wyglada dobrze....,obrona,pomoc(coraz lepszy Popovic,a brakowalo Mąki) ,atak,...jakby Jankowski sie odblokował ,ale tak na dobre.. Generalnie duzo pozytywow i lepsze humory,widok pilkarzy w koncu po meczu z radościa ....wiecej tego wsyzyskiego.Tak brakuje tego w tym sezonie. |
Gra była bardzo dobra.
Być może faktycznie było dużo podań do tyłu, ale to chyba głownie po 2:1? Tak czy owak mieliśmy dwukrotnie więcej podań niż Jaga i to przy 80% dokładności. Utrzymywanie się przy piłce to jakieś 62-38 chyba było na naszą korzyść? |
Cytat:
Widząc mecz jeszcze raz, mogę takich momentów naliczyć ze 20 - 30. Praktycznie co w każdej akcji ofensywnej gdy piłka dochodziła pod pole karne Jagi, a Jaga jeszcze nie wróciła do obrony, gdy było dwóch na dwóch albo trzech na trzech i można było zagrać do piłkarza wychodzącego na pozycję w polu karnym lub jego pobliżu, to zamiast tego następowało odegranie do tyłu w okolice środka boiska, wtedy już obie linie Jagi zdążały wrócić i dalej było walenie atakiem pozycyjnym gdy broniło już 8-9 piłkarzy Jagi. Ogólnie Jaga dzisiaj bardzo słaba. A w wykonaniu Wisły: pierwsza połowa - gra fatalna. Druga - dużo lepiej, ale wciąż przeciętnie. Wynik dobry bo dopisała skuteczność a rywal grał jakby go dopiero wybudzili ze śpiączki. W wielu meczach w tym sezonie Wiślacy grali lepiej niż z Jagiellonią, ale przeciwnik stawiał wyższe wymagania niż Jaga i to nie wystarczało. |
Cytat:
|
Widziałem na żywo prawie wszystkie mecze na żywo, zasadniczo to po wszystkich dotychczas jeździliśmy. Tylko ta skuteczność (no dobrze, sędziowie i brak szczęścia:)
|
Taktyka Moskala jest dobra, po prostu brakuje nam klasowych graczy, ktorzy w kluczowym momencie zrobią przewagę 1vs1 lub wykorzystają setke. Dla niektorych naszych kopaczy ten styl gry jest nieodpowiedni -z powpdu niskich umiejetnosci sa nieprzydatni.I właśnie tu jest caly pies pogrzebany, gdyz lepsze zamienniki :-) kosztuja o wiele wiecej niz jestesmy w stanie wydac
Dlatego podsumowując . Potrzeba spokoju i cierpliwosci - lepiej czasem klepac te pilke bez sensu jak nie idzie i zremisowac niz ryzykowac oddajac ja i stawiac na chaos, bo tylko taka mamy alternatywe, a grac na chaos to gra cala liga. Kojarzy mi sie, ze kiedys bodaj Framat nazwal taka gre jaka preferuje Probierz " wieśniacy z widłami" z czym sie musze zgodzic :) |
Ja osobiscie nie jaram sie tym "wysokim" zwyciestwem. Jaga gra od kilku tygodni taka padake ze kto jej nie ogra ten frajer. Jesli Wisła potwierdzi ta dobra gre z Ruchem to bedzie oznaczac ze w koncu cos sie odblokowało. zeby tylko nie bylo tak jak po Podbeskidziu. wysoka wygrana a pozniej 3 mecze bez gola.... trzeba wierzyc ze wreszcie cos ruszy. szkoda ze znowu Moskal robi zmiane w 94 minucie. nie wiem co miało na celu? bronienie wyniku? przeciez to troche ponizanie zawodnika(Cywke) dac mu wejsc na 20 sekund.
|
Cytat:
|
Jagiellonia wczoraj została zdominowana.
62% posiadania piłki, 559 (447 celnych) do 281 (181 celnych). Wczoraj ręce same składały sie do oklasków po kolejnym celnym podaniu czy udanym odbiorze. Cierzniak po raz enty pokazał że jest solidny, najlepszy mecz rozegrał Denis Popovic oraz nieźle jak na siebie Alan Uryga. Jankowski zaczynał irytować wiec strzelił, uff! Widać ze mamy zespół w którym jest atmosfera,to cieszy. No i Głowacki. Im starszy tym mniej sie sypie. Brawo skało, i dzięki za miły weekend |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl