Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XII Kolejka] WISŁA Kraków - Termalica Nieciecza, 18 października, 15:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9535)

silver03 18.10.2015 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Davss875 (Post 1417327)
Oczekujemy zwycięstw z takimi krezusami jak Korona Kielce czy Termalica Bruk-Bet Nieciecza!!!!!!!!! Zwłaszcza na swoim stadionie !!!!!!!!!!!!!

Nie za dużo wymagasz?

radek2323 18.10.2015 17:00

Najgorsze jest to że ciężko będzie znaleźć się w pierwszej 8 oj będzie gorąco w tym sezonie coś czuje :/ Jankowski lepszej patelni już chyba mieć nie mógł...

KrzychooR 18.10.2015 17:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1417329)
Nie za dużo wymagasz?

Dokłądnie !!
My nie mamy takich perełek jak Przybyła czy Cebula... U nas większość gra rekreacyjnie by trzymać formę na emeryturze...

matti123 18.10.2015 17:05

Mamy przeciętnych piłkarzy, którzy nie potrafią strzelić jednoczenie w bramkę i nie bramkarza, inni potrafią piłkę dobrze podać jedynie na swojej połowie. Wolna ślamazarna gra.

radek2323 18.10.2015 17:08

Coś czuje że to ostatni mecz Kazika był :/ Król Maciuś pewnie następny znając zycie.

El'kabat 18.10.2015 17:11

"Byłem zaskoczony postawą Termaliki, spodziewałem się z ich strony otwartego meczu. " Że co Kazek ? Z drugiej strony jak tak dalej będziemy grać to faktycznie, niedługo nawet Termalica będzie wychodzić z trójką napastników u nas w domu.

Na trzeźwo się tego oglądać nie da. Jesteśmy w kropce i tyle. Poł składu do wymiany, druga połówka zaraz na emeryturze. Do tego trener potrzebny od zaraz. A na nic tak naprawdę nie ma mamony.

Patrvk 18.10.2015 17:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KrzychooR (Post 1417331)
Dokłądnie !!
My nie mamy takich perełek jak Przybyła czy Cebula... U nas większość gra rekreacyjnie by trzymać formę na emeryturze...

Ale skoro zremisowaliśmy z legią to czemu nie możemy wygrać u siebie z beniaminkiem

arti 18.10.2015 17:13

Kompletnie bez sensu i przyszłości to wszystko:(
Szejku (czy inny dziadku mrozie) z kasą przybywaj i to szybko bo kończymy się.
Trener i pół składu do wymiany tylko za co?
Dodatkowo robimy (zrobiliśmy latem) takie "obserwowane" transfery, że lepiej żeby ich nie było.
Ech... w czym tu upatrywać nadziei??

KrzychooR 18.10.2015 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patrvk (Post 1417336)
Ale skoro zremisowaliśmy z legią to czemu nie możemy wygrać u siebie z beniaminkiem

Bo nasi mobilizują się tylko na lepsze drużyny...

Fugiel 18.10.2015 17:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matti123 (Post 1417333)
Mamy przeciętnych piłkarzy, którzy nie potrafią strzelić jednoczenie w bramkę i nie bramkarza, inni potrafią piłkę dobrze podać jedynie na swojej połowie. Wolna ślamazarna gra.

Jesli mamy przeciętnych piłkarzy to moze potrzebujemy nieprzeciętnego trenera ? Moze tu jakies inne podejscie do naszych grajków jest potrzebne, które pomoże im lepsze decyzje podejmować ? Nie wiem ... naprawde marnują setki. Moze jakis psycholog ? Nie wiem tragedia. Donald dziś zagrał gorzej niz Kirm ... Cywka ? Co on robił w pierwszym składzie ? Wszyscy bez formy. Za to dla mnie odpowiada trener.

Patrvk 18.10.2015 17:19

Trenera można zmienić za pół roku jak kontrakt się skończy, ale pierwsze co to napastnik !!!

rafalek 18.10.2015 17:19

Ale my w tym meczu mieliśmy 5 sytuacji stuprocentowych, mecz powinien zakończyć się wynikiem przynajmniej 3:0. Więc sytuacje UMIEMY STWARZAĆ. Ale dlaczego nie potrafią wcisnąć piłki do tej jebanej bramki to nie wiem.

Patrvk 18.10.2015 17:23

Przynajmniej nie chcieli wjechać z piłką do bramki jak mecz temu.

Rafal-SWL 18.10.2015 17:24

Ten mecz tylko potwierdzil to co wiadomo od dawna, nie mamy wypracowanego jakiegokolwiek stylu, nasza gra usypia nie tylko samych kibicow ale chyba tez pilkarzy, klepiemy bezsensownie pilke w srodku pola, a gdy zblizymy sie na 30 m od bramki, to nikt nie wie co dalej... naprawde nie ma sensu dluzej bronic Moskala, bo on juz nic nie wymysli... tak samo darujcie sobie pogadanki o pechu i braku skutecznosci, za przygotowanie pilkarzy odpowiada trener... mamy potencjal, kto tego nie widzi to ma problem ze wzrokiem, my nie mamy slabej kadry, tylko jestesmy zle ustawieni, zle przygotowani, nie ma wiary w swoje umiejetnosci, i nie ma pomyslu na gre... tak wiem ze utrzymujemy juz dwoch trenerow, ale chyba lepiej zatrudnic trzeciego, niz walczyc o utrzymanie...

Patryko 18.10.2015 17:24

No więc tak...
Totalnie nie zasłużyliśmy dziś na 3 punkty po takich zmarnowanych setkach.

Obrona zagrała dziś w miarę solidnie (poza jednym sporym błędzie Arka), no ale napad przeciwnika nie był pierwszego sortu.
Natomiast to, co się działo dziś w pomocy, woła o pomstę do nieba. Jankowski powinien dostać za te dwie setki zarzuty prokuratorskie (a już na pewno za pierwszą), Guerier to z takimi strzałami wyjedzie do Niemiec do Borussi, ale nie Dortmund tylko Hildesheim. Cywkę przemilczę, dno dna, do zdjęcia po 45 minutach. Boguski coś tam szarpał, ale generalnie to poziomem gry nie odstawał zbytnio od kolegów. Mączyński poprawnie, ale nie miał zbytnio z kim pograć. Popovic... weź się chłopie za rozgrywanie a nie strzelanie z dystansu.
Brożek tradycyjnie napastnik, który chce, ale nie może.

Jedynym pozytywem była nieobecność drwala Urygi.

Obyśmy tylko po tym meczu nie obudzili się z Maciusiem S. na ławce (wiem, że nie może prowadzić innej ekipy ekstraklasowej do końca rundy, ale zawsze może podpisać jakiegoś niewinnego przedwstępniaczka).

Revolver 18.10.2015 17:29

Ech, gdyby tylko nasz hipertrener - taktyczny as - Kazimierz M. miał do dyspozycji takich gigantów futbolu, jak Bonin, Pitry, Liczka albo Cebula, to aż strach myśleć jaką mielibyśmy przewagę nad drugą w tabeli drużyną.

silver03 18.10.2015 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1417335)
"Byłem zaskoczony postawą Termaliki, spodziewałem się z ich strony otwartego meczu. " Że co Kazek ?

Czyli Mandrysz ograł taktycznie Kazka? :)

Grisza1 18.10.2015 17:36

Z całym szacunkiem i sympatią do naszego trenera, to moim skromnym zdaniem powinien on w dniu dzisiejszym podać się do dymisji z zastrzeżeniem, że nie zgadza się, aby zarząd jej nie przyjął. Nie strzelić gola z Koroną, która przed sezonem została prawie reanimowana z trupa i nie strzelić gola z Termaliką, która przez 3/4 meczu nie opuszcza swojej połowy. Wstyd i żenada.

Arked 18.10.2015 17:38

Wytłumacz mi odpowiedzialność Moskala za 4 zmarnowane przez naszych piłkarzy setki.

Patrvk 18.10.2015 17:40

Za zmarnowanie setek to nie, ale za brak pomysłu na grę.

bridgeburner 18.10.2015 17:40

32 punkt w 26 meczach - 1,23 punkt/mecz !!!
nasi chyba mysleli, ze dzisiaj rewanż z legendami jest - a przynajmniej tempo meczu i ruch zawodników bez piłki na to by wskazywaly

Grisza1 18.10.2015 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1417350)
Wytłumacz mi odpowiedzialność Moskala za 4 zmarnowane przez naszych piłkarzy setki.

Moskal ponosi taką samą odpowiedzialność za niewykorzystane setki naszych piłkarzy, jak Nawałka ponosi za awans na Euro. Po prostu na tym polega piłka nożna, że to trener jest odpowiedzialny za drużynę - i tę zwycięską, i tę remisującą, i tę przegrywającą.

siemstein 18.10.2015 17:43

Dla mnie Moskal out. Sorry, ale 3 mecz z rzędu bez strzelonej bramki? Skuteczność też się trenuje..

Revolver 18.10.2015 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 1417349)
Z całym szacunkiem i sympatią do naszego trenera, to moim skromnym zdaniem powinien on w dniu dzisiejszym podać się do dymisji z zastrzeżeniem, że nie zgadza się, aby zarząd jej nie przyjął. Nie strzelić gola z Koroną, która przed sezonem została prawie reanimowana z trupa i nie strzelić gola z Termaliką, która przez 3/4 meczu nie opuszcza swojej połowy. Wstyd i żenada.

Kazimierz Moskal nie poda się do dymisji z jednej prostej przyczyny, mianowicie jest doskonale świadomy, że to prawdopodobnie jego ostatni poważny klub, który będzie trenował aż do dość odległej przyszłości. Kłania się casus Kulawika, który wylądował w jakimś Okocimskim po intensywnym bezrobociu. Umiejętności mają dość zbliżone.

A że cenię Kazia jako wartościową wiślacką postać , to proponowałbym zostawienie go jako asystenta. Jeżeli zda sobie w końcu sprawę ze swoich warsztatowych ograniczeń, to takie rozwiązanie byłoby dobre dla wszystkich.

"Za co?" Co się bardziej opłaca: trzech trenerów, czy spadek?

AS82 18.10.2015 17:52

Grali tylko w poprzek lub do tyłu . Oczywiście gdyby Jankowski i Guerrier nie zmarnowali 100% sytuacji to ogląd meczu byłby inny.

Arked 18.10.2015 17:53

To nie jest drużyna juniorów. Moskal ma ich nauczyć podstaw gry w piłkę nożną? Jak doświadczeni zawodowi piłkarze nie potrafią wykorzystać takich okazji jakie mieli z Niecieczą to trener może najwyżej rozłożyć bezradnie ręce. Ciekaw jestem jakich cudów dokona nowy trener, że ci sami zawodnicy nagle zaczną ładować bramkę za bramką.

bridgeburner 18.10.2015 17:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1417358)
To nie jest drużyna juniorów. Moskal ma ich nauczyć podstaw gry w piłkę nożną? Jak doświadczeni zawodowi piłkarze nie potrafią wykorzystać takich okazji jakie mieli z Niecieczą to trener może najwyżej rozłożyć bezradnie ręce. Ciekaw jestem jakich cudów dokona nowy trener, że ci sami zawodnicy nagle zaczną ładować bramkę za bramką.

Może np nie wciskac Cywki na lewe skrzydło tak, ze przez 90 minut bedziemy grali w 11 a nie tylko przez 30
albo spróbować innej taktyki niz ciagle w kolko to samo skoro nie mamy ludzi do grania na bokach pomocy poza dzikim Donaldem ?

Elefant 18.10.2015 18:00

Szlag mnie trafia jak pomyśle jakie bramki ładował wczoraj Stępiński.
Nie został u nas z prostej przyczyny.
Bo książęta Wisły Brożek i Boguski są przyspawani przez trenera do murawy i obojętnie co grają i tak maja plac.

Moskal nie jest winien temu, że książę mając przed sobą 7 metrów 32 cm pustej bramki i godzinę na zastanowienie trafia w jeden punkt, który może przeszkodzić w zdobyciu bramki. W bramkarza.

W pierwszej połowie trzeba było zdjąć Boguskiego. W 60 minucie Brożka i Jankowskiego.
A stał jak słup soli przez cały mecz.
I zdejmuje Cywkę, jedynego, który miał ochotę grać.
To jest wina Moskala.

Grisza1 18.10.2015 18:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1417362)
I zdejmuje Cywkę, jedynego, który miał ochotę grać.
To jest wina Moskala.

Cywka miał ochotę grać? Chyba gorzkie żale na fujarce.

AntyMod 18.10.2015 18:08

i co ? przyjdzie Mourinho i nagle nauczy grac w pilke takich parodystow jak Jaknkowski, Boguski czy jakis inny nabytek ze sredniaka 1 ligowego Popovica ? czy odejmie lat Brozkowi ktory tylko blokuje miejsce w skladzie innym za samo nazwisko ?/ podziekujcie wkoncu Cupialowi, Gasznskiemu i innym przydupasom z zarzadu ze wjebali Kazka na taka mine serwujac mu taki sklad , jak pisalem latem ze Brozek od 2 lat powinien zakonczyc kariere ( albo wchodzic na ostatnie 10 minut) to mnie polowa netowych facjhowcow omalo niezjadla , kto ma grac w tej Wisle ??? 7 def zawodnikow + Murzyn o IQ dziecka z podstawowoki, kulawy i snujacy sie po boisku Brozek ktory nawet dzis z 3 metrow nie umial trafic w bramke - parodysta Boguski o sile strzalu mlodszego trampkarza i Jankowski - ktory nawet sam nie wie jaka jest jego pozycja na boisku bo na zadna sie nie nadaje ??? nie oczekujcie od Kazka cudow - nie jego wina ze ma sklad najslabszy w calej Cupialowskiej Wisle ....z pustego to i Salomon nie naleje ....to Wasza wina ze przed sezonem widzieliscie Wisle w gornej 8 a teraz wielkie zale - po prostu trzeba wziasc na klate fakt ze nie jestesmy juz nawet ligowym sredniakiem tylko po prostu bardzo slaba druzyna ligowa ....jedynie bramkarza i obroncow mammy niezlych - ofensywnych pilkarzy nie mamy ZADNYCH - stad te remisy


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl