![]() |
Dlaczego dajesz takie rady? to krok do zbanowania :D
|
A startują oni w ogóle w Krakowie?
|
Cytat:
|
Pompka z Petru ruszyła na dobre. Na dziś ma już 9% w sondażu IBRiS, a znając życie i casus Kukiza spokojnie można to jeszcze podwoić do wyborów.
http://grafik.rp.pl/grafika2/1335340,jpg |
Cytat:
|
Dobre, jak on to ładnie wprowadza do obiegu, "pompka ruszyła" i jeszcze się podwoi.Wklejałem ostatnio symulacje twojego guru Palade, zapomniałeś o nim? teraz pompujesz skompromitowany ibris i swetru? Wystarczy sprawdzić ich "sądaże" z wyborów prezydenckich.W takim sondażu Pis dodaje się 10% a urbanoplatfusiarni odejmuje się 10" , plus komuchy poniżej progu i swetru również.Staraj sie staraj , jeszcze na tym forum nie wspierałeś swetru, najwyższy czas.
Dla przypomnienia Palade , guru wołominiaka emj 10 na którego dziwnym trafem teraz się nie powołuje? http://palade.pl/puls-wyborczy/ Taka tendencja od kilkunastu tygodni http://fakty.interia.pl/raporty/rapo...ol,nId,1726881 sądaż ibris raz http://300polityka.pl/news/2015/04/2...ii-turze-5337/ sądaż ibris dwa Taka wiarygodność , końcowe wyniki proszę sprawdzić samodzielnie jak ktoś nie pamieta |
Cytat:
|
Cytat:
:rotfl: |
wolfy Wajcha jest teraz ustawiona na" tęczową koalicję" czyli urbanoplatfusiarnia, komuchy z palikmiotem i "rozwijajacym się kwiatem"nowacką , zsl, swetru .Nie wiadomo co z Kukizem.Niektórzy z tego powodu panikują, ja zachowuje spokój i wieszczę samodzielne rządy Pis.Co do wołominiaka emj10 dla niego to nie pierwszyzna, przerobił wszystko i wszystkich, norma.
|
Ktoś tu wspomina, że niektóre sondaże są niemiarodajne:) powiem Wam, że do mnie dzwoniono 24 września z IPSOSu wypytując na kogo będę głosował gdyby wybory odbyły się w najbliższy weekend.
25.09 patrzę a tam w TV i na portalach w sieci ukazał się sondaż: http://wiadomosci.wp.pl/kat,140716,t...wiadomosc.html Głosowałem na lidera sondażu, ponadto były pytania typu: czy zgodziłbym się na obniżenie wieku emerytalnego i czy posiadam telefon stacjonarny w domu. Pytali również o wykształcenie, pracę oraz czy jestem z miasta(jakiej wielkości) albo wsi. |
|
Cytat:
Przy dobrych lotach zgarną 10%, ale równie dobrze może być w okolicach progu. Na pewno jest o co walczyć, bo równie dobrze mogą być 3-4 partie w parlamencie, ale też istnieje możliwość takiego ekstremum jak 6-7 partii. Mała, ale zawsze. Co do wajchy to u mnie niezmiennie stoi jak stała :) |
za to zielona pajęczyna przy dobrych "lotach" pewnie znowu ze 24 %...mimo że w sondażach balansuje na granicy progu wyborczego
|
PSL spokojnie powinien mieć te 6-7%, więc bez szału, ale też jakiegoś armagedonu nie powinno być w tym roku. Na pewno spokojniej niż w ZLEW-ie.
Wg. Palade powinno zachować status quo, czyli ok. 25 mandatów (w innych sondażach przeliczają różnie, bo od 15 do 30 mandatów). Nawet na 2 senatorów mają szanse. http://palade.pl/wp-content/uploads/...tPROGNOZA1.png |
wsi24 takie niby ładne nowe, hamerykańskie a działa jak działało
http://niezalezna.pl/71660-cale-klam...rezydenta-dudy Jak już o manipulacjach to też się nadaje, swetru miodzio https://pbs.twimg.com/media/CQu3HnFWcAANw5E.jpg |
Niezłe jaja "młodzi, wykształceni"... z kryminałów (a raczej sal sądowych)
https://twitter.com/hdmortimer/statu...38090148720640 https://twitter.com/hdmortimer/statu...52782267109376 Szefem tej bandy jest niejaki Stanisław Staszuk, były bokser (stąd zapewne potocznie używane określenie "gang bokserów"). Ciekawe czy to tylko przypadkowa zbieżność nazwiska z kandydatką PO do rady powiatu świdnickiego w 2010 r.? http://legnica.naszemiasto.pl/artyku...t,t,id,tm.html |
|
Hadacz nawołuje do głosowania na Stonoge https://www.youtube.com/watch?v=712JqPEUGGY
|
Liczyłem że przedstawiciel PiS dopuści do głosu eurosceptycznego polityka,ale jak widać nie chciał ryzykować
https://www.youtube.com/watch?v=aTnAJFg_hpk Dlatego nie zagłosuje na PiS,są zbyt poprawni politycznie i w imię tej poprawności nie chcą ryzykować. Obawiam się że po wygranej wiele się nie zmieni i dalej będzie podlizywanie się Obamie,który przecież nakazywał Europie przyjmować uchodźców. |
emj10 miał rację, pompują aż miło :D
Cytat:
|
Przejezdzalem przez wawel i sw. Gertrudy. Rozwala restauracja pod baranem, a nad restauracja plakat wyborczy klicha :rotfl:
|
a tymczasem lansowania się przed wyborami ciąg dalszy
https://pbs.twimg.com/media/CQ9qLdyWwAANlT3.jpg |
Go-lose umiejętnie jako jeden z pierwszych opuścił platfornica i zbiera profity. Nie zapominajcie, że qtaz głosował za wiekiem emerytalnym w obecnej postaci jak i za podniesieniem czy ustanowieniem nowych podatków. Szybko liniowy mu się odwidział. I nie mówię tutaj o sędziach.
|
Cytat:
To po której stronie barykady stoi pan w odwiecznym krakowskim konflikcie Wisła - Cracovia? Wisła, zdecydowanie Wisła. I to pomimo tego, że mój macierzysty klub Czarni Jasło był i nadal jest zaprzyjaźniony z Cracovią. Ale kiedy grałem w piłkę i ona była dla mnie całym życiem, czyli w latach 70., Wisła była bezapelacyjnie najlepsza. Podobnie zresztą jak w latach 2000. Pamiętam doskonale tę świetną drużynę, a Cracovia pałętała się po dole tabeli albo po niższych klasach. Długo mógłbym wymieniać nazwiska wybitnych piłkarzy Wisły. To była drużyna na poziomie europejskim. |
|
Nie ma litości dla zdrajców Polski. Wszyscy koledzy Rudego i innych cweli Millerów czy Jaruzelskich powinni ponieść konsekwencje swojego kurestwa. I nic tutaj nikomu sympatie klubowe nie powinny pomóc, tym bardziej, że większość tych medialnych kibiców to po prostu kibice sportu, którzy z ruchem kibicowskim się nie identyfikują a na koncie wyjazdowym mają pewnie okrągłe zero.
Nie wiem co, niektórzy mają w głowach, żeby w ogóle dawać się robić tak w konia i głosować na takich s....ieli, którzy są jak chorągiewki na wietrze, którzy przykładali swoje brudne łapska do rozwalania Polski, głosowali jak szmaty - tak jak wspomniał powyżej ABGwislak - a nagle stali się wielką opozycją. Grają Wami jak dziećmi. Robią jedno, niszczą Polskę a mówią co innego. To samo z tym śmiesznym Petru, Kukizem, Zlewakami czy innymi PSLowcami. Nawet tutaj te szmaty zbierają poklask, szkoda. |
A z jakiego źródła ten wywiad z Gowinem?
|
Cytat:
Na Twitterze też broni Wisły zawsze: https://twitter.com/jaroslaw_gowin/s...25304447705091 |
... a jutro chyba 'Wybory" na Białorusi (Prezydenckie).
A propos. https://www.youtube.com/watch?v=CV35JITAdQE |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl