![]() |
Cytat:
Warto zobaczyć na tych którzy mają lepiej ekonomicznie niż my czyli Stany (albo Chiny). Stany stoją imigrantami - ameryka południowa stanowi stały dopływ siły roboczej i dzięki temu mają PKB jakie mają. Dzięki temu amerykanin z dziada pradziada, jeśli poradzi sobie z emigracją, może siedziec 'za biurkiem' w momencie gdy meksykaninowi zostaje 'zmywak'. Truizmem jest więc fakt że Europa w niedalekiej przyszłości będize się borykać z kryzysem demograficznym, co pociągnie za sobą problemy finansowe i osłabi jej konkurencję względem reszty świata. Dlatego z finansowego punktu widzenia staje się przed dylematem: równamy do reszty świata i wpuścimy imigrantów którzy będą pracowac na tych na których społeczeństwo obecnie pracuje, przyjmując do wiadomości iż na początku będzie to sporo kosztować w postaci socjalu i problemów z porzadkiem społecznym albo też będziemy musieli zmierzyć się z zapaścią demograficzną i finansową. Stąd tez u świadomych ludzi teorie: Cytat:
Dlatego też ani PiS alni PO nie zajmą zdecydowanego stanowiska - mają za dużo do stracenia, ze wszystkich stron. Co innego pionki bez kapitału pt.: Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Lukasz sytuacja w USA nie może być żadnym odniesieniem, do nas.
USA zawsze były w innym miejscu, jeśli chodzi o rozwój gospodarczy, ilość fabryk itp (choć dotykały ich kryzysy). U nich majątek zrobisz nawet na starych maszynach do szycia,oni nie mieli komunizmu, nie mieli rządów rzucających kłody pod nogi przedsiębiorcy, zawsze mieli w dupie ekologię. Dlatego mogą wchłonąć sporo imigrantów zza swoich południowych granic, my nie. Choć trzeba zauważyć, że oni też mają spory problem z imigrantami - nie bez kozery na granicy z Meksykiem są straże uzbrojone. Pełno gangów, czy nawet dzielnic, do których strach wejść. |
Czy ktoś gdzieś słyszał albo czytał oficjalny komentarz którejś z mądrych głów z Wiejskiej z Brukseli czy z Berlina dlaczego Arabia Saudyjska odmawia przyjęcia jakichkolwiek emigrantów?
To tak jakbyśmy odmawiali Słowakom czy Czechom: - ta sama kultura - ta sama religia - prawie ten sam język Ja wiem że odpowiedź jest prosta: w Arabii nie rządzą idioci ale czy ktoś to powie głośno i wyraźnie :) |
Cytat:
Cytat:
|
Taniej siły roboczej w Europie nie brak - nie potrzeba sprowadzać :)
Bezrobocie wśród młodych przekracza 15-20 % i to w najbogatszych krajach. https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...c7&oe=566C4202 |
Ot takie podziękowanie za pomoc. WOda i jedzenie do kosza i szantaż.
https://www.youtube.com/watch?v=7VqtVt77pBc |
Dzień, końcówka lata, lata Dzień, strach z domu wyjść, aha Dzikie tłumy w samym środku miasta Dzicz, po prostu dzicz. Dzień, tłum byczków krewkich, Dzień, przy twarzy twarz, aha Szukasz wzrokiem starców, kobiet z dzieckiem Lecz Ich prawie brak, aha. Tłum uchodźców w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze. Popatrz! O popatrz! Szerokimi ulicami niosą śmietnik zbuntowani, Popatrz! O popatrz! Wiatr unosi ich żądania, Chcą socjalu, zamieszkania, Popatrz! O popatrz! Jeśli tego nie dostaną, To obrócą miasto w siano, Popatrz! O popatrz! Kanclerz Merkel, Kopaczowa, Uchodźcę przyjąć gotowa, Popatrz! O popatrz! Tusku, Schulz i Mogherini, i jebani beduini. Popatrz! O popatrz! German już swój spina zwieracz, Już za późno, Nie ma przebacz. Popatrz! O popatrz! |
Libański minister: na każdych 100 przybyszów z Syrii 2 to wyszkoleni przez Państwo Islamskie fanatycy
http://wpolityce.pl/swiat/265400-lib...mskie-fanatycy |
Ciekawostka:)
Nostradamus miał rację? Wojna Islamu z Europą http://www.sadistic.pl/nostradamus-m...a-vt377533.htm |
http://www.mpolska24.pl/post/6737/holokaust-chrzescijan
OSTRZEGAM! Zdjęcia są drastyczne, wchodzicie na własną odpowiedzialność. A ta idiotka, którą zrobiono premierem chce ich wpuszczać do naszego kraju... |
Ktoś się pytał czy wszystkie partie siedzą cicho:
Cytat:
Teraz jakaś debata chyba jest ale nie mam jak śledzic tych oszołomów. |
Kaczyński pozamiatał w Sejmie.
Jeśli dobrze rozegrają sprawę uchodźców, to PiS ma większość konstytucyjną i kozie syny nam nie grożą. Poza tym TVP Info oddaje niedźwiedzią przysługę PO, jednocześnie pokazując miauczącą w sejmie Kopacz jacy to uchodźcy fajni, a na drugim obrazie starcia z węgierskiej granicy, gdzie uchodźcy przerwali mur... |
Cytat:
O tym jak dobre było wystąpienie JK świadczy najlepiej odpowiedź PEK, ktora chyba właśnie przeszła załamanie nerwowe. |
Daj Boże żeby to nie było tylko przedwyborcze czcze gadanie.
|
Cytat:
|
http://wpolityce.pl/polityka/265532-...c-przemowienia
Przy wideo trzeba wyłączyć ablocka jeśli jest zainstalowany. |
Najlepsze było wystąpienie Patryka Jaki z SP.
Świetnie się złożyło, że tu debata i .......ą niektórzy jak to trzeba pomóc biednym uchodźcą, a w tle napierdalanka na granicy. |
Wierzyłem w twarde stanowisko pis .Kaczyński zmasakrowal botoksa.
|
Morozowski TVN24: "Uchodźca domaga się pomocy przy pomocy kamieni".
|
Po występie tej idiotki nawet wsi24 nie chce być z nią kojarzony :D
|
https://www.facebook.com/peter.celt....5816186684810/ wystąpienie Jakiego, o którym pisałem.
|
W jednym wystąpieniu ujęte wszystko.
|
Cytat:
10 znaków. |
No to napiszmy to jasno i precyzyjnie.It is true , w jednym wystąpieniu ujęto wszystko. Było to wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego.
https://www.youtube.com/watch?t=22&v=fYcVL_CLxRU |
"Władze szkoły stosują dwie miary: jedna dla uczniów polskich, druga dla przybyszów. Gdyby których z miejscowych zaatakował na przykład kogoś z personelu, natychmiast wszczęte zostałyby procedury prawne, wychowawcze itp. Gdy zaatakował mieszkaniec ośrodka dla uchodźców, pracownik szkoły został pouczony, że powinien trzymać nerwy na wodzy. "
http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,t...wiadomosc.html |
Czeka nas socjalny dżihad. Wielki marsz po zasiłki
http://niezalezna.pl/71015-czeka-nas...rsz-po-zasilki |
http://fakty.interia.pl/wywiady/news...we,nId,1888049
Niesamowite jak bardzo skur.wialy jest obecny rzad Partii Oszustow. Kazdy kto zglosuje w nadchodzacych wyborach na PO.jebow i ZSL bedzie wspolodpowiedzialny za przyjecie do Polski tej dziczy, ktora szturmuje Europe teraz. |
Powoli zaczynają wnosić swoją "kulturę" w Niemczech:
http://niezalezna.pl/71029-uchodzcy-...padli-na-sklep Wywiad z rządowym dupkiem Tomczykiem -"Jesteśmy przygotowani na każdą liczbę" : http://fakty.interia.pl/wywiady/news...we,nId,1888049 czyli Kopacz z przklękiem bierze 12 tys. islamistów |
Cytat:
|
Patrzcie co się dzieje, chyba jakaś licytacja na głupotę w UE:
http://niezalezna.pl/71024-w-imie-to...je-teczowy-los |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl