Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Islamizacja Europy (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9520)

Lukasz 14.09.2015 12:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1414248)
Mają do stracenia poparcie mediów (...)

Ta sama wąska grupa która ma fabryki i władzę, trzyma również media. 2% ludzi trzyma 80% majątku na świecie - dla właściciela fabryki bez znaczenia kto na niego pracuje i gdzie żyje.

Warto zobaczyć na tych którzy mają lepiej ekonomicznie niż my czyli Stany (albo Chiny). Stany stoją imigrantami - ameryka południowa stanowi stały dopływ siły roboczej i dzięki temu mają PKB jakie mają. Dzięki temu amerykanin z dziada pradziada, jeśli poradzi sobie z emigracją, może siedziec 'za biurkiem' w momencie gdy meksykaninowi zostaje 'zmywak'. Truizmem jest więc fakt że Europa w niedalekiej przyszłości będize się borykać z kryzysem demograficznym, co pociągnie za sobą problemy finansowe i osłabi jej konkurencję względem reszty świata.

Dlatego z finansowego punktu widzenia staje się przed dylematem: równamy do reszty świata i wpuścimy imigrantów którzy będą pracowac na tych na których społeczeństwo obecnie pracuje, przyjmując do wiadomości iż na początku będzie to sporo kosztować w postaci socjalu i problemów z porzadkiem społecznym albo też będziemy musieli zmierzyć się z zapaścią demograficzną i finansową. Stąd tez u świadomych ludzi teorie:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1414262)
No wszystko ok, tylko ja wczoraj słucham Ziobrę w RMF-ie i on mówi, że on chce imigrantów "ale na swoich warunkach" :O
Ocipiałem :shock:

Wybór wbrew pozorom nie jest łatwy, zwłaszcza że europa (Francja, Niemcy, Anglia) nie chce bronić 'wartości europejskich' ten sposób o jakim dyskutuje się tutaj. Dla nich problemem jest tylko NAGŁY napływ imigrantów a nie to że wogóle przybywają.

Dlatego też ani PiS alni PO nie zajmą zdecydowanego stanowiska - mają za dużo do stracenia, ze wszystkich stron. Co innego pionki bez kapitału pt.:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krav (Post 1414246)
... Wipler ogarnął temat zawczasu, że na postawie anty-imigracyjnej można zyskać poparcie co już delikatnie widać w sondażach (1,5 % wzrostu, niewiele ale zawsze, zwłaszcza że temat jest nośny i będzie obecny w mediach zapewne przez całą kampanie).

I tyle głosów sprzeciwu. Trzeba dodać że Watykan tez jest 'pro' jeśli chodzi o emigrantów, więc widać też ma w tym swój 'włoski' interes.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1414233)
Społeczeństwo zachodnie ma już ich serdecznie dosyć i nie ma się co podniecać pokazywaną w TV twarzą lewaka z UK czy Dojczlandu. Wszyscy obcokrajowcy, z którymi rozmawiam sami czują się jak w gettach. Strach wyjść do sklepu wieczorem, strach wracać z imprezy do domu, strach puścić dzieci same do szkoły.

Przestępczość i strach, którą to te 2% rządzących ma gdzieś ponieważ z racji pozycji, jest poza nią. We własnym wygodnym gettcie, za plecami ochroniarza. Globalnie patrząc, jeśli jest problem z przestęczością na pewnym regionie, trzeba odizolować pewną grupę w więzieniach lub zachęcić do emigracji rozdając ulotki czy pomagając finansowo. Czyli czesto gęsto Turcja, północ Afryki i południe europy (piję tu również do Watykanu) zachęca do migracji, pomagając, sponsorujac, nawołując czy ułatwiając jak tu:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 1414208)
Turcy i Kurdowie załatwiają swoje porachunki w Niemczech (..) Jakaś organizacja o nazwie w2eu rozdaje imigrantom/uchodźcom tzw. przewodnik emigranta czyli wskazówki, mapy, numery telefonów wszelkich organizacji (Czerwony Krzyż, UNCHR) mogących pomóc w dalszym przemieszczaniu się po Europie. Wszystko oczywiście w języku arabskim.

I koło się zamyka. Europa przyjmuje to co Afryka chce oddać.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yarow (Post 1414268)
W GWPrawdzie zezwolili na rozsądny tekst o tzw. uchodźcach. (Może dlatego, że tekst napisał socjolog, wiec jest rozsądny ;)).

Celne, ale moim zdaniem poza punktem 12. Socjolog widzi i musi wiedzieć granice państw, dla ekonomisty nie są one żadna granica. To nie nie 'Niemcy' potrzebują robotników tylko kapitaliści taniej siły roboczej w europie (tańszej niż szara strefa w Polsce). I rynku zbytu.

danpe_ 14.09.2015 13:49

Lukasz sytuacja w USA nie może być żadnym odniesieniem, do nas.
USA zawsze były w innym miejscu, jeśli chodzi o rozwój gospodarczy, ilość fabryk itp (choć dotykały ich kryzysy). U nich majątek zrobisz nawet na starych maszynach do szycia,oni nie mieli komunizmu, nie mieli rządów rzucających kłody pod nogi przedsiębiorcy, zawsze mieli w dupie ekologię.
Dlatego mogą wchłonąć sporo imigrantów zza swoich południowych granic, my nie. Choć trzeba zauważyć, że oni też mają spory problem z imigrantami - nie bez kozery na granicy z Meksykiem są straże uzbrojone. Pełno gangów, czy nawet dzielnic, do których strach wejść.

Kocur 14.09.2015 14:47

Czy ktoś gdzieś słyszał albo czytał oficjalny komentarz którejś z mądrych głów z Wiejskiej z Brukseli czy z Berlina dlaczego Arabia Saudyjska odmawia przyjęcia jakichkolwiek emigrantów?


To tak jakbyśmy odmawiali Słowakom czy Czechom:

- ta sama kultura
- ta sama religia
- prawie ten sam język


Ja wiem że odpowiedź jest prosta: w Arabii nie rządzą idioci ale czy ktoś to powie głośno i wyraźnie :)

Lukasz 14.09.2015 15:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez danpe_ (Post 1414280)
Dlatego mogą wchłonąć sporo imigrantów zza swoich południowych granic, my nie.

Nie mogą, a (niestety) muszą wchłonąć głodnych lepszego życia imigrantów, by się nie zawalić. To samo dotyczy Anglii, Niemc czy Francji.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1414285)
Ja wiem że odpowiedź jest prosta: w Arabii nie rządzą idioci ale czy ktoś to powie głośno i wyraźnie :)

Albo po prostu mają gospodarke opartą na ropie a nie na taniej sile roboczej. I oczywiście kulturę która nie jest oparta na miłosierdziu.

Kocur 14.09.2015 21:40

Taniej siły roboczej w Europie nie brak - nie potrzeba sprowadzać :)
Bezrobocie wśród młodych przekracza 15-20 % i to w najbogatszych krajach.

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...c7&oe=566C4202

PvD 15.09.2015 16:37

Ot takie podziękowanie za pomoc. WOda i jedzenie do kosza i szantaż.

https://www.youtube.com/watch?v=7VqtVt77pBc

ABGwislakABG 15.09.2015 19:09



Dzień, końcówka lata, lata
Dzień, strach z domu wyjść, aha
Dzikie tłumy w samym środku miasta
Dzicz, po prostu dzicz.

Dzień, tłum byczków krewkich,
Dzień, przy twarzy twarz, aha
Szukasz wzrokiem starców, kobiet z dzieckiem
Lecz
Ich prawie brak, aha.

Tłum uchodźców w całym mieście,
nie widziałeś tego jeszcze.
Popatrz! O popatrz!
Szerokimi ulicami niosą śmietnik zbuntowani,
Popatrz! O popatrz!

Wiatr unosi ich żądania,
Chcą socjalu, zamieszkania,
Popatrz! O popatrz!
Jeśli tego nie dostaną,
To obrócą miasto w siano,
Popatrz! O popatrz!

Kanclerz Merkel, Kopaczowa,
Uchodźcę przyjąć gotowa,
Popatrz! O popatrz!
Tusku, Schulz i Mogherini,
i jebani beduini.
Popatrz! O popatrz!

German już swój spina zwieracz,
Już za późno,
Nie ma przebacz.
Popatrz! O popatrz!

leszekm 15.09.2015 19:22

Libański minister: na każdych 100 przybyszów z Syrii 2 to wyszkoleni przez Państwo Islamskie fanatycy

http://wpolityce.pl/swiat/265400-lib...mskie-fanatycy

crazykaro 15.09.2015 21:08

Ciekawostka:)
Nostradamus miał rację? Wojna Islamu z Europą
http://www.sadistic.pl/nostradamus-m...a-vt377533.htm

63624 16.09.2015 14:14

http://www.mpolska24.pl/post/6737/holokaust-chrzescijan

OSTRZEGAM! Zdjęcia są drastyczne, wchodzicie na własną odpowiedzialność.
A ta idiotka, którą zrobiono premierem chce ich wpuszczać do naszego kraju...

Kocur 16.09.2015 15:13

Ktoś się pytał czy wszystkie partie siedzą cicho:


Cytat:

"Dla nas priorytetowe i bezdyskusyjne jest bezpieczeństwo polskich obywateli. Polski rząd musi dzisiaj przede wszystkim kierować się właśnie tym wyznacznikiem - bezpieczeństwo polskich obywateli. Nie możemy zgodzić się ani na szantaże, ani w imię poprawności politycznej, jakiekolwiek narzucone nam kwoty (liczbę uchodźców do przyjęcia-PAP)" - mówiła Szydło.


Teraz jakaś debata chyba jest ale nie mam jak śledzic tych oszołomów.

63624 16.09.2015 15:17

Kaczyński pozamiatał w Sejmie.
Jeśli dobrze rozegrają sprawę uchodźców, to PiS ma większość konstytucyjną i kozie syny nam nie grożą.

Poza tym TVP Info oddaje niedźwiedzią przysługę PO, jednocześnie pokazując miauczącą w sejmie Kopacz jacy to uchodźcy fajni, a na drugim obrazie starcia z węgierskiej granicy, gdzie uchodźcy przerwali mur...

ZawszeSztywny 16.09.2015 15:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63624 (Post 1414544)
Kaczyński pozamiatał w Sejmie.
Jeśli dobrze rozegrają sprawę uchodźców, to PiS ma większość konstytucyjną i kozie syny nam nie grożą.

Poza tym TVP Info oddaje niedźwiedzią przysługę PO, jednocześnie pokazując miauczącą w sejmie Kopacz jacy to uchodźcy fajni, a na drugim obrazie starcia z węgierskiej granicy, gdzie uchodźcy przerwali mur...

:D https://twitter.com/lis_tomasz/statu...49563515871232

O tym jak dobre było wystąpienie JK świadczy najlepiej odpowiedź PEK, ktora chyba właśnie przeszła załamanie nerwowe.

wiesniak842 16.09.2015 15:26

Daj Boże żeby to nie było tylko przedwyborcze czcze gadanie.

silver03 16.09.2015 15:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63624 (Post 1414544)
Kaczyński pozamiatał w Sejmie.
Jeśli dobrze rozegrają sprawę uchodźców, to PiS ma większość konstytucyjną i kozie syny nam nie grożą.

Poza tym TVP Info oddaje niedźwiedzią przysługę PO, jednocześnie pokazując miauczącą w sejmie Kopacz jacy to uchodźcy fajni, a na drugim obrazie starcia z węgierskiej granicy, gdzie uchodźcy przerwali mur...

Można gdzieś w internecie debatę sejmową zobaczyć?

63624 16.09.2015 15:42

http://wpolityce.pl/polityka/265532-...c-przemowienia

Przy wideo trzeba wyłączyć ablocka jeśli jest zainstalowany.

Coglin 16.09.2015 15:46

Najlepsze było wystąpienie Patryka Jaki z SP.

Świetnie się złożyło, że tu debata i .......ą niektórzy jak to trzeba pomóc biednym uchodźcą, a w tle napierdalanka na granicy.

kerim1906 16.09.2015 16:49

Wierzyłem w twarde stanowisko pis .Kaczyński zmasakrowal botoksa.

ZawszeSztywny 16.09.2015 17:13

Morozowski TVN24: "Uchodźca domaga się pomocy przy pomocy kamieni".

Kocur 16.09.2015 17:26

Po występie tej idiotki nawet wsi24 nie chce być z nią kojarzony :D

Coglin 17.09.2015 06:20

https://www.facebook.com/peter.celt....5816186684810/ wystąpienie Jakiego, o którym pisałem.

MatMario 17.09.2015 07:41

W jednym wystąpieniu ujęte wszystko.

Lukasz 17.09.2015 08:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1414595)
W jednym wystąpieniu ujęte wszystko.

True.
10 znaków.

kerim1906 17.09.2015 09:28

No to napiszmy to jasno i precyzyjnie.It is true , w jednym wystąpieniu ujęto wszystko. Było to wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego.

https://www.youtube.com/watch?t=22&v=fYcVL_CLxRU

leszekm 17.09.2015 16:02

"Władze szkoły stosują dwie miary: jedna dla uczniów polskich, druga dla przybyszów. Gdyby których z miejscowych zaatakował na przykład kogoś z personelu, natychmiast wszczęte zostałyby procedury prawne, wychowawcze itp. Gdy zaatakował mieszkaniec ośrodka dla uchodźców, pracownik szkoły został pouczony, że powinien trzymać nerwy na wodzy. "

http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,t...wiadomosc.html

leszekm 17.09.2015 20:35

Czeka nas socjalny dżihad. Wielki marsz po zasiłki

http://niezalezna.pl/71015-czeka-nas...rsz-po-zasilki

Jaro1991 18.09.2015 10:19

http://fakty.interia.pl/wywiady/news...we,nId,1888049

Niesamowite jak bardzo skur.wialy jest obecny rzad Partii Oszustow. Kazdy kto zglosuje w nadchodzacych wyborach na PO.jebow i ZSL bedzie wspolodpowiedzialny za przyjecie do Polski tej dziczy, ktora szturmuje Europe teraz.

Gwiaździsty 18.09.2015 11:22

Powoli zaczynają wnosić swoją "kulturę" w Niemczech:

http://niezalezna.pl/71029-uchodzcy-...padli-na-sklep

Wywiad z rządowym dupkiem Tomczykiem -"Jesteśmy przygotowani na każdą liczbę" :

http://fakty.interia.pl/wywiady/news...we,nId,1888049

czyli Kopacz z przklękiem bierze 12 tys. islamistów

Lukasz 18.09.2015 12:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1414721)
Wywiad z rządowym dupkiem Tomczykiem -"Jesteśmy przygotowani na każdą liczbę"

Polemika z nim to jak rozmowa z bilbioteczką - całkowicie pusta i jałowa. Wstyd, że mamy takiego rzecznika z takim podejściem do obywateli.

Gwiaździsty 18.09.2015 13:06

Patrzcie co się dzieje, chyba jakaś licytacja na głupotę w UE:

http://niezalezna.pl/71024-w-imie-to...je-teczowy-los


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl