Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków to nasza historia (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9518)

Karherop 09.09.2015 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JEDREK76 (Post 1413680)
Ciekawe ile by wycenili występ w meczu w drużynie Gwiazd. Takie 5-10 końcowych minut chyba z 2000 zł powinny być warte?

Myślę, że prędzej ktoś zapłaci nawet i 5 czy 10 tyś za taki moment, niż wykupi np loże vip w podobnej cenie na mecz ligowy. Taka okazja zdarza się raz w życiu.

Wystarczy powiedzieć, że koszulka okolicznościowa z nr 1906 poszła po 10h za 1800 zł :)

Ciekawych cegiełek musi być więcej! Wisła ma dużo majętnych kibiców!

Kocur 09.09.2015 22:19

Piękna inicjatywa - bilecik plus bonus w kieszeni :)

R33 09.09.2015 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1413682)
Nic dodać, nic ująć!

Tu jedynie może być minus taki, że ktoś taki gadżet kupił za taką cenę właśnie dlatego, że było mało i czyniło go to unikatem.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1413685)
Myślę, że prędzej ktoś zapłaci nawet i 5 czy 10 tyś za taki moment, niż wykupi np loże vip w podobnej cenie na mecz ligowy. Taka okazja zdarza się raz w życiu.

No to by była kozacka akcja. Nie wiem czy ta platforma oferuje licytację, ale można by było to tak zaoferować i np. zacząć od licytację od 1906 zł.

Wsciekly Pies 09.09.2015 23:20

Inicjatywa piękna. Szkoda, że klub sam nie zainwestował paru zł w postawieniu takiej strony na tą akcję.
Bo w przypadku naszej sytuacji szkoda tych 5% które pobiera za frajer fans4club z Poznania :/

Pierwszy cel to 380 000zł * 5% = 19 000zł prowizji dla fans4club...

Może wpłacać bezpośrednio na konto Wisły?

fialo 09.09.2015 23:52

Myślisz ze postawienie takiej strony, przy oczekiwanym dużym obrocie nie kosztowałoby tyle?

Nie szukajcie dziury w całym. Do roboty, bo na razie zeszło ledwie 150 biletów, oby nie skończyło się jak z muzeum czy Akademią.

Zotek 10.09.2015 00:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1413693)
Myślisz ze postawienie takiej strony, przy oczekiwanym dużym obrocie nie kosztowałoby tyle?

Nie szukajcie dziury w całym. Do roboty, bo na razie zeszło ledwie 150 biletów, oby nie skończyło się jak z muzeum czy Akademią.

Dokładnie, jak dla mnie akcja kozak, ale trzeba będzie też wysiłku ze wszystkich stron, żeby dotarło do jak najszerszego grona i żeby zainteresowanie rosło. Na pewno początek był bardzo dynamiczny, bo sprzedawały się te "unikalne gadżety", oby bilety schodziły równie dobrze :)

Babba 10.09.2015 00:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 1413668)
Takich zdjęć z piłkarzami można zrobić i 200 (cóż to jest 10 zdjęć??!!) . Kolejeczka do zdjęcia i raz, dwa szybko pójdzie. meczówek też można dorzucić czy piłki.

Prędzej bym się spodziewał,że wszyscy co ją zakupili staną razem z piłkarzami,fotka i tyle.
200 osób miało by to mieć?Nie ma takiej opcji. To będzie robione najpewniej przed gwizdkiem,a obsłużenie tylu osób(zakładając,że pojedynczo się podchodzi) trwało by z pół godziny.

Dorzucenie paru meczówek i piłek to dobry pomysł


Świetna akcja i oby stadion wraz z klubowymi kiesami zapełnił się po brzeg.

Coglin 10.09.2015 07:44

Jest gdzieś na stronie rozpisana rozmiarówka koszulek?

Zwierze 10.09.2015 07:59

Czy przy takiej eskorcie meczowej rodzic ma też wstęp do tunelu? Moja mała ma 3,5 roku i zostawić ją na dłuższy samej sobie trochę strach:)

rav 10.09.2015 08:09

1 Załącznik(ów)
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1413697)
Jest gdzieś na stronie rozpisana rozmiarówka koszulek?

Jest taka jeśli chodzi o koszulki dziecięce:
http://wislakrakow.com/forum/attachm...1&d=1441868870

Wtopą jest natomiast termin dostawy: listopad 2015. Mam nadzieję, że w przypadku wcześnie zamówionych koszulek będą dostępne przed meczem.

A akcja super, więc nie spieprzmy jej.

zim zum 10.09.2015 08:17

Mecz bez karty kibica ?

rav 10.09.2015 08:21

Tak, bez karty. Ale bilet trzeba odebrać osobiście.

Coglin 10.09.2015 08:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 1413699)
Jest taka jeśli chodzi o koszulki dziecięce:
http://wislakrakow.com/forum/attachm...1&d=1441868870


Niestety nie łapię się w przedziałach wiekowych :lol:

kolarz90 10.09.2015 09:41

Koszulka, szalik i plakat - po jednym mniej

Marcin_fan 10.09.2015 09:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 1413701)
Tak, bez karty. Ale bilet trzeba odebrać osobiście.

http://wislakrakow.com/forum/data:im...AAAElFTkSuQmCC" Każda osoba wchodząca na stadion musi posiadać Kartę Kibica Wisły Kraków wydaną przez Wisłę Kraków oraz niniejsze potwierdzenie zakupu "

Można to przeczytać w potwierdzeniu zakupu biletu na bilety.wisla.krakow.pl
To jak to jest w końcu, trzeba posiadać KK ?

http://wislakrakow.com/forum/data:im...AAAElFTkSuQmCC

rav 10.09.2015 10:03

Skoro kupiłeś bilet na bilety.wisla.krakow.pl to masz KK, więc w czym problem? Info z instrukcji wymiany vouchera (który de-facto kupuje się poprzez fans4club) na bilet.

Jeżeli posiadasz kartę kibica, voucher na mecz zrealizujesz na stronie bilety.wisla.krakow.pl lub w kasach. W przypadku gdy nie posiadasz karty kibica, voucher zrealizujesz tylko w kasach.

(i dalej)

Realizacja vouchera w kasach

Voucher możesz wymienić na bilet w klubowych kasach, które znajdują się na stadionie Wisły Kraków w strefie kibica przy ulicy Reymonta 20. Aby wymienić voucher musisz posiadać przy sobie numer, kod vouchera oraz dokument tożsamości.

wislakrakow124 10.09.2015 10:41

Kupil ktos Udzial w rozgrzewce? Bo tam pisze:
-bilet (voucher) na mecz na sektor A11 do zrealizowania w siedzibie klubu
Moje miejsce jest juz zaklepane tak? Bo zadnego kodu nie ma a dokupilem jeszcze bilet dziewczynie zeby razem siedziec i nie wiem jak miejsce zajmowac teraz.

fialo 10.09.2015 10:48

Bierzesz udzial w rozgrzewce, a mecz ogladasz na A11. Simple as that.

wislakrakow124 10.09.2015 10:50

Myslalem tylko ze bede mogl miejsce wybrac no ale nic jakos sobie poradze.

Babba 10.09.2015 10:54

Zabawne,że bilety na A11. Prawie narożnik.

rav 10.09.2015 10:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislakrakow124 (Post 1413711)
Myslalem tylko ze bede mogl miejsce wybrac no ale nic jakos sobie poradze.

Będziesz mógł. Dostaniesz voucher, wymienisz go na 2 bilety obok siebie. Czy to na bilety.wisla.krakow..... czy w Strefie Kibica.

WISŁAZWE 10.09.2015 11:01

No to jak Panie i Panowie.. Dobijamy dziś do 50 tys złotych? :)
Zróbmy sobie taką wewnętrzną mobilizację i pokażmy, że stać nas na to!

Wierzę w Was!

Godzina 12:00
Kwota: 38 114 PLN


Sprawdzimy o północy jak nam poszło!
Do dzieła!

Marcin_fan 10.09.2015 11:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 1413708)
Skoro kupiłeś bilet na bilety.wisla.krakow.pl to masz KK, więc w czym problem? Info z instrukcji wymiany vouchera (który de-facto kupuje się poprzez fans4club) na bilet.

Jeżeli posiadasz kartę kibica, voucher na mecz zrealizujesz na stronie bilety.wisla.krakow.pl lub w kasach. W przypadku gdy nie posiadasz karty kibica, voucher zrealizujesz tylko w kasach.

(i dalej)

Realizacja vouchera w kasach

Voucher możesz wymienić na bilet w klubowych kasach, które znajdują się na stadionie Wisły Kraków w strefie kibica przy ulicy Reymonta 20. Aby wymienić voucher musisz posiadać przy sobie numer, kod vouchera oraz dokument tożsamości.

Dla mnie żaden problem bo przedłużałem ważność KK. W drugiej części postu masz racje, jeśli ktoś nie posiada KK to jak najbardziej może kupić bilet na ten mecz i realizujesz ten voucher w kasach na stadionie.

wislakrakow124 10.09.2015 11:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 1413713)
Będziesz mógł. Dostaniesz voucher, wymienisz go na 2 bilety obok siebie. Czy to na bilety.wisla.krakow..... czy w Strefie Kibica.

Do zrealizowania w siedzibie klubu pisze. Do strefy kibica specjalnie nie pojade bo mam za daleko. Mam nadzieje ze przez neta sie da.

rav 10.09.2015 11:35

Jeśli masz dostęp do bilety.wisla... - się da. Nr vouchera wyświetla się w panelu fans4club po zakupie.
Jeśli nie masz - kasy przy stadionie.

wislakrakow124 10.09.2015 11:43

Nie ma nr vouchera po zakupie rozgrzewki. Po zakupie zwyklego biletu jest

WISŁAZWE 10.09.2015 11:48

Uwaga!

Jeżeli ktoś chciałby zaproponować jakaś nową nagrodę, to na stronie https://www.fans4club.com/project-nasza-historia na samym dole można zgłosić swój pomysł :)

luke1906 10.09.2015 11:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislakrakow124 (Post 1413719)
Nie ma nr vouchera po zakupie rozgrzewki. Po zakupie zwyklego biletu jest


Właśnie przed chwilą kupiłem rozgrzewkę. Jak to mówią, 'once in a lifetime opportunity' :-D

Mam nadzieję, że przeszło bo nadal wyświetla mi, że jest 1 taka nagroda dostępna, a powinienem być ostatnim szczęśliwcem. Paypal się wyłożył przy płatności kartą, puściłem przelew przez to transferuj. Ale jakaś dziwna ta opcja.


OK przeszło, yeah :D

element 10.09.2015 12:00

Cytat:

Vouchery wykupione w akcji na FANS4CLUB należy realizować w systemie bilety.wisla.krakow.pl lub kasie biletowej. Jest możliwość wyboru miejsca.
Na ten mecz nie są wymagane Karty Kibica.
Jeżeli chodzi o nagrody, to nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. Będzie się działo!

- Biuro Prasowe Wisły


I jak ktoś wcześniej dobrze zauważył, brakuje nagrody w postaci uczestniczenia w meczu (na 5-10 minut).

Zwitter 10.09.2015 12:31

Pomysł genialny, naprawdę.

Marzy mi się fajny Wiślacki kalendarz na 2016, ogólnie więcej gadżetów, możliwości są ogromne więc można to wykorzystać. Mam nadzieje, że będą na bieżąco dorzucać coś fajnego bo dużo rzeczy zostało już sprzedanych.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl