![]() |
Cytat:
Wystarczy powiedzieć, że koszulka okolicznościowa z nr 1906 poszła po 10h za 1800 zł :) Ciekawych cegiełek musi być więcej! Wisła ma dużo majętnych kibiców! |
Piękna inicjatywa - bilecik plus bonus w kieszeni :)
|
Cytat:
Cytat:
|
Inicjatywa piękna. Szkoda, że klub sam nie zainwestował paru zł w postawieniu takiej strony na tą akcję.
Bo w przypadku naszej sytuacji szkoda tych 5% które pobiera za frajer fans4club z Poznania :/ Pierwszy cel to 380 000zł * 5% = 19 000zł prowizji dla fans4club... Może wpłacać bezpośrednio na konto Wisły? |
Myślisz ze postawienie takiej strony, przy oczekiwanym dużym obrocie nie kosztowałoby tyle?
Nie szukajcie dziury w całym. Do roboty, bo na razie zeszło ledwie 150 biletów, oby nie skończyło się jak z muzeum czy Akademią. |
Cytat:
|
Cytat:
200 osób miało by to mieć?Nie ma takiej opcji. To będzie robione najpewniej przed gwizdkiem,a obsłużenie tylu osób(zakładając,że pojedynczo się podchodzi) trwało by z pół godziny. Dorzucenie paru meczówek i piłek to dobry pomysł Świetna akcja i oby stadion wraz z klubowymi kiesami zapełnił się po brzeg. |
Jest gdzieś na stronie rozpisana rozmiarówka koszulek?
|
Czy przy takiej eskorcie meczowej rodzic ma też wstęp do tunelu? Moja mała ma 3,5 roku i zostawić ją na dłuższy samej sobie trochę strach:)
|
1 Załącznik(ów)
Cytat:
http://wislakrakow.com/forum/attachm...1&d=1441868870 Wtopą jest natomiast termin dostawy: listopad 2015. Mam nadzieję, że w przypadku wcześnie zamówionych koszulek będą dostępne przed meczem. A akcja super, więc nie spieprzmy jej. |
Mecz bez karty kibica ?
|
Tak, bez karty. Ale bilet trzeba odebrać osobiście.
|
Cytat:
Niestety nie łapię się w przedziałach wiekowych :lol: |
Koszulka, szalik i plakat - po jednym mniej
|
Cytat:
Można to przeczytać w potwierdzeniu zakupu biletu na bilety.wisla.krakow.pl To jak to jest w końcu, trzeba posiadać KK ? http://wislakrakow.com/forum/data:im...AAAElFTkSuQmCC |
Skoro kupiłeś bilet na bilety.wisla.krakow.pl to masz KK, więc w czym problem? Info z instrukcji wymiany vouchera (który de-facto kupuje się poprzez fans4club) na bilet.
Jeżeli posiadasz kartę kibica, voucher na mecz zrealizujesz na stronie bilety.wisla.krakow.pl lub w kasach. W przypadku gdy nie posiadasz karty kibica, voucher zrealizujesz tylko w kasach. (i dalej) Realizacja vouchera w kasach Voucher możesz wymienić na bilet w klubowych kasach, które znajdują się na stadionie Wisły Kraków w strefie kibica przy ulicy Reymonta 20. Aby wymienić voucher musisz posiadać przy sobie numer, kod vouchera oraz dokument tożsamości. |
Kupil ktos Udzial w rozgrzewce? Bo tam pisze:
-bilet (voucher) na mecz na sektor A11 do zrealizowania w siedzibie klubu Moje miejsce jest juz zaklepane tak? Bo zadnego kodu nie ma a dokupilem jeszcze bilet dziewczynie zeby razem siedziec i nie wiem jak miejsce zajmowac teraz. |
Bierzesz udzial w rozgrzewce, a mecz ogladasz na A11. Simple as that.
|
Myslalem tylko ze bede mogl miejsce wybrac no ale nic jakos sobie poradze.
|
Zabawne,że bilety na A11. Prawie narożnik.
|
Cytat:
|
No to jak Panie i Panowie.. Dobijamy dziś do 50 tys złotych? :)
Zróbmy sobie taką wewnętrzną mobilizację i pokażmy, że stać nas na to! Wierzę w Was! Godzina 12:00 Kwota: 38 114 PLN Sprawdzimy o północy jak nam poszło! Do dzieła! |
Cytat:
|
Cytat:
|
Jeśli masz dostęp do bilety.wisla... - się da. Nr vouchera wyświetla się w panelu fans4club po zakupie.
Jeśli nie masz - kasy przy stadionie. |
Nie ma nr vouchera po zakupie rozgrzewki. Po zakupie zwyklego biletu jest
|
Uwaga!
Jeżeli ktoś chciałby zaproponować jakaś nową nagrodę, to na stronie https://www.fans4club.com/project-nasza-historia na samym dole można zgłosić swój pomysł :) |
Cytat:
Właśnie przed chwilą kupiłem rozgrzewkę. Jak to mówią, 'once in a lifetime opportunity' :-D Mam nadzieję, że przeszło bo nadal wyświetla mi, że jest 1 taka nagroda dostępna, a powinienem być ostatnim szczęśliwcem. Paypal się wyłożył przy płatności kartą, puściłem przelew przez to transferuj. Ale jakaś dziwna ta opcja. OK przeszło, yeah :D |
Cytat:
I jak ktoś wcześniej dobrze zauważył, brakuje nagrody w postaci uczestniczenia w meczu (na 5-10 minut). |
Pomysł genialny, naprawdę.
Marzy mi się fajny Wiślacki kalendarz na 2016, ogólnie więcej gadżetów, możliwości są ogromne więc można to wykorzystać. Mam nadzieje, że będą na bieżąco dorzucać coś fajnego bo dużo rzeczy zostało już sprzedanych. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl