Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2015/16. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9501)

Patrvk 10.08.2015 22:28

Ja widzę tylko trzy problemy do zdobycia PP

1. Legii za bardzo zależy na PP i trudno będzie go zdobyć. (ale przeciesz to piłka i wszystko jest możliwe)

2. Nie stać Wisłę na LE

3. Żeby trener nie odpuścił PP

I moim zdaniem największym problemem jest 2 punkt

Wojtas 10.08.2015 23:11

Nie ma zadnego odpuszczania czegokolwiek

jest mecz PP ,moze w koncu bysmy i jego zgarneli ,bo potencjał jak widać jest

tylko zwyciestwo w kazdym meczu.

swiety37 11.08.2015 07:34

O odpuszczaniu nie ma mowy, ale Mączyńskiemu trzeba dać uraz zaleczyć. Kuczak i Żemło też mogli by doświadczenia zdobyć, tym bardziej że Głowackiego i Brożka (jakkolwiek by nie grał) musimy oszczędzać.

Z takim potencjałem w drugiej linii to i tak powinniśmy chorzowian przejść.

KOMINEK 11.08.2015 08:35

Odpuścić nie odpuścimy ale najsilniejszego składu nie damy. Zagramy na zasadzie uda - uda się albo nie uda.

ArturBarlinek 11.08.2015 08:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1410538)
Odpuścić nie odpuścimy ale najsilniejszego składu nie damy. Zagramy na zasadzie uda - uda się albo nie uda.

Kominek, chyba nie masz racji.
Który z szanujących się trenerów zagra na "uda się, alb nie"? chyba żaden!
Trener z prawdziwego zdarzenia mierzy w jak największą ilość trofeów! w naszym przypadku nie gramy w LM ani LE, więc grać na 2 fronty o PP i Ligę to nie żaden problem, tym bardziej, że Puchar Polski to zaledwie kilka meczów i temat z głowy, więc nacisk na PP i jazda!

nie ma żadnego odpuszczania

przypominam, że mecz w Polsacie Sport w czwartek o 20:00

KOMINEK 11.08.2015 08:50

Upały plus mecz za 3 dni z Lechią powoduje że : Głowacki, Brożek, Uryga, Boguski raczej Burliga, Cierzniak nie zagrają. Więc mam rację. Nie będzie tak jak za Smudy że z góry odpuszczaliśmy z tą ławką jaka mamy będziemy się angażować w PP na jakieś 60%

Patrvk 11.08.2015 10:34

Zgadzam sie i dlatego.z takim podejściem odpadniemy z PP

ciomborek8 11.08.2015 10:59

Napewno kilku odpocznie ale to jest super okazja dla cywki , popovicia zeby sie pokazac mlodzi tez będą chciec sie pokazac Kaziowi . Ruch tez ma krotka lawke wiec powinnismy ich przejsc

BlurgH 11.08.2015 11:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1410541)
Upały plus mecz za 3 dni z Lechią powoduje że : Głowacki, Brożek, Uryga, Boguski raczej Burliga, Cierzniak nie zagrają. Więc mam rację. Nie będzie tak jak za Smudy że z góry odpuszczaliśmy z tą ławką jaka mamy będziemy się angażować w PP na jakieś 60%

Uwzględniając w/w nazwiska - na spokojnie popatrzmy, kto nam zostanie w kadrze na mecz PP:

Bramka: ręcz.....eeee Buchalik ( osłabienie )
Prawa obrona: Jovic ( bez zmian )
Środek: Guzmic i np. chwalony przez trenera Kujawa ( osłabienie )
Lewa obrona: Żemło ( osłabienie )
Pomoc: Cywka, Popovic, Crivellaro - ( brak Mączyńskiego może być osłabieniem, ale już Urygi - nie jestem pewien )
Skrzydła: Kuczak i Guerrier ( jak wyżej - Boguski jeździ na d..., stara się, podłącza do ataku, przy Kuczaku to stary wyjadacz, ale z tego co pamiętam, to dla Kuczaka to naturalna pozycja na boisku, a Donald na drugiej stronie robi swoje ).
Atak: Jankowski ( nie mam zdania )

Nasuwa mi się pytanie, czy mimo braku podstawowych zawodników, taki skład nie jest wystarczający na grający średnio Ruch ?
Dodatkowo - pamiętajmy, że Ruch miał jeden dzień mniej na odpoczynek.

wściekłe pięści węża 11.08.2015 12:06

W bardzo podobnej, lub gorszej (grał wczoraj, my przedwczoraj) sytuacji jest Ruch, więc nie ma podstaw do czarnowidzenia. Będzie dobrze jeśli młodzi dostaną wsparcie w 2-3 starszych zawodnikach, plus nowi jak T. Cywka i D. Popović. Damy radę.

cancer 11.08.2015 12:19

Chciałbym zobaczyć Kujawę i Kuczaka. Mimo wszystko Cierzniak może zagrać, pozycja bramkarza nie wymaga tyle wysiłku...

Kamson 11.08.2015 12:34

Są jakieś wiadomości z obozu Ruchu, czy zamierzają wyjść podstawowym składem?

Dla nas ten mecz będzie zapewne szansą dla Jankowskiego, Popovicia i Cywki, a może też Kujawy, Żemło, Kuczaka.

Oby tylko ręcznika Kazek nie wstawił do bramki.

Patrvk 11.08.2015 15:05

Tu macie rozpiskę
http://ekstraklasa.net/puchar-polski...eee4705af87fb8

filemon 11.08.2015 15:19

Z drugiej strony chyba byśmy się zapłakali wszyscy, gdyby z Ruchem wyszedł Cierzniak i doznał kontuzji (ODPUKAĆ). A Moskal ile by batów zebrał...

szprotson 11.08.2015 17:35

wszystko jest zależne od tego co my chcemy osiągnąć w tym sezonie i przyszłym i jeszcze dalej.
Jeśli teraz naszym celem nie są puchary, to bez zastanowienia wystawić zmienników by na lidze nie zostać zaskoczonym w momencie kontuzji.
Jeśli natomiast chcemy walczyć o PP, wychodzimy optymalnie.

ale jakoś mam wrażenie ze nie będzie nam po drodze z PP, jeszcze z chorzowskimi, stare znajomosci itd - Puścimy!

El'kabat 11.08.2015 21:21

Znając życie to wyjdą rezerwy, pobiegają trochu, poudają i się skończy 0:2. Przy naszej kadrze to myślę, że nie będziemy ryzykować gry na dwa fronty.

filemon 11.08.2015 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1410592)
Znając życie to wyjdą rezerwy, pobiegają trochu, poudają i się skończy 0:2. Przy naszej kadrze to myślę, że nie będziemy ryzykować gry na dwa fronty.

A Ruch co ma powiedzieć?

Dean 12.08.2015 00:41

Ktoś wie gdzie transmisja?

Wiślak_ostrowiak 12.08.2015 03:14

Polsat Sport .....10 znaków

ciomborek8 12.08.2015 06:30

W zadnym kanale otwartym nie bedzie ? np. polsat sport news ? ;p

Zwierze 12.08.2015 07:55

http://liveonsat.com/los_soc_ee_poland_ALL.php

Szukaj...

ciomborek8 12.08.2015 09:27

Lipa pozostaje tylko jakis stream

dostuffca 12.08.2015 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciomborek8 (Post 1410612)
Lipa pozostaje tylko jakis stream

albo Ipla http://www.ipla.tv/program-tv/sport/jutro

Wojtas 12.08.2015 22:50

A było juz tak pięknie...i znowu ten twór bramkarskopodobny bedzie "bronił" ,a potem machał rękami jak juz babola przepuści.

wolfu 13.08.2015 11:00

Wygramy, i to dość pewnie - 3 lub 4-1.

mari339 13.08.2015 11:13

Akurat Ruch to nie Lech czy Legia, które starają się grać dobrą dla oka piłkę. Niebiescy będą raczej starali się nam przeszkadzać w grze i liczyć na kontry, dlatego boję się, żeby nie wyglądało to jak w meczu z Górnikiem.

Kamson 13.08.2015 17:43

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...2d&oe=5676932A


Czekaj, Kujawa, Buchalik.

Zaczynam się bać.

Glazik 13.08.2015 18:31

Bramke na bank stracimy mam nadzieje ze bedzie kolejna runda...

dynek.pl 13.08.2015 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1410724)

Czekaj, Kujawa, Buchalik.

Zaczynam się bać.

I po co to .......enie, że nie będą odpuszczać ? Naprawdę nie są w stanie zagrać dwóch meczów więcej w rundzie ?

Glazik 13.08.2015 19:50

Szlak mnie trafia ze zlosci jak ogladam ten brak ambicji u trenera i grajkow... Ze slabym Ruchem taka gra? A obrona to samobój przedmeczowy...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl