Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Interaktywne Centrum Historii Wisły Kraków. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9490)

JEDREK76 27.06.2015 20:26

Wraz ze mną jeszcze dwie Osoby zagłosowały, więc 9 pkt. więcej:>. Jutro ostatni dzień Wiślaczki i Wiślacy do działa, agitować i głosować, głosować, głosować...
Pewnie sporo Waszych znajomych, a zarazem sympatyków Białej Gwiazdy nie ma nawet pojęcia, że takie głosowanie się odbywa, więc poinformujcie Ich o tym smsem i zachęćcie do wsparcia tej szczytnej inicjatywy, tudzież jeśli mają problemy z "poruszaniem się po necie" wesprzyjcie Ich i za nich zagłosujcie. Do dzieła!

konradnh81 27.06.2015 20:42

Głos oddany 3 punkty

patti 27.06.2015 23:40

kolejne 3 pkt....

gooro33 28.06.2015 10:03

Przeglądając aktywność w temacie to mamy jakieś 40 pkt... Bravo muzeum już jest nasze...

stawski 28.06.2015 11:15

Zagłosowane. bądźmy dobrej myśli!
I za mamę też zagłosowałem, więc plus 6 :)

brylant17 28.06.2015 11:34

Jak jestem spoza Krakowa i nie jestem mieszkańcem to nie mogę głosować ??

!!IRIVER!! 28.06.2015 11:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1406144)
Jak jestem spoza Krakowa i nie jestem mieszkańcem to nie mogę głosować ??

Niestety.

Ode mnie też już poszły 3 pkt, za chwilę pójdą kolejne od rodziców!

felipe 28.06.2015 13:00

Zagłosowane!

jaro1985r 28.06.2015 13:05

Poszło.......

South 28.06.2015 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1406146)
Niestety.

Ode mnie też już poszły 3 pkt, za chwilę pójdą kolejne od rodziców!


a dlaczego nie może zagłosować, ktoś sprawdza gdzie faktycznie mieszkasz ?

PiVoSH92 28.06.2015 13:14

Może daj np. adres jakiegoś hotelu? W dniu głosowania akurat tam byłeś i nie ma się co czepiać. Ja dałem adres rodziny, nie masz może jakichś znajomych?

Rustin 28.06.2015 13:19

Panowie jak jesteście spoza Krakowa to spróbujcie podać np. adres jakiegoś akademika, przecież wiadomo ilu jest studentów a wątpię, żeby ktoś to sprawdzał.

lopez71 28.06.2015 14:16

Ode mnie z domu 6 osób, powinno być dobrze

JEDREK76 28.06.2015 14:42

Poszło 7 smsów, z których już dostałem dwie informacje zwrotne, że zyskaliśmy przynajmniej 5 głosów.

regan 28.06.2015 16:32

Ja już za 4 osoby zagłosowałem i jeszcze 2 będą. Czasu niewiele :)

bartek89TS 28.06.2015 17:16

Zagłosowane!Jedziemy dalej!

wordbatata 28.06.2015 19:06

Zagłosowane :) cały dom ;)

Myślę ze nie będzie żle dużo znajomych głosowało na projekt 84 którzy nawet na żadnego fejsa nie wchodzą i afiszują się tzw. cisi bohaterowie :)

Z mojej strony łącznie 7 osób podklepanych do działania.

Edit

p.s.Mam pytanie kiedy dokładne ogłoszenie wyników ?

Marcinnno 28.06.2015 19:17

Kolejne 3 głosy ;)

luke1906 28.06.2015 19:34

4 extra osoby ode mnie :)

Coglin 28.06.2015 19:44

jakby ktoś nie doczytał:

Cytat:

Aby głos był ważny należy oddać trzy głosy na projekty miejskie i trzy na dzielnicowe. Najwyżej oceniony przez głosującego projekt otrzymuje trzy punkty, najniżej jeden.

JEDREK76 28.06.2015 19:52

I jeszcze 3 pkt. na finiszu

gooro33 28.06.2015 20:11

Ja w sumie 18 pkt

mazo 28.06.2015 20:29

Kiedy wyniki?

krzaq12 28.06.2015 20:37

Cytat:

Kiedy wyniki?
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...wnie,id,t.html

Wyniki poznamy najpóźniej tydzień po głosowaniu ;)

MatMario 28.06.2015 20:54

ile jest kasy na projekty ogolnomiejski?

!!IRIVER!! 28.06.2015 22:07

U mnie z domu cała trójka no i kilkoro znajomych przekonanych :) + inni, krakowscy członkowie rodziny.

Ogryzek 28.06.2015 22:17

Oby oby się udało. Byłoby coś wreszcie pozytywnego.

Krav 29.06.2015 07:32

to jak siebie liczymy to już wcześniej zagłosowałem + za żone i mamę + namówiłem 3 osoby z pracy = razem 6x3= kolejne 18 ode mnie ;)

mgła 29.06.2015 18:41

zagłosowane wczoraj:P

piotek 03.07.2015 23:34

Wie ktoś, kiedy wyniki?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl