![]() |
Cytat:
Ale jakiś samobój z główki na 0-1 w końcówce meczu byłby sprawiedliwością dziejową:D |
Nie sądzę by piłkarze w tej ostatniej kolejce jakoś się się rzucili na Amicę, pewnie myślami są na urlopach. Chciałabym się mylić:D to było by coś namieszać pod koniec w lidze i dać z znać o sobie przed nowym sezonem.
|
Cytat:
|
Nie patrzeć na nikogo i grać o zwycięstwo. O to tylko proszę zawodników.
|
Jaka jest 18 meczowa? Wie ktoś może?
|
Cytat:
10 znaków. |
mam nadzieje że wkońcu o Wiśle będzie coś pozytywnego i że wygramy w Poznaniu z tymi pyrusami! Mam gdzieś kto będzie mistrzem chce żeby Wisła się nie podkładała !
0-1 90+4 Brożek :) |
Zwycięstwo w 90 minucie sprawiłoby ,że ten sezon nie był do końca stracony a sprawiedliwości stało by się zadość. Ale znając życie dostaniemy ze 3 brameczki w plecy.
|
Tylko zwycięstwo!!! To jest Wisła Kraków!!!!
|
Mam nadzieję że po tym meczu drodzy forumowicze zejdą na ziemię :rotfl::rotfl::rotfl:
|
Ale podziwiam jak 70% kolegow z forum .......i głupoty :)
|
W tej kolejce chcę wygranej Wisły i przegranej 7egii. Dziękuję za uwagę.
|
Ja licze na Naszych i wierze, że wygramy !
|
Jeszcze ostatni mecz odbębnić i fajrant wakacje!
|
Parodyści! Boguski potyka się o własne nogi po błędzie obrony Lecha, a potem Brożek dostaje piłę na strzał toteż myślał i myślał aż mu piłka uciekła :D
|
To wina trenera że się Boguski potyka !!! :popcorn:
|
:popcorn: Kazek coś się tam wydziera;) może zmienił taktykę;) i zamiast dobrego Tatusia mamy zgreda - Dziadka Smudę:D
|
no i mamy remis, do przewidzenia, niestety nasi pojechali tam odbębnić mecz i teraz już mogą pisać do swoich foczek, że czas na wczasy na kanarach...
Oglądając dzisiaj to spotkanie, zauważyłem, że Kazek za wszelką cenę chciał wygrać tylko nie kopacze, a ten pseudopiłkarz - sprzedawczyk Garguła niech się więcej na R22 nie pokazuje! Po wejściu nawet mu się za bardzo biegać nie chciało:/ |
Buchalik - dramatyczne zachowanie w piątce jak na bramkarza
Stilić - hamulcowy Boguski - problemy motoryczne Główka Burligi w ostatniej akcji meczu... ja nie wiem co on tam chciał zrobić, ale na pewno nie trafić w piłkę. Gra piłkarzy taka, jakby nie chcieli przypadkiem zrobić krzywdy Lechowi. Mistrz Polski słaby jak nigdy. |
Wreszcie koniec kolejnego ch.ujowego sezonu, 6 tygodni odpoczynku przed kolejnym, który na dziś nie zapowiada się lepszy, a wręcz przeciwnie.
|
Walczyli, ale znów czegoś zabrakło. Szkoda.
Brożek i Buchalik to się nadają, ale do Piasta Gliwice... |
Cytat:
nie mam zasadniczo nic do gościa (są gorsi w zespole i którzy zarabiają większą kasę), ale promując przeciętność, będziemy cały czas przeciętni i obyło się bez niespodzianki, a my przynajmniej kończymy z twarzą i 6 miejscem... teraz w rękach działaczy, czy tkwimy dalej w maraźmie czy próbujemy gonić czołówkę |
Ten mecz jak wiele innych pokazał jak niewiele stosunkowo brakuje.
W przypadku Wisły i jej sytuacji aż 3-4 transfery. |
Cytat:
Szkoda, że nie udało im się zepsuć święta, ale pewnie zrobi to jakiś Żalgiris, albo inna Levadia udowodni wyższość nad maćkowym zmysłem taktycznym. Dobrze, że ten sezon się skończył. Co do samego meczu zaś, to najsłabszy dziś był Stilić. Jego gra dziś to sabotaż i powinien zostać zmieniony w 60 minucie. |
Ja na koniec sezonu powiem tyle, póki będziemy mieli takich piłkarzy jak Jankowski, Guerrier, którzy mentalnie są w B klasie, to póty o czymś więcej niż 6 miejsce możemy sobie pomarzyć. Ja obserwowałem dziś grę Jankowskiego... on w defensywie chodzi po boisku i nie kryje, to przez takich jak on tracimy głupie bramki(nie wszystkie oczywiście), bo nie ma doskoku i przerwania akcji w odpowiednim momencie, nie mamy gościa na defensywnego pomocnika, potem mamy problemy w środku, bo Głowa i Guzmics muszą asekurować inne strefy.
Według mnie w tym sezonie ciężko wskazać plus. Ja mogę wyróżnić tylko dwóch zawodników za równą grę: To klasycznie Głowacki i Buchalik. Grali najrówniej, bez klopsów, czasem drobne błędy się zdarzały, ale rzadko. Na wielki minus Jankowski, Boguski, Guerrier i Dudka. Bardzo słaby sezon tych zawodników pomijając, że niektórzy z nich mieli okresy 3-4 meczy, że wychodzili ponad linię bazową, ale sezon ma 37 kolejek. Brożka bym rozgrzeszył, bo widać że on gra z kontuzją uda. Za to szacun. |
Bądź co bądź klasa...
Cytat:
|
Brawo piłkarze pajacyki!!! od jutra macie wolne tak wolne!! możecie spać do 10 chodzić po galeriach i co jeszcze dusza zażyczy!
|
Cytat:
Co z Barientosem i Stjepanovicem?Jak dla mnie obaj do pożegnania i zastąpienia kimś lepszym. |
Cytat:
Powodzenia na emeryturze i z prokuraturą. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl