Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [37 kolejka] Lech Poznań - Wisła Kraków, 7 czerwca godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9481)

Ajax 07.06.2015 08:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1403428)
To byłaby wielka sprawa pozbawić niemal pewnego mistrzostwa Lecha. W dodatku na jego własnym stadionie.

Chyba Lech musiałby się nie pojawić na boisku:D

Ale jakiś samobój z główki na 0-1 w końcówce meczu byłby sprawiedliwością dziejową:D

Kanonierka 07.06.2015 09:09

Nie sądzę by piłkarze w tej ostatniej kolejce jakoś się się rzucili na Amicę, pewnie myślami są na urlopach. Chciałabym się mylić:D to było by coś namieszać pod koniec w lidze i dać z znać o sobie przed nowym sezonem.

Ajax 07.06.2015 09:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kanonierka (Post 1403432)
Nie sądzę by piłkarze w tej ostatniej kolejce jakoś się się rzucili na Amicę, pewnie myślami są na urlopach. Chciałabym się mylić:D to było by coś namieszać pod koniec w lidze i dać z znać o sobie przed nowym sezonem.

Cholera a ja miałem wrażenie że są od stycznia na urlopach:D

Blaszczu16 07.06.2015 11:05

Nie patrzeć na nikogo i grać o zwycięstwo. O to tylko proszę zawodników.

Festence 07.06.2015 12:45

Jaka jest 18 meczowa? Wie ktoś może?

wolfy 07.06.2015 13:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1403434)
Cholera a ja miałem wrażenie że są od stycznia na urlopach:D

Oni też.

10 znaków.

markowywislak 07.06.2015 14:06

mam nadzieje że wkońcu o Wiśle będzie coś pozytywnego i że wygramy w Poznaniu z tymi pyrusami! Mam gdzieś kto będzie mistrzem chce żeby Wisła się nie podkładała !

0-1 90+4 Brożek :)

DJ Hazel 07.06.2015 14:18

Zwycięstwo w 90 minucie sprawiłoby ,że ten sezon nie był do końca stracony a sprawiedliwości stało by się zadość. Ale znając życie dostaniemy ze 3 brameczki w plecy.

radek2323 07.06.2015 14:24

Tylko zwycięstwo!!! To jest Wisła Kraków!!!!

nairda116 07.06.2015 14:40

Mam nadzieję że po tym meczu drodzy forumowicze zejdą na ziemię :rotfl::rotfl::rotfl:

63.5 Kg 07.06.2015 14:53

Ale podziwiam jak 70% kolegow z forum .......i głupoty :)

Patryko 07.06.2015 15:11

W tej kolejce chcę wygranej Wisły i przegranej 7egii. Dziękuję za uwagę.

adam28 07.06.2015 15:57

Ja licze na Naszych i wierze, że wygramy !

silver03 07.06.2015 16:08

Jeszcze ostatni mecz odbębnić i fajrant wakacje!

TSWthedues 07.06.2015 17:53

Parodyści! Boguski potyka się o własne nogi po błędzie obrony Lecha, a potem Brożek dostaje piłę na strzał toteż myślał i myślał aż mu piłka uciekła :D

Kocur 07.06.2015 18:06

To wina trenera że się Boguski potyka !!! :popcorn:

TSWthedues 07.06.2015 18:33

:popcorn: Kazek coś się tam wydziera;) może zmienił taktykę;) i zamiast dobrego Tatusia mamy zgreda - Dziadka Smudę:D

TSWthedues 07.06.2015 19:04

no i mamy remis, do przewidzenia, niestety nasi pojechali tam odbębnić mecz i teraz już mogą pisać do swoich foczek, że czas na wczasy na kanarach...
Oglądając dzisiaj to spotkanie, zauważyłem, że Kazek za wszelką cenę chciał wygrać tylko nie kopacze, a ten pseudopiłkarz - sprzedawczyk Garguła niech się więcej na R22 nie pokazuje! Po wejściu nawet mu się za bardzo biegać nie chciało:/

Patryko 07.06.2015 19:07

Buchalik - dramatyczne zachowanie w piątce jak na bramkarza
Stilić - hamulcowy
Boguski - problemy motoryczne
Główka Burligi w ostatniej akcji meczu... ja nie wiem co on tam chciał zrobić, ale na pewno nie trafić w piłkę.

Gra piłkarzy taka, jakby nie chcieli przypadkiem zrobić krzywdy Lechowi.

Mistrz Polski słaby jak nigdy.

arti 07.06.2015 19:10

Wreszcie koniec kolejnego ch.ujowego sezonu, 6 tygodni odpoczynku przed kolejnym, który na dziś nie zapowiada się lepszy, a wręcz przeciwnie.

Mario Nh 07.06.2015 19:17

Walczyli, ale znów czegoś zabrakło. Szkoda.

Brożek i Buchalik to się nadają, ale do Piasta Gliwice...

Karherop 07.06.2015 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1403486)
To wina trenera że się Boguski potyka !!! :popcorn:

ktoś go wystawia, ktoś z nim kontrakt przedłuża.. nie pierwszy i nie ostatni klops Boguskiego

nie mam zasadniczo nic do gościa (są gorsi w zespole i którzy zarabiają większą kasę), ale promując przeciętność, będziemy cały czas przeciętni

i obyło się bez niespodzianki, a my przynajmniej kończymy z twarzą i 6 miejscem... teraz w rękach działaczy, czy tkwimy dalej w maraźmie czy próbujemy gonić czołówkę

Mario Nh 07.06.2015 19:23

Ten mecz jak wiele innych pokazał jak niewiele stosunkowo brakuje.

W przypadku Wisły i jej sytuacji aż 3-4 transfery.

wściekłe pięści węża 07.06.2015 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1403494)
Mistrz Polski słaby jak nigdy.

A pamiętacie jak trąbiono o słabości Mistrza Polski, kiedy to my go zdobywaliśmy w 2011 mając tyle samo punktów, co Legia teraz po zasadniczym? I jakoś nie ma płaczów w mediach jaka to słaba drużyna wygrała MP (kuchenki miały jeszcze o 2 pkty mniej).

Szkoda, że nie udało im się zepsuć święta, ale pewnie zrobi to jakiś Żalgiris, albo inna Levadia udowodni wyższość nad maćkowym zmysłem taktycznym.

Dobrze, że ten sezon się skończył.

Co do samego meczu zaś, to najsłabszy dziś był Stilić. Jego gra dziś to sabotaż i powinien zostać zmieniony w 60 minucie.

regan 07.06.2015 19:32

Ja na koniec sezonu powiem tyle, póki będziemy mieli takich piłkarzy jak Jankowski, Guerrier, którzy mentalnie są w B klasie, to póty o czymś więcej niż 6 miejsce możemy sobie pomarzyć. Ja obserwowałem dziś grę Jankowskiego... on w defensywie chodzi po boisku i nie kryje, to przez takich jak on tracimy głupie bramki(nie wszystkie oczywiście), bo nie ma doskoku i przerwania akcji w odpowiednim momencie, nie mamy gościa na defensywnego pomocnika, potem mamy problemy w środku, bo Głowa i Guzmics muszą asekurować inne strefy.
Według mnie w tym sezonie ciężko wskazać plus. Ja mogę wyróżnić tylko dwóch zawodników za równą grę: To klasycznie Głowacki i Buchalik. Grali najrówniej, bez klopsów, czasem drobne błędy się zdarzały, ale rzadko.
Na wielki minus Jankowski, Boguski, Guerrier i Dudka. Bardzo słaby sezon tych zawodników pomijając, że niektórzy z nich mieli okresy 3-4 meczy, że wychodzili ponad linię bazową, ale sezon ma 37 kolejek.
Brożka bym rozgrzeszył, bo widać że on gra z kontuzją uda. Za to szacun.

63.5 Kg 07.06.2015 19:37

Bądź co bądź klasa...

Cytat:

Po meczu do szatni wszedł prezes Gaszynski i powiedział Gargule, że nie przedłuża z nim kontraktu.

brylant17 07.06.2015 19:42

Brawo piłkarze pajacyki!!! od jutra macie wolne tak wolne!! możecie spać do 10 chodzić po galeriach i co jeszcze dusza zażyczy!

arti 07.06.2015 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1403501)
Bądź co bądź klasa...

Garguła out - wreszcie dobra decyzja.
Co z Barientosem i Stjepanovicem?Jak dla mnie obaj do pożegnania i zastąpienia kimś lepszym.

Patryko 07.06.2015 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1403501)
Bądź co bądź klasa...

Koniec swego rodzaju małej Mody na Sukces w Wiśle.

Powodzenia na emeryturze i z prokuraturą.

silver03 07.06.2015 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1403501)
Bądź co bądź klasa...

Informacje wyborczej to z przymrużeniem oka traktować.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl