Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [36 kolejka] WISŁA Kraków - ŚLĄSK Wrocław, 3 czerwca, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9477)

Davss875 03.06.2015 22:30

Połowe wy.......ic. Zaczac z nowymi, mlodymi zawodnikami!!!
Buchalik out, Glowacki out, Brozek, out, Gargula out, Stilic out, Burliga out, Barrientos out, Uryga out, Dudka out, Boguski out, Jankowski out, Czekaj out

Zostaja: Guzmics, Guerrier, Sadlok, Miśkiewicz, Bieszczad, Zemlo, Sarki, Jovic, Zajac, Buras, Kościelniak, Cywka, Kaminski, Witek, Lech, Bierzało, Bartosz, Lucas, Stjepanovic, Kuczak

Przyjda; Majewski, Goncerz, + inni

serek.c2 03.06.2015 22:31

A teraz idź już spać dziecko...

Kamson 03.06.2015 22:34

Po raz kolejny bez zęba, bez walki, bez zaciętości. Je bie mnie czy mają wypłaty czy nie. Biała gwiazda na sercu zobowiązuje. Przykre zakończenie sezonu przy R22.

speedfashion 03.06.2015 22:40

Boisko pokazało, komu bardziej zależało, kto był gotów dać z siebie więcej.

Te nasze mecze stają się coraz bardziej absurdalne. Przydałoby się trochę świeżej krwi, to fakt.

Mario Nh 03.06.2015 22:46

Nie warto nawet tego komentować... no może jednym słowem:

SABOTAŻ.

KOMINEK 03.06.2015 22:53

Jestem kibicem Wisły potem kibicuje zgodą i szlak mnie trafia jak gniazdowy skanduje jeszcze jeden a potem klaszczemy wołamy chodźcie do nas nic się nie stało . Otóż stało się prze.....jebali kolejny mecz i powinni dość gwizdy

Mario Nh 03.06.2015 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kominek (Post 1402962)
jestem kibicem wisły potem kibicuje zgodą i szlak mnie trafia jak gniazdowy skanduje jeszcze jeden a potem klaszczemy wołamy chodźcie do nas nic się nie stało . Otóż stało się prze.....jebali kolejny mecz i powinni dość gwizdy

Dokładnie.

TSWthedues 03.06.2015 23:03

Żebyś wiedział KOMINEK, szlag mnie trafia jak słyszę po raz kolejny "Czy wygrywasz czy nie..." te nasze Gwiazdeczki - ....eczki już się do tego tak przyzwyczaiły, że spływa to po nich jak po kaczce! Jedyny plus to piękne podziękowanie dla Arka Głowackiego jedynego piłkarza przez duże P, który był najlepszym zawodnikiem w tej drużynie.... ehhhh...

Rafal-SWL 03.06.2015 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radek2323 (Post 1402933)
Lepiej ze nas nie ma w tych pucharach wstyd by był jak nic. Martwmy sie o następny sezon szykuje sie walka o utrzymanie niestety ... Boże jak ten klub upadł płakać sie chce ..... :(

Boże, a na meczu byłes? dołożyłeś swoje 40 zł do budżetu , aby Wisła przestała pikować w dół?

sezon temu tez prorokowaliście spadek, badz walke o utrzymanie...

Rustin 03.06.2015 23:10

1906% racji, kolejny jawny sabotaż i kpina z wszystkich, którzy zjawili się na R22 i jaki efekt? Głaskanie po czterech literach. Kasę prędzej czy później i tak dostaną, więc mogli okazać chociaż odrobinę przyzwoitości i nie podkładać się kolejnym rywalom. Ale po co, skoro "Czy wygrywasz czy nie..." i tak będzie, czyli kibice zadowoleni.

INZAGHI 03.06.2015 23:13

Mam pytania do kumatych:
1. Dlaczego w tym roku nie opłacało się grać w pucharach?
2. Które gremium zadecydowało o miejscu poza pierwszą czwórką?
3. Kto przekazał decyzję piłkarzom?
4. Którzy piłkarze wiedzieli o decyzji.
5. Czy piłkarze wiedzą, że widać było że napastnicy nie chcą trafić do bramki, obrońcy symulują interwencję przy straconych bramkach, dośrodkowania z wolnych i rogów nie mogły nikomu zrobić krzywdy?

adam_09 03.06.2015 23:17

k...rwa człowiek specjalnie nie kupił karnetu żeby wchodzić na pojedynczych wejściówkach tak żeby do kasy wpłynęło więcej $ a te ....eczki / gwiazdeczki tak mi plują w twarz. To jest k...a skandal ! Buchalik to chyba musi każdemu odpalać ze swojej wejściówki bo to jest k..a nie pojęte jak ten gość może być bramkarzem Wisły Kraków ! On się k...a do Odry nie nadaje. Czuje się jak frajer ! A to skandowanie na końcu nic się nie stało do tych paparuchów jest kolejnym skandalem. Głaszczmy ich dalej k...a !

WISŁAZWE 03.06.2015 23:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez INZAGHI (Post 1402976)
Mam pytania do kumatych:
1. Dlaczego w tym roku nie opłacało się grać w pucharach?
2. Które gremium zadecydowało o miejscu poza pierwszą czwórką?
3. Kto przekazał decyzję piłkarzom?
4. Którzy piłkarze wiedzieli o decyzji.
5. Czy piłkarze wiedzą, że widać było że napastnicy nie chcą trafić do bramki, obrońcy symulują interwencję przy straconych bramkach, dośrodkowania z wolnych i rogów nie mogły nikomu zrobić krzywdy?

1. Ponieważ wynajęcie czarteru oraz zakwaterowanie drużyny np w Kazachstanie lub Azerbejdżanie dobiło by wieko od trumny. Organizacja meczu z Kazachskim zespołem u siebie w środku tygodnia, nie dałaby większej publiczności niż 8-9 tys.. Krótko mówiąc, puchary zaczęły by owocować zyskiem na czysto dopiero po awansie do grupy a do tej z taką grą i składem byśmy nie awansowali.

2. Wychodzi na to, że góra. Dobra mina do złej gry. Gaszyński miał wyjść i powiedzieć ''nie gramy o puchary ale przychodzie na mecze''?

Wojtas 03.06.2015 23:29

Boisko zaorać,pilakrzy sprzedać do Afryki,reszte zwolnic,Cupial niech wroci do sprzedawania farb w sklepiku w Myslenicach ,a kibice niech ida dopingiwac kogos innego.siatkarki,koszykarki ,pilkarzy halowych.

pilkarze nozni w tym klubie nie zasluguja

a)na to zeby nazwac ich pllkarzami
b) na dopingowanie ich przez kibicow

dobranoc.

TSWthedues 03.06.2015 23:51

Ten mecz pokazał, jak niepoważnie piłkarze traktują kibiców, bo w końcu piłka jest przede wszystkim pożywką dla nas! Zero walki i ambicji! mimo, iż dalej teoretycznie mielibyśmy szanse na gre w pucharach... Szkoda, że Boss ma już w dupie ten klub bo po takim meczu powinien połowie składu podziękować i wyłożyć pieniądze na piłkarzy z ambicją.

KOALIK 04.06.2015 00:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1402980)
1. Ponieważ wynajęcie czarteru oraz zakwaterowanie drużyny np w Kazachstanie lub Azerbejdżanie dobiło by wieko od trumny. Organizacja meczu z Kazachskim zespołem u siebie w środku tygodnia, nie dałaby większej publiczności niż 8-9 tys.. Krótko mówiąc, puchary zaczęły by owocować zyskiem na czysto dopiero po awansie do grupy a do tej z taką grą i składem byśmy nie awansowali.

2. Wychodzi na to, że góra. Dobra mina do złej gry. Gaszyński miał wyjść i powiedzieć ''nie gramy o puchary ale przychodzie na mecze''?


To ja też mam parę pytań.

Skoro mówi się, że Wisła nie chciała grać w pucharach, co potwierdza też gra piłkarzy w trzech meczach rundy finałowej - z Pogonią, Jagiellonią i ze Śląskiem, to po co była ta wypowiedź: http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...i-europejskiej

Czyli była to indywidualna, prywatna wypowiedź Gaszyńskiego z nikim nie uzgodniona?

Tak samo, po co i kto masowo wypuszczał informację pod koniec ubiegłego roku, że wraz z przyjściem Gaszyńskiego znacznie poprawi się sytuacja finansowa (będą poważni sponsorzy, itp.). To pisali dziennikarze, itp. Nie chce mi się wierzyć, że te artykuły powstawały z nudów, tylko wyglądało na to, że mają sygnały o nadejściu lepszych czasów i nagle coś prysnęło. Tak samo było za Smudy, który mówił o trzech okienkach na zbudowanie silnej drużyny, a jego środowisko wypuszczało informacje, że on załatwi Wiśle mocnego sponsora.

Ile kosztuje ten mityczny wyjazd na trzy, cztery dni do Kazachstanu? Kilkaset tys., a może milion? Jestem ciekaw.

Według tej rozpiski: http://www.90minut.pl/news/249/news2...symulacja.html,
Wisła nie musiałaby lecieć daleko, mogłaby trafić na zespół z Estonii, Łotwy, Finlandii, Luksemburga.

Poza tym, chyba w sporcie chodzi o to, aby wygrać. Praktycznie co roku do fazy grupowej LE awansują zespoły, które też są tzw. kopciuszkami w porównaniu do reszty stawki. Skoro Ruchowi zabrakło jednej bramki do fazy grupowej, to można było próbować powalczyć, zwłaszcza, że nagrody są znacznie wyższe, a chyba o to powinno zależeć.

Wg tej zasady, Śląskowi też nie powinno zależeć na pucharach (gdyby nie miasto, byliby w znacznie gorszej sytuacji niż Wisła), a tu wygrali z Lechią (zgodnie z logiką, to z tych trzech drużyn, tylko Lechii powinno zależeć na pucharach, bo ma stabilność finansową) i zasłużenie z Wisłą, odskoczyli od reszty i zagrają w LE.

Odszedł Mila, odejdzie M.Paixao, może inni, pewnie nie będzie transferów i po co im Europa? Takie pytanie trzeba zadać wg tej logiki, która zwyciężyła na Reymonta.

Po co była zmiana trenera, która w obecnej sytuacji - braku awansu generuje niepotrzebne koszty? Skoro Wisła w teorii chce płacić dwóm trenerom, a może nawet trzem, bo pojawiają się sygnały, że będzie kolejna zmiana, to na to ma zamiar wydawać pieniądze, a na wyjazd do Kazachstanu nie.

Trzeba też pamiętać, że od przyszłego sezonu wzrośnie kontrakt z NC+, więc będą dodatkowe przychody.

fialo 04.06.2015 00:42

Sprawdzcie czy nie macie podobnych objawów. U mnie po dzsiejszym meczu diagnoza jest jasna - dostałem raka.

arti 04.06.2015 05:46

chce się wyć...

Barti 04.06.2015 06:38

Podobno Brożek wczoraj się oszczędzał dlatego, że ma nieść dzisiaj baldachim na procesji...
P.S.
"(...)Nie mogę zarzucić zawodnikom braku determinacji, woli walki i zagażowania..." a ta wypowiedź Moskala autentycznie mnie wk...ła. Zakładając, że przykaz takiego wyniku poszedł z góry i trener nieudolnie broni piłkarzy, to ta nieprzemyślana wypowiedź, to brak szacunku dla kibiców którzy przyszli na MECZ WISŁY, a zobaczyli żenujący spektakl. Szanuj Kibica!

Elefant 04.06.2015 08:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1402980)
1. Ponieważ wynajęcie czarteru oraz zakwaterowanie drużyny np w Kazachstanie lub Azerbejdżanie dobiło by wieko od trumny. Organizacja meczu z Kazachskim zespołem u siebie w środku tygodnia, nie dałaby większej publiczności niż 8-9 tys.. Krótko mówiąc, puchary zaczęły by owocować zyskiem na czysto dopiero po awansie do grupy a do tej z taką grą i składem byśmy nie awansowali.

Możesz podać bardziej konkretne wyliczenia.
Już o tym pisałem i chętnie zweryfikuje swoje poglądy jeśli podasz konkretne kwoty.
Za udział w I rundzie klub dostaje 200 tys. Euro.
Czarter do Kazachstanu to coś ponad 100 tys. Euro.
Problemem może nie jest kasa tylko to, że za czarter trzeba zapłacić już a kasa z Uefa będzie za jakiś czas.


Mecz w Krakowie to 200 tys.zł dla miasta (wynajem stadionu) i koszty organizacji.
Nie wiem ile wynoszą koszty organizacji, kiedyś czytałem, że dla innego klubu czyste koszty organizacji meczu (bez wynajęcia stadionu) to około 100 tys. zł.
Czyli z biletów powinno się zrównoważyć.

Płacze, że do eliminacje LE się dokłada pochodzą sprzed dwóch trzech lat kiedy za udział płacono 100 tys. Euro.
Dodatkowo jest strata, bo za IV miejsce w lidze płacą więcej niż za VI.
Była zmiana zasad rozdziału kwot z Canal+, ktoś się orientuje jaka to może być kwota ?

szorstki 04.06.2015 08:49

Po tym meczu mam tylko dwa postulaty:
1. Piwo na stadionie powinno być alkoholowe.
2. Trybuna C powinna dostać 100% podwyżki na bilety za śpiewanie "nic się nie stało" i "czy wygrywasz czy nie".

Dobrze, że to ostatni mecz bo za tydzień czy dwa nawet po pijaku nie dałbym tych 55 zet za taką rozrywke. W sierpniu mi pewnie przejdzie ;)

universe 04.06.2015 08:55

Ale co opowiadacie, ze to klub nie chcial pucharow. Dlaczego zatem zmienili trenera? Przeciez Smuda powtarzal "jakie puchary?" pierwsza osemka bedzie sukcesem!" wtorowali mu Brozek i Glowacki, czyli starszyzna druzyny.
Coz, nie wsmak im sie wysilac za te pare groszy, ktore dostaja z duzym poslizgiem...poza tym przyzwyczajeni, ze w naszym klubie to pilkarze rzadza.

Ogryzek 04.06.2015 08:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1403004)
Możesz podać bardziej konkretne wyliczenia.
Już o tym pisałem i chętnie zweryfikuje swoje poglądy jeśli podasz konkretne kwoty.
Za udział w I rundzie klub dostaje 200 tys. Euro.
Czarter do Kazachstanu to coś ponad 100 tys. Euro.
Problemem może nie jest kasa tylko to, że za czarter trzeba zapłacić już a kasa z Uefa będzie za jakiś czas.


Mecz w Krakowie to 200 tys.zł dla miasta (wynajem stadionu) i koszty organizacji.
Nie wiem ile wynoszą koszty organizacji, kiedyś czytałem, że dla innego klubu czyste koszty organizacji meczu (bez wynajęcia stadionu) to około 100 tys. zł.
Czyli z biletów powinno się zrównoważyć.

Płacze, że do eliminacje LE się dokłada pochodzą sprzed dwóch trzech lat kiedy za udział płacono 100 tys. Euro.
Dodatkowo jest strata, bo za IV miejsce w lidze płacą więcej niż za VI.
Była zmiana zasad rozdziału kwot z Canal+, ktoś się orientuje jaka to może być kwota ?

Nawet jeśli finansowo się to równoważy - to szanse na prawdziwą kasę wynoszą "0" (awans do grupy). A zostaje ryzyko zrypanych przygotowań i potem walka o utrzymanie jak Ruch ostatnio.

Podsumowując - zarabiasz grosze bez grupy a rozwalasz sobie przygotowania do sezonu. Pytanie czy warto?
Przy naszej nędzy kadrowej i słabiźnie wg mnie nie.

buczo1985 04.06.2015 09:35

Ciekawe czy kiedyś ktoś wyciągnie Wisłę z tego piachu....

Lukasz 04.06.2015 09:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1403011)
Podsumowując - zarabiasz grosze bez grupy a rozwalasz sobie przygotowania do sezonu. Pytanie czy warto?
Przy naszej nędzy kadrowej i słabiźnie wg mnie nie.

No tak, przygotowania do sezonu, czyli morderczą walkę o grupę mistrzowską. I potem będzie dzień świstaka, ponieważ L i L bedą za wysoko a i zawsze znajdzie się taka 'jaga' której nie będzie się chciało odpuscić walki o MP.

Ogryzek,
moim zdaniem takie coś na długo odbija się czkawką na frekwencji, tak jak odbił się i nadal odbija (sic!) bojkot, który skłócił kibiców na lata. Więc każda taka kalkulacja to zielone światło dla sędziow do robienia wałków, to przyzwolenie dla sąsiadki by awans wywalczyć przy zielonym stoliku i milion wałów przez duże W do ktorych nadal przyzwyczaja nas 'ekstraklasa'.

Z mojej strony nie, nie i jeszcze raz nie dla takich postaw na boisku.

Kurz 04.06.2015 09:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1403015)
Z mojej strony nie, nie i jeszcze raz nie dla takich postaw na boisku.

Z mojej strony przede wszystkim nie, nie i jeszcze raz nie dla wiecznie spóźnionych wypłat dla zawodników i innych patologii w klubie.

Chętnie rozliczę zawodników w momencie, gdy klub będzie wywiązywał się ze swoich zobowiązań w stosunku do nich. Teraz trudno dziwić się, że marazm, brak perspektyw i brak morale odbija się na ich postawie. Tym bardziej, że tkwią w tym bagnie od kilku lat.

kerim1906 04.06.2015 10:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez INZAGHI (Post 1402976)
Mam pytania do kumatych:
1. Dlaczego w tym roku nie opłacało się grać w pucharach?
2. Które gremium zadecydowało o miejscu poza pierwszą czwórką?
3. Kto przekazał decyzję piłkarzom?
4. Którzy piłkarze wiedzieli o decyzji.
5. Czy piłkarze wiedzą, że widać było że napastnicy nie chcą trafić do bramki, obrońcy symulują interwencję przy straconych bramkach, dośrodkowania z wolnych i rogów nie mogły nikomu zrobić krzywdy?

podpisuję się pod tym , te pytania powinny być zadane publicznie , sabotaż to najdelikatniejsze słowo ,zero szacunku dla kibiców, ja na szczęście zauważyłem to wcześniej i zaoszczędziłem troche zdrowia , po 17 lipca nowe nadzieje, i tego trzeba się trzymać

!!IRIVER!! 04.06.2015 10:26

No nie dalo się na trzeźwo. Sabotaż, napluli nam w twarze swoją postawą. Nie chodzi w ogole o wynik a o brak, elementarny brak zaangażowania.

mitmichael 04.06.2015 10:55

Walic puchary, niech kozojebcy wala w tyłek kogo innego.

Lukasz 04.06.2015 11:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1403016)
Z mojej strony przede wszystkim nie, nie i jeszcze raz nie dla wiecznie spóźnionych wypłat dla zawodników i innych patologii w klubie.

Mówiłem o świadomym odpuszczaniu z powodu wszelakich kalkulacji 'budżetowych'. Inną sprawą jest realizacja umowy pomiędzy pracownikiami a pracodawcą, o której mówisz.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl