![]() |
Patrząc na kursy na mecz to skończy się remisowo.
|
O wynik trzeba zapytać naszych kopaczy. Końcówkę meczu z Jagą uważam za sabotaż, więc może oni po prostu nie chcą wygrać. Natomiast, jak chcą, to wygramy. Uważam, że jesteśmy lepsi. No, chyba, że sędzia...
|
Wisła wystosowała przed meczem z Legią oświadczenie dotyczące sędziowania natomiast na lamach PS nie patyczkuje się w tym temacie Zbigniew Koźmińsk - były rzecznik PZPN w cotygodniowym felietoniei:
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Hehehehehe....
Legia Warszawa - Wisła Kraków: Szymon Marciniak http://www.ekstraklasa.org/sedziowie-35-kolejki/9 |
Cytat:
Legię sprawnie przeprowadził przez półfinał pucharu Polski ze Śląskiem na łazienkowskiej, gdzie nie wyrzucił Dossy za wjazd w nogi Paixao od tyłu, oraz oszczędził Furmana nie pokazując mu drugiej żółtej. Podsumowując, języczkiem u wagi może być postawa liniowych jęsli to ten sam skład oraz to czy naszym będzie się chciało walczyć o puchary czy postanowią zgasić od razu nadzieje kibiców. Ale o zgrozo to i tak chyba najlepszy sędzia w ekstraklapie - przynajmniej tak mówią |
Kogo by nie wybrali do gwizdania to i tak zawsze by nam nie pasował. Juz nie pi*rdolcie o tym sedziowaniu tylko skupmy sie na grze naszych kopaczy, bo to jest prawdziwy problem.
|
Cytat:
Ale nie zgadzam się z retoryką, aby bagatelizować sprawy sędziowskie. Jeśli rzeźbią nas regularnie w sezonie trzeba o tym pisać i nie bać się mówić o tym głośno. Jeśli chcesz nadstawiać tyłek to Twój wybór, ja na takich Jarzębaków będę pluł profilaktycznie przy każdej okazji bo to co robią to jest sk...stwo |
Legia lepsza? A w czym? Ciężko cokolwiek obstawić bo każdy wynik jest możliwy, ale niech tam 1:3. I raczej trudno mi uwierzyć w te odpuszczone puchary...
|
Lechowi posędziuje za to Złotek, który zasłynął już wieloma decyzjami na korzyść Legii.
Chcą przewałować tą końcówkę. |
Cytat:
Mocno sędziowsko obsadzone kluczowe mecze - no ale czasu mało... |
jeśli przegramy z 7egią to proszę o porażkę z AGD bo kolejnego mistrza warszafki niie zniosę
|
Czy wam tu na głowę sufit upadł? Jakie specjalne przegrywanie z Amica ? Rozumiem specjalnie mamy sobie zapewnić możliwość wywieszenia przez Amicę flag z przekreślona gwiazdą na meczach LM (kto wie czy tym razem nie awansuja)? Ja pie.rdole, co za czasy.
|
Po tych ostatnich meczach jak rollercoaster, gdzie na początku zjeżdżamy w dół, potem w trakcie meczu góra-dół-góra i od 85 do 93 minuty już tylko w dół dla mnie sytuacja jest jasna:
Wygramy, przegramy, ruhał to pies, NASZ TS! Wiem, że chłopaków stać na wszystko w tej nieprzewidywalnej lidze. Trochę ciężej przychodzi tylko dowiezienie prowadzenia do gwizdka, ale może to nie wynika z braku koncentracji, sił, determinacji, jakości tylko jest to działanie z premedytacją. Wg mnie możemy w ostatnich meczach ugrać tak między 2 a 9 punktów, bo czemu niby nie? 2:1 dla Wisły, choć ze świadomością że 0:4 jest równie możliwe, zobaczymy jak się mecz ułoży. |
Cytat:
Też nienawidzę 7egłej, ale bez przesady. Żeby podłożyć się sprzedawczykowi z poznania, który sprzedał klubik za kuchenki? No bez jaj. A co do meczu. Kolejny raz ten pseudo trener berg się kompromituje. Cały kraj widzi wałki, a ten twardo twierdzi, że sędziowie im przeskadzają i ich krzywdzą. Kolejny warszawski paranoik. Niestety, ale ludzie w 7egii nie mają honoru co pokazali już nie raz. Zwycięstwo jest możliwe, ale niestety znów legia ma jednego ze swoich lepszych rozgrywających z gwizdkiem więc będzie ciężko. Trzeba przyznać, że akcja klubu z oświadczeniem na plus, ale jednocześnie podrażnili pzpn, który pewnie będzie chciał ustawić Wisłe do pionu i pokazać kto rządzi tą sprzedajną ligą. |
Cytat:
Cytat:
Mam nadzieję, że w niedzielę będzie się Berg tłumaczył z porażki oczywiście tym że znowu ich skrzywdzono. Ktoś tu wysunął pomysł, żeby podłożyć się Amice w przypadku porażki z Ległą - mam nadzieję, ze ten ktoś albo się nie wyspał albo zażył jakieś specyfiki. Należy pamiętać,że przydupasami amikorza są pasiaste damy... |
Ale szkoda tutaj o tym pisać...
Możemy to jedynie podsumować raz na zawsze... Berg to najbardziej jebniety trener od wielu lat w polskiej pilce kopanej... |
Cytat:
Nikt tu Amice nie kibicuje , mysle ze niektorzy wola Amike na MP bo do LM i tak nie wejda bo sa za slabi , a jakis mega transferow tam nikt nie przewiduje , a 7egia juz jest obrzydliwie bogata ( jak na polskie warunki) a po jakims fuksie w eliminacjach ( ma niezle te wspolczynniki po ostatnich pucharach ) gdyby zgarnela jeszcze duza pule mln euro ??? nie za duzy ten zastrzyk pieniedzy dla LetFootballWinow ??? ...mysle ze tu nic nie ma wspolnego z kibicowaniem czy lubieniem Amiki , po prostu CHYBA to mniejsze zlo ( chodzi mi o finanse i perspektywe dalszych lat w polskiej pilce) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Proponuję przykleić do tego tematu ankietę:
Cytat:
|
Cytat:
|
Ja bym dodał jeszcze, czerwoną kartkę dla Głowackiego w 5 min. meczu i nieuznanie prawidłowej bramki dla Wisły.
|
Cytat:
|
A może Marciniak w 97 minucie "przypadkiem" po rykoszecie sam skieruje piłkę do bramki Wisły? - Tego też jeszcze nie grali:)
|
Cytat:
|
Mi się marzy wygrana z Legią w 93 minucie. Gola strzela Brożek po 2 metrowym spalonym.
|
Cytat:
|
Na niedziele można próbować:
Paweł Brożek - over 4,5 spalonych bramka po 90 minucie - tak rzut karny dla Legii Warszawa - tak Wisła Kraków - czerwona kartka - tak :D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl