Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [33 kolejka] WISŁA Kraków - Pogoń Szczecin, 20 maja, godz. 20:30! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9469)

Robbie92 20.05.2015 13:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1400957)
Rozumiem że znowu nie dasz rady być na meczu.

Dziś co jest powodem.
Późna pora
Nieatrakcyjny przeciwnik
Skąpy właściciel
Zła pogoda
Problemy z powrotem

Pamiętaj jak ktoś Cię zapyta dlaczego znowu nie byłeś żebyś miał w głowie jakąś odpowiedź

Co tam Wisła ważne żeby się wyspać bądź dobrze zabawić

Brygada z G.Śląska melduje się na szpilu..

WISŁAZWE 20.05.2015 16:37

Gdzieś mi umknęło podczas przygotowywania tematu, że zagrożony pauzą w następnym spotkaniu jest również Dariusz Dudka.

Rafał Boguski
Alan Uryga
Dariusz Dudka

piotek 20.05.2015 16:41

Trzeba będzie uważać. Dudka w Białymstoku może okazać się kluczowy.

WISŁAZWE 20.05.2015 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotek (Post 1401069)
Trzeba będzie uważać. Dudka w Białymstoku może okazać się kluczowy.

Może Darek nie lubi jeździć do Białegostoku?
Ostatnim razem również się wykartkował, przed Białymstokiem :)

A tak serio, przy naszej ławce rezerwowych każdy zawodnik zagrożony kartką jest dla nas kluczowy :)
Jest jeszcze Ostoja, ale czy on dałby radę już 90 minut?

Zresztą Dudka na tą chwilę gra z Jagiellonią, więc powstrzymajmy się od ustalania składu na następne spotkanie.


WSZYSCY NA MECZ!

funkykoval 20.05.2015 19:25

Już jestem ale na stadionie puchy

krasny 20.05.2015 21:24

nie wierzę... po prostu nie wierze...
juz kij z bramka w 94 minucie...
ale jak mozna zagrac w Gdansku tak dobry mecz a 4 dni pozniej nie potrafic wymienic 3 podan.
nie wierze!

brylant17 20.05.2015 21:26

Frajerzy!!! dziękuje dobranoc



walczymy o mistrzostwo jakie ku...a mistrzostwo :lol: :lol:

Patryko 20.05.2015 21:27

Mistrzostwo Polski we frajersko traconych golach/punktach Wisła wygrywa w tym roku w cuglach.

Przy ostatniej akcji myślami to Darek był już chyba w KFC...

nairda116 20.05.2015 21:28

''Razem gramy do końca''

63.5 Kg 20.05.2015 21:28

Wiekszymi frajerami się już być nie da...

Banda blaznow...

S.... z tego klubu i tyle...

Pa...

PS.Takiej chujozy nie widziałem od 20 lat...

Elendil 20.05.2015 21:28

nie zasłużyliśmy w tym meczu na wygraną. Dwa strzały na bramkę?

ciężko się patrzy na ostatnie sezony. Nikogo nie cieszy takie przedłużanie agonii Wisły. Każdy czeka jak spragniony na łyk wody na informacje o nowym sponsorze, pieniądzach, wzmocnieniach... a tu cisza.

bridgeburner 20.05.2015 21:29

Jak można kur... prowadzac w meczu stracić bramkę z kontry w 93 minucie?
Szczyt naiwnosci został własnie osiągnięty :/

radek2323 20.05.2015 21:35

94min a oni z trzema obrońcami zostają który to juz raz?!?

Kamson 20.05.2015 21:35

Idziemy po mistrza. Mistrzostwo frajerstwa. Ileż kvrwa można. Żenada.

Manchester miał Fergie Time, w którym wygrywał mecze.
My mamy Moskal Time, w którym mecze przepierdalamy.

PS. rzuty wolne Dariusza :lol:

Glazik 20.05.2015 21:35

to co zobaczylem sekunde temu jak LEgla znow zostala wyciagnieta na mistrza przechodzi ludzkie pojecie!!! Przeciez to gorzej wyglada niz za czasow fryzjera..... i nikt sie tym nie zajmuje.

Stelio 20.05.2015 21:35

Kazimierz "Remis" Moskal, opcjonalnie Kazimierz "2:2" Moskal....

silver03 20.05.2015 21:41

Czy Kaziu wyciągnie w końcu jakieś wnioski po tych remisach? No kierwa ileż można...

Kamson 20.05.2015 21:42

Trzeci raz przejebali mecz w doliczonym czasie i nawet nie widać po nich złości. Chodzą sobie po boisku, sklejają piąteczki z przeciwnikami, ręce ....a opadają !!!!!!!!

63.5 Kg 20.05.2015 21:43

Takich ....a idiotow jak Dudka to z klubu gonic ....a widłami...

Davss875 20.05.2015 21:45

A na co wy liczyliscie??? że wygramy Mistrza Polski haha dobre sobie. 5 miejsce jak nic na koniec zajmiemy. Gówno warte. Nie ma kim grac. Rozgonic towarzystwo, zaczac wszystko od nowa z Nowym Trenerem, bo juz nie ma sensu tego dluzej ciagnąc. Panie Kaziu 1 liga czeka...

pax97 20.05.2015 21:51

To jest k.u.r.wa niepojęte jak można w tak idiotyczny sposób stracić punkty.PARODIA !!!

Ogryzek 20.05.2015 21:53

Nasz zespół nie ma w ogóle równowagi między atakiem a obroną. W obronie gramy bardzo słabo jako zespól, nie tylko obrońcy. Na ten moment pomysł Moskala na Wisłę niebezpiecznie dryfuje w stronę Stawowego. Grać ofensywnie i do przodu. Wszystko pięknie, ale jak się ma skład jaki się ma, to czasem trzeba wygrać sprytem, inną taktyką.

My przy kontuzji Guerriera gramy bardzo statyczną piłkę. Wszyscy grają powoli. Dopiero wejście Stępińskiego nieco ożywiło atak.

Podsumowując - na razie bardzo mnie rozczarowuje nasza słabość w grze obronnej.

A w meczu:
1. Bezproduktywny Barientos (tak wiem strzelił prze mega bramkę) - żadnej asysty, czy dobrego podania do kolegi. W tym momencie jest jak Boukhari - też strzelił 1 bramke i nic więcej nie zrobił.
2. Prowadzimy 2-1 i zamiast stanąć w swoim polu karnym to my bawimy się w pressing na połowie rywala. Oczywiście nie udany i jest 2-2. Żałosne - stracić w taki sposób bramkę na 1 minute przed końcem.
3. Widać że mamy stary zespół - intensywność meczów co 3 dni nam nie służy.

radekogi 20.05.2015 21:55

Ten mecz to jawny sabotaż. Nasze gwiazdki po prostu nie chcą grać w pucharach i tyle. Nie da się stracić bramki w 94 min z kontry jeżeli nie robi się tego celowo, taka jest prawda. Albo chodzi o wypłaty albo już sam nie wiem o co. Rozpędzić to towarzystwo wzajemnej adoracji raz na zawsze. W piłkarzach innych drużyn widać złość, a u naszych panienek nic. Po końcowym gwizdku Stilic w najlepsze żartuje sobie z Murawski i uśmiech od ucha do ucha na twarzy. Na koniec brawa dla Buchalika który zamiast wyjść z bramki czy zrobić cokolwiek to się położył na murawie. Szkoda gadać, Brożek emerytura, nie wiem co on robi na boisku, jest gorszy od Stępińskiego po którym wszyscy jeżdżą.

St Yabol 20.05.2015 21:58

najpierw sie ucieszyłem na 2:1 jadąc już autem, a później równie bardzo sie w....iłem jak zobaczyłem remis... no ja .......e

Davss875 20.05.2015 22:05

Nie no panowie, najlepiej o tym zapomnieć. Jade po flaszke. Głowa, Brożek, Garguła emerytura, Stilic a idz sobie do Lecha, Reszte wyoutowac, zostawic nielicznych i nara

Vinci 20.05.2015 22:10

Jeszcze gdzieś te wyniki się pod nas układają, ale jak w Białym nie wygrają, to tyle będzie z pucharów.
Gra taka, jak frekwencja...jedni drugich warci...

Kurz 20.05.2015 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Davss875 (Post 1401109)
Nie no panowie, najlepiej o tym zapomnieć. Jade po flaszke. Głowa, Brożek, Garguła emerytura, Stilic a idz sobie do Lecha, Reszte wyoutowac, zostawic nielicznych i nara

Następnym krokiem powinno być chyba rozwiązanie klubu... bo dług raczej się nie zmniejsza, a piłkarze, na których nas stać są gorsi, niż Głowa, Garguła, Brożek, Dudka czy Stilić.

rozarian 20.05.2015 22:18

To już po Kazku Moskalu w Wiśle. Niestety, trener który (już mniejsza o powody) notorycznie traci punkty w końcówkach meczów, nie jest nikomu potrzebny.

WhiteDoctor 20.05.2015 22:21

Nie macie jaj panowie

Elefant 20.05.2015 22:24

Mamy na boisku 6 defensywnych zawodników i nadziewamy się na kontrę w 94 minucie.
Smarkateria taktyczna i niespotykane frajerstwo.

Dwie udane akcje z Gdańska zaćmiły obraz tej drużyny.
Tu nie ma co pastwić się nad jednym czy drugim. Cała drużyna zagrała dziś źle a wygrana byłaby szczęśliwym trafem

Trzeba cieszyć się z tej ósemki, bo w tej formie to raczej nic więcej nie zdziałamy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl