![]() |
Cytat:
|
Gdzieś mi umknęło podczas przygotowywania tematu, że zagrożony pauzą w następnym spotkaniu jest również Dariusz Dudka.
Rafał Boguski Alan Uryga Dariusz Dudka |
Trzeba będzie uważać. Dudka w Białymstoku może okazać się kluczowy.
|
Cytat:
Ostatnim razem również się wykartkował, przed Białymstokiem :) A tak serio, przy naszej ławce rezerwowych każdy zawodnik zagrożony kartką jest dla nas kluczowy :) Jest jeszcze Ostoja, ale czy on dałby radę już 90 minut? Zresztą Dudka na tą chwilę gra z Jagiellonią, więc powstrzymajmy się od ustalania składu na następne spotkanie. WSZYSCY NA MECZ! |
Już jestem ale na stadionie puchy
|
nie wierzę... po prostu nie wierze...
juz kij z bramka w 94 minucie... ale jak mozna zagrac w Gdansku tak dobry mecz a 4 dni pozniej nie potrafic wymienic 3 podan. nie wierze! |
Frajerzy!!! dziękuje dobranoc
walczymy o mistrzostwo jakie ku...a mistrzostwo :lol: :lol: |
Mistrzostwo Polski we frajersko traconych golach/punktach Wisła wygrywa w tym roku w cuglach.
Przy ostatniej akcji myślami to Darek był już chyba w KFC... |
''Razem gramy do końca''
|
Wiekszymi frajerami się już być nie da...
Banda blaznow... S.... z tego klubu i tyle... Pa... PS.Takiej chujozy nie widziałem od 20 lat... |
nie zasłużyliśmy w tym meczu na wygraną. Dwa strzały na bramkę?
ciężko się patrzy na ostatnie sezony. Nikogo nie cieszy takie przedłużanie agonii Wisły. Każdy czeka jak spragniony na łyk wody na informacje o nowym sponsorze, pieniądzach, wzmocnieniach... a tu cisza. |
Jak można kur... prowadzac w meczu stracić bramkę z kontry w 93 minucie?
Szczyt naiwnosci został własnie osiągnięty :/ |
94min a oni z trzema obrońcami zostają który to juz raz?!?
|
Idziemy po mistrza. Mistrzostwo frajerstwa. Ileż kvrwa można. Żenada.
Manchester miał Fergie Time, w którym wygrywał mecze. My mamy Moskal Time, w którym mecze przepierdalamy. PS. rzuty wolne Dariusza :lol: |
to co zobaczylem sekunde temu jak LEgla znow zostala wyciagnieta na mistrza przechodzi ludzkie pojecie!!! Przeciez to gorzej wyglada niz za czasow fryzjera..... i nikt sie tym nie zajmuje.
|
Kazimierz "Remis" Moskal, opcjonalnie Kazimierz "2:2" Moskal....
|
Czy Kaziu wyciągnie w końcu jakieś wnioski po tych remisach? No kierwa ileż można...
|
Trzeci raz przejebali mecz w doliczonym czasie i nawet nie widać po nich złości. Chodzą sobie po boisku, sklejają piąteczki z przeciwnikami, ręce ....a opadają !!!!!!!!
|
Takich ....a idiotow jak Dudka to z klubu gonic ....a widłami...
|
A na co wy liczyliscie??? że wygramy Mistrza Polski haha dobre sobie. 5 miejsce jak nic na koniec zajmiemy. Gówno warte. Nie ma kim grac. Rozgonic towarzystwo, zaczac wszystko od nowa z Nowym Trenerem, bo juz nie ma sensu tego dluzej ciagnąc. Panie Kaziu 1 liga czeka...
|
To jest k.u.r.wa niepojęte jak można w tak idiotyczny sposób stracić punkty.PARODIA !!!
|
Nasz zespół nie ma w ogóle równowagi między atakiem a obroną. W obronie gramy bardzo słabo jako zespól, nie tylko obrońcy. Na ten moment pomysł Moskala na Wisłę niebezpiecznie dryfuje w stronę Stawowego. Grać ofensywnie i do przodu. Wszystko pięknie, ale jak się ma skład jaki się ma, to czasem trzeba wygrać sprytem, inną taktyką.
My przy kontuzji Guerriera gramy bardzo statyczną piłkę. Wszyscy grają powoli. Dopiero wejście Stępińskiego nieco ożywiło atak. Podsumowując - na razie bardzo mnie rozczarowuje nasza słabość w grze obronnej. A w meczu: 1. Bezproduktywny Barientos (tak wiem strzelił prze mega bramkę) - żadnej asysty, czy dobrego podania do kolegi. W tym momencie jest jak Boukhari - też strzelił 1 bramke i nic więcej nie zrobił. 2. Prowadzimy 2-1 i zamiast stanąć w swoim polu karnym to my bawimy się w pressing na połowie rywala. Oczywiście nie udany i jest 2-2. Żałosne - stracić w taki sposób bramkę na 1 minute przed końcem. 3. Widać że mamy stary zespół - intensywność meczów co 3 dni nam nie służy. |
Ten mecz to jawny sabotaż. Nasze gwiazdki po prostu nie chcą grać w pucharach i tyle. Nie da się stracić bramki w 94 min z kontry jeżeli nie robi się tego celowo, taka jest prawda. Albo chodzi o wypłaty albo już sam nie wiem o co. Rozpędzić to towarzystwo wzajemnej adoracji raz na zawsze. W piłkarzach innych drużyn widać złość, a u naszych panienek nic. Po końcowym gwizdku Stilic w najlepsze żartuje sobie z Murawski i uśmiech od ucha do ucha na twarzy. Na koniec brawa dla Buchalika który zamiast wyjść z bramki czy zrobić cokolwiek to się położył na murawie. Szkoda gadać, Brożek emerytura, nie wiem co on robi na boisku, jest gorszy od Stępińskiego po którym wszyscy jeżdżą.
|
najpierw sie ucieszyłem na 2:1 jadąc już autem, a później równie bardzo sie w....iłem jak zobaczyłem remis... no ja .......e
|
Nie no panowie, najlepiej o tym zapomnieć. Jade po flaszke. Głowa, Brożek, Garguła emerytura, Stilic a idz sobie do Lecha, Reszte wyoutowac, zostawic nielicznych i nara
|
Jeszcze gdzieś te wyniki się pod nas układają, ale jak w Białym nie wygrają, to tyle będzie z pucharów.
Gra taka, jak frekwencja...jedni drugich warci... |
Cytat:
|
To już po Kazku Moskalu w Wiśle. Niestety, trener który (już mniejsza o powody) notorycznie traci punkty w końcówkach meczów, nie jest nikomu potrzebny.
|
Nie macie jaj panowie
|
Mamy na boisku 6 defensywnych zawodników i nadziewamy się na kontrę w 94 minucie.
Smarkateria taktyczna i niespotykane frajerstwo. Dwie udane akcje z Gdańska zaćmiły obraz tej drużyny. Tu nie ma co pastwić się nad jednym czy drugim. Cała drużyna zagrała dziś źle a wygrana byłaby szczęśliwym trafem Trzeba cieszyć się z tej ósemki, bo w tej formie to raczej nic więcej nie zdziałamy. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl