Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [32 kolejka] LECHIA Gdańsk - WISŁA Kraków, 15 maja, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9464)

OstryLG 13.05.2015 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vabanq (Post 1400236)
która przegrała z nami 1:0 . Wygramy 12:0 w takim razie :)

to było tak dawno że się nie liczy :)

Lukasz 13.05.2015 12:20

Pozwole sobie załączyć:
https://www.youtube.com/watch?v=NdFQxJ7QY50

Trzeba marzyć, wierzyć i dążyć. Trzeba wygrać w Gdańsku.

wiesniak842 13.05.2015 12:23

To co wrzucil szprotson z wp to juz jakas tragikomedia jest. W tym klubie nigdy nie zawita normalnosc kiedy wlasciciel bedzie zmienial szkoleniowcow jak rekawiczki. Moskal dopiero co zasiadl do stolu a juz musi odchodzic nie pokroiwszy jeszcze nawet powitalnego tortu. Quo Vadis Boguslawie, quo vadis Wislo...

















...:D

markowywislak 13.05.2015 13:24

licze na remisy w spotkaniach Śląsk-legia i lech-jagiellonia i jakieś 0-1 :D

siemstein 13.05.2015 14:04

Ej panowie, bo już stadion szykują:

http://ekstraklasa.net/stadion-wisly...aedd823c010000

szprotson 13.05.2015 14:08

speclajnie mamy tak duzo brutalnosci w architekturze by zakrywać ją właśnie logiem ligi czempionsów :)

do piątku tak mozemy marzyć hehe

siemstein 13.05.2015 14:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1400258)
speclajnie mamy tak duzo brutalnosci w architekturze by zakrywać ją właśnie logiem ligi czempionsów :)

do piątku tak mozemy marzyć hehe

Cupiał nadzorował: W tych miejscach ma być surowizna na banery LM!

fansorina 14.05.2015 09:29

Daniel Stefański z Bydgoszczy sędzią w meczu Lechia-Wisła.
Ps. Podobno mieszka w Warszawie :lol:

Viper 14.05.2015 10:19

Mecz z gatunku strategicznych, jeśli wygrają trzy drużyny Legia, lech oraz Wisła, to wskoczymy na 3 miejsce i będziemy mieli dwa pkt przewagi nad Jagą, cztery nad Śląskiem. Co dałoby pewne poczucie bezpieczeństwa w walce o puchary. Wygrana to konieczność, choć będzie bardzo ciężko. Lechia ma ciut trudniejsza pozycję w walce o puchary, więc będą na pewno podenerwowani. Warto by to wykorzystać.

majomajo 14.05.2015 10:33

Mecz meczowi nie równy, także powtórki - przynajmniej stylu gry z Górnikiem w Gdańsku nie przewiduję.
Remis będzie ok.

siemstein 14.05.2015 11:35

Gramy praktycznie bez skrzydeł, remis w ciemno

stalsanok1946 14.05.2015 15:47

remis biorę w ciemno, ale spodziewam się ciężkiego meczu dla Wisły

AOT 14.05.2015 21:03

Bez kitu, jeśli piłkarze mają takie samo bojowe nastawienie jak forumowicze to mogą w ogóle nie wychodzić na mecz, bo już go przegrali.

"Remis biorę w ciemno"...

Odwagi ....a!

stalsanok1946 14.05.2015 21:43

jestem realista

luczyk 14.05.2015 22:19

w naszej lidze termin realista nie funkcjonuje, serio zdziwisz sie jak wygramy 2-0, albo tak samo przegramy ?

Drozd 14.05.2015 22:41

Możemy grać tylko o zwycięstwo, a remis to zmarnowana szansa. Jesteśmy lepsi stabilniejsi no i mamy Kazimierza. Stawiam 5-3 dla nas.

Patryko 14.05.2015 23:12

0-2. Bardzo liczę na przebudzenie Brożinho.

St Yabol 15.05.2015 06:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1400423)
0-2. Bardzo liczę na przebudzenie Brożinho.

przecież przebudził się z Górnikiem ;>

Ajax 15.05.2015 15:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1400427)
przecież przebudził się z Górnikiem ;>

Teraz czas na drzemkę:D

AdrianoZKS 15.05.2015 15:56

Wygrana w tym meczu ustawiłaby nas w tabeli nieźle, ale - zwłaszcza jeśli jednak naszym piłkarzom nie zapłacili :D - nie zdziwi mnie żaden wynik, chyba że to będzie jakieś 0:3 albo jeszcze gorzej. Jeśli jednak bym miał się określić, to wierzę w wygraną. U&W!

AntyMod 15.05.2015 21:03

kto zrobil dziure w reczniku ????? :D

Kamson 15.05.2015 21:26

Przelewy chyba doszły na konta w przerwie.

KrzychooR 15.05.2015 21:29

Barientos to chyba pierwszą wyplatę dostał w przerwie...

crazykaro 15.05.2015 21:31

Wszystkie wyjazdy na 2:2, u nas zwycięstwa i mamy puchary:D

mee 15.05.2015 21:31

Druga połowa naprawdę znakomita, bajeczne bramki, szkoda że remis ale optymizm jest. Czapki z głów, nikt nie traci takich frajerskich goli jak my, ale nikt nie robi takich akcji jak My. Mimo wszystko, gratulacje.

WhiteDoctor 15.05.2015 21:33

na szybkiego:

-mamy momenty takie, że nikt w tej lidze tak nie gra
-2 brama na konto ręcznika
-Boguskiego to chyba pojebało z tym truchcikiem przy schodzeniu

+sędzia h.uj bo na ostatniego wolnego zjebała minuta z doliczonego, a on odgwizduje równiótko +3

AntyMod 15.05.2015 21:34

krolowie remisow potwierdzili swoja forme ....kiedy Dutka przechodzi do tej pogoni albo gdziekolwiek ??? panie Pawle ( Brozek) koncz wasc .......

63.5 Kg 15.05.2015 21:41

Na szybko...

Szlag mnie trafia ze zremisowaliśmy z tak slabym zespolem...
Mila gwiazdor taki ze z checia bym go jebnal...
Dwie ladne bramki...
Stracone 2 pkt..
Frajersko...strasznie frajersko...

brylant17 15.05.2015 21:42

No halo krytycy gdzie jesteście z czatu? Halo bo was nie słyszę pierwsza połowa kaplica, druga majstersztyk z Jeana będą ludzie

63.5 Kg 15.05.2015 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1400507)
No halo krytycy gdzie jesteście z czatu? Halo bo was nie słyszę pierwsza połowa kaplica, druga majstersztyk z Jeana będą ludzie

Ale co krytycy??
Stracilismy 2 pkt z bardzo slabym zespolem..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl