![]() |
Cytat:
|
Pozwole sobie załączyć:
https://www.youtube.com/watch?v=NdFQxJ7QY50 Trzeba marzyć, wierzyć i dążyć. Trzeba wygrać w Gdańsku. |
To co wrzucil szprotson z wp to juz jakas tragikomedia jest. W tym klubie nigdy nie zawita normalnosc kiedy wlasciciel bedzie zmienial szkoleniowcow jak rekawiczki. Moskal dopiero co zasiadl do stolu a juz musi odchodzic nie pokroiwszy jeszcze nawet powitalnego tortu. Quo Vadis Boguslawie, quo vadis Wislo...
...:D |
licze na remisy w spotkaniach Śląsk-legia i lech-jagiellonia i jakieś 0-1 :D
|
|
speclajnie mamy tak duzo brutalnosci w architekturze by zakrywać ją właśnie logiem ligi czempionsów :)
do piątku tak mozemy marzyć hehe |
Cytat:
|
Daniel Stefański z Bydgoszczy sędzią w meczu Lechia-Wisła.
Ps. Podobno mieszka w Warszawie :lol: |
Mecz z gatunku strategicznych, jeśli wygrają trzy drużyny Legia, lech oraz Wisła, to wskoczymy na 3 miejsce i będziemy mieli dwa pkt przewagi nad Jagą, cztery nad Śląskiem. Co dałoby pewne poczucie bezpieczeństwa w walce o puchary. Wygrana to konieczność, choć będzie bardzo ciężko. Lechia ma ciut trudniejsza pozycję w walce o puchary, więc będą na pewno podenerwowani. Warto by to wykorzystać.
|
Mecz meczowi nie równy, także powtórki - przynajmniej stylu gry z Górnikiem w Gdańsku nie przewiduję.
Remis będzie ok. |
Gramy praktycznie bez skrzydeł, remis w ciemno
|
remis biorę w ciemno, ale spodziewam się ciężkiego meczu dla Wisły
|
Bez kitu, jeśli piłkarze mają takie samo bojowe nastawienie jak forumowicze to mogą w ogóle nie wychodzić na mecz, bo już go przegrali.
"Remis biorę w ciemno"... Odwagi ....a! |
jestem realista
|
w naszej lidze termin realista nie funkcjonuje, serio zdziwisz sie jak wygramy 2-0, albo tak samo przegramy ?
|
Możemy grać tylko o zwycięstwo, a remis to zmarnowana szansa. Jesteśmy lepsi stabilniejsi no i mamy Kazimierza. Stawiam 5-3 dla nas.
|
0-2. Bardzo liczę na przebudzenie Brożinho.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wygrana w tym meczu ustawiłaby nas w tabeli nieźle, ale - zwłaszcza jeśli jednak naszym piłkarzom nie zapłacili :D - nie zdziwi mnie żaden wynik, chyba że to będzie jakieś 0:3 albo jeszcze gorzej. Jeśli jednak bym miał się określić, to wierzę w wygraną. U&W!
|
kto zrobil dziure w reczniku ????? :D
|
Przelewy chyba doszły na konta w przerwie.
|
Barientos to chyba pierwszą wyplatę dostał w przerwie...
|
Wszystkie wyjazdy na 2:2, u nas zwycięstwa i mamy puchary:D
|
Druga połowa naprawdę znakomita, bajeczne bramki, szkoda że remis ale optymizm jest. Czapki z głów, nikt nie traci takich frajerskich goli jak my, ale nikt nie robi takich akcji jak My. Mimo wszystko, gratulacje.
|
na szybkiego:
-mamy momenty takie, że nikt w tej lidze tak nie gra -2 brama na konto ręcznika -Boguskiego to chyba pojebało z tym truchcikiem przy schodzeniu +sędzia h.uj bo na ostatniego wolnego zjebała minuta z doliczonego, a on odgwizduje równiótko +3 |
krolowie remisow potwierdzili swoja forme ....kiedy Dutka przechodzi do tej pogoni albo gdziekolwiek ??? panie Pawle ( Brozek) koncz wasc .......
|
Na szybko...
Szlag mnie trafia ze zremisowaliśmy z tak slabym zespolem... Mila gwiazdor taki ze z checia bym go jebnal... Dwie ladne bramki... Stracone 2 pkt.. Frajersko...strasznie frajersko... |
No halo krytycy gdzie jesteście z czatu? Halo bo was nie słyszę pierwsza połowa kaplica, druga majstersztyk z Jeana będą ludzie
|
Cytat:
Stracilismy 2 pkt z bardzo slabym zespolem.. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl