![]() |
Barientosa mozna sie pozbyc juz w czerwcu ???
|
A czemu chcesz się go pozbyć?
|
Barrientos ma ogromny potencjał, tylko strasznie się gubi, nie przykłada się do podań. Ma świetny ruch, nie traci piłek w bezpośrednim starciu z rywalem. Problem rodzi się, gdy trzeba dokładnie podać.
|
Dzięki Donaldowi jesteśmy w pierwszej 8
|
Ja rozumiem, że na tle ostatnich występów dzisiejszy Buchalik był wyśmienity. Gdy jednak weźmie się jednak pod uwagę to co bramkarz powinien robić w meczu był to poprawny występ i nic więcej.
|
Cytat:
|
No Barrientos to ma szybkosc CHrapka :)
|
Cytat:
8 ekipa gra z 1 i 2 u siebie. Nie wiem skąd masz info, że są mecze z pierwszą trójką u siebie. 4 miejsce to dla nas dobra opcja. 4 mecze u siebie w tym prawdopodobnie z Legią, pod względem ekonomicznym idealnie. |
Barrientos technicznie bajka, ale błyski przeplata dramatycznie głupimi zagraniami, więc jest co poprawiać. Bury ewidentnie ma problemy z grą na LO, bo lewa noga u niego leży. Stilić niewidoczny, może 2-3 dobre zagrania. Brożek ....a dramat, ławka w nast. meczu, Jankowski zamiast niego w ataku, bo ostatnio nie gra tak źle.
|
Buchalik - chyba pierwszy raz zagrał u nas nie poprawny, ale po prostu bardzo dobry mecz :) Głosy nawołujące (w tym mój) do wstawienia między słupki Miśka powinny narazie ucichnąć.
Dudka - to był ten sam grajek, czy ktoś go podstawił? Nie sądziłem, że kiedykolwiek to napiszę, ale podobał mi się w meczu z Koroną Dariusz Dudka <szok>. Czy ja śnię? Nie dość, że celnie podawał, notował dużo odbiorów to jeszcze... tak jakby mu się chciało biegać! Niesamowite! Uryga - na szczęście wszedł dopiero w doliczonym czasie gry. Bez niego nasze wyprowadzanie piłki wróciło na odpowiednie tory. Mam nadzieję, że Moskalowi nie przyjdzie do głowy wystawiać go od pierwszej minuty na Śląsk. Sadlok na stoperze bardzo fajnie ale to chyba nic dziwnego, w końcu to jego oryginalna pozycja. Fajna sprawa, bo coś czuję, że Głowa nie przedłuży tym razem, a przyda się ktoś do pary dla Gumisia. Jović i Burliga dobrze - tylko ten anemiczny strzał w końcówce meczu Żenua. Barrientos, Jankowski, Stilić, Brożek - mylili się na potęgę, % celnych podań u tych chłopaków był w tym meczu po prostu żenujący. Chociaż pierwszej dwójce z tej czwórki się po prostu bardzo chciało. Cieszy bramka Jankowskiego, bo widać, że gość zaliczył duży dołek psychiczny i do tego gra dużo słabiej niż przed kontuzją. Z resztą on i Brożek mają czucie piłki jakby nie grali z rok albo i dłużej. Aż człowiek strzelał zębami patrząc na te podania do przeciwnika. Brożek jak to Brożek - znowu kaleczył na potęgę. Pewnie niedługo znów rozegra jakiś mecz w którym jebnie 2-3 bramki, a potem 2-3 mecze znów będzie tylko irytował. Przynajmniej taki wypracował sobie rytm w tym sezonie. O Guerrierze nie będę się rozpisywał. Każdy widzi co ostatnio ten chłop wyprawia. Szacun! O przebiegu meczu krótko : Wreszcie się do nas uśmiechnęło szczęście. Z reguły to szczęście mieli przeciwnicy. Miejmy nadzieję, że ta tendencja utrzyma się do końca sezonu :) Bo tak naprawdę był to bardzo wyrównany mecz, a my jebnęliśmy dwie bramki z tzw 'niczego'. Dobrze. Tak trzymać! |
Może nie bajka, ale ma wolę walki, super utrzymuje piłkę (daje radę z dwoma na plecach). Jak dla mnie facet odwala dużą robotę dla zespołu, dobrze ściąga uwagę i daje miejsce innym.
|
Cytat:
|
Kamień z serca. Tylko tyle i aż tyle.
|
Cytat:
|
Generalnie dziś wszyscy oprócz Brożka na plus. Paweł strasznie słabo. Najważniejsze, że zapewniliśmy sobie grupę mistrzowską, a teraz... wszystko się może zdarzyć ;)
|
a Sadlok dwie bramki nam uratował
|
Wreszcie dobry mecz i pewne zwycięstwo.
Guerriera przepraszam z dużym opóźnieniem, pozdro dla Smudy. Buchalik dziś NARESZCIE bardzo dobrze, Dudka jak za najlepszych lat. Szczególne gratulacje dla Jankowskiego, tak dobre spotkanie było mu potrzebne, oby teraz było tylko lepiej. Na plus cała drużyna, niestety z wyjątkiem Brożka, któremu bardzo przydałoby się trochę luzu i odciążenia. Barrientos niestety zupełnie nie przekonuje, ale ma jeszcze 8 spotkań na udowodnienie czegokolwiek. Najważniejsze, że gramy o coś. |
to tak zeby rozjasnic:
Kolejka 31: 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-14, 10-13, 11-16, 12-15 Kolejka 32: 4-1, 2-3, 6-7, 8-5, 16-9, 13-12, 14-10, 15-11 Kolejka 33: 1-3, 5-7, 2-4, 6-8, 9-13, 12-16, 10-15, 11-14 Kolejka 34: 7-1, 3-5, 8-2, 4-6, 12-9, 10-11, 14-15, 16-13 Kolejka 35: 1-5, 4-8, 2-7, 3-6, 9-10, 11-12, 13-14, 15-16 Kolejka 36: 8-1, 5-4, 6-2, 7-3, 15-9, 11-13, 16-10, 12-14 Kolejka 37: 1-6, 2-5, 3-8, 4-7, 9-11, 13-15, 10-12, 14-16 przeklejone z 90minut.pl |
Guerrier, który to juz mecz z bramką? Trzeci? Czwarty?
Jakoś znikneli wszyscy co chcieli go wywieźć na taczkach razem z Sarkim, który stał sie bogiem po meczu z legią ;) |
Cytat:
Cytat:
|
Przede wszystkim trzeba docenić pomysł Moskala na dzisiejszy skład. To naprawdę zadziałało.
Guerrier - wiadomo - wzniósł się na jakiś kosmiczny poziom. Z pewnością przyjdą gorsze mecze, ale ostatnimi czasy zrobił dla nas naprawdę wiele. Sadlok - rewelacyjny występ. Buchalik, Dudka - tak samo. Barrientos ma wielki potencjał, brakuje mu czasem precyzji, ale naprawdę wiele potrafi (imponująco utrzymuje się przy piłce, świetnie odjeżdża rywalom). Na koniec o Jankowskim, bo zagrał naprawdę dobrze. Oby gol dodał mu pewności siebie, gdyż Paweł w obecnej dyspozycji powinien na chwilę odpocząć. Czasem sobie myśle, że Brożek chciałby za dużo zrobić i ta presja go przygniata. |
No w koncu nadeszła wygrana. Buchalik na 0 z tylu jemu tez trzeba pogratulowac. Brameczka Donalda fantastico, doping bardzo fajny. Najwazniejsze, ze grupe mistrzowska osiagnelismy a teraz mozemy powalczyc o puchary
|
Gratulacje dla Buchalika, seria 10 meczów! ze straconą bramką przerwana.Dziki Donald wprowadza nas do górnej ósemki. Dudka zagrał dobry mecz na pozycji def.pomocnika, wreszcie. Jovic znowu praktycznie do przejścia i do tego z przyszywaną asystą. Barrientos no ja nie wiem co o nim myśleć, widać że grać umie, ale notorycznie przynajmniej mnie denerwuje :D, na środek za SS18 trzeba będzie go kiedyś wypróbować.
Do 4 miejsca wystarczy bramkowy remis ze Śląskiem, ale jako że WKS jest słaby w tej rundzie to nic tylko zdobyć 3 punkty. Panowie jeszcze jedno zwycięstwo i macie 2 tyg. luzu, więc się postarajcie ;) |
Cytat:
|
Cytat:
tak, tak - i w 82 minucie Korona strzela kontaktowego i przez 10 min gramy z sercem do gardłem. Ten mecz powinien właśnie być rozegrany tak, jak to zrobił Moskal. Brawo. Ogrywać młodych możemy w mistrzowskiej, bo chyba każdy średnio rozgarnięty obserwator naszych meczów stwierdzi, że w pucharach nie mamy czego szukać. Kamień z serca - cel osiągnięty, teraz wszystko się może zdarzyć. EDIT: ad vocem - albo ogrywać młodych, tak jak to miało miejsce z Piotrkiem Żemło ;) Cytat:
|
Cytat:
P.S. Wszystko musi być wyważone. Nie mówię, że młodzi mają grać od 1 minuty. Rozumiem też trenera i wiem, że są pewne priorytety. Trzeba przy tym wszystkim jednak myśleć perspektywicznie i nie skupiać się wyłącznie na obecnym sezonie. |
Cytat:
W każdym razie miejsce poza pierwszą trójką zostanie uznane za porażkę. |
4 miejsce chyba wystarczy utrzymać i bęndą puchary? tylko gorsza runda... nie oczekujmy od nich 1 czy 2 miejsca.
|
Jeśli wygramy w środę i później kolejne 7 meczy to miejsce na podium zrobi się samo :D.
Po prostu nie ma co pi...lić tylko trzeba za...lać. |
Cytat:
jeśli wygralibyśmy mecze od pierwszego do ostatniego to zdobylibyśmy mistrzostwo, ot ciekawostka |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl