Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [28 kolejka] Podbeskdzie - WISŁA Kraków, 17 kwietnia, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9454)

PiVoSH92 17.04.2015 20:34

W zasadzie większość buchalów to brak reakcji/złe ustawienie...

Ogryzek 17.04.2015 21:27

Pierwsze wrażenie;

Stepiński stwarza zagrożenie ale niestety tylko pod bramką Wisły. Nie ma sensu go wpuszczać! Obrona Wisły przy stałych fragmentach gry to dramat! Buchalik chyba już przekroczył "masę krytyczną" słabej gry. Lepszy chyba nawet Bieszczad.

!!IRIVER!! 17.04.2015 21:27

Pewnie bylibyśmy dziś tuż za L gdyby w bramce stał bramkarz. Czas żeby naprawde do bramki wszedł Misiek.
Na szczęście w Bielsku mają Zajaca..

Musimy wygrać z Koroną i miejsce w osemce pewne. Oby Śląsk z Lechią tez zagrali na remis ;)

matti123 17.04.2015 21:31

Kurna dlaczego nie spróbujemy Miśkiewicza !!?? Buchalik na lini nie ma refleksu a z lini się nie rusza. On nie słyszał co to jest gra na 5m nie mówiąc o przedpolu. Jakim cudem bramkarz nie wychodzi do dośrodkowań i stałych fragmentów.

Davss875 17.04.2015 21:35

Nasza obrona to poziom 3 ligowy niestety. Ręcznik w bramce. Nie ma kim grac!!!!!!!!!!!!!!! Rzygac sie chce jak patrze na gre Buchalika, Dudki, Urygi, Jankowskiego. Nie ten poziom niestety. Jesli nawet jakims cudem mielibysmy zagrac w pucharach to dopiero bedzie komedia z Buchalikiem w bramce. To jest Pi....a a nie bramkarz. Taki Buchalik, Dudka, Uryga, Jankowski, Boguski to poziom 3 ligowy !!!!!!!!! Jak my mamy grac w ekstraklasie z zawodnikami 3 ligowymi no jak??? Moga zostac: Misiek, Bury, Jovc, Glowa, Gumis, Sadlok, Stilic, Brozek, Stjepa, Barrientos, Guerrier. Reszta wyp.......lac i to natychmiast w podskokach, jeszcze kopa na rozpęd dac!!!!!! Patałachy

lazy 17.04.2015 21:35

Dlaczego pół meczu graliśmy górne piłki?
Dlaczego Buchalik nie wychodzi do dośrodkowań?
Dlaczego Stępiński w ogóle wchodzi na boisko?

Brawo Donald! Przynajmniej jeden zawodnik jest w formie.

cash_X 17.04.2015 21:36

Bramkarz bramkarzem, ale nam brakuje w środku zawodnika pokroju Sobola, który zrobiłby miejsce dla Stilica. W tej chwili każda drużyna z tej śmiesznej ligi wie, że jak siądzie twardo na Semira, to mamy zero rozegrania.

Kamson 17.04.2015 21:37

Pan Ręcznik nie dość, że nie potrafi bronić to jeszcze w 92 minucie remisując z Podbeskidziem... gra na czas!!! TU JEST K U R W A MAĆ WISŁA, a nie jakiś Ruch! Z koroną Miśkiewicz do bramki! Nie ważne w jakiej formie.

Heero 17.04.2015 21:38

Miśkiewicz to obowiązek Moskala w następnym meczu, Buchalik nie jest osobą dającą coś ekstra drużynie - puści co ma puścić, obroni to co ma obronić, tylko tyle.

Martwi gra w obronie, tracimy bardzo dużo bramek.

Zadanie na cały tydzień - stałe fragmenty!! Co być nie mówić o Smudzie, jego pomysł na obronę był całkiem niezły i trzeba iść w tym kierunku. Najwięcej roboty będzie z przodu, ma kto dośrodkowywać, ma kto walczyć w powietrzu, ale nic z tego nie ma, opracowanie 2-3 schematów to obowiązek.

mitmichael 17.04.2015 21:39

I znowu remis i znowu obrona czestochowy w ostatnich sekundach spotkania, masakra jakas

speedfashion 17.04.2015 21:39

Zegar dobija do 90 minuty, Buchalik wznawia mecz w żółwim tempie. My nie pojechaliśmy tam po zwycięstwo. W drużynie brakuje pewności, niewiele się tam zazębia, wszystko jakby z plasteliny ulepione.

Buchalik to straszna nędza. Stępiński mógłby już sobie pójść, pewnie nikt nie zauważyłby jego braku. Uryga na swoim poziomie.

Dobra zmiana Jankowskiego.

Mecz oglądało się bardzo nieprzyjemnie, ponieważ:
a. komentarz był chyba z kosmosu,
b. sędzia "pozwalał grać" (42 faule, szok).
c. murawa była doskonała i premiowała chcących grać w piłkę.

Patryko 17.04.2015 21:40

Kolejny mecz, w którym nie istnieliśmy w środku. Tak samo jak z Górnikiem, póki mieli siły na pressing w środku to my nawet jednego podania nie byliśmy w stanie wymienić.
Smutno się patrzy, jak ciśnie nas 10 drewnianych grajków, którym się chce i okazują chociaż trochę sportowej złości. Guerrier znowu ratuje nam tyłek (przy drobnej pomocy Zajaca :D). Kolejny mecz do zapomnienia (niestety).

ulTraS 17.04.2015 21:40

Tragedia... Stilić tragedia, Brożek tragedia, Garguła brak słów... I my ....a chcemy grać w LE, podczas gdy bramki strzela nam jedynie koleś co piłki przyjmować nie umie.

Festence 17.04.2015 21:42

Po wejściu Jankowskiego nawet coś lepiej zaczęliśmy grać,
Donald najlepszy,
Solidny Głowa, oby mu nic poważnego nie było.

A reszta do tarcia chrzanu.

Mario Nh 17.04.2015 21:42

Eksperci w studio C+ pieją z zachwytu, że oglądaliśmy bardzo dobry mecz.
Dla mnie ten mecz był beznadziejny. Sędzia, jak to w naszej ekstraklasie gwizdał każdy kontakt między zawodnikami. Jak dla mnie zepsuł cały mecz i wyleczył mnie na tydzień z oglądania piłki.

Byłem pierwszym, który bronił tych dwóch zawodników, ale muszę to napisać. Buchalikowi i Brożkowi brakuje jaj. Stilic bez formy dziś. Dobrze, że Donald znów uratował punkt.

fansorina 17.04.2015 21:46

Remis pod KLIMCZOKIEM!!!!!!!!

Obraz nędzy i rozpaczy przez obronę po atak. No ....a Guerrier tylko gra w ofensywie, kto by się tego spodziewał.
Buchalik, czas na ławke. Wiadomo każdy będzie miał swoje zdanie, ale druga bramka to 50% jego a drugie obrońców. A granie przez niego na czas, gdy remisujemy ....a z Podbeskidziem to szczyt wszystkiego.Miśkiewicz do bramki!

Stępiński, czy w tej Norymberdze straszył cię duch Franka czy Goeringa że jesteś wystraszony. Do tej Norymbergi wrócisz i chyba szparagi będziesz zbierał bo grał w piłke to napewno nie.

Z każdym kolejnym meczem za Moskala gramy coraz słabiej :(

lazy 17.04.2015 21:56

Ok, Buchalik słabo nie po raz pierwszy ale zmiana bramkarza nie rozwiąże naszych problemów. Obrona gra słabo bo jest cały czas pod presją. To jest z kolei efektem czarnej dziury w środku pola - Garguła coraz słabiej, Uryga nawet nie jest dobrym przecinakiem, że o rozegraniu nie wspomnę. Czekamy wciąż na Ostoję to może lepiej tam wsadzić Boguskiego? To rozpaczliwe rozważania, ale 2 mecz z rzędu tracimy kontrolę nad grą bo nie istniejemy w środku pola.
Stilić w twardej grze się nie sprawdza i było to widać. Przez pół meczu gracze Podbeskidzia utrudniali mu kopanie, bieganie i chyba oddychanie również. Miał 3 lub 4 zagrania do Brożka/Stępińskiego w 2 połowie i wszystkie za mocne.

I jeszcze raz o Stępińskim - wprowadzanie go na boisko to sabotaż - równie dobrze można zrezygnować z takiej zmiany. Nie pamiętam kiedy gość zanotował udane zagranie...

Elefant 17.04.2015 22:12

Widzę, że moja uprzejma prośba wyrażona po poprzednim meczu o nie wpuszczanie Boguskiego poskutkowała.:D

To jeszcze dzisiaj bym uprzejmie prosił.

Za Buchalika pana Józka z kotłowni bym prosił. Gorzej na pewno nie będzie.
Jakby się opierał to Misiek albo Bieszczad ewentualnie. Ci się na pewno zgodzą.

Za Gargułe Stiepanovicia. Środek pola nie istnieje ani w odbiorze a w przytrzymaniu piłki.

No i jeszcze Stępinskiego panie trenerze bym nie wpuszczał :foch:
On jest ogromnym zagrozeniem, głównie dla siebie i Wisły.

A i jeszcze na stojąco to się meczu nie wygra nigdy.

Nawet z Podbeskidziem, które gra piłkę prostacką i prostą jak budowa cepa.
Choć w sumie to cep mógłby się czuć obrażony tym porównaniem.:mysli:
Ale przynajmniej biegają. W przerwach między tym jak leżą i symulują.

rozarian 17.04.2015 22:24

Kiedyś jak Stolarski nie dał pograć Stępińskiemu, gdy ten był w Widzewie, pomyślałem wtedy, jaki ten Stolarski zapowiada się na świetnego obrońcę. Okazało się, że obaj są siebie warci i być może gdzieś w okolicach Limanovii skończą.
Buchalik jest taki grzeczny i miły dla rywali, że na bramkarza nie wygląda. Mógłby np.dzieci na pasach przeprowadzać, albo wykonywać podobne czynności. Kto mu wmówił, że może stać na bramce?

force93TS 17.04.2015 22:45

https://youtu.be/P-FZKPsT0ws skrót

AntyMod 17.04.2015 22:46

nie przesadzajacie- slaba druzyna zremisowala u siebie z jeszcze slabasza , to ze niektorzy jeszcze nie zdjeli rozowych okularow i siedza w nich przez ostatnich 5 lat to nie znaczy ze maja racje, Wisla jest slaba, przecietna drzuzyna i trzeba sie cieszyc z remisu ...kubelek zimnej wody dla fantastow ktorzy ZNOW chcieli wygrac 3-0 , dla mnie ten remis to wygrana , tak samo jak po wizycie u bukmachera , zejdzcie na ziemie dzieci Cupialowskiej Telefoniki ..... u Kazka mamy remisy , u Ziemniaka z lat 80tych bysmy dalej obrywali od wszystkich ...a panowie Dutka, Buchalik, Uryga to po prostu pozim 1-2 ligowy

xanti1906 17.04.2015 22:47

No nie wytrzymie jak jeszcze raz zobaczę Urygę i Buchalika.

!!IRIVER!! 17.04.2015 22:54

Niebywałe ale ostatnie czyste konto było w meczu w Gliwicach 28 listopada...

El'kabat 17.04.2015 23:16

Za to granie na czas w 90 minucie to patałachy na nogach do Krakowa. No chyba,że nam się priorytety zmieniły Panie Dudka i Buchalik.
Cały środek pola leży i to jest klucz do tego,że każdy nas tłamsi. Dudka / Uryga to pseudo DP, Garguła pół przytomny już prawie na drugim brzegu.

BoBaSbK 17.04.2015 23:24

Dziwie się że Buchalik stoi na linii przy wyrzucie z autu , to powinna być jego piłka . A tak przypadkowa główka Arka i bramka . Cała pierwsza połowa taka chaotyczna , zamiast uspokoić grę i grać podaniami po ziemi to podnoszenie piłki , to młyn na wodę dla górali . Druga połowę za grali piłką po ziemi i Podbeskidzie biegało - lepiej to wyglądało . Na koniec znowu nerwówka 3 rożne i parę autów - żeby spokojnie nie umieć przenieś ciężaru gry na drugą połowę boiska coś nie tak .

BiałaGwiazda 17.04.2015 23:43

Ktoś słusznie zauważył wcześniej..mamy pilkarzy w więkoszości na poziomie 1-2 ligi polskiej,Smuda swego czasu wycisnął z nich maxa,dlatego niektórym przesłoniło to oczy.. Ale teraz z każdym kolejnym meczem widzimy to coraz bardziej,piłke gramy taką jak za Kulawika.


PS. Podbeskidzie to nie "Górale" nie nazywajcie ich tak,przywłaszczyli sobie nazwe od kibiców Górala Żywiec. To tak jakby ktoś Wisłe Płock nazywał Wiślakami.

Wasiu 18.04.2015 00:09

Ile mamy się jeszcze męczyć z tym półpiłkarzem Urygą? Facet nwwet w 1-lidze byłby co najwyżej uzupełnieniem składu. Zero atrybutów piłkarskich, kompletne zero. Defensywny pomocnik potrzebny na teraz!

Dzimi 18.04.2015 00:53

Wyciąg opinii

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matti123 (Post 1397699)
Buchalik na lini nie ma refleksu a z lini się nie rusza. On nie słyszał co to jest gra na 5m nie mówiąc o przedpolu. Jakim cudem bramkarz nie wychodzi do dośrodkowań i stałych fragmentów.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Heero (Post 1397704)
Miśkiewicz to obowiązek Moskala w następnym meczu

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fansorina (Post 1397712)
Buchalik, czas na ławke.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Davss875 (Post 1397700)
Rzygac sie chce jak patrze na gre Buchalika

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lazy (Post 1397713)
Buchalik słabo nie po raz pierwszy. I jeszcze raz o Stępińskim - wprowadzanie go na boisko to sabotaż - równie dobrze można zrezygnować z takiej zmiany. Nie pamiętam kiedy gość zanotował udane zagranie...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez speedfashion (Post 1397706)
Buchalik to straszna nędza. Stępiński mógłby już sobie pójść, pewnie nikt nie zauważyłby jego braku.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1397714)
Za Buchalika pana Józka z kotłowni bym prosił. Gorzej na pewno nie będzie.
No i jeszcze Stępinskiego panie trenerze bym nie wpuszczał :foch:
On jest ogromnym zagrozeniem, głównie dla siebie i Wisły.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lazy (Post 1397701)
Dlaczego Stępiński w ogóle wchodzi na boisko?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 1397735)
Ile mamy się jeszcze męczyć z tym półpiłkarzem Urygą?

Podpisuje się rękami, nogami i czymkolwiek po 5 razy, pod każdym z cytowanych stwierdzeń.

ulTraS 18.04.2015 01:42

i tak "gry na czas" Buchalika w 90 minucie nic nie przebije:haha:

fialo 18.04.2015 03:16

Ja natomiast Michała Buchalika autentycznie podziwiam. Chlop ma do bronienia talent podobny do kazdego z nas, a broni w ekstraklasowym klubie, co miesiac kasuje pewnie kolo 30 kafli, ladna zona, dobry samochod, duze mieszkanie, ogolnie zyc nie umierac. Nie sztuką jest być w czymś dobrym i pobierać za to hajs, sztuką jest byc chujowym i zyc jak król, wystarczy sie dobrze ustawić i mieć trochę szczęścia jak nasz poczciwy Buchal.

Teraz na powaznie. ....a pisalem ze to recznik juz w pierwszej chwilii po transferze. Pisali do mnie chlopaki z Lechii, ze co my odpierdalamy jak mozemy brac taką łajzę na bramkę. Jak to jest ....a mozliwe, ze pilka z autu leci jakies osiem godzin, mozna wyjsc na szluga, zrobic sobie kawę, a ona dalej leci, a profesjonalny podobno bramkarz jej nie łapie, tylko jest przyspawany do linii jakby go tam jakies oddzialowywanie magnetyczne trzymało. Pisałem po 1. kolejce, po Górniku Łęczna: Buchalik do wyejbania, bedziemy tracic przez niego punkty. Ale nie - dać mu szansę, znawcy wiedzieli lepiej. Zaryzykuje tezę: odejmujemy wszystkie bledy "bramkarza" = miejsce na podium z bezpieczna przewaga, a nawet walka o mistrzostwo. Jacek szmato, za to ze sprowadziles to beztalencie do nas sto chujow Ci na pysk.

Jak dzisiaj zobaczylem co ten parapilkarz wyczynia w 90 minucie, grajac na czas, zalala mnie krew, autentycznie dostalem ....icy. Kur.wo posluchaj, to nie Odra Wodzislaw, powinienes zesrac sie na miętowo, zeby jak najszybciej wykopać piłkę w kierunku czarnego, bo to jedyny pilkarz, ktory soba ostatnio cos reprezentuje (sam nie wierzę, że to piszę), a nie do chuja grac na czas, no ja .......e! Przecież to jest niepojęte. Podp.iździe prezentuje parafutbol, tj. wrzut z autu, karny, dluga pilka, jakies wykopki w polu karnym , a ten ....a cymbał gra na czas. Szkoda mi tylko Arka, widać ile kosztuje go gra z beneficjentami PFRON-u w około.

Uryga, wszystko na temat tego pseudogracza, podawacza do najblizszego (do tylu) napisalem juz ostatnio, nie bede sie powtarzal. Stilic Stojanov, Brożek siwy i słaby, ale to wszystko nic w obliczu występów naszego Cesarza Bramki, Króla Przedpola.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl