![]() |
Cytat:
Stwierdzili że nie odrobią 2 goli z DRUGOLIGOWCEM??? Litości! to ma być drużyna z najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce? przecież to są patałachy. Powinni 3 składem rozbić Błękitnych. Trzeba dać im lekcje futbolu w sobotę. Przy takiej ich dyspozycji ro$%$$my ich w pył do przerwy, a po przerwie karnawał. |
Cytat:
|
Nawet jak odpuścili (w co nie wierzę, bo głowa Podolińskiego wisi na włosku), to i tak dobrze, bo po meczu z Amicą z jesieni dobrze wiemy czym się takie odpuszczanie kończy.
|
Szkoda Sarkiego. Może faktycznie się przebudził, może to nękanie Franza tak działało na jego niemoc, a teraz, gdy z Legią zagrał życiówę (skrzydłowy i zawodnik stopujący/rozpoczynający akcję zarazem, szok) to łapie rok przerwy... Niemniej, derby obstawiam na pierwsze trzy punkty.
|
Derby bez Czekaja Sadloka Stjepanovica i Sarkiego.
Czyli tak naprawdę bez Sadloka i Sarkiego bo Ostoja i Czekaj nie grają już 75588943 miesięcy. |
kto u parchów nie zagra napewno?
jeśli Budziński to okej, bo to ich najlepszy obecnie grajek |
polemizowałbym z tym Budzińskim, obecnie jedyny grajek z tego ku.rwidołka, który coś sobą prezentuje to Covilo i jego bezwzględnie trzeba wyłączyć z gry. Jak jego pokryjemy to jestem pewien, że będzie dobrze.
Żaden inny garbaty nos nie pauzuje |
Cytat:
|
Przestrzegam przed tym hura optymizmem.
Jednak derby to derby i różnie może być. Mam nadzieje, że wygramy, a ile to już obojętne. U żydków powinniśmy uważać na Covilo i może na Kapustkę. Reszta jest milczeniem. |
Parchy będą potrójnie zmobilizowani.
Raz - to derby Dwa - ich pozycja w tabeli jest kiepska Trzy - dali dupska w pucharze i jak dadzą znów dupska w derbach to można spodziewać się kolejnej głowy w Krakowie (tym razem wśród piłkarzy) Jeśli od początku będziemy rozciągać grę i grać szybko piłką to zwycięstwo mamy w kieszeni. W sumie to zawsze derby były w miarę wyrównanymi meczami. Teraz będzie pewnie podobnie. |
|
Cytat:
I na prawde sadzisz, ze oni sie tym przejmują? :lol: dwumecz z Błękitnymi to dobitnie pokazal :lol: Derby.. 90% z nich nie wie co to Derby i ma na nie wyjebane. nie ma co .......ic tylko pojechac frajerow. |
Cytat:
Parchy będą zmotywowane a przesadna pewność siebie wiadomo do czego prowadzi. Wiele razy graliśmy jako faworyt i wynik nie zawsze był po naszej myśli Cytat:
|
Panowie Panie na derby z szalikiem cegiełką?? hmm
|
Sąsiadka dzisiaj ponoć domówiła dopiero drugi tysiąc.
|
Z fb wszyscy na czerwono!
Cytat:
|
Cytat:
Rozjebać te szmaty! |
G. wtedy wyszedł na przeciw oczekiwaniom żydowskich ćwierćinteligentów :D
https://www.youtube.com/watch?v=4dhvEsRrqow riposta genialna :D Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
wislak2214 Nic takiego nie napisałem. O mnie się nie martw :)
|
Cytat:
|
A mnie się wydaję, że KAŻDY WIŚLAK ma być ubrany tak samo - na czerwono - bez świętych krów.
|
Cytat:
|
Chodzą słuchy, że może zostać wprowadzona żałoba, w związku z czym możliwe jest przesunięcie najbliższej kolejki.. Oby nic takiego nie miało miejsca!
|
Cytat:
|
Jest taka opcja, ale trzeba poczekać.
|
Jaka ....a żałoba?
Z jakiego powodu? Prezydent, król umarł? Jakieś trzęsienie ziemi czy tsunami nawiedziłi Polskę w liczbie ofiar 10000? |
Cytat:
|
wybieracie sie z szalikami-cegielkami ( kto kupil ) ???
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl