Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [24 kolejka] Legia Warszawa - WISŁA Kraków, 15 marca, niedziela godz.18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9439)

Smuga 11.03.2015 14:24

Tylko pytanie: Kto obok Urygi? Dudka jest w tak fatalnej formie, że nie warto ryzykować i wystawiać go. Boguski jako defensywny pomocnik, to już przeszłość. Gdyby Stjepa był w pełni sił byłbym na tak.

TS&ZKS 11.03.2015 14:33

Niestety, ale Burliga na LO to czysta głupota i tyle. Dziś piszecie zeby go tam wystawic, a jesli zawali bramke NA NIE SWOJEJ POZYCJI to bedziecie po nim jezdzic. Aż sam sobie sie dziwie, ale Dudka musi byc w skladzie na LO. Bury prawa, srodek Gumiś i Żemło. Na ległą Brożek w ataku, środek Stilić, Guła skrzydła Guerrier, Barrientos, defensywny Uryga. W bramie to w sumie obojętne Buchalik czy Misiek. Bardziej stawiam na Buchalika.

Smuga 11.03.2015 14:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TS&ZKS (Post 1393790)
Niestety, ale Burliga na LO to czysta głupota i tyle. Dziś piszecie zeby go tam wystawic, a jesli zawali bramke NA NIE SWOJEJ POZYCJI to bedziecie po nim jezdzic. Aż sam sobie sie dziwie, ale Dudka musi byc w skladzie na LO.

Po tym, co ostatnio wyprawiał? Jeżeli nie Burliga, to na miejscu Kazka zagrałbym va banque i wystawił Szywacza. Dudka (przy całym szacunku do niego) na LO przyprawiałby mnie tylko o palpitację serca. ;)

mee 11.03.2015 14:56

Łudzić się to przypadłość każdego prawdziwego kibica ;-).
Buchalik
Jović, Gumiś, Żemło, Burliga ( choć pewnie za Żemło będzie Dudka)
Uryga
Barientos, Garguła, Stilić, Guerrier
Brożek

Wydaje mi się że to jest optymalne zestawienie na Ległą, musimy prowadzić grę, bo jak zaczniemy się bronić to nas rozniosą. LO to chyba największy problem. Jović z Barientosem po tej samej stronie daliby nam nową ( nieznaną) jakość więc może warto zaryzykować. Obaj wyglądają na takich co piłka im nie przeszkadza. Zobaczymy jak z taktyką. Znając inklinacje Kazia do tiki-taki to Guła ze Stilićem i Brożkiem muszą zagrać. Jak zagrają na swoim dobrym poziomie to może jakiś remisik... Legia bez Radovića jest już drużyną w zasięgu pozostałych ekip. Mają przewagę mentalną, ale piłkarsko to naprawdę poza Dudą szału nie widzę. Ich przewagą jest przekonanie o własnej sile ( zdecydowanie za wysokie) i wyrównany skład. Tak szczerze to ich wyniki w LE nie są efektem ich wybitnej gry, tylko przeciętnej grupy z której wyszli. Ajax sprowadził ich brutalnie na ziemię.

rozarian 11.03.2015 14:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TS&ZKS (Post 1393790)
Dudka musi byc w skladzie na LO.

Ty chyba źle życzysz Wiśle. Widziałeś w ogóle jak gra Legia? Po prawej stronie operuje szybki Żyro, a często schodzi na te stronę Duda i gra z nim klepę. Rozje..liby wolnego Dudkę w 3 d..y.

PiVoSH92 11.03.2015 15:09

Dudka najpóźniej w 20 minucie będzie wkręcony w ziemię i się skończy zabawa. Dla mnie Jović albo Bury, zależnie, który dysponuje lepszą lewą nogą i/lub jest szybszy.

kerim1906 11.03.2015 15:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiVoSH92 (Post 1393803)
Dudka najpóźniej w 20 minucie będzie wkręcony w ziemię i się skończy zabawa. Dla mnie Jović albo Bury, zależnie, który dysponuje lepszą lewą nogą i/lub jest szybszy.

i tak będzie na bokach obrony , kwestia lepszej lewej nogi , w środku niestety Dudka i to jest kataklizm , do tego Uryga na defensywnym , wiara czyni cuda , trzeba wierzyć

PiVoSH92 11.03.2015 16:01

Nie jestem w stanie uwierzyć, że Żemło jest na dziś gorszy od Dudki. No nie ma chuja we wsi. Z resztą okrzyki na ostatnim meczu to tłumaczyły - "Dudka skończ karierę!", "Dudka ty jesteś jedyny" itp. Jak go lubię i szanuję tak nie chcę go widzieć na boisku w takiej formie jaką prezentował z Zawiszą. Może Moskal pokaże jaja i wystawi od początku Zemłę?

Jagul 11.03.2015 16:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Smuga (Post 1393787)
Tylko pytanie: Kto obok Urygi? Dudka jest w tak fatalnej formie, że nie warto ryzykować i wystawiać go. Boguski jako defensywny pomocnik, to już przeszłość. Gdyby Stjepa był w pełni sił byłbym na tak.

Wystawienie Dudki albo Boguskiego na dowolnej pozycji to czysty sabotaż.
Najlepszą opcją będzie środek Uryga - Garguła - Stilić, o ile to w ogóle można nazwać dobrą opcją...

Ktoś w ogóle orientuje się kiedy Stjepanović będzie zdolny do gry?

d 11.03.2015 16:21

Wątpię, aby Legia nie wystawiła najsilniejszego składu – może niech mnie Warszawiacy poprawią, ale odnoszę wrażenie, że w sytuacji agonii Widzewa zostaliśmy ich największym ligowym rywalem. W sytuacji w której są na fali i grają przy pełnym stadionie po prostu nie widzę jakiegokolwiek odpuszczania - tu będzie napinka na jak największe lanie (zawsze zresztą była, nie mówie już o ubiegłorocznym znęcaniu się nad niepełnosprawnymi, ale i np. 1-4 i 1-5 za czasów naszego dreamteamu), zwłaszcza w sytuacji gdy leżymy, kwiczymy i przyjedziemy bez Głowackiego.

Nie wierzę w jakiekolwiek zlekceważenie, naszą jedyną nadzieją zdaje się Moskal i jakikolwiek wpływ jaki wniesie na drużynę. No i nieprzewidywalność naszej kochanej ekstraklasy, w której my jesteśmy bodaj najbardziej nieprzewidywalnym zespołem.

TS&ZKS 11.03.2015 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rozarian (Post 1393800)
Ty chyba źle życzysz Wiśle. Widziałeś w ogóle jak gra Legia? Po prawej stronie operuje szybki Żyro, a często schodzi na te stronę Duda i gra z nim klepę. Rozje..liby wolnego Dudkę w 3 d..y.

Proponuje przeczytać cały mój wpis, a później próbować oczerniać

Marlowe 11.03.2015 17:07

Nie wiem czy Stilic powinien zagrać z Legią bo złapie jak nic żółtą kartkę i nie zagra w derbach.Tak samo spróbowałbym Miśkiewicza i Żemło .Brakuje mi najbardziej solidnego defensywnego pomocnika bo Jodłowiec czy Covilo przepchnie każdego z naszych.z całym szacunkiem dla Alana na tej pozycji liczy się doświadczenie a tego mu brak.Liczę na intelig

Marlowe 11.03.2015 17:08

Liczę na inteligencję trenera i trzymam za niego kciuki

tofik 11.03.2015 17:13

Wbrew pozorom łatwiej wygrać z Legia czy Lechem na wyjeździe, gdzie przeciwnicy grają otwartą piłkę przez co jest więcej miejsca do kontr. Oczywiście trzeba być dobrze zorganizowanym w defensywie i grac skutecznie w odbiorze. Niestety nasi pomocnocy odbierac nie potrafia a w obronie zabraknie Głowackiego co zmniejsza nasze szanse.

KOMINEK 11.03.2015 19:15

Stara prawda mówi, że duże i gwałtowne ruchy w bloku obronnym gdzie podstawą je zgranie jest zabójcze. Fantasmagorie z wstawianiem Miśkiewicza i Żemło, dawaniem Burligi na lewo a Jovica na prawo spowodowałby by pewnie tak 7 bramek. Ludzie zejdźcie na ziemię. W takim ustawieniu Wisła nigdy nie grała i tak ma wyjść na Legię :rotfl:

rozarian 11.03.2015 19:25

Masz rację i dlatego zagrają zgrani z resztą Sadlok i Głowacki :lol:
Moskal nie ma wyjścia. Musi eksperymentować i wyjść obroną, która dotychczas nie grała w podobnym składzie.

Marlowe 11.03.2015 19:51

Eksperymenty i fantasmagorie wymuszają kartki i fakt,że ze słabszymi zespołami i tak w każdym meczu traciliśmy bramki.Muszą być zmiany.Straciliśmy na Legię dwóch podstawowych obrońców jakby ktoś pytał...

KOMINEK 11.03.2015 20:36

ale nie bramkarza i prawego obrońcę

WISŁAZWE 11.03.2015 20:41

Ja jestem za wpuszczeniem Miśka do bramki ale nie w meczu z Legią czy Derbami ;)

fansorina 11.03.2015 21:15

W przypadku bramkarzy, który by nie stanął w bramce to będzie liczenie na cud. Wszyscy legioniści musieliby strzelać jak Kucharczyk z Ajaxem albo podawać do Buchalika żeby ten wreszcie nic nie puścił, z kolei Miśkiewicz to palpitacje serca przy podaniach od naszych obrońców i kopanie po autach, ale on ma/miał refleks, więc wybór jest między dżumą a cholerą.Mój wybór: Miśkiewicz :)

Festence 11.03.2015 22:58

Wolę refleks Miśkiewicza, Buchalik puszcza wszystko, co nie leci w niego..

szemrany1210 12.03.2015 09:25

Kończąc wasze domniemania co do naszego składu, będzie prawdopodobnie taki:
Malarz - Broź - Dossa - Rzeźniczak - Brzyski (Guilherme) - Żyro - Jodłowiec - Vrdoljak - Kucharczyk - Duda -Sa


siemstein 12.03.2015 09:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marlowe (Post 1393833)
Nie wiem czy Stilic powinien zagrać z Legią bo złapie jak nic żółtą kartkę i nie zagra w derbach.Tak samo spróbowałbym Miśkiewicza i Żemło .Brakuje mi najbardziej solidnego defensywnego pomocnika bo Jodłowiec czy Covilo przepchnie każdego z naszych.z całym szacunkiem dla Alana na tej pozycji liczy się doświadczenie a tego mu brak.Liczę na intelig

Już chyba lepiej by było, gdyby złapał tę żółtą kartkę z Zawiszą, bo z Legią przegramy na pewno. No, ale co się stało, to się nie odstanie. Teraz zastanawiam się czy nie lepiej, żeby złapał teraz, za niego zagra Barrientos w derbach, a Semir wykartkuje się przed Jagiellonią, która ostatnie dwa mecze przegrała, w tym jeden u siebie z Koroną. Można liczyć na 1 punkt. Mimo wszystko Cracovia to łatwiejszy przeciwnik, a i można Barrientosa przetestować

stary dziad 12.03.2015 09:52

Jest szansa że Dudy nie wystawią . Ma 3 kartki a perspektywie mecz z Lechem ...

KOMINEK 12.03.2015 09:57

Planuje Pan zmiany w ustawieniu zespołu?
W tej chwili uczę się zawodników, przyglądam się im. Pomysły w głowie mam, natomiast trzeba się dobrze zastanowić nad tym, czy jest to odpowiedni moment na to, aby robić poważniejsze zmiany, wprowadzać nowe ustawienie czy zmieniać rozegranie stałych fragmentów - bo na ten temat również dyskutowaliśmy. To jest trudny moment dla klubu i drużyny. Nie można powiedzieć, że wszystko było źle i odwracać to teraz do góry nogami, bo jestem przekonany, że to nie da takiego efektu, jakiego byśmy chcieli. Musimy stopniowo diagnozować i wprowadzać zmiany.

FraMat 12.03.2015 10:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szemrany1210 (Post 1393949)
Kończąc wasze domniemania co do naszego składu, będzie prawdopodobnie taki:
Malarz - Broź - Dossa - Rzeźniczak - Brzyski (Guilherme) - Żyro - Jodłowiec - Vrdoljak - Kucharczyk - Duda -Sa


A co to za ekipa? Bo nie znam takich nazwisk z Wisły? :>
Dlaczego piszesz "nasz skład"?

siemstein 12.03.2015 11:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez stary dziad (Post 1393959)
Jest szansa że Dudy nie wystawią . Ma 3 kartki a perspektywie mecz z Lechem ...

Astiz ma 3 żólte, Rzeźniczak 7, Masłowski 3

rafaltwsd 12.03.2015 12:31

Żemło w sytuacji wykartkowania Arka powinien zagrac, tylko czy warto ryzykowac i wsadzac go na taka mine akurat w meczu z Legia? Bład był Franka bo gdy pauzował Gumis to mogł postawic na Piotrka, a wystawienie go w tym meczu to ryzyko ze jesli nie wyjdzie mu mecz to moze sie spalic, z drugiej strony jesli ma talent i charakter to nawet ewentualne niepowodzenie nie powinno go złamac

mtk 12.03.2015 12:35

Cytat:

Kończąc wasze domniemania co do naszego składu, będzie prawdopodobnie taki:
Malarz - Broź - Dossa - Rzeźniczak - Brzyski (Guilherme) - Żyro - Jodłowiec - Vrdoljak - Kucharczyk - Duda -Sa
Myślisz, że po powrocie z Warszawy pójdziemy na starówkę?

Kurz 12.03.2015 12:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafaltwsd (Post 1393977)
Żemło w sytuacji wykartkowania Arka powinien zagrac, tylko czy warto ryzykowac i wsadzac go na taka mine akurat w meczu z Legia? Bład był Franka bo gdy pauzował Gumis to mogł postawic na Piotrka, a wystawienie go w tym meczu to ryzyko ze jesli nie wyjdzie mu mecz to moze sie spalic, z drugiej strony jesli ma talent i charakter to nawet ewentualne niepowodzenie nie powinno go złamac

Ale jakie to ma znaczenie? Niezależnie od tego, kto będzie grał na tej pozycji, jeśli nas totalnie nie zlekceważą, przegramy, a tak przynajmniej zobaczymy ile jest wart.

Brak Żemły będzie oznaczał, że trener bez sprawdzania wie ile jest wart, a właściwie ile nie jest wart.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl