![]() |
Wdowczyk to legijny xyz.
W takim razie kim jest proponowany przez Ciebie misiu bananowy Urban, hmm? JEDEN LEGIONISTA JUŻ TUTAJ BYŁ. DOŚĆ ICH NA WIEKI WIEKÓW AMEN. |
@madenn, może to, że Urban to jest trener na poziomie Wdowczyka, Michniewicza i innych tego typu wynalazków.
|
Ku przestrodze. Od czasów Macieja Skorży (2007 - 2010) i rekordowego sezonu w którym odstawiliśmy stawkę na dwa dystanse trenerami byli:
Henryk Kasperczak Tomasz Kulawik Robert Maaskant (zaciąg holenderski pomimo mistrzostwa do dzisiaj odbija się nam czkawką) Kazimierz Moskal Michał Probierz Tomasz Kulawik Franciszek Smuda Można uznać, że zmarnowane zostało niemal pięć lat. Formuła ze Smudą chyba się wyczerpała, ale Ci którzy dzisiaj klaszczą i skaczą do góry zapewne też radowali się gdy żegnano wyżej wymienionych. Życzę sobie Wiśle i Wam Wiślakom aby kolejne nazwisko trenerskie nie było tylko nazwiskiem ale trenerem, który odciśnie piętno na zespole i poprowadzi go do sukcesów. |
Cupiał trenera z taką przeszłością (Wdowczyka) na pewno nie zatrudni.
|
Cytat:
Przy okazji zastanawiam się co ich bardziej rozwścieczyło, wyniki czy wypowiedzi Frania, że kupują mu gówno zamiast piłkarzy. |
Rud Van Nisterloy!!!
|
Chcialbym Tarasiewicza - dobrze uklada przecietne zespoly. Moze byc i Moskal ale tak naprawde to nie ma wiekszego znaczenia bo przy pierwszym kryzysie go wy.......a, a kazdy zespol predzej czy pozniej wpada w kryzys szczegolnie w Polsce gdzie kluby nie maja sensownego zaplecza i zarzadzania wiec graja seriami. Jak sie uklada to jest dobra passa, a jak cos sie nie uda to psycha siada i sie zaczyna zla seria.
Wdowczyk pewnie trenersko jest dobry ale z Pogoni po dobrym poczatku w koncu wylecial wiec ktokolwiek by nie przyszedl wyleci. Jak zacznie dobrze to popracuje dluzej troche na opinii, a jak zle to wyleci szybko. |
moj typ przed zwolnieniem to był Motyka i Wojtowicz. Obym sie mylił.
|
Cytat:
|
Arek Głowacki!
z polskich trenerów akceptowalny byłby przeze mnie tylko Kaziu Moskal albo Jan Urban. A obawiam się, że na sensownego zagranicznego nas zdecydowanie nie stać. |
Ktoś może mi powiedzieć jakie Urban miał statystyki z Zagłębiem Lubin? Ponoć go tam przegonili za właśnie słabe wyniki, to ma być nasz zbawiciel? Drużyna w rozsypce i przychodzi misio Jasiu Urban, mistrz motywacji? To ja już poważnie zaczynam się bać o degradacje...
|
Panowie.
Nawet nie wiecie jak duzo potrafić moze niezły mistrz motywacji. A na dobra sprawe, to chyba tego Nam potrzeba? |
Ja bym widział tutaj Ojrzyńskiego, facet nie zrobi nam krakowskiej piłki, ale będą dupami jeździli po boisku. Nie wiem na ile realne jest ściągniecie do Wisły tego trenera.
|
Cytat:
Apropos trenerów Polskich to właśnie jego bym chciał no ale nie da rady... |
Cytat:
„Co to, k....., ma być? Miała być jazda z frajerami. Ale to oni mieli być frajerami!” „Kiełbasy do góry i golimy frajerów!” |
Cytat:
lepszy Marko! przecież niektórym bylo go tak żal że mu etat Wisle chcieli załatwić, teraz jest okazja jak nigdy |
|
Najlepszy byłbyJanusz Wójcik. Szybkie numery to jego specjalność. Dwa telefony i mamy czołową osemkę...
|
Janusz Wojcik, Darek Wdowczyk oraz Albin Mikulski i mamy Lige Mistrzów bez gry.
|
Jak ma być Liga Mistrzów to może Stawowego weźmy. Widzew możliwe, że narazie nie pogra to się pewnie facetowi nudzi. A Kraków już zna!
|
Engel jest wolny Janas tez;)
|
Zdecydowanie jakiś no-name* do końca rundy.
Inny wybór będzie dla mnie zaskoczeniem -------------------- *no-name dla mnie to dotychczasowy asystent lub jakiś wolny polski trener, czy związany z polską ligą bez sukcesów. |
Broniszewski, Dariusz Marzec albo Maciej Musiał do końca sezonu.
Od 15/16 Tarasiewicz lub jakiś młody,zdolny, zagraniczny :) |
Ktokolwiek kto nie będzie wprowadzał "krakowskiej piłki" w typie " a jestem na 8-mym metrze to se jeszcze ze dwa razy podam zamiast strzelić".
|
Na Twitterze przewinęło się nazwisko Lajos Détári (jednak sprawdziłem i to był żart).
SKWK na swoim profilu na FB napisało, że Wisła ma już gotowego trenera. Z drugiej strony, dziennikarz TVN napisał, że Urban ma dać do jutra znać, czy chce przejąć Wisłę. Karuzela się rozkręca i mam nadzieję, że szybko opublikują nazwisko nowego trenera, a dziennikarze przestaną żyć naszym kosztem. |
Cytat:
|
Trzeba brać pod uwagę, że Bogusław lubi pracownika zwalniać i zatrudniać kilkukrotnie : Smuda, Bednarz, Kasperczak.
A Kaserczak znów wolny po epizodzie w Mali...Oby BC siętym razem bardziej wysilił i nie grał kolejny raz tego samego,. |
Dałbym szansę Motyce,ale boję się,że i jego nasi piłkarze by zwolnili.
|
Zależy który...
|
Jeśli zatrudnia Henia to myśle że do konca sezonu.... Bo on na dłuższa mete ze swoimi metodami się nie sprawdzi ..
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl