Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kto po Smudzie? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9435)

ABGwislakABG 09.03.2015 13:58

Wdowczyk to legijny xyz.

W takim razie kim jest proponowany przez Ciebie misiu bananowy Urban, hmm?

JEDEN LEGIONISTA JUŻ TUTAJ BYŁ. DOŚĆ ICH NA WIEKI WIEKÓW AMEN.

hawaiisurfer 09.03.2015 13:58

@madenn, może to, że Urban to jest trener na poziomie Wdowczyka, Michniewicza i innych tego typu wynalazków.

shaggy 09.03.2015 14:00

Ku przestrodze. Od czasów Macieja Skorży (2007 - 2010) i rekordowego sezonu w którym odstawiliśmy stawkę na dwa dystanse trenerami byli:
Henryk Kasperczak
Tomasz Kulawik
Robert Maaskant (zaciąg holenderski pomimo mistrzostwa do dzisiaj odbija się nam czkawką)
Kazimierz Moskal
Michał Probierz
Tomasz Kulawik
Franciszek Smuda

Można uznać, że zmarnowane zostało niemal pięć lat. Formuła ze Smudą chyba się wyczerpała, ale Ci którzy dzisiaj klaszczą i skaczą do góry zapewne też radowali się gdy żegnano wyżej wymienionych.
Życzę sobie Wiśle i Wam Wiślakom aby kolejne nazwisko trenerskie nie było tylko nazwiskiem ale trenerem, który odciśnie piętno na zespole i poprowadzi go do sukcesów.

Patryk_185 09.03.2015 14:00

Cupiał trenera z taką przeszłością (Wdowczyka) na pewno nie zatrudni.

Kurz 09.03.2015 14:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1393096)
Z tym Wdowczykiem, to mam nadzieje sobie jaja robicie. Facet umoczony i facet, który bez kopert kompromitował się w Pogoni(wyleciał z hukiem). I radzę też sprawdzić jaką tam miał średnią punktową przy naprawdę solidnych piłkarzach. NIE i jeszcze raz nie dla trenerów przegranych, typu Michniewicz, Urban, Wdowczyk, itd.

Nie wiem czy możliwa jest opcja zagraniczna, jeśli nie przygotowują tej zmiany od jakiegoś czasu i chcą przedstawić trenera na dniach. Nie mówiąc już o pieniądzach. Obawiam się, że wygra właśnie Michniewicz, Urban, Wdowczyk, albo ktoś z klubu, jak Kulawik przed Smudą.

Przy okazji zastanawiam się co ich bardziej rozwścieczyło, wyniki czy wypowiedzi Frania, że kupują mu gówno zamiast piłkarzy.

Ajax 09.03.2015 14:01

Rud Van Nisterloy!!!

dynek.pl 09.03.2015 14:02

Chcialbym Tarasiewicza - dobrze uklada przecietne zespoly. Moze byc i Moskal ale tak naprawde to nie ma wiekszego znaczenia bo przy pierwszym kryzysie go wy.......a, a kazdy zespol predzej czy pozniej wpada w kryzys szczegolnie w Polsce gdzie kluby nie maja sensownego zaplecza i zarzadzania wiec graja seriami. Jak sie uklada to jest dobra passa, a jak cos sie nie uda to psycha siada i sie zaczyna zla seria.
Wdowczyk pewnie trenersko jest dobry ale z Pogoni po dobrym poczatku w koncu wylecial wiec ktokolwiek by nie przyszedl wyleci. Jak zacznie dobrze to popracuje dluzej troche na opinii, a jak zle to wyleci szybko.

szprotson 09.03.2015 14:02

moj typ przed zwolnieniem to był Motyka i Wojtowicz. Obym sie mylił.

Kurz 09.03.2015 14:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shaggy (Post 1393103)
Robert Maaskant (zaciąg holenderski pomimo mistrzostwa do dzisiaj odbija się nam czkawką)

Ale to nie trener decyduje o polityce transferowo-finansowej klubu. Wizja była Basałaja, realizował ją Valcx, a na straży finansów stał zarząd. Jeśli więc ktoś dał ciała to był to prezes, zarząd i w ostatniej kolejności dyrektor sportowy.

Elendil 09.03.2015 14:04

Arek Głowacki!


z polskich trenerów akceptowalny byłby przeze mnie tylko Kaziu Moskal albo Jan Urban. A obawiam się, że na sensownego zagranicznego nas zdecydowanie nie stać.

TSWthedues 09.03.2015 14:04

Ktoś może mi powiedzieć jakie Urban miał statystyki z Zagłębiem Lubin? Ponoć go tam przegonili za właśnie słabe wyniki, to ma być nasz zbawiciel? Drużyna w rozsypce i przychodzi misio Jasiu Urban, mistrz motywacji? To ja już poważnie zaczynam się bać o degradacje...

szprotson 09.03.2015 14:05

Panowie.
Nawet nie wiecie jak duzo potrafić moze niezły mistrz motywacji.
A na dobra sprawe, to chyba tego Nam potrzeba?

TSWthedues 09.03.2015 14:09

Ja bym widział tutaj Ojrzyńskiego, facet nie zrobi nam krakowskiej piłki, ale będą dupami jeździli po boisku. Nie wiem na ile realne jest ściągniecie do Wisły tego trenera.

St Yabol 09.03.2015 14:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1393113)
Panowie.
Nawet nie wiecie jak duzo potrafić moze niezły mistrz motywacji.
A na dobra sprawe, to chyba tego Nam potrzeba?

tu by trzeba było zatrudnić psychologa, o którego już prosił Skorża.
Apropos trenerów Polskich to właśnie jego bym chciał no ale nie da rady...

Kurz 09.03.2015 14:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1393113)
Panowie.
Nawet nie wiecie jak duzo potrafić moze niezły mistrz motywacji.
A na dobra sprawe, to chyba tego Nam potrzeba?

To weźmy Wójcika :).

„Co to, k....., ma być? Miała być jazda z frajerami. Ale to oni mieli być frajerami!”

„Kiełbasy do góry i golimy frajerów!”

wiertar 09.03.2015 14:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1393100)
Ivan Jovanovic!

e tam ivan...

lepszy Marko! przecież niektórym bylo go tak żal że mu etat Wisle chcieli załatwić, teraz jest okazja jak nigdy

madenn 09.03.2015 14:16

http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...ml#indeks_news

Pan Jotka 09.03.2015 14:16

Najlepszy byłbyJanusz Wójcik. Szybkie numery to jego specjalność. Dwa telefony i mamy czołową osemkę...

szprotson 09.03.2015 14:18

Janusz Wojcik, Darek Wdowczyk oraz Albin Mikulski i mamy Lige Mistrzów bez gry.

Wasiu 09.03.2015 14:20

Jak ma być Liga Mistrzów to może Stawowego weźmy. Widzew możliwe, że narazie nie pogra to się pewnie facetowi nudzi. A Kraków już zna!

chopin 09.03.2015 14:20

Engel jest wolny Janas tez;)

FraMat 09.03.2015 14:24

Zdecydowanie jakiś no-name* do końca rundy.
Inny wybór będzie dla mnie zaskoczeniem


--------------------
*no-name dla mnie to dotychczasowy asystent lub jakiś wolny polski trener, czy związany z polską ligą bez sukcesów.

fansorina 09.03.2015 14:31

Broniszewski, Dariusz Marzec albo Maciej Musiał do końca sezonu.

Od 15/16 Tarasiewicz lub jakiś młody,zdolny, zagraniczny :)

sandbender 09.03.2015 14:32

Ktokolwiek kto nie będzie wprowadzał "krakowskiej piłki" w typie " a jestem na 8-mym metrze to se jeszcze ze dwa razy podam zamiast strzelić".

Siemion 09.03.2015 14:34

Na Twitterze przewinęło się nazwisko Lajos Détári (jednak sprawdziłem i to był żart).

SKWK na swoim profilu na FB napisało, że Wisła ma już gotowego trenera.

Z drugiej strony, dziennikarz TVN napisał, że Urban ma dać do jutra znać, czy chce przejąć Wisłę.

Karuzela się rozkręca i mam nadzieję, że szybko opublikują nazwisko nowego trenera, a dziennikarze przestaną żyć naszym kosztem.

przemonik 09.03.2015 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez chopin (Post 1393123)
Engel jest wolny Janas tez;)

Janas chyba w Bytovii?

tofik 09.03.2015 14:42

Trzeba brać pod uwagę, że Bogusław lubi pracownika zwalniać i zatrudniać kilkukrotnie : Smuda, Bednarz, Kasperczak.
A Kaserczak znów wolny po epizodzie w Mali...Oby BC siętym razem bardziej wysilił i nie grał kolejny raz tego samego,.

Marlowe 09.03.2015 14:43

Dałbym szansę Motyce,ale boję się,że i jego nasi piłkarze by zwolnili.

Marlowe 09.03.2015 14:44

Zależy który...

chopin 09.03.2015 14:48

Jeśli zatrudnia Henia to myśle że do konca sezonu.... Bo on na dłuższa mete ze swoimi metodami się nie sprawdzi ..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl