![]() |
Moim zdaniem to jest kluczowy mecz tej wiosny. Przed nami już za chwilę dwa ważne (właściwie najważniejsze w najbliższych miesiącach) mecze z Legią i Cracovią, więc to jest idealne spotkanie, żeby nabrać pewności siebie i wrócić na właściwe tory. Ostatni dzwonek przed naszymi piłkarzami... Obyśmy widzieli nie tylko progres w grze, ale też stwarzanie i przede wszystkim wykorzystywanie sytuacji.
|
No i chyba jest też czas żeby udowodnić, że w Krakowie i okolicach jest trochę więcej niż 9 tys. kibiców Wisły
|
Większość zbiera siły, żeby to udowodnić za dwa tygodnie. Jak będą derby. Na Zawiszy niestety się to nie uda.
|
3 pkt. bez dyskusji,jeżeli faktycznie chcemy się liczyć w walce o coś więcej niż tylko pierwsza ósemka. Z drugiej strony, im dłużej będzie wynik 0:0 tym większa nerwówka i co raz to śmielsze kontry Zawiszy.
Jak im coś wpadnie to Franz pewnie może się już pakować. Zakładam jednak wariant optymistyczny i 3:0. |
Chcialbym jutro zobaczyc taka jedenastke...
Miśkiewicz Burliga Głowacki Guzmics Dudka Uryga Jović Stilić Barrientos Guerrier Brożek Jak dla mnie z takim składem jutro mamy spokojne 3-0. Paweł sie przełamie i strzeli ze dwie, a jedną dołoży Donald. Warto miec marzenia ;) |
Co i rusz czytam że celem są puchary, także w zapowiedzi tego meczu na wislakrakow.com można wyczytać że 'jak nie wygramy to ciężko będzie o puchary' a i gdzieniegdzie można napotkać głosy że Smuda poleci jak nie wywalczy w/w. Generalnie puchary, puchary, puchary. Abstrahując zupełnie od naszej postawy sportowej... to czy ktokolwiek w klubie zadał sobie pytanie 'czy w ogóle mamy szansę na licencję na puchary?'. W tamtym sezonie jeśli mnie pamięć nie myli to nie dostaliśmy. Zaczynamy następny sezon z ujemnym punktem (punktami?) nie bez przyczyny. Dadzą więc tak niewypłacalnemu klubowi licencję?
A co do meczu... jedyne co mogę napisać to że 3 raz w tej rundzie podczas meczu będę w pracy, widziałem tylko tę kapę z Lechią, i po tym meczu, oraz następnych wynikach wnioskuję że jutro może być ciężko. Obstawiam że Zawisza w tej rundzie ostro popunktuje (jak na Zawiszę), i czuję że może też i na nas coś zdobyć. |
Cytat:
|
Cytat:
....a jest mecz Twojej druzyny to idziesz na niego i już... Patologia jakas porosla w tym miescie... |
Cytat:
|
Cytat:
Rozumiem ze czasem wypadnie cos ,ktoś ma dluzszy dojazd, jest chory czy cos ... ale nagle 60 % ludzi na to cierpi?? |
Cytat:
Najtańszy bilet kosztuje 15 ulgowy, czyli tyle ile kosztuje paczka papierosów. Nie powiesz mi, że nikt tyle nie uzbiera. A tych najtańszych biletów pozostało jeszcze sporo.. |
ogolnie jest kupa
nie tylko pilkarsko |
Na Derby już na 2 tygodnie przed meczem poszło więcej biletów niż na Zawiszę. Przerażające, ale przecież na Zawiszy się przecież nikt tak polansować nie może jak na żydach.
|
a ile sprzedanych biletów jest na derby, wiesz coś?
|
dajcie spokój... wszyscy wyprztykali się z kasy na szaliki. Poszła ogromna ilość około 1000 sztuk.
|
Cytat:
|
Remis to maks, co może z tego być. Koncepcja Smudy się wyczerpała, a Zawisza nie dostarcza już punktów tak łatwo jak jesienią.
|
Cytat:
|
Dzisiaj 3-0, Paweł Brożek x3 :-) Kto tego nie zobaczy na żywo ten faja :-)
|
Ciężko powiedzieć, jaki będzie końcowy rezultat tego meczu. Po ostatnich wynikach naszej drużyny trudno być optymistą. Zawisza łatwo tych punktów nie da sobie wydrzeć. Dla nich każdy punkt jest teraz na wagę złota. Outsiderzy na wiosnę zawsze spinają pośladki mając przed oczyma widmo spadku do niższej ligi. Patrząc na historię pojedynków tych dwóch drużyn trzeba wyciągnąć wniosek, że Wisła nie może odpuszczać, bo jeden moment nieuwagi i punkty powędrują do Bydgoszczy. No nic nie ma wyjścia te trzy punkty na naszym koncie po tym meczu są obowiązkiem piłkarzy naszego zespołu. JJBG! http://pu.i.wp.pl/k,NjEyMjI1MjEsNDUw...sla_Szalik.gif
|
Cytat:
|
Ma ktoś numer do Dyzmy? Chciałbym się zgłosić z małą propozycją do niego. Otóż kiedyś grałem w piłkę ( całkiem dobrze mi szło ) i chciałbym dołączyć do składu. Kontrakt nie musi być duży - wystarczy jakieś 3000 zł/mc. Na pewno przebijam umiejętnościami takich "tuzów" jak Boguski, Guerrier, Uryga czy Sarki. Zastąpiłbym ich godnie. Obiecuje gryźć trawę i zapieprzać po boisku do ostatniego tchu. Wstydu moja grą na pewno nie przyniosę Wiśle i będę reprezentował jej barwy z dumą. Nie można tego samego powiedzieć o dzisiejszych "bohaterach" tego klubu, którzy mecz za meczem hańbią ten klub. Także jakby ktoś miał do niego numer to poproszę. Z góry dziękuję.
|
CUPIAŁ was kocha KOCHA.............
|
Poza indywidualnymi "przebłyskami" zero pomysłu na grę. Zastanawiam się po co te wszystkie przygotowania przedsezonowe, wyjazdy, ciepłe baseny...
Zero pomysłu. Zero. Mam nadzieję że zarząd ma pomysł na nowego trenera. Zmiana dla zmiany nie ma sensu, ale jeśli jest jakiś sensowny kandydat, chyba nie ma na co czekać. |
Smuda wy...........jazd z Wisły!
|
Jak Wam nie pasuje to se do szafy pośpiewać .Prezes Całuje WAS
|
Cytat:
Co nie zmienia postaci rzeczy że czas wielkiej Smu(d)y w Wiśle bezpowrotnie mija... |
Porażka z ostatnią drużyną tabeli w dodatku grającą w 10, kompletna kompromitacja.
|
Gratulacje dla Zawiszy, trzeba brać jak inni dają.
Dać walkowera Legii i niech przygotowują się do Derbów Krakowa pod okiem NOWEGO TRENERA(pal licho kto nim będzie bo nikt nie jest taki ograniczony jak obecny). |
cały czas broniłem Smudy, az do tego momentu. juz nie mam sił. zjechani nasi sa ze nie ma nawet sił rękawamik oddychac. dramat. mam nadzieje ze w poniedziałek rano usłysze z radia "Franciszek Smuda nie jste juz trenerem Wisly Kraków"
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl