![]() |
Cytat:
kolega wyżej napisał elegancko że brak Ślusarskiego to akurat na nasza niekorzyść spodziewam się kopania po czole, ale 0-2 wymęczymy |
Kadra Wisły na mecz w Bełchatowie:
Bramkarze: Michał Buchalik, Michał Miśkiewicz, Obrońcy: Łukasz Burliga, Dariusz Dudka, Arkadiusz Głowacki , Boban Jović, Maciej Sadlok, Szymon Witek, Piotr Żemło, Pomocnicy: Jean Barrientos, Rafał Boguski, Łukasz Garguła, Maciej Jankowski, Emmanuel Sarki, Semir Stilić , Alana Uryga, Napastnicy: Paweł Brożek , Mariusz Stępiński. |
Abstrahując od jego poziomu gry, ale nie ma Guerriera, czyli Wisła nie odwoływała się od kartki?
|
Smuda od razu po meczu powiedział ze nie beda sie odwoływali bo to i tak nic nie da
p.s. literowka w ankiecie |
Czyli sobie wydział gier i dyscypliny wychował Wisłę...
|
Nienawidzę Smudy, więc pewnie nie jestem obiektywny, ale podejrzewam, że gdyby chodziło o kogoś kogo lubi, to inaczej by mówił. To małostkowy gość, więc może po prostu chcieć zrobić Guerrierowi na złość.
|
czyli nie zalezy mu na ogóle druzyny tylko na jednostkach?
i chce mu zrobić na złość ...ponieważ? Zrozumiałbym gdyby Donald dostał kartkę przez swoją głupote, ale dostał przez głupotę i ślepote sędziego |
Wojtowicz na twiterze:
Smuda: Boban dostanie szansę od początku. To fajni piłkarzy i maja duży potencjał. Smuda: Barrientos nie jest jeszcze w takie formie fizycznej, jakbym chciał, ale za tydzień, dwa - będzie. Smuda: Dudka na pewno na zagra na stoperze. Smuda: w tym roku zglosiło się do mnie ośmiu zawodników z ekstrakalsy, którzy chcą przyjść do Wisły. Zaczynamy coraz głębie oddychać. |
Bramkarze: Michał Buchalik, Michał Miśkiewicz
Obrońcy: Łukasz Burliga, Dariusz Dudka, Arkadiusz Głowacki , Boban Jović, Maciej Sadlok, Szymon Witek, Piotr Żemło Pomocnicy: Jean Barrientos, Rafał Boguski, Łukasz Garguła, Maciej Jankowski, Emmanuel Sarki, Semir Stilić, Alana Uryga Napastnicy: Paweł Brożek , Mariusz Stępiński wraca Guzmics i Gurrier i kto idzie w odstawkę? Pewnie Witek, a Gurrier wejdzie za kogo? robi się ciekawie w meczowej 18stce :) |
Cytat:
Za to cieszy mnie deklaracja, że w pierwszym składzie wybiegnie jutro Jović. Widać, że Franek czyta forum i słucha moich wniosków.;) |
Cytat:
|
Nie przesadzaj.
dostał nie słuszną zółtą w jednej sytuacji, a w kilku innych nie dostał zasłużonych zółtych czy tam nawet czerwonej za przyjebanie bramkarzowi Pogoni z kolana w głowe. takze odwołanie gówno by dało. kadra gdy wróci Stjepa i gumiś z zawieszania bedzie juz wygładała bardzo fajnie. Mysle ze Franek juz nie bedzie miał wytłumaczenie ze nie ma kim grać |
A dlaczego Smuda gdzieś tam powiedział, że Sadlok zawalil nam 5 pkt? A to my nie posiadamy czegoś takiego jak ofensywa? Im nie miał już nic do zarzucenia?
Tak się drogi panie nie buduje atmosfery w drużynie: kilka świętych krów i pomiatanie resztą. :-/ |
Cytat:
|
Jest jedna święta krowa u Smudy to Semir Stilic i kilku aspirujących do tego miana: Bury,Boguski,Brożek czy Jankes o nich praktycznie złego słowa u Franka nie słyszałem może o Pawle. Reszta ma jak to powiedział Smuda do Sadloka w meczu z Ruchem : "zapierdalać" i najlepiej się nieodzywać.
|
Cytat:
Zapierdalać i się nie odzywać: - Sarki - Donald - Uryga - Sadlok - Buchalik Kurcze, może to i dobrze? |
Głowacki? A czy on zrobił cokolwiek złego? Czerwo z L,coś jeszcze? Tutaj nie ma powodu, aby mówić o nim źle. Sadlok s.......ił koncertowo dwa mecze i to jest oczywiste. Jedyne święte krowy to Jankes i Boguś, choć ten drugi ostatnio gra przeciętnie, ale nie słabo.
|
Trudno żeby o Głowackim, który czyści na obronie i gra za trzech, czy o Brożku, na którym oparte jest strzelanie prawie wszystkich bramek i asyst mówił coś źle. Takim już kompletnym idiotą to nie jest.
|
To, ze Wy nie znacie sie na psychologii to male piwo, Was nie musze ogladac.. Od trenera, z taaaakim ponoc doswiadczeniem, wymagam troche wiecej.
Jezeli w zespole jest fantastyczna atmosfera i jeden da sie pokroic za drugiego i jeden drugiemu pomaga, itp. to chetnie przyznam, ze sie myle. I jeszcze jedno, pan Smuda lubi czesto odwracac uwage od siebie wskazujac winnego paluchem, dobrze mu to nawet wychodzi. |
Ciekawe kto zagra na lewym skrzydle , pewnie znow Jankowski :evil:
|
Cytat:
|
Cóż teren nie będzie sprzyjał nam w tym meczu patrząc na historię ostatnich pojedynków. Rywal cholernie niewygodny. „Świeżaki” z marszu nam spotkania nie wygrają, więc trzeba liczyć na przebudzenie naszej dotychczasowej kadry, która w meczach z Lechią i Pogonią dostała zimny prysznic. Czy będzie, to bodziec, który pozwoli chłopakom ruszyć z kopyta? Ciężko w tej chwili na, to pytanie odpowiedzieć. Osobiście typuję remis albo skromniutkie zwycięstwo jednej ze stron.
|
Cytat:
|
Ale jakby Głowa dostał jutro dwie żółte to by nie był zawieszony
|
Niby dlaczego nie miałby być zawieszony? :D
|
miałby 9, a przy 8 się pauzuje, logiczne xD
|
Cytat:
|
Cytat:
Z Bełchatowem możemy ugrać dobry wynik, ostatnio GKS gra straszną padakę (gorszą od nas), a w dodatku będziemy mieć dopływ świeżej krwi do drużyny, co spowoduje także lepszą grę 'starych' graczy. W końcu nie będą mieć miejsca z urzędu i taki Jankowski już nie będzie musiał nas już męczyć swoją grą. Albo "wzbije" się na wyższy poziom, albo ława. Typuje 2-1 dla nas. Może Jović na świeżości coś wbije. |
Jak wszyscy beda zdrowi to dac
Miskiewicz - Jovic, Głowacki, Guzmics, Sadlok - Stjepanovic, Dudka - Burliga, Stilic, Barrientos - Brozek :D i jedziemy z tym koksem :D a teraz mozecie mnie zlinczowac |
FRAJERSTWO.
i pare pytań, które zostaną bez odpowiedzi: Brożek - ile trzeba sytuacji by trafić do bramki? Buchalik - czy wybronisz kiedyś coś czego nie musisz? Boguski - jak to możliwe, że grasz w piłkę na poziomie ekstraklasy? Dudka - czemu tak doświadczony piłkarz jak ty, nie potrafi się ustawiać w obronie? Smuda - czemu ku rwa mać co rok po przerwie zimowej twoje drużyny dostają wpie dol za wpie dolem? frankowski - czy ty jesteś szmato ślepy? Głowacki - jak to jest grać z samymi amatorami w drużynie? Gaszyński - będzie faza grupowa europejskich pucharów? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl