Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [22 kolejka] GKS Bełchatów - WISŁA Kraków, 28 lutego, 15:30. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9425)

stalsanok1946 26.02.2015 17:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1391578)
No to jest szansa na nasze przełamanie w Bełchatowie :)

zmiennicy będą chcieli udowodnić Kieresiowi że to oni zasługują na pierwszą 11, więc napewno obok meczu nie przejdą
kolega wyżej napisał elegancko że brak Ślusarskiego to akurat na nasza niekorzyść

spodziewam się kopania po czole, ale 0-2 wymęczymy

mistico 27.02.2015 12:35

Kadra Wisły na mecz w Bełchatowie:

Bramkarze: Michał Buchalik, Michał Miśkiewicz,

Obrońcy: Łukasz Burliga, Dariusz Dudka, Arkadiusz Głowacki , Boban Jović, Maciej Sadlok, Szymon Witek, Piotr Żemło,

Pomocnicy: Jean Barrientos, Rafał Boguski, Łukasz Garguła, Maciej Jankowski, Emmanuel Sarki, Semir Stilić , Alana Uryga,

Napastnicy: Paweł Brożek , Mariusz Stępiński.

fansorina 27.02.2015 12:50

Abstrahując od jego poziomu gry, ale nie ma Guerriera, czyli Wisła nie odwoływała się od kartki?

szprotson 27.02.2015 12:55

Smuda od razu po meczu powiedział ze nie beda sie odwoływali bo to i tak nic nie da

p.s. literowka w ankiecie

FraMat 27.02.2015 13:02

Czyli sobie wydział gier i dyscypliny wychował Wisłę...

wściekłe pięści węża 27.02.2015 13:11

Nienawidzę Smudy, więc pewnie nie jestem obiektywny, ale podejrzewam, że gdyby chodziło o kogoś kogo lubi, to inaczej by mówił. To małostkowy gość, więc może po prostu chcieć zrobić Guerrierowi na złość.

szprotson 27.02.2015 13:14

czyli nie zalezy mu na ogóle druzyny tylko na jednostkach?

i chce mu zrobić na złość ...ponieważ? Zrozumiałbym gdyby Donald dostał kartkę przez swoją głupote, ale dostał przez głupotę i ślepote sędziego chujagila

wislakrakow124 27.02.2015 13:19

Wojtowicz na twiterze:
Smuda: Boban dostanie szansę od początku. To fajni piłkarzy i maja duży potencjał.
Smuda: Barrientos nie jest jeszcze w takie formie fizycznej, jakbym chciał, ale za tydzień, dwa - będzie.
Smuda: Dudka na pewno na zagra na stoperze.
Smuda: w tym roku zglosiło się do mnie ośmiu zawodników z ekstrakalsy, którzy chcą przyjść do Wisły. Zaczynamy coraz głębie oddychać.

stalsanok1946 27.02.2015 13:44

Bramkarze: Michał Buchalik, Michał Miśkiewicz
Obrońcy: Łukasz Burliga, Dariusz Dudka, Arkadiusz Głowacki , Boban Jović, Maciej Sadlok, Szymon Witek, Piotr Żemło
Pomocnicy: Jean Barrientos, Rafał Boguski, Łukasz Garguła, Maciej Jankowski, Emmanuel Sarki, Semir Stilić, Alana Uryga
Napastnicy: Paweł Brożek , Mariusz Stępiński

wraca Guzmics i Gurrier i kto idzie w odstawkę? Pewnie Witek, a Gurrier wejdzie za kogo?
robi się ciekawie w meczowej 18stce :)

wściekłe pięści węża 27.02.2015 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1391693)
czyli nie zalezy mu na ogóle druzyny tylko na jednostkach?

i chce mu zrobić na złość ...ponieważ? Zrozumiałbym gdyby Donald dostał kartkę przez swoją głupote, ale dostał przez głupotę i ślepote sędziego chujagila

No właśnie gdyby dostał zasłużoną kartkę, to zrozumiałe by było, żeby nie interweniować. Jest odwrotnie i brak reakcji sugeruje, że albo komuś się nie chce, albo ktoś celowo nie dba o interes klubu i piłkarza. Nie wiem, tak jak mówię, tak mi się wydaje jako jego nie - sympatykowi.

Za to cieszy mnie deklaracja, że w pierwszym składzie wybiegnie jutro Jović. Widać, że Franek czyta forum i słucha moich wniosków.;)

dostuffca 27.02.2015 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1391724)
No właśnie gdyby dostał zasłużoną kartkę, to zrozumiałe by było, żeby nie interweniować. Jest odwrotnie i brak reakcji sugeruje, że albo komuś się nie chce, albo ktoś celowo nie dba o interes klubu i piłkarza. Nie wiem, tak jak mówię, tak mi się wydaje jako jego nie - sympatykowi.

a brał ktoś pod uwagę, że nie odwołali się, bo lepiej by się "wyczyścił" i od Zawiszy łapał nowe (co mu się zdarza nie raz i nie dwa) niż by teraz nie dostał nic, a na Zawiszy wykartkował się przed meczem z Legią? Były rozkminy na forum, że Głowa powinien złapać żółtą by być bezpiecznym na Legię. Tu może być ten sam przypadek. Plus odwołanie z tego co się orientuję wymaga hajsu. A jak i tak go nie potrzebujemy na ten mecz, to po co przepłacąć?

wiertar 27.02.2015 15:03

Nie przesadzaj.

dostał nie słuszną zółtą w jednej sytuacji, a w kilku innych nie dostał zasłużonych zółtych czy tam nawet czerwonej za przyjebanie bramkarzowi Pogoni z kolana w głowe.

takze odwołanie gówno by dało.

kadra gdy wróci Stjepa i gumiś z zawieszania bedzie juz wygładała bardzo fajnie. Mysle ze Franek juz nie bedzie miał wytłumaczenie ze nie ma kim grać

universe 27.02.2015 15:43

A dlaczego Smuda gdzieś tam powiedział, że Sadlok zawalil nam 5 pkt? A to my nie posiadamy czegoś takiego jak ofensywa? Im nie miał już nic do zarzucenia?

Tak się drogi panie nie buduje atmosfery w drużynie: kilka świętych krów i pomiatanie resztą. :-/

silver03 27.02.2015 16:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez universe (Post 1391735)

Tak się drogi panie nie buduje atmosfery w drużynie: kilka świętych krów i pomiatanie resztą. :-/

Nie za zbyt daleko idące wnioski wyciągasz?

fansorina 27.02.2015 16:10

Jest jedna święta krowa u Smudy to Semir Stilic i kilku aspirujących do tego miana: Bury,Boguski,Brożek czy Jankes o nich praktycznie złego słowa u Franka nie słyszałem może o Pawle. Reszta ma jak to powiedział Smuda do Sadloka w meczu z Ruchem : "zapierdalać" i najlepiej się nieodzywać.

silver03 27.02.2015 16:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fansorina (Post 1391738)
Jest jedna święta krowa u Smudy to Semir Stilic i kilku aspirujących do tego miana: Bury,Boguski,Brożek czy Jankes o nich praktycznie złego słowa u Franka nie słyszałem może o Pawle. Reszta ma jak to powiedział Smuda do Sadloka w meczu z Ruchem : "zapierdalać" i najlepiej się nieodzywać.

A Dudka? W sumie Głowacki też ma poważanie u Smudy. Złego słowa o Rysiu też nie słyszałem, ale w sumie on jest nowy, więc ma jeszcze czas. To już 3/4 składu wymieniliśmy :lol:


Zapierdalać i się nie odzywać:

- Sarki
- Donald
- Uryga
- Sadlok
- Buchalik

Kurcze, może to i dobrze?

PiVoSH92 27.02.2015 16:24

Głowacki? A czy on zrobił cokolwiek złego? Czerwo z L,coś jeszcze? Tutaj nie ma powodu, aby mówić o nim źle. Sadlok s.......ił koncertowo dwa mecze i to jest oczywiste. Jedyne święte krowy to Jankes i Boguś, choć ten drugi ostatnio gra przeciętnie, ale nie słabo.

Gwiaździsty 27.02.2015 16:26

Trudno żeby o Głowackim, który czyści na obronie i gra za trzech, czy o Brożku, na którym oparte jest strzelanie prawie wszystkich bramek i asyst mówił coś źle. Takim już kompletnym idiotą to nie jest.

universe 27.02.2015 16:56

To, ze Wy nie znacie sie na psychologii to male piwo, Was nie musze ogladac.. Od trenera, z taaaakim ponoc doswiadczeniem, wymagam troche wiecej.
Jezeli w zespole jest fantastyczna atmosfera i jeden da sie pokroic za drugiego i jeden drugiemu pomaga, itp. to chetnie przyznam, ze sie myle.
I jeszcze jedno, pan Smuda lubi czesto odwracac uwage od siebie wskazujac winnego paluchem, dobrze mu to nawet wychodzi.

AS82 27.02.2015 17:38

Ciekawe kto zagra na lewym skrzydle , pewnie znow Jankowski :evil:

silver03 27.02.2015 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez universe (Post 1391747)
To, ze Wy nie znacie sie na psychologii to male piwo, Was nie musze ogladac.. Od trenera, z taaaakim ponoc doswiadczeniem, wymagam troche wiecej.
Jezeli w zespole jest fantastyczna atmosfera i jeden da sie pokroic za drugiego i jeden drugiemu pomaga, itp. to chetnie przyznam, ze sie myle.
I jeszcze jedno, pan Smuda lubi czesto odwracac uwage od siebie wskazujac winnego paluchem, dobrze mu to nawet wychodzi.

No to jesteś psychologiem przez duże P potrafiąc wywnioskować jak budowana jest atmosfera w zespole, jaka ona jest, kto kim pomiata, w ogóle nie będąc w pobliżu tego zespołu, a jedynie widząc go w TV i wyciągając wnioski z 1 wypowiedzianego zdania.

Smuga 27.02.2015 18:52

Cóż teren nie będzie sprzyjał nam w tym meczu patrząc na historię ostatnich pojedynków. Rywal cholernie niewygodny. „Świeżaki” z marszu nam spotkania nie wygrają, więc trzeba liczyć na przebudzenie naszej dotychczasowej kadry, która w meczach z Lechią i Pogonią dostała zimny prysznic. Czy będzie, to bodziec, który pozwoli chłopakom ruszyć z kopyta? Ciężko w tej chwili na, to pytanie odpowiedzieć. Osobiście typuję remis albo skromniutkie zwycięstwo jednej ze stron.

muerte 27.02.2015 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez stalsanok1946 (Post 1391702)
Bramkarze: Michał Buchalik, Michał Miśkiewicz
Obrońcy: Łukasz Burliga, Dariusz Dudka, Arkadiusz Głowacki , Boban Jović, Maciej Sadlok, Szymon Witek, Piotr Żemło
Pomocnicy: Jean Barrientos, Rafał Boguski, Łukasz Garguła, Maciej Jankowski, Emmanuel Sarki, Semir Stilić, Alana Uryga
Napastnicy: Paweł Brożek , Mariusz Stępiński

wraca Guzmics i Gurrier i kto idzie w odstawkę? Pewnie Witek, a Gurrier wejdzie za kogo?
robi się ciekawie w meczowej 18stce :)

za Głowackiego, który się wykartkuje w tej kolejce.

Kamcio019 27.02.2015 23:51

Ale jakby Głowa dostał jutro dwie żółte to by nie był zawieszony

maaarcin 27.02.2015 23:58

Niby dlaczego nie miałby być zawieszony? :D

jabadabaryba 28.02.2015 02:49

miałby 9, a przy 8 się pauzuje, logiczne xD

63.5 Kg 28.02.2015 08:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamcio019 (Post 1391786)
Ale jakby Głowa dostał jutro dwie żółte to by nie był zawieszony

Efekt piątku czy co??

Karherop 28.02.2015 09:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamcio019 (Post 1391786)
Ale jakby Głowa dostał jutro dwie żółte to by nie był zawieszony

You Made my day

Z Bełchatowem możemy ugrać dobry wynik, ostatnio GKS gra straszną padakę (gorszą od nas), a w dodatku będziemy mieć dopływ świeżej krwi do drużyny, co spowoduje także lepszą grę 'starych' graczy. W końcu nie będą mieć miejsca z urzędu i taki Jankowski już nie będzie musiał nas już męczyć swoją grą. Albo "wzbije" się na wyższy poziom, albo ława.

Typuje 2-1 dla nas. Może Jović na świeżości coś wbije.

mitmichael 28.02.2015 16:58

Jak wszyscy beda zdrowi to dac

Miskiewicz - Jovic, Głowacki, Guzmics, Sadlok - Stjepanovic, Dudka - Burliga, Stilic, Barrientos - Brozek :D

i jedziemy z tym koksem :D a teraz mozecie mnie zlinczowac

Kamson 28.02.2015 17:11

FRAJERSTWO.

i pare pytań, które zostaną bez odpowiedzi:

Brożek - ile trzeba sytuacji by trafić do bramki?
Buchalik - czy wybronisz kiedyś coś czego nie musisz?
Boguski - jak to możliwe, że grasz w piłkę na poziomie ekstraklasy?
Dudka - czemu tak doświadczony piłkarz jak ty, nie potrafi się ustawiać w obronie?
Smuda - czemu ku rwa mać co rok po przerwie zimowej twoje drużyny dostają wpie dol za wpie dolem?
frankowski - czy ty jesteś szmato ślepy?
Głowacki - jak to jest grać z samymi amatorami w drużynie?
Gaszyński - będzie faza grupowa europejskich pucharów?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl