Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   #KupSzalik (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9422)

wierny 24.02.2015 14:42

Za Twitterem,
Sprzedano 1000 szalików cegiełek i komentarze, że słabo? Czy ja wiem czy słabo? Jak myślicie?

R33 24.02.2015 14:57

Nie 1000, tylko prawie 1000. Słabo jak na taki potencjał (i na dodatek jeszcze mecz był po drodze co prawda ze słabą frekwencją). Przekonamy się po meczu z Zawiszą, myślę, że wtedy będzie największy boom na kupno, potem już niestety tendencja spadkowa. Oby poszło jak najwięcej.

Krav 24.02.2015 14:58

w tydzień 1000, a od tygodnia trwa akcja czyil /7 daje 142 szaliki dziennie. Nie tak źle,

ale,

mogłoby być dużo dużo lepiej gdyby akcja była promowana tak jak należy.

wierny 24.02.2015 15:58

No jak na nasz potencjał to własnie dobry wynik, spójrz jak młyn ilościowo na Pogoni wyglądał. Przestańmy żyć w wirtualnym świecie.

rafkur 24.02.2015 16:23

Właśnie stałem się posiadaczem "cegiełki". Zastanawia mnie tylko jedno - dlaczego nie sprzedają ich tam gdzie bilety i karty kibica a tylko w "WŚ? Przecież to powinno "jeb.ć" po oczach wszędzie tam gdzie pojawia się potencjalny kupiec. Wg mnie szaliki powinny być dostępne w każdej kasie a strefa kibica powinna być nimi dosłownie opierd... na około. No ale może ja się nie znam - tylko 14 lat w handlu robię więc pewnie nie odkryłem jeszcze wszystkich niuansów.

PiVoSH92 24.02.2015 17:18

Ale w strefie przy wyrobie karty (a może szaliczek do tego?), w kasach (a może szaliczek do tego) plus jakiś plakat-dwa i wystarczyłoby chyba?

R33 25.02.2015 00:07

W puli 5 242 zł! Licytujemy!

R33 26.02.2015 23:45

Zostało 17h. W puli 5 478,5 zł. na chwilę obecną.

palikot 27.02.2015 13:54

http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=15130299
Ostatnie godziny licytacji!

wierny 27.02.2015 17:08

po pierwszej serii 5561,50 zł - mogło być lepiej :)

c. 27.02.2015 20:37

Ruszyły kolejne aukcje : http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=15130299

wierny 06.03.2015 12:50

Dziś kończy się druga tura sprzedaży szalików, szału delikatnie mówiąc nie ma... 2503 zł w puli. Razem z pierwszą turą brakuje kilku złotych do 8 tysięcy. A teraz niech się każdy zastanowi po ile leciały by szaliki Legii w podobnej inicjatywie. To również pokazuje gdzie jesteśmy jako klub i jako kibice. Warto też spojrzeć na jutrzejszą frekwencję na młynie. Sprzedaż wygląda dalej jakby protest trwał. Ale "Jabać Cracovie" będzie komplet C.

palikot 06.03.2015 15:16

Właśnie gdzie są nasi "BOGACZE" co się za darmo lansują na sektorach VIP aktorzy, dziennikarze, satyrycy, piosenkarze, itp. Te licytacje są właśnie dla takich jak oni, którym parę stówek za szalik dać to nie jest jakaś straszna rzecz.

wierny 06.03.2015 15:45

Dzięki naszemu marketingowi pewnie nawet o tym nie wiedzą. Swoją drogą ja odbieram to jako inicjatywę dla kibiców tych , którzy przy licytacji nie mieli by szans z celebrytami ;)

David. 06.03.2015 20:07

Panowie, odbierał ktoś wylicytowane szaliki? Jest jakiś czas, po którym będą one dostępne? Odbiór w Wiślackim Świecie? Trzeba się udać z potwierdzeniem przelewu, czy mają w systemie?

palikot 06.03.2015 20:22

A nie jest tak, że prezes osobiście wręcza? ;)

David. 06.03.2015 21:19

To pewnie tym bogaczom z loży VIP :P

aNouc 06.03.2015 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wierny (Post 1392599)
Dzięki naszemu marketingowi pewnie nawet o tym nie wiedzą.


Za to wiedzą jak odebrac darmową wejsciowke i pochalć i nazrec się za frajer. Bo jest kilku takich do dzis.. i powinni zostac usunięci ze stadionu Wisly raz na zawsze.

Zwitter 07.03.2015 11:15

Szalik cegiełkę kupie w tym mini sklepiku w strefie kibica czy tylko w wiślackim świecie? Chodzi mi o dziś, przed meczem.

rav 07.03.2015 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez David. (Post 1392634)
Panowie, odbierał ktoś wylicytowane szaliki? Jest jakiś czas, po którym będą one dostępne? Odbiór w Wiślackim Świecie? Trzeba się udać z potwierdzeniem przelewu, czy mają w systemie?

Jeśli kupiłeś taki szalik, to skontaktuj się ze sprzedającym, a nie pytaj na forum.
Niektórzy odbiorą numerowane szaliki dziś przed meczem.

ABGwislakABG 07.03.2015 21:53

Odpowiadam na zaległą nominację:

http://imgur.com/Lg0LckM

Moje nominacje:

1. Kordianooo
2. Anthony09
3. DeadOrAlive

wierny 09.03.2015 10:47

3036 zł za szaliki z drugiej tury. 8597,5 zł w puli.

sevenheaven 10.03.2015 18:35

3 tura słabo idzie.. wiele aukcji nawet nie zaczęło licytacji !!http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=15130299 licytujemy i podbijamy :)

emailowiec 14.03.2015 20:06

Ruszyła kolejna runda licytacji. Najlepsze numery (od 1 do 25):

http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=15130299

R33 14.03.2015 21:15

A 3 tura za ile poszła łącznie?

!!IRIVER!! 14.03.2015 22:00

No z tą ostatnią turą świetny pomysł, szkoda tylko, że piłkarze tacy, a nie inni, bo poza nielicznymi wyjatkami nie ma się z kim identyfikować :(

PiVoSH92 14.03.2015 22:38

Dlatego też nr 6 już za 2,5k :D

palikot 14.03.2015 23:35

już 4k :D....

gypsy 15.03.2015 09:54

Już 6k za Głowę :)

Gdyby nr 16 dali z autografem Kuby to też mogłaby pyknąć fajna sumka.

wierny 16.03.2015 08:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1394330)
A 3 tura za ile poszła łącznie?

3 tura łącznie poszła za 3057,50 zł


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl