![]() |
Za Twitterem,
Sprzedano 1000 szalików cegiełek i komentarze, że słabo? Czy ja wiem czy słabo? Jak myślicie? |
Nie 1000, tylko prawie 1000. Słabo jak na taki potencjał (i na dodatek jeszcze mecz był po drodze co prawda ze słabą frekwencją). Przekonamy się po meczu z Zawiszą, myślę, że wtedy będzie największy boom na kupno, potem już niestety tendencja spadkowa. Oby poszło jak najwięcej.
|
w tydzień 1000, a od tygodnia trwa akcja czyil /7 daje 142 szaliki dziennie. Nie tak źle,
ale, mogłoby być dużo dużo lepiej gdyby akcja była promowana tak jak należy. |
No jak na nasz potencjał to własnie dobry wynik, spójrz jak młyn ilościowo na Pogoni wyglądał. Przestańmy żyć w wirtualnym świecie.
|
Właśnie stałem się posiadaczem "cegiełki". Zastanawia mnie tylko jedno - dlaczego nie sprzedają ich tam gdzie bilety i karty kibica a tylko w "WŚ? Przecież to powinno "jeb.ć" po oczach wszędzie tam gdzie pojawia się potencjalny kupiec. Wg mnie szaliki powinny być dostępne w każdej kasie a strefa kibica powinna być nimi dosłownie opierd... na około. No ale może ja się nie znam - tylko 14 lat w handlu robię więc pewnie nie odkryłem jeszcze wszystkich niuansów.
|
Ale w strefie przy wyrobie karty (a może szaliczek do tego?), w kasach (a może szaliczek do tego) plus jakiś plakat-dwa i wystarczyłoby chyba?
|
W puli 5 242 zł! Licytujemy!
|
Zostało 17h. W puli 5 478,5 zł. na chwilę obecną.
|
http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=15130299
Ostatnie godziny licytacji! |
po pierwszej serii 5561,50 zł - mogło być lepiej :)
|
Ruszyły kolejne aukcje : http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=15130299
|
Dziś kończy się druga tura sprzedaży szalików, szału delikatnie mówiąc nie ma... 2503 zł w puli. Razem z pierwszą turą brakuje kilku złotych do 8 tysięcy. A teraz niech się każdy zastanowi po ile leciały by szaliki Legii w podobnej inicjatywie. To również pokazuje gdzie jesteśmy jako klub i jako kibice. Warto też spojrzeć na jutrzejszą frekwencję na młynie. Sprzedaż wygląda dalej jakby protest trwał. Ale "Jabać Cracovie" będzie komplet C.
|
Właśnie gdzie są nasi "BOGACZE" co się za darmo lansują na sektorach VIP aktorzy, dziennikarze, satyrycy, piosenkarze, itp. Te licytacje są właśnie dla takich jak oni, którym parę stówek za szalik dać to nie jest jakaś straszna rzecz.
|
Dzięki naszemu marketingowi pewnie nawet o tym nie wiedzą. Swoją drogą ja odbieram to jako inicjatywę dla kibiców tych , którzy przy licytacji nie mieli by szans z celebrytami ;)
|
Panowie, odbierał ktoś wylicytowane szaliki? Jest jakiś czas, po którym będą one dostępne? Odbiór w Wiślackim Świecie? Trzeba się udać z potwierdzeniem przelewu, czy mają w systemie?
|
A nie jest tak, że prezes osobiście wręcza? ;)
|
To pewnie tym bogaczom z loży VIP :P
|
Cytat:
Za to wiedzą jak odebrac darmową wejsciowke i pochalć i nazrec się za frajer. Bo jest kilku takich do dzis.. i powinni zostac usunięci ze stadionu Wisly raz na zawsze. |
Szalik cegiełkę kupie w tym mini sklepiku w strefie kibica czy tylko w wiślackim świecie? Chodzi mi o dziś, przed meczem.
|
Cytat:
Niektórzy odbiorą numerowane szaliki dziś przed meczem. |
Odpowiadam na zaległą nominację:
http://imgur.com/Lg0LckM Moje nominacje: 1. Kordianooo 2. Anthony09 3. DeadOrAlive |
3036 zł za szaliki z drugiej tury. 8597,5 zł w puli.
|
3 tura słabo idzie.. wiele aukcji nawet nie zaczęło licytacji !!http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=15130299 licytujemy i podbijamy :)
|
Ruszyła kolejna runda licytacji. Najlepsze numery (od 1 do 25):
http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=15130299 |
A 3 tura za ile poszła łącznie?
|
No z tą ostatnią turą świetny pomysł, szkoda tylko, że piłkarze tacy, a nie inni, bo poza nielicznymi wyjatkami nie ma się z kim identyfikować :(
|
Dlatego też nr 6 już za 2,5k :D
|
już 4k :D....
|
Już 6k za Głowę :)
Gdyby nr 16 dali z autografem Kuby to też mogłaby pyknąć fajna sumka. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl