![]() |
Faktem jest, że strefa na kilka dni przed pierwszym meczem powinna być czynna dłużej jak do 19:00
|
Aż dziw bierze że Donald nie dostał w tym meczu 4 żółtych kartek. Nie wiem jak sędzia wytłumaczy sie z tego w stolicy.
|
Wynik raczej sprawiedliwy, chociaż kto wie, co by było, gdyby nie szkolny błąd Sadloka.
Ktoś może wytłumaczyć, jakim cudem Uryga nie dostał przynajmniej żółtej kartki przy karnym, a DolceGabana drugiej żółtej przy ataku na bramkarza? |
Słabo. Bardziej piłka panowała nad zawodnikami niż zawodnicy nad piłką. Smudę się powinno wywalać po rundzie jesiennej.
|
Cytat:
To nie wina Smudy, że ma tylko jednego napastnika i jest uzależniony od jego formy. To nie wina Smudy, że w środku pomocy ma albo takich zawodników, którzy potrafią tylko bronić, albo tylko konstruować akcje. Niestety, nie mamy nikogo sensownego w środku kto umiejętnie łączyłby obie funkcje, a to oznacza minimum kreacji, jeśli z Semirem gra Dudka i Uryga, albo minimum kontroli, jeśli zamiast Dudki gra na przykład Boguski. Nie mówiąc już o tym, że Uryga jest jeszcze żółtodziobem. Smuda co prawda z braku laku stara się zrobić zawodnika 50/50 z Jankowskiego, ale tan kimś takim nie jest i raczej się nie stanie. Problemem jest również to, że Jankowski nie nadaje się na skrzydłowego i napastnika, a skoro tak, to właściwie jest nam niepotrzebny, ale ktoś obdarował nim Smudę. Przy tylu mankamentach bardzo łatwo zdetronizować nasze atuty. Wystarczy się cofnąć, przeszkadzać i czekać na jakiś błąd, który prawie zawsze się zdarza. Jeśli jeszcze w tamtej rundzie czymś zaskakiwaliśmy, teraz już wszyscy wiedzą jak z nami grać. I coraz częściej kończy się to dla nas źle. |
No wiec jesli nic nie jest wina Smudy to dlaczego w jego miejsce nie zatrudnic pani Malgorzaty z miejskiego szaletu w Krakowie. Taniej wyjdzie a ponoc sie nie przelewa.
|
jak by ktoś nie oglądał
https://www.youtube.com/watch?v=YmMwvxUb0ic |
Mecz na poziomie dna ekstraklasy. Trudno cokolwiek dobrego powiedzieć o grze któregokolwiek zawodnika, może poza Buchalikiem.
Byliśmy słabsi fizycznie i biegowo, ogrywani niemiłosiernie w pojedynkach 1 na 1. Środek w ogóle nie istniał. Katastrofalne straty, którego ukoronowaniem było asysta Sadloka. Wszystko co złego w grze wiosennej Wisły zaczyna się w głowie trenerskiego dyletanta i jego dziewiętnastowiecznych metod treningowych. Trenera, który zatrudnienie nieźle kosztuje. Cały jego wkład to machanie rękami i zwalanie na wszystkich wkoło własnej nieudolności. Ciekawe czy w klubie znajdzie się ktoś mocny i odważny by go wywalić. Frekwencja - a miało być tak pięknie. |
Stillić jest cieniem samego siebie. Nie wiem czy nawet Garguła w formie nie zagrałby dzisiaj lepiej.
Paweł Brożek powinien na stale zagościć w 2 linii, a na szpicy powinniśmy mieć innego zawodnika. Szkoda tylko że nie ma totalnie nikogo. Czarne skrzydła dramat Joel i Boban będą dla nas wybawieniem..... Sadlok wraca do 'swojej' formy |
Cytat:
Oczywiście tak się nie sędziuje, ale dzięki temu DG nie wyleciał. Co do meczu: o jeden szczebelek lepiej niż w Gdańsku. Ale w dalszym ciągu rozpacz. Żebyśmy cieszyli się po remisie z Pogonią u siebie! |
Cytat:
Ludzie nie mozna wszystkiego zrzucać na karb braku ławki. Pogoń na papierze prezentuje się słabo. Nazwiska? Robak, Murawski, Janukiewicz a reszta ogórki. Ale dali dziś nam radę. Sorry, ale nie moge słuchać o tym, że nie ma napastnika.. |
czy w tym meczu gral Semirek ? bozyszcze gimbazy Wislackiej ??? ...ogolnie dno niesamowite ... ale to bylo do przewidzenia dla kumatych ...za okolo miesiac najwazniekszy mecz roku...i jeszcze mi powiedzcie ze mlody Zajac nie moglby wejsc na boisko ok 70-75 minuty , no ale sa panowie Jankowski , Boguski , Stilic itp ....rozwijamy sie pilkarsko i W CALE NIE COFAMY SIE W ROZWOJU ....OBRAZ NEDZY I ROZPACZY...chcialem napisac ze najwazniejszy mecz roku przed nami - ale teraz drze przed wynikiem ...dla niektorych fachowcow to: chwilowy spadek formy
|
1. Żenująca frekwencja. Brak słów. Gdzie jesteście kibice sukcesu? Niech każdy sobie odpowie na pytanie co robił dziś wieczór i czemu nie był na R22
2. Jankowski, Stilić, Stępiński - szczyt chujowizny. 3. Czy Jankowski to w ogóle piłkarz? Skąd oni go wytrzasnęli? 4. Czemu nasz trenerski geniusz na ławce rezerwowych przy 1-1 i kiedy w miarę ciśniemy, wprowadza defensywnego pomocnika w dodatku drewnianego jak chatki w Chochołowie. Ktoś to wyjaśni? 5. Wszystko co robi na boisku Alan Uryga z powodzeniem mógłbym robić ja i zapewne 80% użytkowników tego forum - jego "gra" polega na: bieganiu, próbach przeszkadzania oraz podaniach do tyłu. Myślę, że większość z nas potrafiła by skopiować wszystkie jego zagrania z tego meczu z takim samym skutkiem. Z tak słabym piłkarzem w środku pola, nie ma szans na skuteczne granie, bo gracz na tej newralgicznej pozycji, musi dawac drużynie coś więcej niż próby przeszkadzania w rozgrywaniu piłki przez przeciwnika. Stjepanović wracaj czym prędzej, zresztą wg mnie porządny box-to-box DP jest nam teraz niezbędny na równi ze skrzydłowymi. 6. Sędzia ..... 7. Musialem wyrobić dziś KK i widzę, że w Strefie się nic nie zmienia do wyrobienia Karty zachęca mnie.. Tomas Jirsak, a ze ścian patrzą: Maciej Żurawski, Patryk Małecki, Gordan Bunoaza i wielu innych. Załamka. 8. Nie sądzę, żebyśmy złapali sie do ósemki. |
To nie sluchaj tylko patrz na fakty bo...go nie ma! Gra w obronie slabo Sadlok babol jak cholera.Widac cos tam rusza ale to zdecydowanie za malo moze ten nowy urugwajczyk nam odpali i posadzi Sarkiego na lawie... Donald jezdziec bez glowy .Cieszy tylko akcja Burego z Broziem
|
Cytat:
Odnośnie meczu; nawet się nie obejrzałem kiedy ta liga spadła na samo dno. Poza Legią, Lechem amatorzy... |
Cytat:
|
Pozdrowienia dla 9083 skrajnych fanatyków. Bo tylko skrajni fanatycy mogli wytrzymać dziś na stadionie 90 min. Żenada żenady dna.
Jak mając teoretycznie silniejszą jedenastkę niż jesienią gramy dwa poziomy niżej. Zastanawiam się czy Semir który jest słaby psychicznie podświadomie nie oszczędza się żeby nie złapać żadnej kontuzji która mogłaby mu przeszkodzić w znalezieniu nowego klubu. Liczyłem ze może są spięci bo chcą za wszelką cenę wygrać i jak zdobędą bramkę to już pójdzie. K...wa oni dwóch podań po sobie nie umieją wykonać. piłka odskakuje. Jak dla mnie to nie brak ambicji o którą prosiliśmy to braki w przygotowaniu. Jak lubię Smudę to chyba Wisła powinna mieć dwóch trenerów jesiennego Smudę a innego na wiosnę i zabronić w trybie karnym organizować Smudzi przygotowania do rundy wiosennej :evil::evil::evil: |
Poziom jest żenujący, jeszcze jak widzisz, że piłkarze przy każdej stykowej sytuacji odkładają nogę to masz ochotę rzucić czymś w tych nierobów.
Ta liga to dno. |
Cytat:
. |
Boże co za dno dna
Frekwencja; wstyd.9 tys ludzi,jak na Kraków, pińset rożnych miejscowości fc ,itd,Wstyd Mecz;Wstyd ;Jak zawodnicy którzy nazywają się profesjonalistami,i cały tydzień nic nie robią tylko kopia na treningach do zeżygania tą piłkę,nie potrafią zrobić skladnej akcji 4-5 podań-i strzał -celny na bramkę. No chyba ze Brożek pracuje na poczcie, Sadlok w kopalni,a Stilic w banku,a piłka to tylko ich hobby? Może oni maja jakieś inne profesje,które ich od piłki odwodzą.Bo graja jak amatorzy.Wstyd. P.S Z drugiej strony po tym co pokazali z Lechia, jakbym był takim piknikiem i miał oglądać 90 minut anty futbolu w -2 st C,to tez bym chyba na mecz nie poszedł. Od dłuższego czasu chodzę na C tylko pośpiewać i spotkać znajomych.Tyle z tej Wisły zostało. |
Cytat:
W pierwszej połowie przysypiałem na stojąco ale to może spadające ciśnienie.... |
Cytat:
2) Może dlatego czarny nie dostał, że ten chu.oza Gill gdzieś dostał info, że pierwsza żółta Gueriera była za czysty wślizg... 3) Ja się pytam za co dostał Guzmics? Poza tym, że słabo grali, proszę Franka Smudę o niewstawianie do składu tego czarnego na lewej stronie... gość ma wyjebane na gre, fochy jakieś stroi, grać mu się nie chce, niech nie gra proszę cię Franek. Stępiński może lepszy nie jest, ale na pewno słabszy od tego nieobliczalnego wariata również nie jest, tym bardziej, że chłopak chce coś osiągnąć i chce grać i jest młody ambitny. A ten Sarki to jest niezniszczalny, robi zamach - obrońca z bramkarzem leżą na dupsku - bramka pusta - pyk - po sprawie... a ten wali... echhh szkoda słów nawet |
Trudno to przyznać, ale kontrast pomiędzy wczorajszą grą Legii jest ogromny. Na dzień dzisiejszy jesteśmy jak zespół 2-3 ligi niżej. Piłkarze znacznie wolniejsi, bez pomysłu, bez dokładności, przyjmować piłki za bardzo nie umiemy, podawać też nie, strzelać też nie.
|
Ja niestety fanatykiem nie jestem, bo czekając na bilet ponad 1h wszedłem na 10 minutę... za mną w kolejce jeszcze dobry 1k ludzi, ciągnie się pod Reymonta. Do tego w kasie dowiaduję się, czemu nie mogłem kupić biletów przez neta - "karty się zdezaktywowały" - same ....a... początek nieźle, ale im dalej w las tym ciemniej (dosłownie). Chyba całe E reagowało śmiechem na każdy kontakt Sarkiego z piłką i płaczem na kontakty Guerriera. I zasłyszany w tle okrzyk "błagam nie strzelaj" gdy Dudka miał piłkę na 30m... na _ Brożek (dziś kreował lepiej od Stilicia), Głowa (wiadomo), Burliga (asysta i ogólnie jeden z niewielu, którzy mieli więcej udanych zagrań niż głupich błędów) no i Buchalik - widać konkurencja w bramce może zrobić z niego bramkarza, nie tylko piłkołapacza.
|
Cytat:
Cytat:
|
To co zrobił Boguski około 50 minuty jest niewybaczalne. Podanie od Guerriera a ten stoi jak słup soli i idzie z tego kontra, ale wiadomo Smuda opieprza DG77 a Boguski dostaje oklaski od Smudy po zejściu. Mecz słaby, choć gdyby Sarki troszkę pomyślał byłoby zwycięstwo. Jankowskiemu przydałaby się ławka, wole już Guerriera który jest po prostu najlepszy z naszych "skrzydłowych" : Boguskiego,Sarkiego,Jankowskiego,Garguły czy Stępińskiego a że jest jednookim pośród ślepców to druga sprawa.
|
Powiedzcie mi jedno, choć pewnie znam odpowiedź. Czy Jović i Barrientos będą mogłi grać z Bełchatowem? Jović jest z kraju należącego do UE, powinno być szybko. Bo ....a mać, jak tak dalej gra będzie wyglądać to z hukiem zlecimy do grupy spadkowej.....
|
wygladamy jak wóz z węglem. Pomysły na gre zero, aczkolwiek wczoraj murzyny mogły nam wygrać mecz.
Sadlok wczoraj kryminał. kryminał. Ale i tak uwazam ze najgorszy wczoraj był Gil - Uryga za takie wejscie musi otrzymac kartkę. Może za 2 tygodnie, za 3 tygodnie zejdzie im z nóg i zaczną latać. Jak nie, to bedzie panowie cięęęęężka runda dla oka |
Niestety, mecz położył nie tyle Sadlok kuriozalnym zagraniem przy bramce, tylko Smuda głupimi zmianami. W pierwszej połowie jeszcze jakoś to wyglądało, to po wejściu naszych Czanych Pereł to był poziom pierwszoligowy. Stępiński nie zachwycał (łagodnie rzecz ujmując), ale dlaczego Smuda nie mógł raz dać mu zagrać 90 minut, tylko wpuszcza gości, których możliwości doskonale znamy?
Stilić albo ma jakiś poważny dołek formy, albo już wie, gdzie będzie grał od lata i odstawia klasycznego Genkowa. Nie mogę patrzeć na Guerriera, tak w....iającego piłkarza nie pamiętam od lat. Zachowuje się jak Neymar, umiejętnościami o ligę gorszy niż Brasilia. Ile jeszcze będziemy się z nim męczyć? |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl